Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Skelbimų 979
Skelbimas peržiūrėtas: 4
Metodų yra įvairių, nuo savigidos priemonių, kas ką sugalvoja iki sveikos gyvensenos konsultantų, jogos ar meditacijų trenerių, meno terapijos ar masažų ir sporto klubų lankymo ir dar daug kitų būdų. Kiekvienas gali rinktis kas jam priimtiniau.Mes siūlome dar vieną priemonę jau gal trisdešimt metų naudojamą vakaruose ir JAV, bet čia tik keletas metų veikiantį Centrinės Nervų Sistemos harmonizavimo priemonę veikiančią NGR- neuroninio grįžtamojo ryšio principu. Tai individualūs smegenų veiklos optimizavimo treniruotės, kurios švelniai, be kažkokios invazijos į jas pašalina dauguma problemų, kurias gali sukelti išsiderinusi CNS veikla.Po šių treniruočių labai ilgam nejausite turėtų problemų.Norintys nustoja būti priklausomi nuo cheminių medžiagų ir preparatų. Geriau vieną kartą išbandyti, negu tris kartus išgirsti kaip kiti pasveiko.
P.S. kadangi tai smegenų "lankstumo" treniruotės t.y. kaip eiti į sporto klubą, tai reikiės lankytis nuo 10 iki 20 kartų po 45 min laiko.Kaina kaip pas eilinį psichologą tik skirtumas tas ,kad Jums nereikė nieko pasokoti ir garantuojame savijautos pagerėjimą per tokį trumpą laiką.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 8
2 230 000 LT (4 288 LT/a)
520 a Komercinei veiklai Be pastatų
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 81
SeaClimate (Jūros Klimatas)
Druska - kvėpavimui skirtas druskos tirpalas ultragarso pagalba paverčiamas labai smulkių dalelių rūku, kuriuo užpildoma patalpa.
Teigiamas mineralinių druskų efektas.
Mineralų druskos – tai kaip gyvenimo „sprogmuo“, kontroliuojantis net mažiausius mūsų kūno veiksmus.
Kiekvieną mūsų judesį ir mintis kontroliuoja smegenys bei centrinė nervų sistema. Nervų skaidulos turi galimybę veikti impulsus, kai organizme pakanka kalio ir magnio, esančių mineralinėse druskose.

Mūsų organizme esančios druskos reikalingos įvairioms funkcijoms atlikti. Šios druskos atitinka negyvosios jūros ar Himalajuose esančioms druskoms.
Mūsų organizme esančios druskos turi teigiamą poveikį gydant:
astmą ir bronchitą;
šienligę ir alergiją;
psoriazę ir neurodermatitą;
adenoidus;
peršalimą;
krūtinės anginą;
stresą*;
sinusų ligas;
pūlinį sinusitą;
gripą;
uždegimus.

* SeaClimate poveikis nuimant stresą buvo įrodytas GrazUniversitete. Negyvosios jūros druskos turėjo didelę reikšmę šiuose bandymuose.

Aukšti SeaClimate saugos ir higienos reikalavimai.
SeaClimate gamina druskos rūką iš aukščiausios kokybės druskos tirpalo. Purškiamas labai smulkus rūkas, dėl to jį organizmas lengvai absorbuoja per odą ir kvėpavimo takus. Ultragarso purkštuvas turi galimybę išpurkšti druskos tirpalą smulkiausiomis dalelytėmis, kurios atblokuoja netgi smulkiausias bronchų „šakeles“ ir veikia bakterijas visur, kur reikia. Dėl savo dezinfekuojančio bei priešuždegiminio poveikio šis specialus klimatas stiprina imuninę sistemą. Teigiamas efektas pastebimas gydant odos ligas, šalinant stresą ir nuovargį. SeaClimate privalumai. Druskos tirpalo rūkas yra sausas ir tinkamas kvėpavimui.
Druskos rūko dalelės eina tiesiai į kvėpavimo takus, priešingai nei drėgnas rūkas ar kiti purškikliai, kurie pasiekia tik gerklas. Mūsų rūkas yra mažiau agresyvus aprangos medžiagoms nei drėgni purškikliai. Mūsų rūkas nepalieka jokių nuosėdų, priešingai HALO metodui, kai išskiriamos aiškiai matomos druskų dulkės. Mūsų druskos tirpalas yra labai veiksmingas, nes išgautas iš Negyvosios jūros ar Himalajų druskų. Tirpalas ruošiamas su steriliu vandeniu. Išsiskiriančiu efektu pasižymintis gydymo druskomis metodas, gydant kvėpavimo ligas, alergiją ar odos ligas, gerai žinomas jau šimtus metų. Bet daugelis neturime galimybės tiek laiko būti ir gydytis pajūryje.

