Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Skelbimų 528
Skelbimas peržiūrėtas: 2886
1.75 EUR (6.04 LT)
Apsaugokite save nuo eurų klastotojų ir negeidaujamų nuostolių vienu metu palengvindami sau darbą.

Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu!

Mes siūlome platų bankno įrangos asortimentą už ypač patrauklias kainas.

Šiuo metu rankinius pinigų detektorius, UV pinigų detektorius, automatinius pinigų detektorius bei euro monetų skaičiuoklius galite įsigyte su nuolaida iki 50%!

Rankiniai pinigų detektoriai:

CCE 810 kaina tik 1.75 EUR (sena kaina 2.90 EUR)
CCE 815 kaina tik 9.00 EUR (sena kaina 12.00 EUR)
PRO 4P kaina tik 6.50 EUR (sena kaina 11.00 EUR)UV pinigų detektoriai:

PRO 4 (4W UV lempa) kaina tik 7.00 EUR (sena kaina 13.00 EUR)
CCE 50 (9W UV lempa) kaina tik 16.00 EUR (sena kaina 26.00 EUR)
PRO 12 kaina tik 12.00 EUR (sena kaina 20.00 EUR)
PRO 12 LPM kaina tik 29.00 EUR (sena kaina 50.00 EUR)
PRO 16 LPM kaina tik 33.00 EUR (sena kaina 60.00 EUR)

Automatiniai profesionalūs ECB sertifikuoti pinigų detektoriai:

Moniron DEC EURO kaina tik 80.00 EUR (sena kaina 100.00 EUR)
PRO CL 200E kaina tik 85 ERU (sena kaina 100.00 EUR)
CCE 111 NEO kaina tik 90.00 EUR (sena kaina 105.00 EUR)
CCE 110 NEO kaina tik 90.00 EUR (sena kaina 110.00 EUR)
CCE 110 DUO kaina tik 85.00 EUR (sena kaina 96.00 EUR)

Euro monetų skaičiuotuvo-rūšiuotuvo PRO CS 80 kaina tik 120.00 EUR (sena kaina 172.00 EUR)

Euro banknotų skaičiuokliai:

PRO 40 NEO kaina yra 110,00 EUR (sena kaina 150,00 EUR)
PRO 40 MIX EURO kaina yra 350,00 EUR (sena kaina 435,00 EUR)

Visos kainos nurodytos su PVM. Pristatymo išlaidos neįskaičiuotos.

Prekių kiekis ribotas. Akcijos galioja tik užsakant internetu. Pristatymo kaina nuo 8.00 EUR.

Pasiūlymo galiojimo laikas iki 2015 vasario 28 d.

Su pilnu mūsų siūlomų prekių sąrašu galite susipažinti internetiniame tinklapyje www.cash-tester.eu

Susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu (info@eurotester.eu) arba per internetinį tinklapį ir mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 152
870 EUR (3 004 LT)
1996-08 Benzinas 2.8 l 172 AG Mechaninė 339338 km 4/5
Klaipėda
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 17
50 EUR (172.64 LT)
DEMAR Vyrams Žiemos 43 d. Nauji
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 12
50 EUR (172.64 LT)
Parduodama dėvėta automobilinė kėdutė RENOLUX. Skirta vaikams nuo 9 kg iki 18 kg. Trys tvirtinimo būdai. Yra galimybė atlenkti kėdutę vaikui užmigus. Labai patogi ir funkcionali kėdutė.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 89
SeaClimate (Jūros Klimatas)
Druska - kvėpavimui skirtas druskos tirpalas ultragarso pagalba paverčiamas labai smulkių dalelių rūku, kuriuo užpildoma patalpa.
Teigiamas mineralinių druskų efektas.
Mineralų druskos – tai kaip gyvenimo „sprogmuo“, kontroliuojantis net mažiausius mūsų kūno veiksmus.
Kiekvieną mūsų judesį ir mintis kontroliuoja smegenys bei centrinė nervų sistema. Nervų skaidulos turi galimybę veikti impulsus, kai organizme pakanka kalio ir magnio, esančių mineralinėse druskose.

Mūsų organizme esančios druskos reikalingos įvairioms funkcijoms atlikti. Šios druskos atitinka negyvosios jūros ar Himalajuose esančioms druskoms.
Mūsų organizme esančios druskos turi teigiamą poveikį gydant:
astmą ir bronchitą;
šienligę ir alergiją;
psoriazę ir neurodermatitą;
adenoidus;
peršalimą;
krūtinės anginą;
stresą*;
sinusų ligas;
pūlinį sinusitą;
gripą;
uždegimus.

* SeaClimate poveikis nuimant stresą buvo įrodytas GrazUniversitete. Negyvosios jūros druskos turėjo didelę reikšmę šiuose bandymuose.

Aukšti SeaClimate saugos ir higienos reikalavimai.
SeaClimate gamina druskos rūką iš aukščiausios kokybės druskos tirpalo. Purškiamas labai smulkus rūkas, dėl to jį organizmas lengvai absorbuoja per odą ir kvėpavimo takus. Ultragarso purkštuvas turi galimybę išpurkšti druskos tirpalą smulkiausiomis dalelytėmis, kurios atblokuoja netgi smulkiausias bronchų „šakeles“ ir veikia bakterijas visur, kur reikia. Dėl savo dezinfekuojančio bei priešuždegiminio poveikio šis specialus klimatas stiprina imuninę sistemą. Teigiamas efektas pastebimas gydant odos ligas, šalinant stresą ir nuovargį. SeaClimate privalumai. Druskos tirpalo rūkas yra sausas ir tinkamas kvėpavimui.
Druskos rūko dalelės eina tiesiai į kvėpavimo takus, priešingai nei drėgnas rūkas ar kiti purškikliai, kurie pasiekia tik gerklas. Mūsų rūkas yra mažiau agresyvus aprangos medžiagoms nei drėgni purškikliai. Mūsų rūkas nepalieka jokių nuosėdų, priešingai HALO metodui, kai išskiriamos aiškiai matomos druskų dulkės. Mūsų druskos tirpalas yra labai veiksmingas, nes išgautas iš Negyvosios jūros ar Himalajų druskų. Tirpalas ruošiamas su steriliu vandeniu. Išsiskiriančiu efektu pasižymintis gydymo druskomis metodas, gydant kvėpavimo ligas, alergiją ar odos ligas, gerai žinomas jau šimtus metų. Bet daugelis neturime galimybės tiek laiko būti ir gydytis pajūryje.

Tad, kodėl nepasinaudojus galimybe pajusti jūros klimato teigiamą efektą druskos kambaryje? Druskos kambarys, kuriame įrengtas SeaClimate, yra ideali vieta atsipalaiduoti ir pajusti viso kūno malonumus.

Himalajų kalnų druska
Himalajų kalnų druska pasižymi tuo, kad joje rasti 84 mikroelementai, atitinkantys elementus, esančius žmogaus organizme. Be to, ši druska prieš 25 mln. metų, susidarant kalnams, buvo palaidota po žeme, ir todėl apsaugota nuo aplinkos užterštumo.
Pagal Bremeno miesto (Vokietija) „Quantech“ Instituto analizę nustatyta, kad Himalajų kalnų druskoje yra šių komponentų:

Chloridų 60,6 %
Natrio 39,3 %
Kalcio 1.400 mg/kg
Kalio 342 mg/kg
Fluoro 82 mg/kg
Bromo 53 mg/kg
Geležies 24,8 mg/kg
Stroncio 9,6 mg/kg

Bromas – kovoja su kenksminga odos flora ir reguliuoja odos keratinizaciją; skatina gilų nervų sistemos ir raumenų atpalaidavimą.
Kalcis – skatina kaulų, nagų ir dantų augimą, gydo alerginius susirgimus, mažina niežulį, reguliuoja nervų ląstelių laidumą; svarbus visiems raumenims, įskaitant ir širdies raumenį; turi priešuždegiminį poveikį, padeda alerginių susirgimų atvejais ar esant reumato simptomams.
Chloridas – gerina mineralų balansą organizme.
Geležis – raudonųjų kraujo kūnelių ir svarbių fermentų grupių sudedamoji dalis. Geležies trūkumas organizme gali sukelti deguonies nepakankamumą ląstelėse, oda tampa šiurkšti ir suskilinėjusi. Trūkstant geležies, plaukai tampa trapūs, veidas išblyškęs, atsiranda mieguistumas ir nervinė įtampa..
Magnis (įeina į Fluoro sudėtį)– aktyvina odos fermentus ir reguliuoja odos pleiskanojimą bei energijos apykaitą, apsaugo nuo streso hormonų, dalyvaujančių baltymų, riebalų ir angliavandenių gamyboje; apsaugo širdies raumenį nuo kalcio perkrovos, apsaugo raumenis nuo mėšlungio ir padeda atpalaiduoti raumenis.
Kalis – reguliuoja vandens balansą, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, ramina nervinę įtampą; svarbus raumenų veiklai, ląstelių medžiagų apykaitai, ląstelių energijai, nervinių impulsų ir fermentų veiklai.
Natris – reguliuoja vandens balansą ir osmosinį slėgį organizme; apsaugo pleiskanojančią odą nuo sukietėjimų ir suragėjimų, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, tiekia maistingąsias medžiagas ir šalina toksinus, perduoda ir sulaiko nervinius dirgiklius, aktyvina fermentus.
Stroncis - skatina kaulų mineralizaciją. Keli tyrimai parodė, kad Stroncis yra daug svarbesnis norint turėti stiprius kaulus nei kalcis. Yra virš 200 tyrimų, tyrusių stroncio įtaką kaulų sveikatai. Stroncis skatina naujo kaulinio audinio augimą. Patekęs į kaulinį audinį stroncis pritraukia kitus mineralus (kalcį, magnį ir fosforą). McGill Universiteto tyrimas parodė, kad pavartojus stroncio papildus 6 mėnesius kaulinio audinio formavimasis padidėjo 172%.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 130
434.43 EUR (1 500 LT)
Standartinės virtuvės iš MDF plokštės. Vokiški(Hettich firmos) stalčių bėgeliai ir visa farnitūra, bet galima sudėti ir pigesnę farnitūrą. Matmenis galima koreguoti. Pristatymas į namus.

1,80m. - 1500lt.
2,00m. - 1620lt.
2,20m. - 1720lt.

Matmenys ir dizainas koreguotini. Susisiekti galite telefonu ir elektroniniu paštu.
Utenos r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 6233
50 EUR (172.64 LT)
Köber's

Aukščiausia kokybė pasiekiama
atrenkant ir perdirbant
aukščiausios kokybės žaliavas.

Unikalus!
50% šviežios jautienos
kiekviename sauso maisto maiše.

Visavertis maistas jūsų keturkojo draugo optimaliai
kailio kokybei ir gyvybingumo palaikymui


Žalių baltymų išgavimui Köber's naudoja įpatingą būdą iš aukštos kokybės šviežios jautienos (raumenų, žarnokų, širdžių, plaučių, kepenų, gerklų, skrandžių ir galvos mėsos). Šis ypač vertingas žalių baltymų išgavymo būdas užtikrina optimalų virškinimą ir kartu su kitais, kruopščiai atrinktais ingredientais, tokiais kaip pilnai hidrolizuoti javai, daržovės, alaus mielės, mineralai ir tt., nepriekaištingos kokybės tankų kailį.

Gamyboje Köber's nenaudoja jokių vitaminų premiksų, konservantų ir
vitamino K3.

Köber's pabrėžia, kad jų produktai jokiais būdais nekonservuojami. Nenaudojami Antioksidantai, Etoksikvinas, BHT, BHA arba panašūs!
Gamyboje nenaudojami Dažikliai, Vitaminas K3, soja-, paukštienos-, žuvies- ir kiaušinių produktai.

Nuo pat mažo Köber's šeimos verslo įkūrimo 1970 metais pradžios, jie deda visas pastangas ne kiekiui, o kokybės palaikymui. Aukštos kokybės žaliavos apdorojimas - pagrindinė ir svarbiausia Köber's šeimos kompanijos filosofija.

