Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorijos
Skelbimų 856
Padedame probleminėms įmonėms,gamykloms servisams ir kitas veiklas vykdancias su kilnojimu ir be nekilnomaju turtu, turinčioms skolų ar kitokių įspareigojimų. Perimame ir perkame visų rūšių juridinius asmenis, kartu su esamomis skolomis, finansiniais ar kitais įsipareigojimais. Jūsų problemas išspręsime per 2-3 dienas. Greitai perimsime ir likviduosime našta tapusią Jūsų UAB,AB ar kitokia veikla. Nepriklausomai nuo įsipareigojimų rūšies ir dydžio ar be jų, su turtu ar be jo, su verslu ar „tuščių“ UAB, vykdantiems ir nevykdantiems veiklos. Nuo įmonės perrašymo momento visą atsakomybę, kartu su įmonės esamais finansiniais ar kitais įsipareigojimais, perims mūsų komanda ir įmonės sunkumai taps tik mūsų rūpesčiu. Paskirsime naujus vadovus (akcininkus, direktorių), jei pageidausite ir naują registracijos adresą, profesionaliai ir tinkamai atstovausime įmonę privačiose įstaigose bei valstybinėse institucijose. Tai mažiausiai Jūsų lėšų, pastangų ir laiko reikalaujantis sprendimas, leisiantis Jums akimirksniu tapti visiškai nepriklausomais bei laisvais nuo Jus šiuo metu prislėgusios naštos. Žinia, kad įmonių uždarymas, jų likvidavimas ir bankrotas sudėtingi, dažnai ne vienerius metus trunkantys procesai, reikalaujantys pastangų, teisinių žinių, o galbūt ir investicijų įsipareigojimams padengti. Jeigu esate probleminės įmonės vadovas, Jums tikrai - pažįstamos nemalonios situacijos derybose su kreditoriais ar valstybinėse institucijose. Viso to Jūs galite išvengti vos per porą dienų, abipuse sutarimi perleidę įmonę mums. Užtikriname, kad sudėtingų situacijų kurių negalėtume išspręsti – nėra! Patikėkite savo įmonę atsakingai bei kompetetingai komandai. Dirbame visoje šalyje. Jūsų klausimai ir įmonių aprašymai laukiami el. paštu: uabinvestadvise@gmail.com arba telefonu. Konfidencialumą garantuojame. Dirbame ir savaitgaliais!
Vilnius

Atlyginimas: 800 LT (232 EUR)
Darbo pobūdis: šiuolaikinio biurų pastato katilinės šildymo katilo kūrenimas malkomis, katilo priežiūra, valymas, malkų atsivežimas iš greta esančios sandėliavimo patalpos ir kt. Būtų padaryti apmokymai, patirtis nėra būtina.

Darbo grafikas: darbas pamainomis keičiantis kas kelias dienas keičiantis su kitu žmogum. Darbo metu visą parą būtumėte šildomose patalpose. Darbas sezoninis (nuo spalio iki balandžio mėn.) kiekvienais metais.

Darbo sąlygos: šiltos, patogios ir saugios patalpos naujame pastate tik jums skirtoje patalpoje su visais patogumais (yra lova, viryklė, šaldytuvas,
televizorius, dušas, skalbimo mašina ir kt.).

Darbo vieta: Vilnius, Pilaitės mikrorajonas. Patogus susisiekimas viešuoju transportu.

Jus galite būti pensininkas ar šį darbą derinti su kita veikla.

500 LT
Parduodu UAB veikia puse metu. Imone nera PVM moketoja.taigi , jokiu skolu, paskolu. Galesite pasitikslinti sodroje ir mokesciu inspekcijoje. Parduodu,nes keiciu veiklos sryti. dirbsiu su patentu. Imone registruota plunges rajone. Manau, net buhaltere sutiktu toliau testi imones prieziura.

