Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Skelbimų 227
Skelbimas peržiūrėtas: 124
150 000 LT (5 172 LT/m²)
1 kamb. 29 m² 5 a. Visa apdaila
Įmonė

Skelbimas peržiūrėtas: 81
SeaClimate (Jūros Klimatas)
Druska - kvėpavimui skirtas druskos tirpalas ultragarso pagalba paverčiamas labai smulkių dalelių rūku, kuriuo užpildoma patalpa.
Teigiamas mineralinių druskų efektas.
Mineralų druskos – tai kaip gyvenimo „sprogmuo“, kontroliuojantis net mažiausius mūsų kūno veiksmus.
Kiekvieną mūsų judesį ir mintis kontroliuoja smegenys bei centrinė nervų sistema. Nervų skaidulos turi galimybę veikti impulsus, kai organizme pakanka kalio ir magnio, esančių mineralinėse druskose.

Mūsų organizme esančios druskos reikalingos įvairioms funkcijoms atlikti. Šios druskos atitinka negyvosios jūros ar Himalajuose esančioms druskoms.
Mūsų organizme esančios druskos turi teigiamą poveikį gydant:
astmą ir bronchitą;
šienligę ir alergiją;
psoriazę ir neurodermatitą;
adenoidus;
peršalimą;
krūtinės anginą;
stresą*;
sinusų ligas;
pūlinį sinusitą;
gripą;
uždegimus.

* SeaClimate poveikis nuimant stresą buvo įrodytas GrazUniversitete. Negyvosios jūros druskos turėjo didelę reikšmę šiuose bandymuose.

Aukšti SeaClimate saugos ir higienos reikalavimai.
SeaClimate gamina druskos rūką iš aukščiausios kokybės druskos tirpalo. Purškiamas labai smulkus rūkas, dėl to jį organizmas lengvai absorbuoja per odą ir kvėpavimo takus. Ultragarso purkštuvas turi galimybę išpurkšti druskos tirpalą smulkiausiomis dalelytėmis, kurios atblokuoja netgi smulkiausias bronchų „šakeles“ ir veikia bakterijas visur, kur reikia. Dėl savo dezinfekuojančio bei priešuždegiminio poveikio šis specialus klimatas stiprina imuninę sistemą. Teigiamas efektas pastebimas gydant odos ligas, šalinant stresą ir nuovargį. SeaClimate privalumai. Druskos tirpalo rūkas yra sausas ir tinkamas kvėpavimui.
Druskos rūko dalelės eina tiesiai į kvėpavimo takus, priešingai nei drėgnas rūkas ar kiti purškikliai, kurie pasiekia tik gerklas. Mūsų rūkas yra mažiau agresyvus aprangos medžiagoms nei drėgni purškikliai. Mūsų rūkas nepalieka jokių nuosėdų, priešingai HALO metodui, kai išskiriamos aiškiai matomos druskų dulkės. Mūsų druskos tirpalas yra labai veiksmingas, nes išgautas iš Negyvosios jūros ar Himalajų druskų. Tirpalas ruošiamas su steriliu vandeniu. Išsiskiriančiu efektu pasižymintis gydymo druskomis metodas, gydant kvėpavimo ligas, alergiją ar odos ligas, gerai žinomas jau šimtus metų. Bet daugelis neturime galimybės tiek laiko būti ir gydytis pajūryje.

Tad, kodėl nepasinaudojus galimybe pajusti jūros klimato teigiamą efektą druskos kambaryje? Druskos kambarys, kuriame įrengtas SeaClimate, yra ideali vieta atsipalaiduoti ir pajusti viso kūno malonumus.

Himalajų kalnų druska
Himalajų kalnų druska pasižymi tuo, kad joje rasti 84 mikroelementai, atitinkantys elementus, esančius žmogaus organizme. Be to, ši druska prieš 25 mln. metų, susidarant kalnams, buvo palaidota po žeme, ir todėl apsaugota nuo aplinkos užterštumo.
Pagal Bremeno miesto (Vokietija) „Quantech“ Instituto analizę nustatyta, kad Himalajų kalnų druskoje yra šių komponentų:

Chloridų 60,6 %
Natrio 39,3 %
Kalcio 1.400 mg/kg
Kalio 342 mg/kg
Fluoro 82 mg/kg
Bromo 53 mg/kg
Geležies 24,8 mg/kg
Stroncio 9,6 mg/kg

Bromas – kovoja su kenksminga odos flora ir reguliuoja odos keratinizaciją; skatina gilų nervų sistemos ir raumenų atpalaidavimą.
Kalcis – skatina kaulų, nagų ir dantų augimą, gydo alerginius susirgimus, mažina niežulį, reguliuoja nervų ląstelių laidumą; svarbus visiems raumenims, įskaitant ir širdies raumenį; turi priešuždegiminį poveikį, padeda alerginių susirgimų atvejais ar esant reumato simptomams.
Chloridas – gerina mineralų balansą organizme.
Geležis – raudonųjų kraujo kūnelių ir svarbių fermentų grupių sudedamoji dalis. Geležies trūkumas organizme gali sukelti deguonies nepakankamumą ląstelėse, oda tampa šiurkšti ir suskilinėjusi. Trūkstant geležies, plaukai tampa trapūs, veidas išblyškęs, atsiranda mieguistumas ir nervinė įtampa..
Magnis (įeina į Fluoro sudėtį)– aktyvina odos fermentus ir reguliuoja odos pleiskanojimą bei energijos apykaitą, apsaugo nuo streso hormonų, dalyvaujančių baltymų, riebalų ir angliavandenių gamyboje; apsaugo širdies raumenį nuo kalcio perkrovos, apsaugo raumenis nuo mėšlungio ir padeda atpalaiduoti raumenis.
Kalis – reguliuoja vandens balansą, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, ramina nervinę įtampą; svarbus raumenų veiklai, ląstelių medžiagų apykaitai, ląstelių energijai, nervinių impulsų ir fermentų veiklai.
Natris – reguliuoja vandens balansą ir osmosinį slėgį organizme; apsaugo pleiskanojančią odą nuo sukietėjimų ir suragėjimų, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, tiekia maistingąsias medžiagas ir šalina toksinus, perduoda ir sulaiko nervinius dirgiklius, aktyvina fermentus.
Stroncis - skatina kaulų mineralizaciją. Keli tyrimai parodė, kad Stroncis yra daug svarbesnis norint turėti stiprius kaulus nei kalcis. Yra virš 200 tyrimų, tyrusių stroncio įtaką kaulų sveikatai. Stroncis skatina naujo kaulinio audinio augimą. Patekęs į kaulinį audinį stroncis pritraukia kitus mineralus (kalcį, magnį ir fosforą). McGill Universiteto tyrimas parodė, kad pavartojus stroncio papildus 6 mėnesius kaulinio audinio formavimasis padidėjo 172%.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 85
1 500 LT (434 EUR)
Standartinės virtuvės iš MDF plokštės. Vokiški(Hettich firmos) stalčių bėgeliai ir visa farnitūra, bet galima sudėti ir pigesnę farnitūrą. Matmenis galima koreguoti. Pristatymas į namus.

1,80m. - 1500lt.
2,00m. - 1620lt.
2,20m. - 1720lt.

Matmenys ir dizainas koreguotini. Susisiekti galite telefonu ir elektroniniu paštu.
Utenos r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 137
7 500 LT (2 172 EUR)
2000-03 Dyzelinas 1.9 l Automatinė 285000 km 4/5
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 102
7 500 LT (2 172 EUR)
2001-03 Dyzelinas 2.0 l 109 AG Mechaninė 180 km 4/5
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 2233
595 LT (172 EUR)
PVC ir PE palapinės pobūviams

http://averto.lt/lt/palapines-pavesines-siltnamiai

PVC palapinės pagamintos iš PVC medžiagos 500g/m2 stogo zonoje ir 380g/m2 šonuose.
PE palapinės pagamintos iš PE medžiagos 180g/m2.

Karkasas pagamintas iš plieninių vamzdžių diametru 38 ir 42 mm, kurie apdoroti nuo korozijos ir nudažyti baltais dažais pagal milteliniai dažai technologiją.

PIGIAU NUSIPIRKTI, NEI NUOMOTI!