Köber's specialūs, natūralūs receptai turi gilias tradicijas ir puikiai suderinti.
Tradiciškai, dėl labai sudėtingo ir brangaus gamybos būdo, Köber's skiria didelę reikšmę vienetinei, o ne masinei gamybai. Vis klientai gali būti tikri jog visada gaus šviežiai pagamintus produktus.

Perdirbamai Köber's gamykloje šviežiai mėsai taikomi griežčiausi higienos reikalavimai. Šviežia mėsa pristatoma į gamyklą keletą kartų per savaitę iš regioninių skerdyklų. Visas procesas nuolat stebimas "Veterinäramt der Stadt Bochum" (Bochumo Apilinkės veterinarijos tarnyba)

Köber's produkcija yra reguliariai kontroliuojama Bakteriologinio instituto ir žemės ūkio inspekcijomis ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.
Jau dešimtmečius tarp Köber's patenkintų klientų yra daugybė gerai žinomų smulkių gyvūnų klinikų, veterinarijos gydytojų, vet. praktikų ir "Tierärztliche Hochschule Hannover" (Hanoverio Veterinarijos Kolegija).

Įsitikinkite patys ir nenusivilsite!


Köber's - tai geriausi produktai visų veislių,amžių ir dydžių šunims

Be sojos ir vitamino K3
Be konservantų
Be skonio stipriklių
Be dažiklių

Oficialus Köber's atstovas Lietuvoje
vokiečių aviganių veislynas "Geležinis vilkas"

Veislynas "Geležinis vilkas" nuolatos ieško privačių asmenų, veislynų ir įmonių norinčių prekiauti ir platinti Köber's produkciją įvairiuose Lietuvos regionuose!!!!

www.koebers.lt
www.gelezinisvilkas.lt
Skype: Marsietis76
Puslapis Facebook'e:
http://www.facebook.com/pages/K%C3%B6bers/200909926610080

Nemokamas pristatymas Vilniuje, siunčiame į kitus miestus!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 3367
2 258 880 EUR (1 308 EUR/m²)
Pilna apdaila, Gamybos/sandėliavimo paskirties patalpos, Blokinis statinys
2 этажное торговое здание со складами
всего 1727,06 kv/m x 2400 Euro .
Эти здания являются особенно активными в развитии северной окраине города Вильнюса. В городской местности очень удобно подьезд в город и за городом. Рядом с автострадой, очень легко добраться до следующих городов: Укмерге, Паневежисе и городов Латвии. Удобные стыковки на общественном транспорте. Все городские объекты полностью функционируют.
DAUGIAU INFORMACIJOS SKLYPĄ IR NAMŲ PASIŪLYMŲ VISUOMET RASITE: http://www.volmis.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 821
318 560 EUR (184.89 EUR/m²)
Įrengtos, Poilsio/turizmo paskirties patalpos, Mūrinis statinys
Parduodamas veikiantis motelis. Trakų raj. Madžiūnų kaime, Maldžių g.2, prie magistralinio kelio A4 parduodamas motelis ,,Maldis“. Dviejų aukštų (apie 1723 kv.m.) motelyje yra 23 kambariai (12 kambarių -dviviečiai, 9 kambariai- triviečiai, 2 kambariai apartamentų tipo) konferencijų salė (talpinanti iki 70 žmonių), restoranas, dvi pobūvių salės, pirtis, baseinas, biliardas, kėglinė, parduotuvė. Senovinių baldų, veidrodžių ir paveikslų kolekcijos motelyje sudaro ypatingą atmosferą. Kiekvienas kambarys turi savitą stilių ir interjerą.Pastatas pastatytas 1994 metais, turi autonominį kieto kuro 200 kW galios katilą ir rezervinį 130 kW skysto kuro katilą, vietinį vandens gręžinį, vietines nuotėkas, yra lauko pavėsinė. Patalpų eksploatacinės išlaidos per mėnesį sudaro apie 3 000 Lt. Prieš metus kapitaliai suremontuotas pastato stogas.Yra galimybė pasididinti motelio plotą. Motelis parduodamas su degaline (veikla sustabdyta) yra galimybė dasipirkti žemės esančios šalia motelio.
Kaina 1 200 000 Lt, galima dalinai atsiskaityti NT.
Išsamesnė informacija telefonu arba el. paštu. 869196033,860725512, nt.rimas.sin@gmail.com

Skelbimas peržiūrėtas: 403
129 EUR (445.41 LT)

ALPINE SXE-1725S - 6-1/2" (16.5cm DIN) koaksaliniai 2-jų juostų garsiakalbiai
Savybės:
Galia: 220W Peak
Galia: 40W RMS
Dažnių juosta : 60Hz-20kHz
Jautrumas: 92dB/W/m
Neodymium Magnet
Mylar-Titanium Balanced Dome Tweeter
Ferrite Magnet
Long Fibre Natural Pulp Cone
High Polymer Foam Edge
 

Skelbimas peržiūrėtas: 251
109 EUR (376.36 LT)
Designed specifically for monitoring audio sources in noisy environments, K 172 HD headphones combine all the sound-attenuating characteristics of a closed-back configuration with the comfort of an on-ear design. Ausinės

Skelbimas peržiūrėtas: 4
20 640 EUR (71 266 LT)

P0012/1720

Naujamiestis, Kauno g.PATALPOS:

- Bendras patalpų plotas - 1720 kv/m;

- Aukštas 1 iš 1;

- Pakeliami vartai;

- Nedulkančio betono grindys;

- Patalpos šviesios, yra langai;IŠPLANAVIMAS:

- Viena erdvė, yra kolonos;

- Patalpose įrengtas biuras;

- Yra vanduo, WC;

- Lubų aukštis 6 m;PRIVALUMAI:

- Tinka sandeliavimui, didmeninei prekybai;

- Signalizacija ir priešgaisrinė sistema;

- Atskiras elektros skaitiklis, trifazis;

- Interneto ir telefono linijos;ŠILDYMAS:

-Šildymo nėra;PARKAVIMAS:

- Vidaus kieme šalia patalpų;VIETA:

- Artimiausia viešojo susiekimo stotelė už 50 m;

- Tvarkinga aplinka;

- Netoliese įsikūrę kavinės, parduotuvės;KAINA:

- 20640 lt/mėn +pvm+komunaliniai;______________________PATALPŲ SAVININKŲ DĖMESIUI! - Jeigu turite biuro, prekybines, sandėliavimo ar kitos paskirties patalpas nuomai ar pardavimui, maloniai galime padėti Jums surasti klientus. Dirbame su daugeliu užsakovų, ieškančių įvairių verslo objektų, tuo pačiu galėtume pasiūlyti ir Jūsų turimas patalpas!

Skelbimas peržiūrėtas: 219
15 000 EUR (51 792 LT)
1991 m. 301593 km EURO-3
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 421
1 000 EUR (3 453 LT)

200 mm žemų - vidutinių dažnių garsiakalbiai, Galia 150 w, Varža 4 ohm, Dažnių juosta 35hz - 3500khz

Skelbimas peržiūrėtas: 947
45.18 EUR ( 155.99 LT)
Plytos, blokeliai, betono gaminiai
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 2373
77.90 EUR (268.98 LT)
LCD Įstrižainė: 1723 cm Naujas
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 653
NaN EUR ( 0 LT)
Plytos, blokeliai, betono gaminiai
Kreisel- statybiniai misiniai, tinkas, siltinimo sistemos misiniai, visa podukcija rasite cia! www.haus-blokeliai.lt uzsakant 1000lt pristatymas vilniuje nemoakams, vilniaus rajone. Placiau telefonu

EJOT produktų, skirtų fasadų šiltinimui, kainininkas, visos
kainos nurodytos su pristatymu visoje Lietuvoje.


Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 794
45.18 EUR ( 155.99 LT)
Plytos, blokeliai, betono gaminiai
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 588
57.34 EUR ( 197.99 LT)
Birios statybinės medžiagos
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 5177
10 500 EUR (36 254 LT)
2005-05 Dyzelinas 2.5 l 172 AG Automatinė 106000 km 4/5
Šiauliai
Šiauliai

Skelbimas peržiūrėtas: 922
45.18 EUR ( 155.99 LT)
Betono gaminiai, plytos, blokeliai
Haus pamatu blokeliai nuo 156lt/m3 www.haus-blokeliai.lt
Kaina: 156 Lt
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt

Kaino nurodytos BE PVM.

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukštis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų 500(ilgis)x100(plotis)x250(aukštis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x250(aukštis) TIK 172LT/M3

Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų 500(ilgis)x300(plotis)x250(aukštis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Haus Konekt kaminai Haus-kaminai.lt
Parduodame statome ir montuojame aukštos kokybės keramikinius KONEKT kaminus.
Kaminai parduodami komplektais. GERIAUSIA KAINA!

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

Priekiaujame, LAGAIS,SURENKAMAIS KAMINAIS, SURENKAMA PERDANGA,
PUTPLAŠČIU, SMEIGĖM.

KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!

Skelbimas peržiūrėtas: 636
45.18 EUR ( 155.99 LT)
Betono gaminiai, plytos, blokeliai
Haus-kamiani.lt ivairus kaminai, statybiniai blokeliai
HAUS-BLOKELIAI.LT - PAMATAI, KAMINAI,PERTVAROS,

HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų
blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš tis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš
tis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų
500(ilgis)x100(plotis)x250(aukš tis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų
500(ilgis)x300(plotis)x250(aukš tis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos
įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!


Kontaktai (konsultuojame ir savaitgaliais)
+370 614 543 54

www.haus-blokeliai.lt
www.eskelbiu.lt- NEMOKAMI SKELBIMAI!
info@haus-prekyba.lt
haus@inbox.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 2934
28.96 EUR ( 99.99 LT)
Stogų dangos, jų priedai
HAUS blokeliai nuo 156LT/m3 www.haus-blokeliai.lt Nepirkite kitų
blokelių kol nepasiteirausite kiek kainuos namas Jums iš HAUS blokelių.

UŽSAKANT 24m3 ATVEŽIMAS VISUOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS

Issamiau www.haus-blokeliai.lt
Keramzitbetonio, keramzitiniai (fibo) blokeliai išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš tis) – kaina 198lt/m3 be pvm

HAUS Sienų blokeliai HAUS S6 išmatavimų 500(ilgis)x200(plotis)x200(aukš
tis) TIK 165lt

HAUS Sienų blokeliai HAUS SM6 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 165lt

NAUJIENA HAUS PERTVARU blokeliai HAUS išmatavimų
500(ilgis)x100(plotis)x250(aukš tis) TIK 176lt


HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-20 išmatavimų
500(ilgis)x200(plotis)x250(aukš tis) TIK 172LT/M3

AKCIJA HAUS Sąramų, pamatų blokeliai P6-30 išmatavimų
500(ilgis)x300(plotis)x250(aukš tis) TIK 156LT/M3

PERDANGŲ SISTEMOS NUO 62LT/M3

Darome pamatus iš HAUS blokelių kaina nuo 500lt/m3 (visos medžiagos
įskaičiuotos ir darbas) (Vilnius ir Vilniaus raj.)

NUOLAIDOS:

Sildimo katilams- 30% kitai irangai 10% nuolaida ( UAB INTERGAM )

Apsaugos sistemoms ir ju irengimui- 15% nuolaida ( UAB AKNERA )

Langams iki 30% ( UAB GAMLANA )

Stogu dangoms – 10% ( UAB STOGU ZONA )


KAINOS NURODYTOS BE PVMDOMINA BENDRADARBIAVIMAS SU SATYBINIU PREKIU PARDUOTUVEMIS!


Kontaktai (konsultuojame ir savaitgaliais)
+370 614 543 54

www.haus-blokeliai.lt
www.eskelbiu.lt- NEMOKAMI SKELBIMAI!
info@haus-prekyba.lt
haus@inbox.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 358
409 EUR (1412.20 LT)
KARŠTA KAINA! BATUTAS JUMPKING IŠ ANGLIJOS, su tinklu ir kopėtėlėmis! Amerikietiško dizaino, tiesiai iš batutų lyderio Jumpking!