Tad, kodėl nepasinaudojus galimybe pajusti jūros klimato teigiamą efektą druskos kambaryje? Druskos kambarys, kuriame įrengtas SeaClimate, yra ideali vieta atsipalaiduoti ir pajusti viso kūno malonumus.

Himalajų kalnų druska
Himalajų kalnų druska pasižymi tuo, kad joje rasti 84 mikroelementai, atitinkantys elementus, esančius žmogaus organizme. Be to, ši druska prieš 25 mln. metų, susidarant kalnams, buvo palaidota po žeme, ir todėl apsaugota nuo aplinkos užterštumo.
Pagal Bremeno miesto (Vokietija) „Quantech“ Instituto analizę nustatyta, kad Himalajų kalnų druskoje yra šių komponentų:

Chloridų 60,6 %
Natrio 39,3 %
Kalcio 1.400 mg/kg
Kalio 342 mg/kg
Fluoro 82 mg/kg
Bromo 53 mg/kg
Geležies 24,8 mg/kg
Stroncio 9,6 mg/kg

Bromas – kovoja su kenksminga odos flora ir reguliuoja odos keratinizaciją; skatina gilų nervų sistemos ir raumenų atpalaidavimą.
Kalcis – skatina kaulų, nagų ir dantų augimą, gydo alerginius susirgimus, mažina niežulį, reguliuoja nervų ląstelių laidumą; svarbus visiems raumenims, įskaitant ir širdies raumenį; turi priešuždegiminį poveikį, padeda alerginių susirgimų atvejais ar esant reumato simptomams.
Chloridas – gerina mineralų balansą organizme.
Geležis – raudonųjų kraujo kūnelių ir svarbių fermentų grupių sudedamoji dalis. Geležies trūkumas organizme gali sukelti deguonies nepakankamumą ląstelėse, oda tampa šiurkšti ir suskilinėjusi. Trūkstant geležies, plaukai tampa trapūs, veidas išblyškęs, atsiranda mieguistumas ir nervinė įtampa..
Magnis (įeina į Fluoro sudėtį)– aktyvina odos fermentus ir reguliuoja odos pleiskanojimą bei energijos apykaitą, apsaugo nuo streso hormonų, dalyvaujančių baltymų, riebalų ir angliavandenių gamyboje; apsaugo širdies raumenį nuo kalcio perkrovos, apsaugo raumenis nuo mėšlungio ir padeda atpalaiduoti raumenis.
Kalis – reguliuoja vandens balansą, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, ramina nervinę įtampą; svarbus raumenų veiklai, ląstelių medžiagų apykaitai, ląstelių energijai, nervinių impulsų ir fermentų veiklai.
Natris – reguliuoja vandens balansą ir osmosinį slėgį organizme; apsaugo pleiskanojančią odą nuo sukietėjimų ir suragėjimų, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, tiekia maistingąsias medžiagas ir šalina toksinus, perduoda ir sulaiko nervinius dirgiklius, aktyvina fermentus.
Stroncis - skatina kaulų mineralizaciją. Keli tyrimai parodė, kad Stroncis yra daug svarbesnis norint turėti stiprius kaulus nei kalcis. Yra virš 200 tyrimų, tyrusių stroncio įtaką kaulų sveikatai. Stroncis skatina naujo kaulinio audinio augimą. Patekęs į kaulinį audinį stroncis pritraukia kitus mineralus (kalcį, magnį ir fosforą). McGill Universiteto tyrimas parodė, kad pavartojus stroncio papildus 6 mėnesius kaulinio audinio formavimasis padidėjo 172%.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 142
1 200 LT (348 EUR)
210 m² Kita Po kosmetinio remonto
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 7
275 000 LT (143 LT/a)
1928 a Žemės ūkio veiklai Kita
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 117
3 000 LT (869 EUR)
Lyderio pozicijas užimanti UNIKALI Nekilnojamojo turto Sistema Lietuvoje, plėsdama kompanijos veiklą, ieško darbuotojų visoje Lietuvoje.
Darbas perspektyvus, įdomus ir pelningas, dirbama laisvu grafiku, todėl galite dirbti net jei auginate vaiką, studijuojate ar dirbate kitame darbe.