4 x 4 m PE palapinės - 595 Lt
4 x 6 m PE palapinės - 805 Lt
4 x 8 m PE palapinės - 910 Lt
5 x 8 m PE palapinės - 1015 Lt
5 x 10 m PE palapinės - 1155 Lt

4 x 4 m PVC palapinės - 840 Lt
4 x 6 m PVC palapinės - 1120 Lt
4 x 8 m PVC palapinės - 1365 Lt
5 x 8 m PVC palapinės - 1540 Lt
5 x 10 m PVC palapinės - 1785 Lt
6 x 12 m PVC palapinės - 3080 Lt
6 x 14 m PVC palapinės - 3430 Lt

http://averto.lt/lt/palapines-pavesines-siltnamiai
Latvija

Skelbimas peržiūrėtas: 3359
7 800 000 LT (4 517 LT/m²)
Pilna apdaila, Gamybos/sandėliavimo paskirties patalpos, Blokinis statinys
2 этажное торговое здание со складами
всего 1727,06 kv/m x 2400 Euro .
Эти здания являются особенно активными в развитии северной окраине города Вильнюса. В городской местности очень удобно подьезд в город и за городом. Рядом с автострадой, очень легко добраться до следующих городов: Укмерге, Паневежисе и городов Латвии. Удобные стыковки на общественном транспорте. Все городские объекты полностью функционируют.
DAUGIAU INFORMACIJOS SKLYPĄ IR NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE: http://www.volmis.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 816
1 100 000 LT (638 LT/m²)
Įrengtos, Poilsio/turizmo paskirties patalpos, Mūrinis statinys
Parduodamas veikiantis motelis. Trakų raj. Madžiūnų kaime, Maldžių g.2, prie magistralinio kelio A4 parduodamas motelis ,,Maldis“. Dviejų aukštų (apie 1723 kv.m.) motelyje yra 23 kambariai (12 kambarių -dviviečiai, 9 kambariai- triviečiai, 2 kambariai apartamentų tipo) konferencijų salė (talpinanti iki 70 žmonių), restoranas, dvi pobūvių salės, pirtis, baseinas, biliardas, kėglinė, parduotuvė. Senovinių baldų, veidrodžių ir paveikslų kolekcijos motelyje sudaro ypatingą atmosferą. Kiekvienas kambarys turi savitą stilių ir interjerą.Pastatas pastatytas 1994 metais, turi autonominį kieto kuro 200 kW galios katilą ir rezervinį 130 kW skysto kuro katilą, vietinį vandens gręžinį, vietines nuotėkas, yra lauko pavėsinė. Patalpų eksploatacinės išlaidos per mėnesį sudaro apie 3 000 Lt. Prieš metus kapitaliai suremontuotas pastato stogas.Yra galimybė pasididinti motelio plotą. Motelis parduodamas su degaline (veikla sustabdyta) yra galimybė dasipirkti žemės esančios šalia motelio.
Kaina 1 200 000 Lt, galima dalinai atsiskaityti NT.
Išsamesnė informacija telefonu arba el. paštu. 869196033,860725512, nt.rimas.sin@gmail.com

Skelbimas peržiūrėtas: 403
129 LT (37 EUR)

ALPINE SXE-1725S - 6-1/2" (16.5cm DIN) koaksaliniai 2-jų juostų garsiakalbiai
Savybės:
Galia: 220W Peak
Galia: 40W RMS
Dažnių juosta : 60Hz-20kHz
Jautrumas: 92dB/W/m
Neodymium Magnet
Mylar-Titanium Balanced Dome Tweeter
Ferrite Magnet
Long Fibre Natural Pulp Cone
High Polymer Foam Edge
 

Skelbimas peržiūrėtas: 251
378 LT (109 EUR)
Designed specifically for monitoring audio sources in noisy environments, K 172 HD headphones combine all the sound-attenuating characteristics of a closed-back configuration with the comfort of an on-ear design. Ausinės

Skelbimas peržiūrėtas: 3
20 640 LT

P0012/1720

Naujamiestis, Kauno g.PATALPOS:

- Bendras patalpų plotas - 1720 kv/m;

- Aukštas 1 iš 1;

- Pakeliami vartai;

- Nedulkančio betono grindys;

- Patalpos šviesios, yra langai;IŠPLANAVIMAS:

- Viena erdvė, yra kolonos;

- Patalpose įrengtas biuras;

- Yra vanduo, WC;

- Lubų aukštis 6 m;PRIVALUMAI:

- Tinka sandeliavimui, didmeninei prekybai;

- Signalizacija ir priešgaisrinė sistema;

- Atskiras elektros skaitiklis, trifazis;

- Interneto ir telefono linijos;ŠILDYMAS:

-Šildymo nėra;PARKAVIMAS:

- Vidaus kieme šalia patalpų;VIETA:

- Artimiausia viešojo susiekimo stotelė už 50 m;

- Tvarkinga aplinka;

- Netoliese įsikūrę kavinės, parduotuvės;KAINA:

- 20640 lt/mėn +pvm+komunaliniai;______________________PATALPŲ SAVININKŲ DĖMESIUI! - Jeigu turite biuro, prekybines, sandėliavimo ar kitos paskirties patalpas nuomai ar pardavimui, maloniai galime padėti Jums surasti klientus. Dirbame su daugeliu užsakovų, ieškančių įvairių verslo objektų, tuo pačiu galėtume pasiūlyti ir Jūsų turimas patalpas!

Skelbimas peržiūrėtas: 169
55 000 LT (15 928 EUR)
1991 m. 301593 km EURO-3
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 421
1000 LT (290 EUR)

200 mm žemų - vidutinių dažnių garsiakalbiai, Galia 150 w, Varža 4 ohm, Dažnių juosta 35hz - 3500khz

Skelbimas peržiūrėtas: 940
156 LT
Plytos, blokeliai, betono gaminiai
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 2353
269 LT (77.91 EUR)
LCD Įstrižainė: 1723 cm Naujas
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 642
176 LT
Plytos, blokeliai, betono gaminiai
Kreisel- statybiniai misiniai, tinkas, siltinimo sistemos misiniai, visa podukcija rasite cia! www.haus-blokeliai.lt uzsakant 1000lt pristatymas vilniuje nemoakams, vilniaus rajone. Placiau telefonu

EJOT produktų, skirtų fasadų šiltinimui, kainininkas, visos
kainos nurodytos su pristatymu visoje Lietuvoje.


Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 789
156 LT
Plytos, blokeliai, betono gaminiai
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 585
198 LT
Birios statybinės medžiagos
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 5035
36 257 LT (10 500 EUR)
2005-05 Dyzelinas 2.5 l 172 AG Automatinė 106000 km 4/5
Šiauliai
Šiauliai

Skelbimas peržiūrėtas: 906
156 LT
Betono gaminiai, plytos, blokeliai
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt

Kaino nurodytos BE PVM.

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Haus Konekt kaminai Haus-kaminai.lt
Parduodame statome ir montuojame aukštos kokybės keramikinius KONEKT kaminus.
Kaminai parduodami komplektais. GERIAUSIA KAINA!

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

Priekiaujame, LAGAIS,SURENKAMAIS KAMINAIS, SURENKAMA PERDANGA,
PUTPLAŠČIU, SMEIGĖM.

KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 632
156 LT
Betono gaminiai, plytos, blokeliai
Haus-kamiani.lt ivairus kaminai, statybiniai blokeliai
HAUS-BLOKELIAI.LT - PAMATAI, KAMINAI,PERTVAROS,

HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų
blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš tis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš
tis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų
500(ilgis)x100(plotis)x250(aukš tis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų
500(ilgis)x300(plotis)x250(aukš tis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos
įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!


Kontaktai (konsultuojame ir savaitgaliais)
+370 614 543 54

www.haus-blokeliai.lt
www.eskelbiu.lt- NEMOKAMI SKELBIMAI!
info@haus-prekyba.lt
haus@inbox.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 2914
100 LT
Stogų dangos, jų priedai
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų
blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš tis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš
tis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų
500(ilgis)x100(plotis)x250(aukš tis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų
500(ilgis)x300(plotis)x250(aukš tis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos
įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!


Kontaktai (konsultuojame ir savaitgaliais)
+370 614 543 54

www.haus-blokeliai.lt
www.eskelbiu.lt- NEMOKAMI SKELBIMAI!
info@haus-prekyba.lt
haus@inbox.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 166
1 LT
Naujas
Krikšto žvakės (yra lipdukui vardui ir datai), žvakių papuošalai, krikšto skraistės ir rūbeliai bei įvairios krikšto dovanos. Apsilankykite mūsų svetainėje. Tiesioginė nuoroda : http://www.coliuke.lt/index.php?id=172

Mūsų parduotuves rasite Vilniuje ir Panevėžyje. Jei esate iš kito Lietuvos miesto -- prekes pristatome registruotu paštu.

Skelbimas peržiūrėtas: 104
150 LT (43 EUR)
Aprasymas EN http://suaraproaudio.indonetwork.net/1727557
Aprasymas RU http://unicontrol.com.ua/catalog/6/0/3784/
Mikšeriai
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 60
150 000 LT (86.21 LT/m²)
1740 m² Kita Reikia kosmetinio remonto
Įmonė

Skelbimas peržiūrėtas: 324
1 720 LT
Nauja
Parduodamos nedidelės, lengvai transportuojamos medienos pjovimo staklės Bernardo TS 250 PD su integruotu drožlių surinkėju. Techiniai duomenys:
Stalo matmenys 725 x 625 mm
Maks. pjovimo disko Ø 254 mm
Maks. pjovimo aukštis 90°/45° 82/58 mm
Maks. pjovimo plotis iki atraminės liniuotės 335 mm
Apsisukimai 4500/min.
Įtampa/Galingumas 230 V / 1,8 kW
Matmenys 1000 x 970 x 1170* mm
Svoris 32 kg
*aukštis su stovu
Staklės naujos, su garantija. Kaina 1720,00 Lt.

Daugiau staklių aprašymų galite rasti čia:

www.irankiaimeistrui.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 19
2 890 LT (837 EUR)
Infraraudonųjų spindulių saunos. Skirtingi 28 modeliai. Kaina nuo 2890 Lt.

GRANCANARIA 3ION - Kaina: 4450 Lt /1288,81 €
MALLORCA 2ION - Kaina: 4100 Lt /1187,44 €
BIBIONE 1ION - Kaina: 3790 Lt /1097,66 €
COSTABRAVA 2ION - Kaina: 4590 Lt /1329,36 €
MAKARSKA 2 - Kaina: 3450 Lt /999,19 €
RHODOS 2CEION - Kaina: 5950 Lt /1723,24 €
LANZAROTE 2CEION - Kaina: 5990 Lt /1734,82 €
MALLORCA 2CEION - Kaina: 4790 Lt /1387,28 €
LANZAROTE 2ION - Kaina: 5100 Lt /1477,06 €
CHALKIDIKI 2ION - Kaina: 4390 Lt /1271,43 €
RIMINI 2N - Kaina: 3590 Lt /1039,74 €
RHODOS 2ION - Kaina: 4990 Lt /1445,20 €
SPLIT 1N - Kaina: 3350 Lt /970,23 €
RIMINI 2B - Kaina: 3650 Lt /1057,11 €
SPLIT1B - Kaina: 3350 Lt /970,23 €
KORSIKA 1ION - Kaina: 2890 Lt /837,00 €


Infraraudonosios šilumos terapinis poveikis:
Padeda kovoti su galūnių sustingimu
Sumažina raumenų įtempimą
Malšina skausmus
Stimuliuoja kraujo apytaką
Skatina sveikimą uždegiminių procesų atveju
Efektyvi priemonė imunitetui stiprinti
Mažos energijos sąnaudos .
Daugiau informacijos http://www.sistema.lt/index.php?3056531107

Pristatymas visoje Lietuvoje.

Nuo šiol galite įsigyti mūsų prekes ir internetinėje parduotuvėje adresu : www.ketineskrosneles.lt

Skambinti:
Egidijus tel. 8 699 75744
Neringa tel. 8 699 88076

info@sistema.lt
sistema@sistema.lt
www.sistema.lt
Skuodo r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 793
2 800 LT (810.94 EUR)
Parduodamas naudotas valgomojo stalas su kėdėmis. Kėdžių 10 vnt -dvi su porankiais) komplekto spalva ruda (riešuto) kėdžių gobeleno spalva balta (kreminė)
stalas ovalus su galimybe ilginti. matmenys plotis 117 cm
ilgis min 172 cm ir trys ilginimai po 51 cm ilgiausias tampa 331 cm. stalo aukštis 75 cm.
stalas Vilniuje.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 47
75 LT (22 EUR)
Parduodu puikios buklės monitorių "Samsung SyncMaster 172 v". 173 coliu, LED, su CD ir laidų. Kaina 75 Lt. Tel. : 860837977; Vilnius.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 1
19 611 LT
Nauja
Katilai „RS Mk,II“ - tai karšto vandens generatoriai, priklausantys aukšto ir vidutinio galingumo įrenginiams, Jie sudaryti iš ketaus sekcijų, kurių kiekis būna nuo 7 iki 14 vienetų, Jos užtikrina šiluminį galingumą nuo 129,0 kW iki 279,1 kW, Generatoriai suprojektuoti remiantis Europos Sąjungos direktyvomis 90/396/CEE, 89/336/CEE, 73/23/CEE, 92/42/CEE bei Europos norma EN 656, „RS Mk,II“ gali dirbti tiek su gamtinėmis dujomis, tiek butanu (G 30), tiek propanu (G 31).
Ekonomiškas naudojimas;
apsauga nuo perkaitinimo ir siurblių užsikirtimo;
supaprastintas paleidimas;
buitinio vandens ruošimas.

Skelbimas peržiūrėtas: 586
45 000 LT (13 032 EUR)
2005-07 Benzinas 6.0 l Automatinė 172000 km 4/5
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 636
280 LT
1- Kompresorius Dexter Power
2 Manometrai
2 Jungtys
Slėgio reguliatorius
Apsauginis vožtuvas
Atbulinis vožtuvas
Maitinimo šaltinis: 230V ~ 50Hz
Apsauga: IP20
Galia: 1500 HP
Maks. Slėgis: 12 bar
Darbinis slėgis: 8 bar
Katilo talpa: 8 litrai
2 dežutės smulkioms detalėms
Ant ratuku + tempimo istraukiama rankena
Triukšmo lygis: LWA 93 dB
Matmenys: 300 x 580 x 290 mm
Svoris: 8 kg
Naujas
Kaina: 299Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Dexter-Power

2- Kompresorius Gude 210/08/24
Galia: 1,5kW
Bako talpa: 24 ltr
Siurbimas: 190 ltr / min
Išėjimo galia: 120 ltr / min
Maks. Slėgis: 8 bar.
Svoris: 25 kg
Matmenys: 580x330x600 mm
Naujas
Kaina: 380Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Gude-210-08-24

3- Kompresorius Gude 225/08/24
Manometras
Suspausto oro mova
Slėgio reguliatorius
Apsauginis vožtuvas
Atbulinis vožtuvas
Maitinimo šaltinis: 230V ~ 50Hz
Apsauga: IP20
Galia: 1100 W
Greitis: 18000 min-1
Cilindrai: 1
Siurbimo maks. 190 l / min.
Galingumas: 130 l / min.
Maks. Slėgis: 9 bar
Darbinis slėgis: 8 bar
Katilo talpa: 24 litrai
Triukšmo lygis: LWA 95 dB
Matmenys L x W x H (mm): 570 x 320 x 480
Svoris: 15 kg
Naujas
Kaina: 280Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Gude-225-08-24

4- Kompresorius Gude 300/10/50
Cilindrų skaičius: 1
Maksimalus slėgis: 10 bar
Talpa: 50 l
Tepimas: Nafta
Siurbimo našumas: 280 l / min.
Srautas: 172 l / min
RPM: 2800 / min
Variklio galia: 1,85 kW
Maitinimo šaltinis: 230 V
Labai nedaug naudotas, puikiai veikiantis
Kaina: 639Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Gude-300-10-50

5- Kompresoriaus orinis purškiklių rinkinys
Oro purškiklis
Oro putiklis su žarna
Skysčio purškiklis
Dažų purškiklis
Kompresoriaus spiralinė 5m žarna
Kaina: 90Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresoriaus-orinis-purskikliu-rinkinys

6- Kompresoriaus oro putiklis su žarna
Profesionalus
Max.: 11 bar
Svoris: 0.7 kg
Kaina: 70Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresoriaus-oro-putiklis-su-zarna

Tel.: +370 600 96000
Darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val.
Šeštadieniais nuo 9 val. iki 15 val.
Po darbo valandų: +370 650 55556

Skelbimas peržiūrėtas: 126
115 LT
Naudotas
Tvirtas metalinis korpusas, gali atlaikyti sunkius daiktus.
Išmatavimai: aukštis 172 cm, padėklas: 55 cm x 87 cm.

Skelbimas peržiūrėtas: 65
80 LT (23 EUR)
Puikiai veikiantis LCD monitorius Samsung SyncMaster 172T. Yra VGA ir DVI jungtys. Plonas ekranas ir lanksti konstrikcija leidžia lengvai reguliuoti aukštį bei montuoti ant sienos.

Įstrižainė 17"
Kraštinių santykis 5:4
VGA ir DVI jungtys
Raiška 1280x1024
Ryškumas 400 cd/m²
Kontrastas 500:1
Reakcijos laikas 8 ms
Apžvalgos kampai 170°H / 170°V
Išmatavimai (P x A x G) 380 x 380 x 180 mm
Svoris 4.69 kg
Papildomos savybės - lankstus ekrano stovas
Spalva sidabrinė
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 16
15 LT (4 EUR)
WWW.GOTAMO.LT Naujas universalus dirbtinės odos dėklas 8 colių skersmens planšetėms juodos spalvos. Kieti dėklo nugarėlė ir priekis apsaugo planšetę nuo nusibraižymų bei smūgių. Planšetė prie dėklo tvirtinama kampuse esančiomis gumomis. Išlanksčius, dėklas pastatomas ant stalo, tad patogu naudotis įdėjus planšetę. Užsegimas liežuvėliu. Dėklo išmatavimai 218 x 172 x 20 mm. Svoris su pakuote 250g.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: Gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 241
15 LT (4 EUR)
WWW.GOTAMO.LT Naujas universalus dirbtinės odos dėklas 8 colių skersmens planšetėms raudonos spalvos. Kieti dėklo nugarėlė ir priekis apsaugo planšetę nuo nusibraižymų bei smūgių. Planšetė prie dėklo tvirtinama kampuse esančiomis gumomis. Išlanksčius, dėklas pastatomas ant stalo, tad patogu naudotis įdėjus planšetę. Užsegimas liežuvėliu. Dėklo išmatavimai 218 x 172 x 20 mm. Svoris su pakuote 250g.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: Gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 13
15 LT (4 EUR)
WWW.GOTAMO.LT Naujas universalus dirbtinės odos dėklas 8 colių skersmens planšetėms baltos spalvos. Kieti dėklo nugarėlė ir priekis apsaugo planšetę nuo nusibraižymų bei smūgių. Planšetė prie dėklo tvirtinama kampuse esančiomis gumomis. Išlanksčius, dėklas pastatomas ant stalo, tad patogu naudotis įdėjus planšetę. Užsegimas liežuvėliu. Dėklo išmatavimai 218 x 172 x 20 mm. Svoris su pakuote 250g.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: Gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 438
Parduodu darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas - pilnai, išsamiai ir kokybiškai paruoštos. Staklių instrukcijos paruoštos išverčiant į lietuvių kalbą. Visos instrukcijos parengtos pagal naujausius reikalavimus, jas galima redaguoti. Instrukcijos parduodamos CD diske arba atsiunčiamos elektroniniu paštu. Pagal atskirą susitarimą, galiu paruošti reikalingas darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas. Taip pat galiu paruošti darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo dokumentus įmonėms, privatiems asmenims. Darbdaviams palengvinti, kad nereikėtų mokyti darbuotojų mokymo įstaigose, nes Mokymo ir atestavimo nuostatai leidžia įmonėms pačioms apsimokyti darbuotojus, parduodu kokybiškai paruoštas mokymo programas. Vienos instrukcijos kaina 8 LT. Mokymo programos (programa, testas, testas su atsakymais, protokolas, įsakymai, mokymo programoms pasitvirtinti) kaina 20 Lt. Perkantiems daugiau, kainą galima derinti.
1. Įvadinė darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcija,
2. 2.1. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
2.2. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis (prie staklių),
3. 3.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
3.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
4. 4.1. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
4.2. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis (prie staklių),
5. 5.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
5.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
6. 6.1. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
6.2. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis (prie staklių),
7. 7.1 Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
7.2. Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis (prie staklių),
8. 8.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
8.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
9. 9.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
9.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
10. 10.1. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija
10.2. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis instrukcija (prie staklių),
11. 11.1. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
11.2. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis operatoriaus instrukcija (prie staklių),
12. 12.1 Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
12.2. Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis (prie staklių),
13. 13.1 Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
13.2. Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis (prie staklių),
14. 14.1 Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
14.2. Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis (prie staklių),
15. 15.1 Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
15.2. Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis (prie staklių),
16. 16.1 Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
16.2. Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis (prie staklių),
17. 17.1 Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis saugos ir sveikatos instrukcija,
17.2. Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis (prie įrenginio),
18. 18.1. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
18.2. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis (prie staklių),
19. Darbuotojo, dirbančio įvairiomis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
20. Darbuotojo, dirbančio diskinėmis medienos plokščių formavimo-pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
21. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio galų frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
22. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
23. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
24. Darbuotojo, dirbančio su alkūnių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
25. Darbuotojo, dirbančio su apkaustų kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
26. Darbuotojo, dirbančio su aplikacijos pritvirtinimo preso naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
27. Darbuotojo, dirbančio su apvaliapjūklių medienos skersinio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
28. Darbuotojo, dirbančio su apvalia mezgimo mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
29. Apsaugos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
30. Civilinės saugos įvadinė instrukcija,
31. Remonto dirbtuvių gaisrinė saugos instrukcija;
32. Miško gaisrų gesinimo saugos ir sveikatos instrukcija;
33. Bendroji gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
34. Administracinio pastato gaisrinės saugos instrukcija;
35. Statybos objekto gaisrinės saugos ir sveikatos instrukcija;
36. Atsakingo už įmonės (padalinio) gaisrinę saugą ir sveikatą instrukcija;
37. Degalinės gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
38. Medienos apdirbimo dirbtuvių gaisrinės saugos instrukcija;
39. Sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
40. Statybinių medžiagų sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
41. Suvirinimo elektra ir dujomis gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
42. Armatūros tinklų ir karkasų suvirintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
43. Plentvolio mašinisto, saugos ir sveikatos instrukcija;
44. Darbuotojo, vairuojančio tarnybinį transportą darbo reikalais, saugos ir sveikatos instrukcija;
45. Vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
46. Traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
47. Traktorininko – hidr. manifuliatoriaus operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
48. Medienos traukimo traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
49. Buldozerininko saugos ir sveikatos instrukcija;
50. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
51. Ekskavatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
52. Benzinvežio vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
53. Vamzdžių klotuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
54. Autobokštelio (hidropakelėjo) mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
55. Strėlinių savaeigių kranų kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
56. Darbuotojo dirbančio savaeigėmis žoliapjovėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
57. Statybinio keltuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
58. Autokrautuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
59. Valdomų nuo žemės krovinių kėlimo mašinų mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
60. Dirbančio statybiniuose lopšiuose saugos ir sveikatos instrukcija;
61. Bokštinio krano kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
62. Ožinio tipo krano operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
63. Darbuotojo, vairuojančio bobcat krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija;
64. Kompresoriaus mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
65. Gaterininko saugos ir sveikatos instrukcija;
66. Betonų formavimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
67. Kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
68. Krovinių kabinėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
69. Kroviko, transportuojančio, sandėliuojančio, kraunančio įvairias medžiagas bei gaminius saugos ir sveikatos instrukcija;
70. Medienos kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
71. Dažytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
72. Dažytojo pulverizatoriais saugos ir sveikatos instrukcija;
73. Tinkuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
74. Dailidės saugos ir sveikatos instrukcija;
75. Staliaus saugos ir sveikatos instrukcija;
76. Elektromonterio saugos ir sveikatos instrukcija;
77. Elektromonterio, prižiūrinčio ir remontuojančio kėlimo įrenginius saugos ir sveikatos instrukcija;
78. Dirbančio su elektriniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
79. Darbuotojo, atliekančio elektrofizinius matavimus veikiančiuose elektros įrenginiuose iki 1000 V saugos ir sveikatos instrukcija;
80. Darbuotojo, atliekančio automobilių priežiūrą ir remontą saugos ir sveikatos instrukcija;
81. Žemkasio saugos ir sveikatos instrukcija;
82. Kelio ir gerbuvio darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
83. Pirmosios medicininės pagalbos suteikimo instrukcija;
84. Mūrininko saugos ir sveikatos instrukcija;
85. Betonuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
86. Santechniko saugos ir sveikatos instrukcija;
87. Suvirintojo elektra ir dujomis saugos ir sveikatos instrukcija;
88. Plytelių klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
89. Betoninių gerbuvio elementų klojėjo, dirbančio su vidaus degimo varikliu betono pjaustymo kilnojamu įrenginiu saugos ir sveikatos instrukcija;
90. Darbuotojo, dirbančio 1.3 m ir didesniame aukštyje (aukštybininko-montuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
91. Pastolių ir paklotų įrengimo, eksploatavimo ir bandymo instrukcija;
92. Vykdant darbus su statybos – montavimo parakiniu pistoletu saugos ir sveikatos instrukcija;
93. Darbuotojo, dirbančio su rankiniais pneumatiniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
94. Patalpų valytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
95. Budėtojo (sargo – apeivio) saugos ir sveikatos instrukcija;
96. Kiemsargio saugos ir sveikatos instrukcija;
97. Sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
98. Darbuotojo, atliekančio padangų montavimą saugos ir sveikatos instrukcija;
99. Šaltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instrukcija;
100. Autošaltkalvio saugos ir sveikatos instrukcija;
101. Akumuliatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
102. Metalo tekintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
103. Metalo šlifuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
104. Medžių nuleidėjo (pjūklininko) saugos ir sveikatos instrukcija;
105. Medienos ruošos darbininko (medkirčio) saugos ir sveikatos instrukcija;
106. Parketo klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
107. Vamzdžių montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
108. Darbuotojo, atliekančio vamzdynų hidraulinį arba pneumatinį išbandymą saugos ir sveikatos instrukcija;
109. Darbuotojo, dirbančio vandentiekio arba kanalizacijos šuliniuose, kamerose, kanaluose, kolektoriuose ir kituose požeminiuose statiniuose saugos ir sveikatos instrukcija;
110. Darbuotojo, atsakingo už dujų ūkį pareiginė instrukcija;
111. Dujų balionų sandėliavimo ir pervežimo saugos ir sveikatos instrukcija;
112. Žemo slėgio garo ir vandens katilų kūriko saugos ir sveikatos instrukcija;
113. Darbuotojo, prižiūrinčio bitumo virimo įrenginį saugos ir sveikatos instrukcija;
114. Pastatų sienas šiltinančio darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
115. Darbuotojo, ardančio ir atstatančio statinius saugos ir sveikatos instrukcija;
116. Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
117. Stogdengiams, atliekantiems asbocementines, skardos, čerpių, stogo dangas ir dirbantiems su gumos - bitumo, ruberoido ar kitomis ruloninėmis hidroizoliacinėmis medžiagomis, klijuojant jas su dujų kaitinimo įranga saugos ir sveikatos instrukcija;
118. Darbuotojo, dirbančio skardininku lituotoju saugos ir sveikatos instrukcija;
119. Darbuotojo, dirbančio stiklintoju saugos ir sveikatos instrukcija;
120. Darbuotojo, dirbančio karjeruose saugos ir sveikatos instrukcija
121. Betono ir skiedinio maišyklių mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
122. Darbuotojo, dirbančio kompiuteriu saugos ir sveikatos instrukcija;
123. Administracijos darbuotojų, atliekančių darbus statybos objekte, saugos ir sveikatos instrukcija;
124. Apdailininko saugos ir sveikatos instrukcija;
125. Medžiagų, ruošinių, montuojamų ir demontuotų konstrukcijų pakrovimo, iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
126. Metalinių paviršių nuvalymo saugos ir sveikatos instrukcija;
127. Vienos kameros smėliasroviavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
128. Dažymo aparato ST MAXTM 395/495/495 LO-BOY/495 HI – BOY saugos ir sveikatos instrukcija;
129. Oro teršalų valymo įrenginio (ciklono) saugos ir sveikatos instrukcija;
130. Varstomų vartų eksploatavimo instrukcija;
131. Dviejų komponentų hidraulinio maišymo įrenginio naudojimo instrukcija;
132. Darbų karjere saugos ir sveikatos instrukcija;
133. Administracijos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
134. Agronomo saugos ir sveikatos instrukcija;
135. Akmens pjovimo įrenginių saugos ir sveikatos instrukcija;
136. Akmens pjovimo įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
137. Akmens pjovimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
138. Akmens tašytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
139. Akmenskaldyklės operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
140. Akumuliatoriaus kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
141. Aruodų valymo saugos ir sveikatos instrukcija;
142. Darbuotojo, dirbančio su asenzinacine mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
143. Darbuotojo, vairuojančio asenzinacinę mašiną (vairuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
144. Asfalto betono frezos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
145. Asfalto betono klotuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
146. Asfalto pjovimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
147. Darbuotojo, atliekančio aplinkos tvarkymo darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
148. Atliekų priėmėjo – sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
149. Atskėlimo plaktuko naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
150. Audėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
151. Audinių klojimo – sukirpimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
152. Auklėtojo padėjėjo lopšelyje-darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
153. Auklėtojo padėjėjo darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
154. Priemonių darbo vietai paaukštinti (kopėčių, lipynių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
155. Priemonių darbo vietai paaukštinti (pastolių, kopėčių, lipynių ir kt. paaukštinimo priemonių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
156. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
157. Aukšto slėgio plovimo įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
158. Darbuotojo, dirbančio aukštalipio darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
159. Autoskardininko saugos ir sveikatos instrukcija;
160. Automechaniko saugos ir sveikatos instrukcija;
161. Automobiliu padangų montavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
162. Automobilių paruošimo ir dažymo darbų atlikimo saugos ir sveikatos instrukcija;
163. Automobilių plovėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
164. Automobilių plovimo įrangos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
165. Baldų apmušėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
166. Baldų aptraukėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
167. Baldų surinkėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
168. Barmeno saugos ir sveikatos instrukcija;
169. Barmeno - kasininko saugos ir sveikatos instrukcija;
170. Barmeno – pardavėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
171. Beicavimo įrenginio saugos ir sveikatos instrukcija;
172. Beicavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
173. Bendrosios praktikos slaugytojo, slaugytojo padėjėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
174. Benzininio kilnojamo grąžto naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
175. Benzininio motorinio pjūklo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
176. Bibliotekininko saugos ir sveikatos instrukcija;
177. Bitumo laikino sandėliavimo, parinkimo ir iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
178. Bitumo saugojimo, virimo ir transportavimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
179. Biuro technikos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
180. Bokštinio krano šaltkalvio montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
181. Briaunų klijavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
182. Briaunų laminavimo staklių staklininko saugos ir sveikatos instrukcija;
183. Budėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
184. Bulvių rusiavimo masinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
185. Bulvių kombaino masinos saugos ir sveikatos instrukcija;
186. Butelių padengimo plėvele įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
187. Butelių formavimo automato naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
188. Butelių formavimo pusautomačio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
189. Butelių išpilstymo linijos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
190. Butelių užpildymo angliarūgšte įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
191. Centrifugos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
192. Chemijos kabineto įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
193. Cheminiu medžiagų (fungicidų, herbicidų, insekticidų) krovos saugos ir sveikatos instrukcija;
194. Cheminiu medžiagų (fungicidų, pesticidų, insekticidų ir kt.) krovos ir sandėliavimo saugos ir sveikatos instrukcija;
195. Cukrinių runkelių kombaino naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
196. Dantų techniko saugos ir sveikatos instrukcija;
197. Darbininko (gyvulių šėrimas, priežiūra, valymas, laukininkystė, dezinfekavimo darbai ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija;
198. Darbuotojo, atliekančio teritorijos apželdinimo ir želdinių priežiūros darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
199. Darbuotojo, atliekančio veterinarijos gydytojo darbą saugos ir sveikatos instrukcija;
200. Darbuotojo, eksploatuojančio rankinį krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija.
201. Lifto operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija.
202. Auklėtojo saugos ir sveikatos instrukcija.
203. Auklėtojo saugos ir sveikatos instrukcija.
204. Vibroplokštės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija.
205. Malkų ruošimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
206. Malkų skaldymo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
207. Kilnojamo kompresoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
208. Automobilinio keltuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
209. Plataus profilio statybininko saugos ir sveikatos instrukcija;
210. Stropuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
211. Malku skaldyklės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
212. Malkų ruošimo mašinos instrukcija;
213. Gyvuliu šėriko saugos ir sveikatos instrukcija;
214. Fermų darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
215. Gyvulininkystes darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
216. Laukininkystės darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
217. Mėšlo šalinimo transporterio naudojimo (mėšlo kratytuvo) saugos ir sveikatos instrukcija;
218. Prikabinamu žemės ūkio padargų naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
219. Melžėjo (melžimo aparatai, šaldymo įranga, dezinfekavimo darbai) saugos ir sveikatos instrukcija;
220. Traktoriaus su prikabinamais žemės padargais (plūgas, kultivatorius, akėčios ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija.
221. Ryšulių preso naudojimo instrukcija.