WWW.BATUTAI.LT
NUOLAIDOS! PRISTATYMAS NEMOKAMAS! BATUTAI NAUJI! Dideli dydžiai, tvirta konstrukcija, ilgos spyruoklės, aukšti šuoliai. 5 metai garantija rėmui, atitinka saugos standartus.Komplekte daug priedų.Kaina dabar tik 409 EUR, 1412 LT (buvo 1726 LT). Daugiau WWW.BATUTAI.LT, info@batutai.lt, tel. 8611 39077, Jurgita
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 64
43 440 EUR (24.97 EUR/m²)
1740 m² Kita Reikia kosmetinio remonto
Įmonė

Skelbimas peržiūrėtas: 856
810.94 EUR (2 800 LT)
Parduodamas naudotas valgomojo stalas su kėdėmis. Kėdžių 10 vnt -dvi su porankiais) komplekto spalva ruda (riešuto) kėdžių gobeleno spalva balta (kreminė)
stalas ovalus su galimybe ilginti. matmenys plotis 117 cm
ilgis min 172 cm ir trys ilginimai po 51 cm ilgiausias tampa 331 cm. stalo aukštis 75 cm.
stalas Vilniuje.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 49
21.72 EUR (74.99 LT)
Parduodu puikios buklės monitorių "Samsung SyncMaster 172 v". 173 coliu, LED, su CD ir laidų. Kaina 75 Lt. Tel. : 860837977; Vilnius.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 1
5 679 EUR ( 19 608 LT)
Šildymo įranga ir medžiagos Sime Nauja

Skelbimas peržiūrėtas: 661
13 000 EUR (44 886 LT)
2005-07 Benzinas 6.0 l Automatinė 172000 km 4/5
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 702
81.09 EUR (279.98 LT)
1- Kompresorius Dexter Power
2 Manometrai
2 Jungtys
Slėgio reguliatorius
Apsauginis vožtuvas
Atbulinis vožtuvas
Maitinimo šaltinis: 230V ~ 50Hz
Apsauga: IP20
Galia: 1500 HP
Maks. Slėgis: 12 bar
Darbinis slėgis: 8 bar
Katilo talpa: 8 litrai
2 dežutės smulkioms detalėms
Ant ratuku + tempimo istraukiama rankena
Triukšmo lygis: LWA 93 dB
Matmenys: 300 x 580 x 290 mm
Svoris: 8 kg
Naujas
Kaina: 299Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Dexter-Power

2- Kompresorius Gude 210/08/24
Galia: 1,5kW
Bako talpa: 24 ltr
Siurbimas: 190 ltr / min
Išėjimo galia: 120 ltr / min
Maks. Slėgis: 8 bar.
Svoris: 25 kg
Matmenys: 580x330x600 mm
Naujas
Kaina: 380Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Gude-210-08-24

3- Kompresorius Gude 225/08/24
Manometras
Suspausto oro mova
Slėgio reguliatorius
Apsauginis vožtuvas
Atbulinis vožtuvas
Maitinimo šaltinis: 230V ~ 50Hz
Apsauga: IP20
Galia: 1100 W
Greitis: 18000 min-1
Cilindrai: 1
Siurbimo maks. 190 l / min.
Galingumas: 130 l / min.
Maks. Slėgis: 9 bar
Darbinis slėgis: 8 bar
Katilo talpa: 24 litrai
Triukšmo lygis: LWA 95 dB
Matmenys L x W x H (mm): 570 x 320 x 480
Svoris: 15 kg
Naujas
Kaina: 280Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Gude-225-08-24

4- Kompresorius Gude 300/10/50
Cilindrų skaičius: 1
Maksimalus slėgis: 10 bar
Talpa: 50 l
Tepimas: Nafta
Siurbimo našumas: 280 l / min.
Srautas: 172 l / min
RPM: 2800 / min
Variklio galia: 1,85 kW
Maitinimo šaltinis: 230 V
Labai nedaug naudotas, puikiai veikiantis
Kaina: 639Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresorius-Gude-300-10-50

5- Kompresoriaus orinis purškiklių rinkinys
Oro purškiklis
Oro putiklis su žarna
Skysčio purškiklis
Dažų purškiklis
Kompresoriaus spiralinė 5m žarna
Kaina: 90Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresoriaus-orinis-purskikliu-rinkinys

6- Kompresoriaus oro putiklis su žarna
Profesionalus
Max.: 11 bar
Svoris: 0.7 kg
Kaina: 70Lt
Daugiau info: http://manoisparduotuve.lt/Irankiai/Oro-kompresoriai/Kompresoriaus-oro-putiklis-su-zarna