Skelbimas peržiūrėtas: 127
353 000 LT (58 833 LT/a)
6,23 a Miškų ūkio Yra tik pamatai
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 161
127 000 LT (1 058 LT/a)
120 a Žemės ūkio veiklai Be pastatų
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 10
Naujausių mokslo ir medicinos technologijų pagalba, NGR -neuroninio grįžtamojo ryšio- metodo, sentrinės nervų sistemos veiklos treniruotės padeda prie įvairių sutrikimų. Tai ir depresija, nerimas, panikos priepoliai, nemiga, atminties sutrikimai, sunkumai mokantis ir t.t. Be vaistų ir pokalbių susitvarkysite patys su visomis problemomis.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 47
48 600 LT (398 LT/a)
122 a Žemės ūkio veiklai Be pastatų
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 30
170 000 LT (18 319 LT/a)
9.28 a Kita Be pastatų
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 85
201 500 LT (1 300 LT/a)
155 a Žemės ūkio veiklai Be pastatų
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 933
Profesionaliai filmuoju vestuves, jubiliejus arba kitas šventes. Filmuoti važiuoju į bet kur Lietuvos kraštą (iš Kauno). Dirbu penktadieniais, šeštadieniais arba bet kuriomis kitomis savaitės dienomis. Esu lankstus ir sukalbamas.
Jau priimu užsakymus 2015 metams.
Užsisakiusiems vestuvių filmavimo paslaugą iki š.m. gruodžio 31d., kaina tik 1000 Lt (289.62 EUR). Į kainą įeina filmavimas ir filmo sukūrimas.

+370 698 77523
filmavimas@minifilmai.lt
Individualios veiklos pažyma Nr 310978

Paskiri pavyzdžiai (ištraukos iš vestuvių filmų arba klipukai) youtube:
http://youtu.be/q8pER5uSFBk
http://youtu.be/5KFT6uYda7c
http://youtu.be/jmO120NB9LE
http://youtu.be/f_-jwdxEspI
http://youtu.be/sp2jLHjBHpg
http://youtu.be/-EdAcmVC9J8
http://youtu.be/6U9vCjfyAQI

http://www.youtube.com/playlist?list=PL63-2QJsnFu2bWcmQVWUlYXeWSs3XiUdj
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 342
219 LT (63.43 EUR)
2.4 GHz ekrano įstrižainė: 7" (~18 cm) Naujas
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 209
20 000 LT (392 LT/a)
51 a Žemės ūkio veiklai Be pastatų
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 35
12 LT

WWW.GOTAMO.LT Naujos ausines SHINY.
Standartinė 3,5mm ausinių jungtis, 1,1 metro ilgio laidas, subtilus dizainas. Ausinės juodos, aqua arba rausvos spalvų. Guminiai ausinių antgaliai patogūs įdėti į ausį.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 16 Lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 5
13 LT (4 EUR)
WWW.GOTAMO.LT Nauja ausinė su mikrofonu operatoriui. Galima dėti tiek ant dešinės ausies, tiek ir ant kairės.
Standartinė 3.5mm ausinių jungtis, 1.1 metro ilgio laidas.