PAREIGINĖS INSTRUKCIJOS:

1. Generalinio direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
2. Direktoriaus pareiginė instrukcija;
3. Komercijos direktoriaus pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
4. Plėtros direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
5. Marketingo direktoriaus pareiginė instrukcija;
6. Rinkodaros direktoriaus pareiginė instrukcija;
7. Technikos direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
8. Statybos darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
9. Specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
10. Statybos ir specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
11. Pardavimo vadovo pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
12. Statybos vadovo pareiginė instrukcija;
13. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie gerbuvio, žemės darbų, komunikacijų, kelių);
14. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie elektros darbų);
15. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie santechnikos darbų);
16. Elektros darbų vadovo pareiginė instrukcija;
17. Santechnikos darbų vadovo pareiginė instrukcija;
18. Kelių tiesimo, gerbuvio, darbų vadovo pareiginė instrukcija;
19. Bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
20. Bendrastatybinių darbų vadovo pareiginė instrukcija;
21. Stažuotojo - bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
22. Sandėlininko pareiginė instrukcija;
23. Vadybininko pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
24. Ekonomikos ir buhalterijos skyriaus pareiginė instrukcija;
25. Vyr. buhalterio pareiginė instrukcija;
26. Buhalterio pareiginė instrukcija;
27. Buhalterio pareiginė instrukcija (darbo užmokestis, ataskaitos ir kt.)
28. Buhalterio pareiginė instrukcija (ilgalaikis, trumpalaikis turtas, medžiagų apyskaita ir kt.)
29. Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija;
30. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
31. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija (vadybos sistemai OHSAS);
32. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija
33. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija
34. Personalo vadovo pareiginė instrukcija
35. Personalo specialisto pareiginė instrukcija
36. Juristo pareiginė instrukcija;
37. Rinkotyros tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
38. Ekonomisto pareiginė instrukcija
39. Tiekimo tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
40. Tiekimo tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
41. Statybos parengimo ir priežiūros specialisto pareiginė instrukcija;
42. Statybos parengimo ir priežiūros vadovo pareiginė instrukcija;
43. Sąmatininko pareiginė instrukcija;
44. Suvirinimo darbų vadovo pareiginė instrukcija;
45. Vyriausiojo energetiko pareiginė instrukcija;
46. Energetiko pareiginė instrukcija;
47. Vadovybės atstovo kokybei ir aplinkosaugai pareiginė instrukcija;
48. Kokybės ir aplinkosaugos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
49. Laboratorijos vedėjo pareiginė instrukcija;
50. Pagalbinės gamybos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
51. Pagalbinės gamybos tarnybos vadybininko pareiginė instrukcija;
52. Apskaitininko pareiginė instrukcija;
53. Mechaniko pareiginė instrukcija;
54. Vyr. mechaniko pareiginė instrukcija;
55. Rinkodaros, technologijų ir inovacijų tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
56. Viešųjų konkursų specialisto pareiginė instrukcija;
57. Ūkio tarnybos specialisto pareiginė instrukcija;
58. Sekretorės – referentės pareiginė instrukcija;
59. Sekretorės – ūkvedės pareiginė instrukcija;
60. Inžinieriaus – geodezininko pareiginė instrukcija;
61. Sargo pareiginė instrukcija;
62. Kompiuterio specialisto pareiginė instrukcija;

MOKYMŲ PROGRAMOS:

1. Darbininko, dirbančio su asbestu arba jo gaminiai mokymo ir atestavimo programa.
2. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai neaptvertos darbo vietos esančios aukštyje, kai aukščio skirtumas 1,3 m. ir didesnis, taip pat atliekantis aukštalipio darbus, pastato perimetro darbus (neesant išorės sienos), kai darbai mažiau 2 m. atstumu nuo perdengimų, esant jose didelėms angoms, kai nėra aptvaros pagal reikalavimus arba kai darbai turi būti atliekami nuėmus aptvarą mokymo ir atestavimo programa.
3. Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose mokymo ir atestavimo programa.
4. Staliaus-staklininko mokymo ir atestavimo programa.
5. Krovinių kabinėjimas, krovinių kėlimas mechaniniais, iš jų savaeigiais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius mokymo ir atestavimo programa.
6. Darbuotojų keliančių, tvarkančių ir pernešančių krovinius rankomis mokymo ir atestavimo programa.
7. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai naudojamos priemonės darbo vietai paaukštinti (pastoliai, kopėčios, stelažai, lipynės ir kt., jų įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros mokymo ir atestavimo programa.
8. Darbininko, dirbančio šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose mokymo ir atestavimo programa.
9. Gaisrinės saugos mokymo programa.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 103
Parduodu darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas - pilnai, išsamiai ir kokybiškai paruoštos. Staklių instrukcijos paruoštos išverčiant į lietuvių kalbą. Visos instrukcijos parengtos pagal naujausius reikalavimus, jas galima redaguoti. Instrukcijos parduodamos CD diske arba atsiunčiamos elektroniniu paštu. Pagal atskirą susitarimą, galiu paruošti reikalingas darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas. Taip pat galiu paruošti darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo dokumentus įmonėms, privatiems asmenims. Darbdaviams palengvinti, kad nereikėtų mokyti darbuotojų mokymo įstaigose, nes Mokymo ir atestavimo nuostatai leidžia įmonėms pačioms apsimokyti darbuotojus, parduodu kokybiškai paruoštas mokymo programas. Vienos instrukcijos kaina 8 LT. Mokymo programos (programa, testas, testas su atsakymais, protokolas, įsakymai, mokymo programoms pasitvirtinti) kaina 20 Lt. Perkantiems daugiau, kainą galima derinti.
1. Įvadinė darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcija,
2. 2.1. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
2.2. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis (prie staklių),
3. 3.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
3.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
4. 4.1. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
4.2. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis (prie staklių),
5. 5.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
5.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
6. 6.1. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
6.2. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis (prie staklių),
7. 7.1 Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
7.2. Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis (prie staklių),
8. 8.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
8.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
9. 9.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
9.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
10. 10.1. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija
10.2. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis instrukcija (prie staklių),
11. 11.1. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
11.2. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis operatoriaus instrukcija (prie staklių),
12. 12.1 Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
12.2. Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis (prie staklių),
13. 13.1 Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
13.2. Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis (prie staklių),
14. 14.1 Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
14.2. Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis (prie staklių),
15. 15.1 Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
15.2. Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis (prie staklių),
16. 16.1 Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
16.2. Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis (prie staklių),
17. 17.1 Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis saugos ir sveikatos instrukcija,
17.2. Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis (prie įrenginio),
18. 18.1. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
18.2. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis (prie staklių),
19. Darbuotojo, dirbančio įvairiomis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
20. Darbuotojo, dirbančio diskinėmis medienos plokščių formavimo-pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
21. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio galų frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
22. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
23. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
24. Darbuotojo, dirbančio su alkūnių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
25. Darbuotojo, dirbančio su apkaustų kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
26. Darbuotojo, dirbančio su aplikacijos pritvirtinimo preso naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
27. Darbuotojo, dirbančio su apvaliapjūklių medienos skersinio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
28. Darbuotojo, dirbančio su apvalia mezgimo mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
29. Apsaugos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
30. Civilinės saugos įvadinė instrukcija,
31. Remonto dirbtuvių gaisrinė saugos instrukcija;
32. Miško gaisrų gesinimo saugos ir sveikatos instrukcija;
33. Bendroji gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
34. Administracinio pastato gaisrinės saugos instrukcija;
35. Statybos objekto gaisrinės saugos ir sveikatos instrukcija;
36. Atsakingo už įmonės (padalinio) gaisrinę saugą ir sveikatą instrukcija;
37. Degalinės gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
38. Medienos apdirbimo dirbtuvių gaisrinės saugos instrukcija;
39. Sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
40. Statybinių medžiagų sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
41. Suvirinimo elektra ir dujomis gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
42. Armatūros tinklų ir karkasų suvirintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
43. Plentvolio mašinisto, saugos ir sveikatos instrukcija;
44. Darbuotojo, vairuojančio tarnybinį transportą darbo reikalais, saugos ir sveikatos instrukcija;
45. Vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
46. Traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
47. Traktorininko – hidr. manifuliatoriaus operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
48. Medienos traukimo traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
49. Buldozerininko saugos ir sveikatos instrukcija;
50. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
51. Ekskavatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
52. Benzinvežio vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
53. Vamzdžių klotuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
54. Autobokštelio (hidropakelėjo) mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
55. Strėlinių savaeigių kranų kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
56. Darbuotojo dirbančio savaeigėmis žoliapjovėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
57. Statybinio keltuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
58. Autokrautuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
59. Valdomų nuo žemės krovinių kėlimo mašinų mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
60. Dirbančio statybiniuose lopšiuose saugos ir sveikatos instrukcija;
61. Bokštinio krano kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
62. Ožinio tipo krano operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
63. Darbuotojo, vairuojančio bobcat krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija;
64. Kompresoriaus mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
65. Gaterininko saugos ir sveikatos instrukcija;
66. Betonų formavimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
67. Kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
68. Krovinių kabinėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
69. Kroviko, transportuojančio, sandėliuojančio, kraunančio įvairias medžiagas bei gaminius saugos ir sveikatos instrukcija;
70. Medienos kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
71. Dažytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
72. Dažytojo pulverizatoriais saugos ir sveikatos instrukcija;
73. Tinkuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
74. Dailidės saugos ir sveikatos instrukcija;
75. Staliaus saugos ir sveikatos instrukcija;
76. Elektromonterio saugos ir sveikatos instrukcija;
77. Elektromonterio, prižiūrinčio ir remontuojančio kėlimo įrenginius saugos ir sveikatos instrukcija;
78. Dirbančio su elektriniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
79. Darbuotojo, atliekančio elektrofizinius matavimus veikiančiuose elektros įrenginiuose iki 1000 V saugos ir sveikatos instrukcija;
80. Darbuotojo, atliekančio automobilių priežiūrą ir remontą saugos ir sveikatos instrukcija;
81. Žemkasio saugos ir sveikatos instrukcija;
82. Kelio ir gerbuvio darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
83. Pirmosios medicininės pagalbos suteikimo instrukcija;
84. Mūrininko saugos ir sveikatos instrukcija;
85. Betonuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
86. Santechniko saugos ir sveikatos instrukcija;
87. Suvirintojo elektra ir dujomis saugos ir sveikatos instrukcija;
88. Plytelių klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
89. Betoninių gerbuvio elementų klojėjo, dirbančio su vidaus degimo varikliu betono pjaustymo kilnojamu įrenginiu saugos ir sveikatos instrukcija;
90. Darbuotojo, dirbančio 1.3 m ir didesniame aukštyje (aukštybininko-montuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
91. Pastolių ir paklotų įrengimo, eksploatavimo ir bandymo instrukcija;
92. Vykdant darbus su statybos – montavimo parakiniu pistoletu saugos ir sveikatos instrukcija;
93. Darbuotojo, dirbančio su rankiniais pneumatiniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
94. Patalpų valytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
95. Budėtojo (sargo – apeivio) saugos ir sveikatos instrukcija;
96. Kiemsargio saugos ir sveikatos instrukcija;
97. Sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
98. Darbuotojo, atliekančio padangų montavimą saugos ir sveikatos instrukcija;
99. Šaltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instrukcija;
100. Autošaltkalvio saugos ir sveikatos instrukcija;
101. Akumuliatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
102. Metalo tekintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
103. Metalo šlifuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
104. Medžių nuleidėjo (pjūklininko) saugos ir sveikatos instrukcija;
105. Medienos ruošos darbininko (medkirčio) saugos ir sveikatos instrukcija;
106. Parketo klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
107. Vamzdžių montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
108. Darbuotojo, atliekančio vamzdynų hidraulinį arba pneumatinį išbandymą saugos ir sveikatos instrukcija;
109. Darbuotojo, dirbančio vandentiekio arba kanalizacijos šuliniuose, kamerose, kanaluose, kolektoriuose ir kituose požeminiuose statiniuose saugos ir sveikatos instrukcija;
110. Darbuotojo, atsakingo už dujų ūkį pareiginė instrukcija;
111. Dujų balionų sandėliavimo ir pervežimo saugos ir sveikatos instrukcija;
112. Žemo slėgio garo ir vandens katilų kūriko saugos ir sveikatos instrukcija;
113. Darbuotojo, prižiūrinčio bitumo virimo įrenginį saugos ir sveikatos instrukcija;
114. Pastatų sienas šiltinančio darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
115. Darbuotojo, ardančio ir atstatančio statinius saugos ir sveikatos instrukcija;
116. Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
117. Stogdengiams, atliekantiems asbocementines, skardos, čerpių, stogo dangas ir dirbantiems su gumos - bitumo, ruberoido ar kitomis ruloninėmis hidroizoliacinėmis medžiagomis, klijuojant jas su dujų kaitinimo įranga saugos ir sveikatos instrukcija;
118. Darbuotojo, dirbančio skardininku lituotoju saugos ir sveikatos instrukcija;
119. Darbuotojo, dirbančio stiklintoju saugos ir sveikatos instrukcija;
120. Darbuotojo, dirbančio karjeruose saugos ir sveikatos instrukcija
121. Betono ir skiedinio maišyklių mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
122. Darbuotojo, dirbančio kompiuteriu saugos ir sveikatos instrukcija;
123. Administracijos darbuotojų, atliekančių darbus statybos objekte, saugos ir sveikatos instrukcija;
124. Apdailininko saugos ir sveikatos instrukcija;
125. Medžiagų, ruošinių, montuojamų ir demontuotų konstrukcijų pakrovimo, iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
126. Metalinių paviršių nuvalymo saugos ir sveikatos instrukcija;
127. Vienos kameros smėliasroviavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
128. Dažymo aparato ST MAXTM 395/495/495 LO-BOY/495 HI – BOY saugos ir sveikatos instrukcija;
129. Oro teršalų valymo įrenginio (ciklono) saugos ir sveikatos instrukcija;
130. Varstomų vartų eksploatavimo instrukcija;
131. Dviejų komponentų hidraulinio maišymo įrenginio naudojimo instrukcija;
132. Darbų karjere saugos ir sveikatos instrukcija;
133. Administracijos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
134. Agronomo saugos ir sveikatos instrukcija;
135. Akmens pjovimo įrenginių saugos ir sveikatos instrukcija;
136. Akmens pjovimo įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
137. Akmens pjovimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
138. Akmens tašytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
139. Akmenskaldyklės operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
140. Akumuliatoriaus kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
141. Aruodų valymo saugos ir sveikatos instrukcija;
142. Darbuotojo, dirbančio su asenzinacine mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
143. Darbuotojo, vairuojančio asenzinacinę mašiną (vairuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
144. Asfalto betono frezos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
145. Asfalto betono klotuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
146. Asfalto pjovimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
147. Darbuotojo, atliekančio aplinkos tvarkymo darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
148. Atliekų priėmėjo – sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
149. Atskėlimo plaktuko naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
150. Audėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
151. Audinių klojimo – sukirpimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
152. Auklėtojo padėjėjo lopšelyje-darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
153. Auklėtojo padėjėjo darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
154. Priemonių darbo vietai paaukštinti (kopėčių, lipynių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
155. Priemonių darbo vietai paaukštinti (pastolių, kopėčių, lipynių ir kt. paaukštinimo priemonių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
156. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
157. Aukšto slėgio plovimo įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
158. Darbuotojo, dirbančio aukštalipio darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
159. Autoskardininko saugos ir sveikatos instrukcija;
160. Automechaniko saugos ir sveikatos instrukcija;
161. Automobiliu padangų montavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
162. Automobilių paruošimo ir dažymo darbų atlikimo saugos ir sveikatos instrukcija;
163. Automobilių plovėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
164. Automobilių plovimo įrangos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
165. Baldų apmušėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
166. Baldų aptraukėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
167. Baldų surinkėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
168. Barmeno saugos ir sveikatos instrukcija;
169. Barmeno - kasininko saugos ir sveikatos instrukcija;
170. Barmeno – pardavėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
171. Beicavimo įrenginio saugos ir sveikatos instrukcija;
172. Beicavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
173. Bendrosios praktikos slaugytojo, slaugytojo padėjėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
174. Benzininio kilnojamo grąžto naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
175. Benzininio motorinio pjūklo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
176. Bibliotekininko saugos ir sveikatos instrukcija;
177. Bitumo laikino sandėliavimo, parinkimo ir iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
178. Bitumo saugojimo, virimo ir transportavimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
179. Biuro technikos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
180. Bokštinio krano šaltkalvio montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
181. Briaunų klijavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
182. Briaunų laminavimo staklių staklininko saugos ir sveikatos instrukcija;
183. Budėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
184. Bulvių rusiavimo masinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
185. Bulvių kombaino masinos saugos ir sveikatos instrukcija;
186. Butelių padengimo plėvele įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
187. Butelių formavimo automato naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
188. Butelių formavimo pusautomačio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
189. Butelių išpilstymo linijos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
190. Butelių užpildymo angliarūgšte įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
191. Centrifugos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
192. Chemijos kabineto įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
193. Cheminiu medžiagų (fungicidų, herbicidų, insekticidų) krovos saugos ir sveikatos instrukcija;
194. Cheminiu medžiagų (fungicidų, pesticidų, insekticidų ir kt.) krovos ir sandėliavimo saugos ir sveikatos instrukcija;
195. Cukrinių runkelių kombaino naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
196. Dantų techniko saugos ir sveikatos instrukcija;
197. Darbininko (gyvulių šėrimas, priežiūra, valymas, laukininkystė, dezinfekavimo darbai ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija;
198. Darbuotojo, atliekančio teritorijos apželdinimo ir želdinių priežiūros darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
199. Darbuotojo, atliekančio veterinarijos gydytojo darbą saugos ir sveikatos instrukcija;
200. Darbuotojo, eksploatuojančio rankinį krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija.
201. Lifto operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija.
203. Vibroplokštės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija.
204. Malkų ruošimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
205. Malkų skaldymo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
206. Kilnojamo kompresoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
207. Automobilinio keltuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
208. Plataus profilio statybininko saugos ir sveikatos instrukcija;
209. Stropuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
210. Malku skaldyklės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
211. Malkų ruošimo mašinos instrukcija;
212. Gyvuliu šėriko saugos ir sveikatos instrukcija;
213. Fermų darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
214. Gyvulininkystes darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
215. Laukininkystės darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
216. Mėšlo šalinimo transporterio naudojimo (mėšlo kratytuvo) saugos ir sveikatos instrukcija;
217. Prikabinamu žemės ūkio padargų naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
218. Melžėjo (melžimo aparatai, šaldymo įranga, dezinfekavimo darbai) saugos ir sveikatos instrukcija;
219. Traktoriaus su prikabinamais žemės padargais (plūgas, kultivatorius, akėčios ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija.
220. Ryšulių preso naudojimo instrukcija.
221. Auklėtojo saugos ir sveikatos instrukcija.


PAREIGINĖS INSTRUKCIJOS:

1. Generalinio direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
2. Direktoriaus pareiginė instrukcija;
3. Komercijos direktoriaus pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
4. Plėtros direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
5. Marketingo direktoriaus pareiginė instrukcija;
6. Rinkodaros direktoriaus pareiginė instrukcija;
7. Technikos direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
8. Statybos darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
9. Specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
10. Statybos ir specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
11. Pardavimo vadovo pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
12. Statybos vadovo pareiginė instrukcija;
13. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie gerbuvio, žemės darbų, komunikacijų, kelių);
14. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie elektros darbų);
15. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie santechnikos darbų);
16. Elektros darbų vadovo pareiginė instrukcija;
17. Santechnikos darbų vadovo pareiginė instrukcija;
18. Kelių tiesimo, gerbuvio, darbų vadovo pareiginė instrukcija;
19. Bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
20. Bendrastatybinių darbų vadovo pareiginė instrukcija;
21. Stažuotojo - bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
22. Sandėlininko pareiginė instrukcija;
23. Vadybininko pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
24. Ekonomikos ir buhalterijos skyriaus pareiginė instrukcija;
25. Vyr. buhalterio pareiginė instrukcija;
26. Buhalterio pareiginė instrukcija;
27. Buhalterio pareiginė instrukcija (darbo užmokestis, ataskaitos ir kt.)
28. Buhalterio pareiginė instrukcija (ilgalaikis, trumpalaikis turtas, medžiagų apyskaita ir kt.)
29. Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija;
30. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
31. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija (vadybos sistemai OHSAS);
32. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija
33. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija
34. Personalo vadovo pareiginė instrukcija
35. Personalo specialisto pareiginė instrukcija
36. Juristo pareiginė instrukcija;
37. Rinkotyros tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
38. Ekonomisto pareiginė instrukcija
39. Tiekimo tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
40. Tiekimo tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
41. Statybos parengimo ir priežiūros specialisto pareiginė instrukcija;
42. Statybos parengimo ir priežiūros vadovo pareiginė instrukcija;
43. Sąmatininko pareiginė instrukcija;
44. Suvirinimo darbų vadovo pareiginė instrukcija;
45. Vyriausiojo energetiko pareiginė instrukcija;
46. Energetiko pareiginė instrukcija;
47. Vadovybės atstovo kokybei ir aplinkosaugai pareiginė instrukcija;
48. Kokybės ir aplinkosaugos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
49. Laboratorijos vedėjo pareiginė instrukcija;
50. Pagalbinės gamybos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
51. Pagalbinės gamybos tarnybos vadybininko pareiginė instrukcija;
52. Apskaitininko pareiginė instrukcija;
53. Mechaniko pareiginė instrukcija;
54. Vyr. mechaniko pareiginė instrukcija;
55. Rinkodaros, technologijų ir inovacijų tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
56. Viešųjų konkursų specialisto pareiginė instrukcija;
57. Ūkio tarnybos specialisto pareiginė instrukcija;
58. Sekretorės – referentės pareiginė instrukcija;
59. Sekretorės – ūkvedės pareiginė instrukcija;
60. Inžinieriaus – geodezininko pareiginė instrukcija;
61. Sargo pareiginė instrukcija;
62. Kompiuterio specialisto pareiginė instrukcija;

MOKYMŲ PROGRAMOS:

1. Darbininko, dirbančio su asbestu arba jo gaminiai mokymo ir atestavimo programa.
2. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai neaptvertos darbo vietos esančios aukštyje, kai aukščio skirtumas 1,3 m. ir didesnis, taip pat atliekantis aukštalipio darbus, pastato perimetro darbus (neesant išorės sienos), kai darbai mažiau 2 m. atstumu nuo perdengimų, esant jose didelėms angoms, kai nėra aptvaros pagal reikalavimus arba kai darbai turi būti atliekami nuėmus aptvarą mokymo ir atestavimo programa.
3. Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose mokymo ir atestavimo programa.
4. Kėlimo kranų darbo vadovo mokymo ir atestavimo programa.
5. Krovinių kabinėjimas, krovinių kėlimas mechaniniais, iš jų savaeigiais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius mokymo ir atestavimo programa.
6. Darbuotojų keliančių, tvarkančių ir pernešančių krovinius rankomis mokymo ir atestavimo programa.
7. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai naudojamos priemonės darbo vietai paaukštinti (pastoliai, kopėčios, stelažai, lipynės ir kt., jų įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros mokymo ir atestavimo programa.
8. Darbininko, dirbančio šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose mokymo ir atestavimo programa.

AVARINIŲ SITUACIJŲ PLANAI:
1. VEIKSMAI GAISRO ATVEJU;
2. ATSARGIAI DUJOTIEKIO TINKLAI, VEIKSMAI, PAŽEIDUS DUJOTIEKĮ,
3. VEIKSMAI PAŽEIDUS VANDENTIEKĮ;
4. VEIKSMAI SPROGIMO ATVEJU;
5. VEIKSMAI ĮVYKUS AVARIJAI KOMUNALINĖSE AR ENERGETINĖSE SISTEMOSE;
6. VEIKSMAI PAVOJINGŲ METEOROLOGINIŲ IR HIDROLOGINIŲ REIŠKINIŲ ATVEJAIS;
7. VEIKSMAI TARŠOS PAVOJINGOMIS MEDŽIAGOMIS TARŠOS ATVEJAIS;
8. VEIKSMAI ATLIEANT DUJINĮ SUVIRINIMĄ;
9. VEIKSMAI IŠSILIEJUS CHEMINĖMS MEDŽIAGOMS;
10. VEIKSMAI IŠSILIEJUS NAFTOS PRODUKTAMS;
11. VEIKSMAI ĮVYKUS AVARIJAI VYKDANT STATYBOS DARBUS;
12. VEIKSMAI RADIOAKTYVIOSIOS TARŠOS ATVEJU.