Tel.: +370 600 96000
Darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val.
Šeštadieniais nuo 9 val. iki 15 val.
Po darbo valandų: +370 650 55556
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 132
35 EUR (120.85 LT)
Tvirtas metalinis korpusas, gali atlaikyti sunkius daiktus.
Išmatavimai: aukštis 172 cm, padėklas: 55 cm x 87 cm.
Zarasų r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 19
4.34 EUR (14.99 LT)
WWW.GOTAMO.LT Naujas universalus dirbtinės odos dėklas 8 colių skersmens planšetėms juodos spalvos. Kieti dėklo nugarėlė ir priekis apsaugo planšetę nuo nusibraižymų bei smūgių. Planšetė prie dėklo tvirtinama kampuse esančiomis gumomis. Išlanksčius, dėklas pastatomas ant stalo, tad patogu naudotis įdėjus planšetę. Užsegimas liežuvėliu. Dėklo išmatavimai 218 x 172 x 20 mm. Svoris su pakuote 250g.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: Gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 405
4.34 EUR (14.99 LT)
WWW.GOTAMO.LT Naujas universalus dirbtinės odos dėklas 8 colių skersmens planšetėms raudonos spalvos. Kieti dėklo nugarėlė ir priekis apsaugo planšetę nuo nusibraižymų bei smūgių. Planšetė prie dėklo tvirtinama kampuse esančiomis gumomis. Išlanksčius, dėklas pastatomas ant stalo, tad patogu naudotis įdėjus planšetę. Užsegimas liežuvėliu. Dėklo išmatavimai 218 x 172 x 20 mm. Svoris su pakuote 250g.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: Gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 15
4.34 EUR (14.99 LT)
WWW.GOTAMO.LT Naujas universalus dirbtinės odos dėklas 8 colių skersmens planšetėms baltos spalvos. Kieti dėklo nugarėlė ir priekis apsaugo planšetę nuo nusibraižymų bei smūgių. Planšetė prie dėklo tvirtinama kampuse esančiomis gumomis. Išlanksčius, dėklas pastatomas ant stalo, tad patogu naudotis įdėjus planšetę. Užsegimas liežuvėliu. Dėklo išmatavimai 218 x 172 x 20 mm. Svoris su pakuote 250g.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: Gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 494
Parduodu darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas - pilnai, išsamiai ir kokybiškai paruoštos. Staklių instrukcijos paruoštos išverčiant į lietuvių kalbą. Visos instrukcijos parengtos pagal naujausius reikalavimus, jas galima redaguoti. Instrukcijos atsiunčiamos elektroniniu paštu. Pagal atskirą susitarimą, galiu paruošti reikalingas darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas. Taip pat galiu paruošti darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo dokumentus įmonėms, privatiems asmenims. Darbdaviams palengvinti, kad nereikėtų mokyti darbuotojų mokymo įstaigose, nes Mokymo ir atestavimo nuostatai leidžia įmonėms pačioms apsimokyti darbuotojus, parduodu kokybiškai paruoštas mokymo programas. Vienos instrukcijos kaina 2,5 €. Mokymo programos (programa, testas, testas su atsakymais, protokolas, įsakymai, mokymo programoms pasitvirtinti) kaina 6 €. Perkantiems daugiau, kainą galima derinti.
1. Įvadinė darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcija,
2. 2.1. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
2.2. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis (prie staklių),
3. 3.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
3.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
4. 4.1. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
4.2. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis (prie staklių),
5. 5.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
5.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
6. 6.1. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
6.2. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis (prie staklių),
7. 7.1 Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
7.2. Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis (prie staklių),
8. 8.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
8.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
9. 9.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
9.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
10. 10.1. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija
10.2. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis instrukcija (prie staklių),
11. 11.1. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
11.2. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis operatoriaus instrukcija (prie staklių),
12. 12.1 Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
12.2. Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis (prie staklių),
13. 13.1 Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
13.2. Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis (prie staklių),
14. 14.1 Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
14.2. Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis (prie staklių),
15. 15.1 Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
15.2. Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis (prie staklių),
16. 16.1 Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
16.2. Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis (prie staklių),
17. 17.1 Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis saugos ir sveikatos instrukcija,
17.2. Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis (prie įrenginio),
18. 18.1. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
18.2. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis (prie staklių),
19. Darbuotojo, dirbančio įvairiomis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
20. Darbuotojo, dirbančio diskinėmis medienos plokščių formavimo-pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
21. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio galų frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
22. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
23. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
24. Darbuotojo, dirbančio su alkūnių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
25. Darbuotojo, dirbančio su apkaustų kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
26. Darbuotojo, dirbančio su aplikacijos pritvirtinimo preso naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
27. Darbuotojo, dirbančio su apvaliapjūklių medienos skersinio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
28. Darbuotojo, dirbančio su apvalia mezgimo mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
29. Apsaugos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
30. Civilinės saugos įvadinė instrukcija,
31. Remonto dirbtuvių gaisrinė saugos instrukcija;
32. Miško gaisrų gesinimo saugos ir sveikatos instrukcija;
33. Bendroji gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
34. Administracinio pastato gaisrinės saugos instrukcija;
35. Statybos objekto gaisrinės saugos ir sveikatos instrukcija;
36. Atsakingo už įmonės (padalinio) gaisrinę saugą ir sveikatą instrukcija;
37. Degalinės gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
38. Medienos apdirbimo dirbtuvių gaisrinės saugos instrukcija;
39. Sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
40. Statybinių medžiagų sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
41. Suvirinimo elektra ir dujomis gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
42. Armatūros tinklų ir karkasų suvirintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
43. Plentvolio mašinisto, saugos ir sveikatos instrukcija;
44. Darbuotojo, vairuojančio tarnybinį transportą darbo reikalais, saugos ir sveikatos instrukcija;
45. Vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
46. Traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
47. Traktorininko – hidr. manifuliatoriaus operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
48. Medienos traukimo traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
49. Buldozerininko saugos ir sveikatos instrukcija;
50. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
51. Ekskavatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
52. Benzinvežio vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
53. Vamzdžių klotuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
54. Autobokštelio (hidropakelėjo) mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
55. Strėlinių savaeigių kranų kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
56. Darbuotojo dirbančio savaeigėmis žoliapjovėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
57. Statybinio keltuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
58. Autokrautuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
59. Valdomų nuo žemės krovinių kėlimo mašinų mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
60. Dirbančio statybiniuose lopšiuose saugos ir sveikatos instrukcija;
61. Bokštinio krano kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
62. Ožinio tipo krano operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
63. Darbuotojo, vairuojančio bobcat krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija;
64. Kompresoriaus mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
65. Gaterininko saugos ir sveikatos instrukcija;
66. Betonų formavimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
67. Kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
68. Krovinių kabinėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
69. Kroviko, transportuojančio, sandėliuojančio, kraunančio įvairias medžiagas bei gaminius saugos ir sveikatos instrukcija;
70. Medienos kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
71. Dažytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
72. Dažytojo pulverizatoriais saugos ir sveikatos instrukcija;
73. Tinkuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
74. Dailidės saugos ir sveikatos instrukcija;
75. Staliaus saugos ir sveikatos instrukcija;
76. Elektromonterio saugos ir sveikatos instrukcija;
77. Elektromonterio, prižiūrinčio ir remontuojančio kėlimo įrenginius saugos ir sveikatos instrukcija;
78. Dirbančio su elektriniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
79. Darbuotojo, atliekančio elektrofizinius matavimus veikiančiuose elektros įrenginiuose iki 1000 V saugos ir sveikatos instrukcija;
80. Darbuotojo, atliekančio automobilių priežiūrą ir remontą saugos ir sveikatos instrukcija;
81. Žemkasio saugos ir sveikatos instrukcija;
82. Kelio ir gerbuvio darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
83. Pirmosios medicininės pagalbos suteikimo instrukcija;
84. Mūrininko saugos ir sveikatos instrukcija;
85. Betonuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
86. Santechniko saugos ir sveikatos instrukcija;
87. Suvirintojo elektra ir dujomis saugos ir sveikatos instrukcija;
88. Plytelių klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
89. Betoninių gerbuvio elementų klojėjo, dirbančio su vidaus degimo varikliu betono pjaustymo kilnojamu įrenginiu saugos ir sveikatos instrukcija;
90. Darbuotojo, dirbančio 1.3 m ir didesniame aukštyje (aukštybininko-montuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
91. Pastolių ir paklotų įrengimo, eksploatavimo ir bandymo instrukcija;
92. Vykdant darbus su statybos – montavimo parakiniu pistoletu saugos ir sveikatos instrukcija;
93. Darbuotojo, dirbančio su rankiniais pneumatiniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
94. Patalpų valytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
95. Budėtojo (sargo – apeivio) saugos ir sveikatos instrukcija;
96. Kiemsargio saugos ir sveikatos instrukcija;
97. Sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
98. Darbuotojo, atliekančio padangų montavimą saugos ir sveikatos instrukcija;
99. Šaltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instrukcija;
100. Autošaltkalvio saugos ir sveikatos instrukcija;
101. Akumuliatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
102. Metalo tekintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
103. Metalo šlifuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
104. Medžių nuleidėjo (pjūklininko) saugos ir sveikatos instrukcija;
105. Medienos ruošos darbininko (medkirčio) saugos ir sveikatos instrukcija;
106. Parketo klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
107. Vamzdžių montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
108. Darbuotojo, atliekančio vamzdynų hidraulinį arba pneumatinį išbandymą saugos ir sveikatos instrukcija;
109. Darbuotojo, dirbančio vandentiekio arba kanalizacijos šuliniuose, kamerose, kanaluose, kolektoriuose ir kituose požeminiuose statiniuose saugos ir sveikatos instrukcija;
110. Darbuotojo, atsakingo už dujų ūkį pareiginė instrukcija;
111. Dujų balionų sandėliavimo ir pervežimo saugos ir sveikatos instrukcija;
112. Žemo slėgio garo ir vandens katilų kūriko saugos ir sveikatos instrukcija;
113. Darbuotojo, prižiūrinčio bitumo virimo įrenginį saugos ir sveikatos instrukcija;
114. Pastatų sienas šiltinančio darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
115. Darbuotojo, ardančio ir atstatančio statinius saugos ir sveikatos instrukcija;
116. Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
117. Stogdengiams, atliekantiems asbocementines, skardos, čerpių, stogo dangas ir dirbantiems su gumos - bitumo, ruberoido ar kitomis ruloninėmis hidroizoliacinėmis medžiagomis, klijuojant jas su dujų kaitinimo įranga saugos ir sveikatos instrukcija;
118. Darbuotojo, dirbančio skardininku lituotoju saugos ir sveikatos instrukcija;
119. Darbuotojo, dirbančio stiklintoju saugos ir sveikatos instrukcija;
120. Darbuotojo, dirbančio karjeruose saugos ir sveikatos instrukcija
121. Betono ir skiedinio maišyklių mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
122. Darbuotojo, dirbančio kompiuteriu saugos ir sveikatos instrukcija;
123. Administracijos darbuotojų, atliekančių darbus statybos objekte, saugos ir sveikatos instrukcija;
124. Apdailininko saugos ir sveikatos instrukcija;
125. Medžiagų, ruošinių, montuojamų ir demontuotų konstrukcijų pakrovimo, iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
126. Metalinių paviršių nuvalymo saugos ir sveikatos instrukcija;
127. Vienos kameros smėliasroviavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
128. Dažymo aparato ST MAXTM 395/495/495 LO-BOY/495 HI – BOY saugos ir sveikatos instrukcija;
129. Oro teršalų valymo įrenginio (ciklono) saugos ir sveikatos instrukcija;
130. Varstomų vartų eksploatavimo instrukcija;
131. Dviejų komponentų hidraulinio maišymo įrenginio naudojimo instrukcija;
132. Darbų karjere saugos ir sveikatos instrukcija;
133. Administracijos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
134. Agronomo saugos ir sveikatos instrukcija;
135. Akmens pjovimo įrenginių saugos ir sveikatos instrukcija;
136. Akmens pjovimo įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
137. Akmens pjovimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
138. Akmens tašytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
139. Akmenskaldyklės operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
140. Akumuliatoriaus kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
141. Aruodų valymo saugos ir sveikatos instrukcija;
142. Darbuotojo, dirbančio su asenzinacine mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
143. Darbuotojo, vairuojančio asenzinacinę mašiną (vairuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
144. Asfalto betono frezos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
145. Asfalto betono klotuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
146. Asfalto pjovimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
147. Darbuotojo, atliekančio aplinkos tvarkymo darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
148. Atliekų priėmėjo – sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
149. Atskėlimo plaktuko naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
150. Audėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
151. Audinių klojimo – sukirpimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
152. Auklėtojo padėjėjo lopšelyje-darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
153. Auklėtojo padėjėjo darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
154. Priemonių darbo vietai paaukštinti (kopėčių, lipynių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
155. Priemonių darbo vietai paaukštinti (pastolių, kopėčių, lipynių ir kt. paaukštinimo priemonių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
156. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
157. Aukšto slėgio plovimo įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
158. Darbuotojo, dirbančio aukštalipio darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
159. Autoskardininko saugos ir sveikatos instrukcija;
160. Automechaniko saugos ir sveikatos instrukcija;
161. Automobiliu padangų montavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
162. Automobilių paruošimo ir dažymo darbų atlikimo saugos ir sveikatos instrukcija;
163. Automobilių plovėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
164. Automobilių plovimo įrangos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
165. Baldų apmušėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
166. Baldų aptraukėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
167. Baldų surinkėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
168. Barmeno saugos ir sveikatos instrukcija;
169. Barmeno - kasininko saugos ir sveikatos instrukcija;
170. Barmeno – pardavėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
171. Beicavimo įrenginio saugos ir sveikatos instrukcija;
172. Beicavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
173. Bendrosios praktikos slaugytojo, slaugytojo padėjėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
174. Benzininio kilnojamo grąžto naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
175. Benzininio motorinio pjūklo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
176. Bibliotekininko saugos ir sveikatos instrukcija;
177. Bitumo laikino sandėliavimo, parinkimo ir iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
178. Bitumo saugojimo, virimo ir transportavimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
179. Biuro technikos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
180. Bokštinio krano šaltkalvio montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
181. Briaunų klijavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
182. Briaunų laminavimo staklių staklininko saugos ir sveikatos instrukcija;
183. Budėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
184. Bulvių rusiavimo masinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
185. Bulvių kombaino masinos saugos ir sveikatos instrukcija;
186. Butelių padengimo plėvele įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
187. Butelių formavimo automato naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
188. Butelių formavimo pusautomačio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
189. Butelių išpilstymo linijos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
190. Butelių užpildymo angliarūgšte įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
191. Centrifugos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
192. Chemijos kabineto įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
193. Cheminiu medžiagų (fungicidų, herbicidų, insekticidų) krovos saugos ir sveikatos instrukcija;
194. Cheminiu medžiagų (fungicidų, pesticidų, insekticidų ir kt.) krovos ir sandėliavimo saugos ir sveikatos instrukcija;
195. Cukrinių runkelių kombaino naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
196. Dantų techniko saugos ir sveikatos instrukcija;
197. Darbininko (gyvulių šėrimas, priežiūra, valymas, laukininkystė, dezinfekavimo darbai ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija;
198. Darbuotojo, atliekančio teritorijos apželdinimo ir želdinių priežiūros darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
199. Darbuotojo, atliekančio veterinarijos gydytojo darbą saugos ir sveikatos instrukcija;
200. Darbuotojo, eksploatuojančio rankinį krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija.
201. Lifto operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija.
202. Auklėtojo saugos ir sveikatos instrukcija.
203. Auklėtojo saugos ir sveikatos instrukcija.
204. Vibroplokštės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija.
205. Malkų ruošimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
206. Malkų skaldymo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
207. Kilnojamo kompresoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
208. Automobilinio keltuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
209. Plataus profilio statybininko saugos ir sveikatos instrukcija;
210. Stropuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
211. Malku skaldyklės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
212. Malkų ruošimo mašinos instrukcija;
213. Gyvuliu šėriko saugos ir sveikatos instrukcija;
214. Fermų darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
215. Gyvulininkystes darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
216. Laukininkystės darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
217. Mėšlo šalinimo transporterio naudojimo (mėšlo kratytuvo) saugos ir sveikatos instrukcija;
218. Prikabinamu žemės ūkio padargų naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
219. Melžėjo (melžimo aparatai, šaldymo įranga, dezinfekavimo darbai) saugos ir sveikatos instrukcija;
220. Traktoriaus su prikabinamais žemės padargais (plūgas, kultivatorius, akėčios ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija.
221. Ryšulių preso naudojimo instrukcija.
222. Rentgeno aparato saugos ir sveikatos instrukcija.
223. Darbuotojo, dirbančio metalo karpymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
224. Darbuotojo, dirbančio rankinio valdymo hidrauliniu presu saugos ir sveikatos instrukcija.
225. Darbuotojo, dirbančio elektrinėmis cheminėmis šalto metalo apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
226. Darbuotojo, dirbančio metalo apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
227. Darbuotojo, dirbančio skardos profiliavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
228. Darbuotojo, dirbančio valcavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.


PAREIGINĖS INSTRUKCIJOS:

1. Generalinio direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
2. Direktoriaus pareiginė instrukcija;
3. Komercijos direktoriaus pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
4. Plėtros direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
5. Marketingo direktoriaus pareiginė instrukcija;
6. Rinkodaros direktoriaus pareiginė instrukcija;
7. Technikos direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
8. Statybos darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
9. Specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
10. Statybos ir specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
11. Pardavimo vadovo pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
12. Statybos vadovo pareiginė instrukcija;
13. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie gerbuvio, žemės darbų, komunikacijų, kelių);
14. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie elektros darbų);
15. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie santechnikos darbų);
16. Elektros darbų vadovo pareiginė instrukcija;
17. Santechnikos darbų vadovo pareiginė instrukcija;
18. Kelių tiesimo, gerbuvio, darbų vadovo pareiginė instrukcija;
19. Bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
20. Bendrastatybinių darbų vadovo pareiginė instrukcija;
21. Stažuotojo - bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
22. Sandėlininko pareiginė instrukcija;
23. Vadybininko pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
24. Ekonomikos ir buhalterijos skyriaus pareiginė instrukcija;
25. Vyr. buhalterio pareiginė instrukcija;
26. Buhalterio pareiginė instrukcija;
27. Buhalterio pareiginė instrukcija (darbo užmokestis, ataskaitos ir kt.)
28. Buhalterio pareiginė instrukcija (ilgalaikis, trumpalaikis turtas, medžiagų apyskaita ir kt.)
29. Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija;
30. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
31. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija (vadybos sistemai OHSAS);
32. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija
33. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija
34. Personalo vadovo pareiginė instrukcija
35. Personalo specialisto pareiginė instrukcija
36. Juristo pareiginė instrukcija;
37. Rinkotyros tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
38. Ekonomisto pareiginė instrukcija
39. Tiekimo tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
40. Tiekimo tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
41. Statybos parengimo ir priežiūros specialisto pareiginė instrukcija;
42. Statybos parengimo ir priežiūros vadovo pareiginė instrukcija;
43. Sąmatininko pareiginė instrukcija;
44. Suvirinimo darbų vadovo pareiginė instrukcija;
45. Vyriausiojo energetiko pareiginė instrukcija;
46. Energetiko pareiginė instrukcija;
47. Vadovybės atstovo kokybei ir aplinkosaugai pareiginė instrukcija;
48. Kokybės ir aplinkosaugos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
49. Laboratorijos vedėjo pareiginė instrukcija;
50. Pagalbinės gamybos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
51. Pagalbinės gamybos tarnybos vadybininko pareiginė instrukcija;
52. Apskaitininko pareiginė instrukcija;
53. Mechaniko pareiginė instrukcija;
54. Vyr. mechaniko pareiginė instrukcija;
55. Rinkodaros, technologijų ir inovacijų tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
56. Viešųjų konkursų specialisto pareiginė instrukcija;
57. Ūkio tarnybos specialisto pareiginė instrukcija;
58. Sekretorės – referentės pareiginė instrukcija;
59. Sekretorės – ūkvedės pareiginė instrukcija;
60. Inžinieriaus – geodezininko pareiginė instrukcija;
61. Sargo pareiginė instrukcija;
62. Kompiuterio specialisto pareiginė instrukcija;
63. Staliaus pareiginė instrukcija;
64. Staklininko, dirbančio su įvairiomis staklėmis pareiginė instrukcija.


MOKYMŲ PROGRAMOS:

1. Darbininko, dirbančio su asbestu arba jo gaminiai mokymo ir atestavimo programa.
2. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai neaptvertos darbo vietos esančios aukštyje, kai aukščio skirtumas 1,3 m. ir didesnis, taip pat atliekantis aukštalipio darbus, pastato perimetro darbus (neesant išorės sienos), kai darbai mažiau 2 m. atstumu nuo perdengimų, esant jose didelėms angoms, kai nėra aptvaros pagal reikalavimus arba kai darbai turi būti atliekami nuėmus aptvarą mokymo ir atestavimo programa.
3. Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose mokymo ir atestavimo programa.
4. Staliaus-staklininko mokymo ir atestavimo programa.
5. Krovinių kabinėjimas, krovinių kėlimas mechaniniais, iš jų savaeigiais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius mokymo ir atestavimo programa.
6. Darbuotojų keliančių, tvarkančių ir pernešančių krovinius rankomis mokymo ir atestavimo programa.
7. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai naudojamos priemonės darbo vietai paaukštinti (pastoliai, kopėčios, stelažai, lipynės ir kt., jų įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros mokymo ir atestavimo programa.
8. Darbininko, dirbančio šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose mokymo ir atestavimo programa.
9. Gaisrinės saugos mokymo programa.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 124
Parduodu darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas - pilnai, išsamiai ir kokybiškai paruoštos. Staklių instrukcijos paruoštos išverčiant į lietuvių kalbą. Visos instrukcijos parengtos pagal naujausius reikalavimus, jas galima redaguoti. Instrukcijos atsiunčiamos elektroniniu paštu. Pagal atskirą susitarimą, galiu paruošti reikalingas darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas ir pareigines instrukcijas. Taip pat galiu paruošti darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo dokumentus įmonėms, privatiems asmenims. Darbdaviams palengvinti, kad nereikėtų mokyti darbuotojų mokymo įstaigose, nes Mokymo ir atestavimo nuostatai leidžia įmonėms pačioms apsimokyti darbuotojus, parduodu kokybiškai paruoštas mokymo programas. Vienos instrukcijos kaina 2,5 €. Mokymo programos (programa, testas, testas su atsakymais, protokolas, įsakymai, mokymo programoms pasitvirtinti) kaina 6€. Perkantiems daugiau, kainą galima derinti.
1. Įvadinė darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcija,
2. 2.1. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
2.2. Darbuotojo, dirbančio gręžimo staklėmis (prie staklių),
3. 3.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
3.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
4. 4.1. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
4.2. Darbuotojo, dirbančio galandinimo staklėmis (prie staklių),
5. 5.1. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
5.2. Darbuotojo, dirbančio medienos tekinimo staklėmis (prie staklių),
6. 6.1. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
6.2. Darbuotojo, dirbančio medienos obliavimo staklėmis (prie staklių),
7. 7.1 Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
7.2. Darbuotojo, dirbančio medienos frezavimo staklėmis (prie staklių),
8. 8.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
8.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo išilginio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
9. 9.1. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija,
9.2. Darbuotojo, dirbančio diskinio pjūklo skersinio medienos pjovimo staklių operatoriaus instrukcija (prie staklių),
10. 10.1. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija
10.2. Darbuotojo, dirbančio su dygliapjovėmis medienos apdirbimo staklėmis instrukcija (prie staklių),
11. 11.1. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
11.2. Darbuotojo, dirbančio su vamzdžių sriegiavimo ir vamzdžių lenkimo staklėmis operatoriaus instrukcija (prie staklių),
12. 12.1 Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
12.2. Darbuotojo, dirbančio metalo pjaustymo staklėmis (prie staklių),
13. 13.1 Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
13.2. Darbuotojo, dirbančio metalo frezavimo staklėmis (prie staklių),
14. 14.1 Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
14.2. Darbuotojo, dirbančio metalo kirpimo staklėmis (prie staklių),
15. 15.1 Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
15.2. Darbuotojo, dirbančio daugiapjūklių medienos pjovimo staklėmis (prie staklių),
16. 16.1 Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
16.2. Darbuotojo, dirbančio juostinėmis medienos išilginio pjovimo staklėmis (prie staklių),
17. 17.1 Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis saugos ir sveikatos instrukcija,
17.2. Darbuotojo, pjaustančio metalą propano-butano dujomis (prie įrenginio),
18. 18.1. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
18.2. Darbuotojo, dirbančio metalo lankstymo staklėmis (prie staklių),
19. Darbuotojo, dirbančio įvairiomis medienos apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija,
20. Darbuotojo, dirbančio diskinėmis medienos plokščių formavimo-pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
21. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio galų frezavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
22. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
23. Darbuotojo, dirbančio su aliuminio profilio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
24. Darbuotojo, dirbančio su alkūnių lenkimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
25. Darbuotojo, dirbančio su apkaustų kirpimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
26. Darbuotojo, dirbančio su aplikacijos pritvirtinimo preso naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
27. Darbuotojo, dirbančio su apvaliapjūklių medienos skersinio pjovimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
28. Darbuotojo, dirbančio su apvalia mezgimo mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
29. Apsaugos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
30. Civilinės saugos įvadinė instrukcija,
31. Remonto dirbtuvių gaisrinė saugos instrukcija;
32. Miško gaisrų gesinimo saugos ir sveikatos instrukcija;
33. Bendroji gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
34. Administracinio pastato gaisrinės saugos instrukcija;
35. Statybos objekto gaisrinės saugos ir sveikatos instrukcija;
36. Atsakingo už įmonės (padalinio) gaisrinę saugą ir sveikatą instrukcija;
37. Degalinės gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
38. Medienos apdirbimo dirbtuvių gaisrinės saugos instrukcija;
39. Sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
40. Statybinių medžiagų sandėlių gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
41. Suvirinimo elektra ir dujomis gaisrinė saugos ir sveikatos instrukcija;
42. Armatūros tinklų ir karkasų suvirintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
43. Plentvolio mašinisto, saugos ir sveikatos instrukcija;
44. Darbuotojo, vairuojančio tarnybinį transportą darbo reikalais, saugos ir sveikatos instrukcija;
45. Vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
46. Traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
47. Traktorininko – hidr. manifuliatoriaus operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
48. Medienos traukimo traktorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
49. Buldozerininko saugos ir sveikatos instrukcija;
50. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
51. Ekskavatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
52. Benzinvežio vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
53. Vamzdžių klotuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
54. Autobokštelio (hidropakelėjo) mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
55. Strėlinių savaeigių kranų kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
56. Darbuotojo dirbančio savaeigėmis žoliapjovėmis saugos ir sveikatos instrukcija;
57. Statybinio keltuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
58. Autokrautuvo mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
59. Valdomų nuo žemės krovinių kėlimo mašinų mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
60. Dirbančio statybiniuose lopšiuose saugos ir sveikatos instrukcija;
61. Bokštinio krano kranininko saugos ir sveikatos instrukcija;
62. Ožinio tipo krano operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
63. Darbuotojo, vairuojančio bobcat krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija;
64. Kompresoriaus mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
65. Gaterininko saugos ir sveikatos instrukcija;
66. Betonų formavimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
67. Kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
68. Krovinių kabinėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
69. Kroviko, transportuojančio, sandėliuojančio, kraunančio įvairias medžiagas bei gaminius saugos ir sveikatos instrukcija;
70. Medienos kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
71. Dažytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
72. Dažytojo pulverizatoriais saugos ir sveikatos instrukcija;
73. Tinkuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
74. Dailidės saugos ir sveikatos instrukcija;
75. Staliaus saugos ir sveikatos instrukcija;
76. Elektromonterio saugos ir sveikatos instrukcija;
77. Elektromonterio, prižiūrinčio ir remontuojančio kėlimo įrenginius saugos ir sveikatos instrukcija;
78. Dirbančio su elektriniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
79. Darbuotojo, atliekančio elektrofizinius matavimus veikiančiuose elektros įrenginiuose iki 1000 V saugos ir sveikatos instrukcija;
80. Darbuotojo, atliekančio automobilių priežiūrą ir remontą saugos ir sveikatos instrukcija;
81. Žemkasio saugos ir sveikatos instrukcija;
82. Kelio ir gerbuvio darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
83. Pirmosios medicininės pagalbos suteikimo instrukcija;
84. Mūrininko saugos ir sveikatos instrukcija;
85. Betonuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
86. Santechniko saugos ir sveikatos instrukcija;
87. Suvirintojo elektra ir dujomis saugos ir sveikatos instrukcija;
88. Plytelių klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
89. Betoninių gerbuvio elementų klojėjo, dirbančio su vidaus degimo varikliu betono pjaustymo kilnojamu įrenginiu saugos ir sveikatos instrukcija;
90. Darbuotojo, dirbančio 1.3 m ir didesniame aukštyje (aukštybininko-montuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
91. Pastolių ir paklotų įrengimo, eksploatavimo ir bandymo instrukcija;
92. Vykdant darbus su statybos – montavimo parakiniu pistoletu saugos ir sveikatos instrukcija;
93. Darbuotojo, dirbančio su rankiniais pneumatiniais įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija;
94. Patalpų valytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
95. Budėtojo (sargo – apeivio) saugos ir sveikatos instrukcija;
96. Kiemsargio saugos ir sveikatos instrukcija;
97. Sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
98. Darbuotojo, atliekančio padangų montavimą saugos ir sveikatos instrukcija;
99. Šaltkalvio remontininko saugos ir sveikatos instrukcija;
100. Autošaltkalvio saugos ir sveikatos instrukcija;
101. Akumuliatorininko saugos ir sveikatos instrukcija;
102. Metalo tekintojo saugos ir sveikatos instrukcija;
103. Metalo šlifuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
104. Medžių nuleidėjo (pjūklininko) saugos ir sveikatos instrukcija;
105. Medienos ruošos darbininko (medkirčio) saugos ir sveikatos instrukcija;
106. Parketo klojėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
107. Vamzdžių montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
108. Darbuotojo, atliekančio vamzdynų hidraulinį arba pneumatinį išbandymą saugos ir sveikatos instrukcija;
109. Darbuotojo, dirbančio vandentiekio arba kanalizacijos šuliniuose, kamerose, kanaluose, kolektoriuose ir kituose požeminiuose statiniuose saugos ir sveikatos instrukcija;
110. Darbuotojo, atsakingo už dujų ūkį pareiginė instrukcija;
111. Dujų balionų sandėliavimo ir pervežimo saugos ir sveikatos instrukcija;
112. Žemo slėgio garo ir vandens katilų kūriko saugos ir sveikatos instrukcija;
113. Darbuotojo, prižiūrinčio bitumo virimo įrenginį saugos ir sveikatos instrukcija;
114. Pastatų sienas šiltinančio darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
115. Darbuotojo, ardančio ir atstatančio statinius saugos ir sveikatos instrukcija;
116. Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
117. Stogdengiams, atliekantiems asbocementines, skardos, čerpių, stogo dangas ir dirbantiems su gumos - bitumo, ruberoido ar kitomis ruloninėmis hidroizoliacinėmis medžiagomis, klijuojant jas su dujų kaitinimo įranga saugos ir sveikatos instrukcija;
118. Darbuotojo, dirbančio skardininku lituotoju saugos ir sveikatos instrukcija;
119. Darbuotojo, dirbančio stiklintoju saugos ir sveikatos instrukcija;
120. Darbuotojo, dirbančio karjeruose saugos ir sveikatos instrukcija
121. Betono ir skiedinio maišyklių mašinisto saugos ir sveikatos instrukcija;
122. Darbuotojo, dirbančio kompiuteriu saugos ir sveikatos instrukcija;
123. Administracijos darbuotojų, atliekančių darbus statybos objekte, saugos ir sveikatos instrukcija;
124. Apdailininko saugos ir sveikatos instrukcija;
125. Medžiagų, ruošinių, montuojamų ir demontuotų konstrukcijų pakrovimo, iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
126. Metalinių paviršių nuvalymo saugos ir sveikatos instrukcija;
127. Vienos kameros smėliasroviavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
128. Dažymo aparato ST MAXTM 395/495/495 LO-BOY/495 HI – BOY saugos ir sveikatos instrukcija;
129. Oro teršalų valymo įrenginio (ciklono) saugos ir sveikatos instrukcija;
130. Varstomų vartų eksploatavimo instrukcija;
131. Dviejų komponentų hidraulinio maišymo įrenginio naudojimo instrukcija;
132. Darbų karjere saugos ir sveikatos instrukcija;
133. Administracijos darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
134. Agronomo saugos ir sveikatos instrukcija;
135. Akmens pjovimo įrenginių saugos ir sveikatos instrukcija;
136. Akmens pjovimo įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
137. Akmens pjovimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
138. Akmens tašytojo saugos ir sveikatos instrukcija;
139. Akmenskaldyklės operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
140. Akumuliatoriaus kroviko saugos ir sveikatos instrukcija;
141. Aruodų valymo saugos ir sveikatos instrukcija;
142. Darbuotojo, dirbančio su asenzinacine mašina saugos ir sveikatos instrukcija;
143. Darbuotojo, vairuojančio asenzinacinę mašiną (vairuotojo) saugos ir sveikatos instrukcija;
144. Asfalto betono frezos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
145. Asfalto betono klotuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
146. Asfalto pjovimo mašinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
147. Darbuotojo, atliekančio aplinkos tvarkymo darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
148. Atliekų priėmėjo – sandėlininko saugos ir sveikatos instrukcija;
149. Atskėlimo plaktuko naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
150. Audėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
151. Audinių klojimo – sukirpimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
152. Auklėtojo padėjėjo lopšelyje-darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
153. Auklėtojo padėjėjo darželyje saugos ir sveikatos instrukcija;
154. Priemonių darbo vietai paaukštinti (kopėčių, lipynių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
155. Priemonių darbo vietai paaukštinti (pastolių, kopėčių, lipynių ir kt. paaukštinimo priemonių) įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros instrukcija;
156. Autobuso vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
157. Aukšto slėgio plovimo įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
158. Darbuotojo, dirbančio aukštalipio darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
159. Autoskardininko saugos ir sveikatos instrukcija;
160. Automechaniko saugos ir sveikatos instrukcija;
161. Automobiliu padangų montavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
162. Automobilių paruošimo ir dažymo darbų atlikimo saugos ir sveikatos instrukcija;
163. Automobilių plovėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
164. Automobilių plovimo įrangos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
165. Baldų apmušėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
166. Baldų aptraukėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
167. Baldų surinkėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
168. Barmeno saugos ir sveikatos instrukcija;
169. Barmeno - kasininko saugos ir sveikatos instrukcija;
170. Barmeno – pardavėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
171. Beicavimo įrenginio saugos ir sveikatos instrukcija;
172. Beicavimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
173. Bendrosios praktikos slaugytojo, slaugytojo padėjėjo saugos ir sveikatos instrukcija;
174. Benzininio kilnojamo grąžto naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
175. Benzininio motorinio pjūklo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
176. Bibliotekininko saugos ir sveikatos instrukcija;
177. Bitumo laikino sandėliavimo, parinkimo ir iškrovimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
178. Bitumo saugojimo, virimo ir transportavimo darbų saugos ir sveikatos instrukcija;
179. Biuro technikos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
180. Bokštinio krano šaltkalvio montuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
181. Briaunų klijavimo staklių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
182. Briaunų laminavimo staklių staklininko saugos ir sveikatos instrukcija;
183. Budėtojo saugos ir sveikatos instrukcija;
184. Bulvių rusiavimo masinos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
185. Bulvių kombaino masinos saugos ir sveikatos instrukcija;
186. Butelių padengimo plėvele įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
187. Butelių formavimo automato naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
188. Butelių formavimo pusautomačio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
189. Butelių išpilstymo linijos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
190. Butelių užpildymo angliarūgšte įrenginio naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
191. Centrifugos naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
192. Chemijos kabineto įrenginių naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
193. Cheminiu medžiagų (fungicidų, herbicidų, insekticidų) krovos saugos ir sveikatos instrukcija;
194. Cheminiu medžiagų (fungicidų, pesticidų, insekticidų ir kt.) krovos ir sandėliavimo saugos ir sveikatos instrukcija;
195. Cukrinių runkelių kombaino naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
196. Dantų techniko saugos ir sveikatos instrukcija;
197. Darbininko (gyvulių šėrimas, priežiūra, valymas, laukininkystė, dezinfekavimo darbai ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija;
198. Darbuotojo, atliekančio teritorijos apželdinimo ir želdinių priežiūros darbus saugos ir sveikatos instrukcija;
199. Darbuotojo, atliekančio veterinarijos gydytojo darbą saugos ir sveikatos instrukcija;
200. Darbuotojo, eksploatuojančio rankinį krautuvą saugos ir sveikatos instrukcija.
201. Lifto operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija.
203. Vibroplokštės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija.
204. Malkų ruošimo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
205. Malkų skaldymo mašinos saugos ir sveikatos instrukcija;
206. Kilnojamo kompresoriaus saugos ir sveikatos instrukcija;
207. Automobilinio keltuvo naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
208. Plataus profilio statybininko saugos ir sveikatos instrukcija;
209. Stropuotojo saugos ir sveikatos instrukcija;
210. Malku skaldyklės naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
211. Malkų ruošimo mašinos instrukcija;
212. Gyvuliu šėriko saugos ir sveikatos instrukcija;
213. Fermų darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
214. Gyvulininkystes darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
215. Laukininkystės darbininko saugos ir sveikatos instrukcija;
216. Mėšlo šalinimo transporterio naudojimo (mėšlo kratytuvo) saugos ir sveikatos instrukcija;
217. Prikabinamu žemės ūkio padargų naudojimo saugos ir sveikatos instrukcija;
218. Melžėjo (melžimo aparatai, šaldymo įranga, dezinfekavimo darbai) saugos ir sveikatos instrukcija;
219. Traktoriaus su prikabinamais žemės padargais (plūgas, kultivatorius, akėčios ir kt.) saugos ir sveikatos instrukcija.
220. Ryšulių preso naudojimo instrukcija.
221. Auklėtojo saugos ir sveikatos instrukcija.
222. Rentgeno aparato saugos ir sveikatos instrukcija.
223. Darbuotojo, dirbančio metalo karpymo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
224. Darbuotojo, dirbančio rankinio valdymo hidrauliniu presu saugos ir sveikatos instrukcija.
225. Darbuotojo, dirbančio elektrinėmis cheminėmis šalto metalo apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
226. Darbuotojo, dirbančio metalo apdirbimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
227. Darbuotojo, dirbančio skardos profiliavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.
228. Darbuotojo, dirbančio valcavimo staklėmis saugos ir sveikatos instrukcija.PAREIGINĖS INSTRUKCIJOS:

1. Generalinio direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
2. Direktoriaus pareiginė instrukcija;
3. Komercijos direktoriaus pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
4. Plėtros direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
5. Marketingo direktoriaus pareiginė instrukcija;
6. Rinkodaros direktoriaus pareiginė instrukcija;
7. Technikos direktoriaus pareiginė instrukcija (statybos sektorius);
8. Statybos darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
9. Specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
10. Statybos ir specialiųjų darbų direktoriaus pareiginė instrukcija;
11. Pardavimo vadovo pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
12. Statybos vadovo pareiginė instrukcija;
13. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie gerbuvio, žemės darbų, komunikacijų, kelių);
14. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie elektros darbų);
15. Specialiųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija (prie santechnikos darbų);
16. Elektros darbų vadovo pareiginė instrukcija;
17. Santechnikos darbų vadovo pareiginė instrukcija;
18. Kelių tiesimo, gerbuvio, darbų vadovo pareiginė instrukcija;
19. Bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
20. Bendrastatybinių darbų vadovo pareiginė instrukcija;
21. Stažuotojo - bendrųjų darbų vadovo pareiginė instrukcija;
22. Sandėlininko pareiginė instrukcija;
23. Vadybininko pareiginė instrukcija (prekybos sektorius);
24. Ekonomikos ir buhalterijos skyriaus pareiginė instrukcija;
25. Vyr. buhalterio pareiginė instrukcija;
26. Buhalterio pareiginė instrukcija;
27. Buhalterio pareiginė instrukcija (darbo užmokestis, ataskaitos ir kt.)
28. Buhalterio pareiginė instrukcija (ilgalaikis, trumpalaikis turtas, medžiagų apyskaita ir kt.)
29. Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija;
30. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
31. Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija (vadybos sistemai OHSAS);
32. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pareiginė instrukcija
33. Personalo ir darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija
34. Personalo vadovo pareiginė instrukcija
35. Personalo specialisto pareiginė instrukcija
36. Juristo pareiginė instrukcija;
37. Rinkotyros tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
38. Ekonomisto pareiginė instrukcija
39. Tiekimo tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
40. Tiekimo tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
41. Statybos parengimo ir priežiūros specialisto pareiginė instrukcija;
42. Statybos parengimo ir priežiūros vadovo pareiginė instrukcija;
43. Sąmatininko pareiginė instrukcija;
44. Suvirinimo darbų vadovo pareiginė instrukcija;
45. Vyriausiojo energetiko pareiginė instrukcija;
46. Energetiko pareiginė instrukcija;
47. Vadovybės atstovo kokybei ir aplinkosaugai pareiginė instrukcija;
48. Kokybės ir aplinkosaugos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
49. Laboratorijos vedėjo pareiginė instrukcija;
50. Pagalbinės gamybos tarnybos vadovo pareiginė instrukcija;
51. Pagalbinės gamybos tarnybos vadybininko pareiginė instrukcija;
52. Apskaitininko pareiginė instrukcija;
53. Mechaniko pareiginė instrukcija;
54. Vyr. mechaniko pareiginė instrukcija;
55. Rinkodaros, technologijų ir inovacijų tarnybos vyr. vadybininko pareiginė instrukcija;
56. Viešųjų konkursų specialisto pareiginė instrukcija;
57. Ūkio tarnybos specialisto pareiginė instrukcija;
58. Sekretorės – referentės pareiginė instrukcija;
59. Sekretorės – ūkvedės pareiginė instrukcija;
60. Inžinieriaus – geodezininko pareiginė instrukcija;
61. Sargo pareiginė instrukcija;
62. Kompiuterio specialisto pareiginė instrukcija;
63. Staliaus pareiginė instrukcija;
64. Staklininko, dirbančio su įvairiomis staklėmis pareiginė instrukcija.


MOKYMŲ PROGRAMOS:

1. Darbininko, dirbančio su asbestu arba jo gaminiai mokymo ir atestavimo programa.
2. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai neaptvertos darbo vietos esančios aukštyje, kai aukščio skirtumas 1,3 m. ir didesnis, taip pat atliekantis aukštalipio darbus, pastato perimetro darbus (neesant išorės sienos), kai darbai mažiau 2 m. atstumu nuo perdengimų, esant jose didelėms angoms, kai nėra aptvaros pagal reikalavimus arba kai darbai turi būti atliekami nuėmus aptvarą mokymo ir atestavimo programa.
3. Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose mokymo ir atestavimo programa.
4. Kėlimo kranų darbo vadovo mokymo ir atestavimo programa.
5. Krovinių kabinėjimas, krovinių kėlimas mechaniniais, iš jų savaeigiais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius mokymo ir atestavimo programa.
6. Darbuotojų keliančių, tvarkančių ir pernešančių krovinius rankomis mokymo ir atestavimo programa.
7. Darbininko, dirbančio pavojingus darbus, kai naudojamos priemonės darbo vietai paaukštinti (pastoliai, kopėčios, stelažai, lipynės ir kt., jų įrengimo (pastatymo), išbandymo, naudojimo ir priežiūros mokymo ir atestavimo programa.
8. Darbininko, dirbančio šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose mokymo ir atestavimo programa.

AVARINIŲ SITUACIJŲ PLANAI:
1. VEIKSMAI GAISRO ATVEJU;
2. ATSARGIAI DUJOTIEKIO TINKLAI, VEIKSMAI, PAŽEIDUS DUJOTIEKĮ,
3. VEIKSMAI PAŽEIDUS VANDENTIEKĮ;
4. VEIKSMAI SPROGIMO ATVEJU;
5. VEIKSMAI ĮVYKUS AVARIJAI KOMUNALINĖSE AR ENERGETINĖSE SISTEMOSE;
6. VEIKSMAI PAVOJINGŲ METEOROLOGINIŲ IR HIDROLOGINIŲ REIŠKINIŲ ATVEJAIS;
7. VEIKSMAI TARŠOS PAVOJINGOMIS MEDŽIAGOMIS TARŠOS ATVEJAIS;
8. VEIKSMAI ATLIEANT DUJINĮ SUVIRINIMĄ;
9. VEIKSMAI IŠSILIEJUS CHEMINĖMS MEDŽIAGOMS;
10. VEIKSMAI IŠSILIEJUS NAFTOS PRODUKTAMS;
11. VEIKSMAI ĮVYKUS AVARIJAI VYKDANT STATYBOS DARBUS;
12. VEIKSMAI RADIOAKTYVIOSIOS TARŠOS ATVEJU.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 255
299 EUR (1 032 LT)
Lovos gaminamos is buko arba spygliuciu medienos.
GARANTIJA 8 METAI.
PIRMA KAINA - BUKAS, ANTRA - SPYGLIUOTIS
Lovu kainos yra be ciuziniu. Galime pasiulyti ciuziniu labai gera kaina, taip pat aukstiems zmonems nestandartiniai 220cm ilgio ciuziniai.
Visa informacija apie ciuzinius telefonu.

Lovu spalva galima pasirinkti:
naturali (tik lakas)
azuolas
olcha
balta
wenge

90x200 1179/1029 LT 339EU/299EU
140x200 1299/1119 375EU/325EU
160x200 1329/1149 385EU/335EU
180x200 1359/1169 395EU/339EU
200x200 1399/1199 405EU/349EU

PAILGINTOS 220CM

90x220 1379/1189 LT 399EU/345EU
140x220 1489/ 1279 429EU/369EU
160x220 1529/ 1299 445EU/375EU
180x220 1559/1329 449EU/385EU
200x220 1589/ 1359 459EU/395EU

PAAUKSTINTOS
90x200 1389/ 1199 LT 399EU/349EU
140x200 1529/ 1309 445EU/379EU
160x200 1579/ 1349 459EU/389EU
180x200 1619/ 1379 469EU/399EU
200x200 1659/ 1409 479EU/409EU


PAAUKSTINTOS SU PATALYNES DEZE
140x200 2119/ 1779 LT 615EU/515EU
160x200 2169/ 1819 629EU/529EU
180x200 2219/ 1859 645EU/539EU
200x200 2299/ 1919 665EU/555EU

PAAUKSTINTOS PAILGINTOS

90x220 1589/1349 LT 459EU/389EU
140x220 1729/ 1469 499EU/425EU
160x220 1769/ 1499 515EU/435EU
180x220 1819/ 1539 529EU/445EU
200x220 1859/ 1569 539EU/455EU

PAAUKSTINTA SU STALCIUM
140x200 2219/ 1919 LT 645EU/555EU
160x200 2369/ 1979 685EU/575EU
180x200 2439/ 2039 705EU/589EU
200x200 2519/ 2099 729EU/609EU

Baldus pristatau visoje LT.

Taip pat spinteles prie lovos.
Daugiau informacijos ir siuolaikisku virtuves, svetaines, miegamojo baldu
www.mdbaldai.lt

Baldus pristatau visoje LT.
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 83
376.19 EUR (1 299 LT)
Naujas, ekrano įstrižainė: 10.1" (~26 cm)
Parduodame naują Ultrabook planšetinį kompiuterį „Ultrabook W1“ juodos spalvos.
•Garantinė gamintojo pažyma galiojanti 24 mėn.
•Pristatymas Vilniuje NEMOKAMAS!
•Siunčiame į visus Lietuvos miestus nemokamai !
•Prekės yra vietoje.

• Kontaktai:
Vardas: Mantas
Telefonas: +37067928668
Miestas: Vilnius
Daugiau info : https://www.facebook.com/tabletomanijaLietuva


Pilna komplektacija :
• Ultrabook W1 10.1" Dark Titanium 64Gb kompiuteris.
• Originali dėžutė.
• Originali „Magnetic Pin Connector“ prijungiama klaviatūrą.
(5.4mm thin Backlit, proximity-sensing keys
Mechanical keys for rapid typing
Function keys (F1-F12), Windows shortcut keys, media controls and touchpad for easy navigation).
• Originalus odinis „Magnetic flip cover“ dėklas.
• EU įkroviklis.
• USB laidas.
• instrukcija.
• USB OTG ( Su USB On-The-Go galite naudoti USB laikmenas (flešus), IR klaviatūras, USB peles, HDD, USB modemą 3G internetui, klaviatūras ir iš esmės viską, ką galima prijungti per USB jungtį ).

• Operacinė sistema: (2014m.) Windows 8.1 Professional 64bit. +Microsoft Office 365 ProPlus.

• Ryšiai ir duomenų perdavimas:
WLAN (Wi-Fi):Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, DLNA, WiFi Direct
Bluetooth: yra, v4.0 Low Energy technology
3G: palaiko 3G modemą.
USB: yra, palaiko USB v3.0, micro USB OnTheGo.
Navigacija: yra, A-GPS ir GLONASS.
TV out:yra, PAL/NTSC
HDMI: yra
NFC: yra
SDD: microSDXC ir SDHC card reader.
Sensoriai:
Accelerometer, Geomagnetic, Proximity, Gyro, Barometer, Temperature & Humidity, Gesture, Ambient light sensor.

• Korpusas:
Korpuso medžiagos: metalas aliuminis ir Corning® Gorilla® Glass 3 stiklas.
Matmenys (mm): 256 x 172 x 8mm.
Svoris (g): 512g

• Ekranas:
10.1 colių (įstrižainės) plačiaformatis daugiajutiminis 16:9 (widescreen) - ClearType Full HD, True IPS Plus ekranas su IPS matrica.
Ekrano dydis (coliais): 10.1 colių
Ekrano tipas: ClearType Full HD, True IPS Plus.
Ekrano raiška: Capacitive Touchscreen, 1920 x 1080 pixels. High-resolution Screen.
Ekrano spalvos: 16M (16.777.216 spalvų)
Ekrano apsauga: įbrėžimams atsparus stiklas. Corning® Gorilla® Glass 3
PPI: 384
Sensorinio ekrano tipas: capacitive, Multi-Touch -10 points touch.

• Baterija:
Baterija: Li-Ion
Baterijos talpa (mAh): 48W baterija (8200 mAh).
Video atkūrimo trukmė: iki 14 val.
Naršymo trukmė internete: iki 11 val.

• Atmintis ir procesorius:
Vidinė atmintis: 64Gb- 128GB.
Atminties kortelė: microSDHC iki 128GB + USB OTG
Procesorius tipas, branduoliai, taktinis dažnis: 4th Gen. Bay Trail-T Intel Atom Z3740D2 64-bitų 4x1.8-2.5GHz CPU.
The number of cores: 4
The number of threads : 4
*Turbo Boost Technology 2.0 is activated when the Operating System (OS) requests the highest processor performance state.
RAM atmintis: 2 GB DDR3L-RS 1600MHz. Dual Channel Memory.
Vaizdo plokštė: Intel HD Graphics 4600 (GT2) GPU 200 - 1350 MHz. The GPU supports DirectX 11.1, OpenCL 1.2 and OpenGL 4.0 (Integruotas vaizdo spartintuvas kurio dėka vaizdai atkuriami kokybiškai bei sklandžiai. )

• Dokumentų palaikymas:MS Office, pdf, .doc ir .docx („Microsoft Word“); .htm ir .html (tinklalapiai); .key („Keynote“); .numbers („Numbers“); .pages („Pages“); .pdf („Preview“ ir „Adobe Acrobat“); .ppt ir .pptx („Microsoft PowerPoint“); .txt (tekstiniai failai); .rtf (raiškiojo teksto formatas); .vcf (kontaktinė informacija); .xls ir .xlsx („Microsoft Excel“); .zip; .ics.
Kalbos: Lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, italų ir kt.

• Muzika ir garsas:
Muzikinis grotuvas: yra
Stereo garsiakalbiai: yra ( 2x aukštos kokybės garsiakalbiai puikiai atkuria garsus).
Audio formatai: Dolby Digital 5.1 Surround Sound, MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, FLAC, AMR-NB/WB,WAV.
Ultra High Quality Audio ( ~ 192kHz, 24bit) support.
Ebook: UMD, TXT, PDF, HTML, RTF, FB2…
Balso komandos: yra
3.5 mm audio jungtis: yra
Wireless FM: yra

• Kamera:
Galinė kamera: yra
Megapikseliai: 5 MP (2582 x 1944 taškų)
Kameros savybės: autofokusas
Filmavimo kamera: 1080p 30fps
Priekinė kamera: yra
Megapikseliai: 2 MP
Vaizdo pokalbiai: yra
Video grotuvo formatai: 4K HD Video Play with formats of MP4/3GP/3G2/RM/RMVB/ASF/FLAC/APE/MOV etc. H.264 vaizdas iki 1080p, 60 kadrų per sekundę, „High Profile level 4.2“ su AAC-LC garsu iki 160 Kb/s, 48 kHz, stereofoninis garsas .m4v, .mp4 ir .mov failų formatais; MPEG-4 vaizdas iki 2,5 Mb/s, 640 x 480 pikselių, 30 kadrų per sekundę, „Simple Profile“ su AAC-LC garsu iki 160 Kb/s viename kanale, 48 kHz, stereofoninis garsas .m4v, .mp4 ir .mov failų formatais; „Motion JPEG“ (M-JPEG) iki 35 Mb/s, 1280 x 720 pikselių, 30 kadrų per sekundę, garsas „ulaw“, PCM stereofoninis garsas .avi failų formatu.

---------------------------------------------------------------------
Raktažodžiai:
Samsung Galaxy Note 10.1 2014, Samsung P9050 Galaxy Note Pro 12.2 LTE, Samsung N9005 Galaxy Note 3 Samsung G900F Galaxy S5, i9505 Galaxy S4, i9300 Galaxy S 3, Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy Tab S, Galaxy Tab 4 7.0, Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Tab Pro 8.4, Galaxy Tab 3, Galaxy Note 8.0, Google Nexus 10, Ativ Tab, Galaxy Note 2, Galaxy Tab 2, Galaxy Nexus, Galaxy S2, Galaxy Note N7000. Sony Xperia Z2a, Xperia T3, Xperia M2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z2, Xperia E1, Xperia Z1, Xperia Z Ultra, Xperia C, Xperia M, Xperia Tablet Z, Xperia Z, Xperia Tablet S, Xperia V, Tablet P, Tablet S 3G, LG: LG G3, G Pad 10.1, G Pad 8.0, G Pad 7.0, G2 mini, G Pro 2, Nexus 5, G Flex, G Pad 8.3, LG G2, Optimus L9 II, Optimus G Pro E985, Nexus 4 E960, Optimus L9 P769.
Apple: Apple iPad Air, iPad mini 2, iPhone 5s, iPhone 5c, iPad mini Wi-Fi, iPad 4 Wi-Fi, iPhone 5, iPhone 4s, iPad 3, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone. HTC One (E8), One mini 2 , One (M8), Desire 610, One Max, One mini, Desire U, One X+, Windows Phone 8X, Desire X, One S, One X, Sensation XL, Incredible S, ChaCha, Desire HD, Google Nexus One. BlackBerry Z3, Z30, Q5, Z10, Q10, Curve 9370, Bold 9650, Huawei Honor 3X Pro, Honor 3C, MediaPad 10, MediaPad M1, MediaPad X1, MediaPad 7, Honor 2, MediaPad 10 FHD, Ascend D1, Asus Transformer Pad, Fonepad 7, Memo Pad 10, Memo Pad 8, Zenfone 6, Fonepad Note FHD6, Google Nexus 7 (2013), VivoTab RT, BLU Vivo IV, Life 8, Life Pure XL, Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 3G, MultiPad 4 Quantum 9.7, MultiPad 7.0 Prime, Multipad 4 Quantum 10.1, MultiPad 7.0 Ultra +, MultiPad 7.0 Prime +, MultiPad 7.0 Pro. Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 2520, Lumia 1520, Lumia Icon, Lumia 800, X6, 5530 XpressMusic, Lumia 900, Lumia 920, Lumia 925, Lumia 1020, XL. Xiaomi Mi Pad 7.9, Redmi Note, MI-3, Hongmi 1s, Hongmi, MI-2 OnePlus One, Oppo Find 7, Find 7a, R3. Flip Cover deklai, pleveles, baterijos. Naujas, originalus, naujiena, deklas, Tab, smartphone.
Brands : Nokia, Samsung,Motorola,Sony,LG,Apple,HTC,BlackBerry,HP,Huawei,Acer,Asus,Alcatel,Vodafone,T-Mobile,Toshiba,Gigabyte,Pantech,ZTE,XOLO,Lava,Micromax,BLU,Spice,Prestigio,verykool,Unnecto,Maxwe,Celkon,Gionee,NIU,Yezz,Parla,Plum, Xiaomi, Sony Ericsson, Oppo, OnePlus.

Skelbimas peržiūrėtas: 76
376.19 EUR (1 299 LT)
Naujas, ekrano įstrižainė: 10.1" (~26 cm)
Parduodame naują Ultrabook planšetinį kompiuterį „Ultrabook W1“ juodos spalvos.
•Garantinė gamintojo pažyma galiojanti 24 mėn.
•Pristatymas Vilniuje NEMOKAMAS!
•Siunčiame į visus Lietuvos miestus nemokamai !
•Prekės yra vietoje.

• Kontaktai:
Vardas: Mantas
Telefonas: +37067928668
Miestas: Vilnius
Daugiau info : https://www.facebook.com/tabletomanijaLietuva


Pilna komplektacija :
• Ultrabook W1 10.1" Dark Titanium 64Gb kompiuteris.
• Originali dėžutė.
• Originali „Magnetic Pin Connector“ prijungiama klaviatūrą.
(5.4mm thin Backlit, proximity-sensing keys
Mechanical keys for rapid typing
Function keys (F1-F12), Windows shortcut keys, media controls and touchpad for easy navigation).
• Originalus odinis „Magnetic flip cover“ dėklas.
• EU įkroviklis.
• USB laidas.
• instrukcija.
• USB OTG ( Su USB On-The-Go galite naudoti USB laikmenas (flešus), IR klaviatūras, USB peles, HDD, USB modemą 3G internetui, klaviatūras ir iš esmės viską, ką galima prijungti per USB jungtį ).

• Operacinė sistema: (2014m.) Windows 8.1 Professional 64bit. +Microsoft Office 365 ProPlus.

• Ryšiai ir duomenų perdavimas:
WLAN (Wi-Fi):Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, DLNA, WiFi Direct
Bluetooth: yra, v4.0 Low Energy technology
3G: palaiko 3G modemą.
USB: yra, palaiko USB v3.0, micro USB OnTheGo.
Navigacija: yra, A-GPS ir GLONASS.
TV out:yra, PAL/NTSC
HDMI: yra
NFC: yra
SDD: microSDXC ir SDHC card reader.
Sensoriai:
Accelerometer, Geomagnetic, Proximity, Gyro, Barometer, Temperature & Humidity, Gesture, Ambient light sensor.

• Korpusas:
Korpuso medžiagos: metalas aliuminis ir Corning® Gorilla® Glass 3 stiklas.
Matmenys (mm): 256 x 172 x 8mm.
Svoris (g): 512g

• Ekranas:
10.1 colių (įstrižainės) plačiaformatis daugiajutiminis 16:9 (widescreen) - ClearType Full HD, True IPS Plus ekranas su IPS matrica.
Ekrano dydis (coliais): 10.1 colių
Ekrano tipas: ClearType Full HD, True IPS Plus.
Ekrano raiška: Capacitive Touchscreen, 1920 x 1080 pixels. High-resolution Screen.
Ekrano spalvos: 16M (16.777.216 spalvų)
Ekrano apsauga: įbrėžimams atsparus stiklas. Corning® Gorilla® Glass 3
PPI: 384
Sensorinio ekrano tipas: capacitive, Multi-Touch -10 points touch.

• Baterija:
Baterija: Li-Ion
Baterijos talpa (mAh): 48W baterija (8200 mAh).
Video atkūrimo trukmė: iki 14 val.
Naršymo trukmė internete: iki 11 val.

• Atmintis ir procesorius:
Vidinė atmintis: 64Gb- 128GB.
Atminties kortelė: microSDHC iki 128GB + USB OTG
Procesorius tipas, branduoliai, taktinis dažnis: 4th Gen. Bay Trail-T Intel Atom Z3740D2 64-bitų 4x1.8-2.5GHz CPU.
The number of cores: 4
The number of threads : 4
*Turbo Boost Technology 2.0 is activated when the Operating System (OS) requests the highest processor performance state.
RAM atmintis: 2 GB DDR3L-RS 1600MHz. Dual Channel Memory.
Vaizdo plokštė: Intel HD Graphics 4600 (GT2) GPU 200 - 1350 MHz. The GPU supports DirectX 11.1, OpenCL 1.2 and OpenGL 4.0 (Integruotas vaizdo spartintuvas kurio dėka vaizdai atkuriami kokybiškai bei sklandžiai. )

• Dokumentų palaikymas:MS Office, pdf, .doc ir .docx („Microsoft Word“); .htm ir .html (tinklalapiai); .key („Keynote“); .numbers („Numbers“); .pages („Pages“); .pdf („Preview“ ir „Adobe Acrobat“); .ppt ir .pptx („Microsoft PowerPoint“); .txt (tekstiniai failai); .rtf (raiškiojo teksto formatas); .vcf (kontaktinė informacija); .xls ir .xlsx („Microsoft Excel“); .zip; .ics.
Kalbos: Lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, italų ir kt.

• Muzika ir garsas:
Muzikinis grotuvas: yra
Stereo garsiakalbiai: yra ( 2x aukštos kokybės garsiakalbiai puikiai atkuria garsus).
Audio formatai: Dolby Digital 5.1 Surround Sound, MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, FLAC, AMR-NB/WB,WAV.
Ultra High Quality Audio ( ~ 192kHz, 24bit) support.
Ebook: UMD, TXT, PDF, HTML, RTF, FB2…
Balso komandos: yra
3.5 mm audio jungtis: yra
Wireless FM: yra

• Kamera:
Galinė kamera: yra
Megapikseliai: 5 MP (2582 x 1944 taškų)
Kameros savybės: autofokusas
Filmavimo kamera: 1080p 30fps
Priekinė kamera: yra
Megapikseliai: 2 MP
Vaizdo pokalbiai: yra
Video grotuvo formatai: 4K HD Video Play with formats of MP4/3GP/3G2/RM/RMVB/ASF/FLAC/APE/MOV etc. H.264 vaizdas iki 1080p, 60 kadrų per sekundę, „High Profile level 4.2“ su AAC-LC garsu iki 160 Kb/s, 48 kHz, stereofoninis garsas .m4v, .mp4 ir .mov failų formatais; MPEG-4 vaizdas iki 2,5 Mb/s, 640 x 480 pikselių, 30 kadrų per sekundę, „Simple Profile“ su AAC-LC garsu iki 160 Kb/s viename kanale, 48 kHz, stereofoninis garsas .m4v, .mp4 ir .mov failų formatais; „Motion JPEG“ (M-JPEG) iki 35 Mb/s, 1280 x 720 pikselių, 30 kadrų per sekundę, garsas „ulaw“, PCM stereofoninis garsas .avi failų formatu.

---------------------------------------------------------------------
Raktažodžiai:
Samsung Galaxy Note 10.1 2014, Samsung P9050 Galaxy Note Pro 12.2 LTE, Samsung N9005 Galaxy Note 3 Samsung G900F Galaxy S5, i9505 Galaxy S4, i9300 Galaxy S 3, Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy Tab S, Galaxy Tab 4 7.0, Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Tab Pro 8.4, Galaxy Tab 3, Galaxy Note 8.0, Google Nexus 10, Ativ Tab, Galaxy Note 2, Galaxy Tab 2, Galaxy Nexus, Galaxy S2, Galaxy Note N7000. Sony Xperia Z2a, Xperia T3, Xperia M2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z2, Xperia E1, Xperia Z1, Xperia Z Ultra, Xperia C, Xperia M, Xperia Tablet Z, Xperia Z, Xperia Tablet S, Xperia V, Tablet P, Tablet S 3G, LG: LG G3, G Pad 10.1, G Pad 8.0, G Pad 7.0, G2 mini, G Pro 2, Nexus 5, G Flex, G Pad 8.3, LG G2, Optimus L9 II, Optimus G Pro E985, Nexus 4 E960, Optimus L9 P769.
Apple: Apple iPad Air, iPad mini 2, iPhone 5s, iPhone 5c, iPad mini Wi-Fi, iPad 4 Wi-Fi, iPhone 5, iPhone 4s, iPad 3, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone. HTC One (E8), One mini 2 , One (M8), Desire 610, One Max, One mini, Desire U, One X+, Windows Phone 8X, Desire X, One S, One X, Sensation XL, Incredible S, ChaCha, Desire HD, Google Nexus One. BlackBerry Z3, Z30, Q5, Z10, Q10, Curve 9370, Bold 9650, Huawei Honor 3X Pro, Honor 3C, MediaPad 10, MediaPad M1, MediaPad X1, MediaPad 7, Honor 2, MediaPad 10 FHD, Ascend D1, Asus Transformer Pad, Fonepad 7, Memo Pad 10, Memo Pad 8, Zenfone 6, Fonepad Note FHD6, Google Nexus 7 (2013), VivoTab RT, BLU Vivo IV, Life 8, Life Pure XL, Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 3G, MultiPad 4 Quantum 9.7, MultiPad 7.0 Prime, Multipad 4 Quantum 10.1, MultiPad 7.0 Ultra +, MultiPad 7.0 Prime +, MultiPad 7.0 Pro. Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 2520, Lumia 1520, Lumia Icon, Lumia 800, X6, 5530 XpressMusic, Lumia 900, Lumia 920, Lumia 925, Lumia 1020, XL. Xiaomi Mi Pad 7.9, Redmi Note, MI-3, Hongmi 1s, Hongmi, MI-2 OnePlus One, Oppo Find 7, Find 7a, R3. Flip Cover deklai, pleveles, baterijos. Naujas, originalus, naujiena, deklas, Tab, smartphone.
Brands : Nokia, Samsung,Motorola,Sony,LG,Apple,HTC,BlackBerry,HP,Huawei,Acer,Asus,Alcatel,Vodafone,T-Mobile,Toshiba,Gigabyte,Pantech,ZTE,XOLO,Lava,Micromax,BLU,Spice,Prestigio,verykool,Unnecto,Maxwe,Celkon,Gionee,NIU,Yezz,Parla,Plum, Xiaomi, Sony Ericsson, Oppo, OnePlus.