Ausinėms taikoma 3 mėnesių garantija.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas. Rašome PVM sąskaitas faktūras.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Ausinės
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 1
29 LT (8 EUR)
WWW.GOTAMO.LT Automobilinis kroviklis GPS navigacijai. Tinka visoms automobilinėms navigacijoms įkraunamoms per mini usb jungtį. Išoriniai išmatavimai 88 x 31 x 31mm. Ilgis 110cm. Svoris su pakuote 300g.
Prekei taikoma 3 mėnesių garantija.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas. Rašome sąskaitas faktūras.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6t, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 20lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda

Skelbimas peržiūrėtas: 248
165 LT
WWW.GOTAMO.LT Naujas PAP Gameta žaidimų kompiuteris/mp4 grotuvas. Stilingas dizainas, 11cm skersmens ekranas, 2GB atminties. Į komplektą įeina kompiuteris, usb laidas krovimui per kompiuterį, ausinės, audio video laidas, video konvertavimo programėlė, dėžutė, USB kroviklis leisiantis konsolės bateriją įkrauti iš 220V tinklo.
Funkcijos:
1. Žaidimai. Kompiuteris palaiko GBA, SMD, NES, GB, GBC ir BIN formato žaidimus, kuriuos nesunkiai galima parsisiusti iš interneto nemokamai. Perkant bus iškart įrašyti 320 žaidimų, tarp kurių TEKKEN ADVANCED, CRASH BANDICOT, SUPER MARIO, CONTRA, TANKAI, BATMAN, ir daugelis kitų.
Kaip atrodo žaidimai, galima pažiūrėti čia:
a. http://www.youtube.com/watch?v=g5WRxszqEcs
b. http://www.youtube.com/watch?v=PNdQNndqnFI
c. http://www.youtube.com/watch?v=nnWgto3qnCo
d. http://www.youtube.com/watch?v=dL8X88xoEXA
e. http://www.youtube.com/watch?v=YEzaTrDweec
2. Groja muziką. Nuskaito pupuliarius muzikų formatus tokius kaip MP3/WMA/FLAC/APE/AAC/WAV.
3. Video grotuvas. Platus 11 cm skersmens ekranas leidžia žiūrėti (ir įžiūrėti) ir video klipus ir filmus ar multfilmus. Groja įvairius video formatus, prieš tai juos suformatavus komplekte esančia programine įranga į AVI formatą. Privalumas - konvertuojant stipriai sumažėja failų apimtis.
4. Paveikslėlių peržiūra. Galima peržiūrėti ir nuotraukas JPG , BMP, GIF formatais.
5. Balso įrašymas - diktofonas.
6. Teksto skaitymas. Galima skaityti tekstinius failus.
7. Foto aparatas. Galima fotografuoti ir perkelti nuotraukas į kompiuterį.
8. Video kamera. Galima filmuoti ir nufilmuotą video perkelti į kompiuterį.
9. Radija. Galima klausytis radijo stočių. Taipogi yra radijos įrašymo funkcija,
10. Audio video išėjimas – galima pajungti vaizdą ir garsą per televizoriaus NTSC/PAL jungtis.
11. Kalbos: Anglų, Kinų, Prancūzų, Ispanų, Portugalų, Rusų, Vokiečių, Italų, Japonų, Korėjiečių.
Papildomi privalumai: groja garsiai, yra išorinis garsiakalbis, tad galima klausytis ne tik per ausines. Yra jungtis skirta mikro SD kortelei, tad galima konsolės atmintį padidinti 16GB. Baterija – integruota ličio, palaikanti iki 3 valandų žaidimų.
Kompiuteriui taikoma 3 mėnesių garantija.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 16 Lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt

Skelbimas peržiūrėtas: 72
49 LT
Nauja
WWW.GOTAMO.LT Naujas auto laikiklis planšetei. Laikiklis tvirtinamas prie automobilio stiklo net 90mm skersmens vakuuminiu siurbtuku, tad laikiklis itin stipriai pritvirtinamas ir skirtas laikyti iki 1kg sveriančias planšetes. Prisiurbimo alkūnė reguliuojama dviem šarnyrais, tad planšetę galima atsukti į norimą pusę. Alkūnės ilgis nuo stiklo 125mm. Laikymo mechanizmo prispaustukai dengti minkšta guma ir saugo planšetę nuo nusibraižymų. Reguliuojamas prispaustukų nuotolis nuo laikiklio nugarėlės – galima prispausti nuo 10mm iki 35mm storio planšetę. Reguliuojamas prispaustukų aukštis - galima prispausti planšetę nuo 140mm pločio (arba aukščio) iki 255mm pločio (arba aukščio). Prispaustukų aukštis fiksuojamas prispaudimo mechanizmo nugarėlėje esančia svirtimi.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 16 Lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt