Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorijos
Skelbimų 2
1 LT
Grindų dangos, jų priedai
Parduodamas naujas supakuotas auksinio ąžuolo spalvos laminatas, yra apie 45 kv.m. po 20lt už kv.m. Dar yra prie laminato priderintos naujos supakuotos 9 buto durys- su staktom, apvadais, spynom ir rakteliais. Kaina sutartinė.

1 LT
Stogų dangos
Stogo dangos bei jų priedai, blokeliai, plytos, fasadinės klinkerinės plytelės ir palangės, grindinio trinkelės, kaminų sistemos, polistireninis putplastis ir kt. statybinės medžiagos už gerą kainą su pristatymu visoje Lietuvoje!

Siūlome patikimas ir ilgaamžes keramines, plienines, beasbestines stogo dangas bei jų priedus, lietaus nuvedimo sistemas. Greitai ir tiksliai paskaičiuojame medžiagų poreikį pagal Jūsų brėžinį bei sukomplektuojame montavimui reikalingas medžiagas:
• Plieninės stogo dangos - ilgaamžės, atsparios korozijai, platus spalvų ir lapų dydžių pasirinkimas.
• Beasbestiniai stogai – tinkantys namų renovacijai bei naujai statybai, atitinkantys Vakarų Europos standartus.
• Stogo langai Roto – tai energiją taupančių langų linija, užtikrinanti idealų patalpų apšvietimą.

Tiesiai į Jūsų kiemą ar statybos objektą pristatome betonines grindinio trinkeles. Platus asortimentas leis išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.

Siūlome kaminų sistemas Leier tinkančias tradiciniams ir moderniems katilams. Šie kaminai pritaikyti visoms kuro rūšims, atsparūs drėgmės, rūgšties bei aukštos temperatūros poveikiui, suodžių degimui, sandarūs.

Siūlome polistireninį putplastį pagamintą iš aukščiausios rūšies žaliavos, kuri užtikrina efektyvią, tvirtą, atsparią apkrovoms, neįgeriančią drėgmės, nekeičiančią savo izoliacinių ir fizikinių savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį, termoizoliaciją.

Laukiame Jūsų užklausų el. paštu ir telefonu!
Tel. 8 638 30 491
El.paštas: info@bustostilius.lt
www.bustostilius.lt
Adresas: Ekskavatorininkų g. 1 B, Kaunas