Kaina už mėnesį: 6 LT (2 EUR)
30 a, Komercinei veiklai, Be pastatų

11 500 LT (676 LT/m²)
Būklė: Įrengtas, Plotas: 17 m²
Parduodamas mūrinis garažas Naujininkuose. Yra įstatytos naujos kokybiškos metalinės durys su ventiliacijos grotelėmis. Šios durys yra su dviem spynom, taigi garažas labai saugus. Saugumą dar padidina rakinami išoriniai vartai. Yra naujai uždengtas stogas su ventiliacijos kaminėliu. Garaže yra keletas lentynų. Garažas be duobės. Netoli garažo Lukoil ir Statoil degalinės, Maxima, Hesburger ir daug kitų įmonių.
Garažą galima naudoti ir kaip sandėliavimo patalpas (pvz. sandėliuoti padangas ir pan.), įrengti padangų montavimo miniservisą ar kitai komercinei veiklai.
Garažas parduodamas be tarpininkų.

67 000 LT (159 LT/a)
Paskirtis: Žemės ūkio veiklai, Pastatai: Kita
Parduodamas investicinis projektas
~50 km nuo Vilniaus miesto.
~5 km nuo Giedraičių miestelio.
Yra gedeziniai matavimai.
Tai ramybės oazėje esanti buvusi sodybvietė, kuriai priklauso 4,22ha. Sklypas yra kalvotas, todėl saule galesite mėgautis nuo aušros iki saulėlydžio. Sklype galima statyti saulės kolektorius. Per buvusią sodybvietę eina elektros linija. Šalia prateka mažas upeliukas. Puikios salygos kastis kelis ar vieną didžiulį tvenkinį.
Žmogus suprantantis gamtos grožį gali pasirinkti galimybę gerai investuoti, pasirenkant jam tinkamiausius budus:
1. Kadangi yra daugiau kaip 3ha žemės, galima pakeisti į ūkininko ūkį, paruošus detalųjį planą išdalinti į tris sklypus su dideliu tvenkiniu per vidurį sklypo (žr. 1 nuotrauką).
2. Ištraukus iš archyvo sklypo planus, galima atkurti senąją sodybą su namų valda (žr. 2 nuotrauką).

127 000 LT (1 058 LT/a)
120 a Žemės ūkio veiklai Be pastatų
Privatus asmuo

232 500 LT (1 500 LT/a)
Paskirtis: Žemės ūkio veiklai, Pastatai: Be pastatų
Klaipėdos priemiestyje, gražioje ir strategiškai geroje vietoje prie tvenkinio, parduodamas ž/ūkio paskirties sklypas 1,55ha sodybai arba komercinei veiklai. Sklypas ribojasi su pagrindiniu keliu, priešais sklypą gyvenamųjų namų kvartalas - senųjų Ketvergių gyvenvietė, el.pastotis, vandentiekis, o šiuo metu vedama gamtinių dujų trąsa. Yra mokykla, parduotuvė. Su Klaipėda susisiekimas patogus - kursuoja miestinis autobusas -11 ir maršrutinis - "Šernų sodai".
Domina ir keitimas į kitą nek.turtą...butą, nebaigtą įruošti namą Palangoje, Klaipėdoje arba į ptalpas grožio salonui. Siūlytite įv. variantus, aptarsime.
Tel.8686-85840 (savininkas).

290 000 LT (17 059 LT/a)
Paskirtis: Komercinei veiklai, Pastatai: Kita
Parduodamas 17 arų žemės sklypas su pastatu ant upės kranto Rusnės miestelyje. Žemės sklypas komercinės paskirties, galimas užstatymo plotas iki 40 procentų. Sklype galima statyti komercinės-gyvenamosios paskirties pastatą. Kaina derinama. Smulkesne informacija telefonu 865882693

200 000 LT (340 LT/a)
Paskirtis: Žemės ūkio veiklai, Pastatai: Be pastatų
Parduodami 2 žemės sklypai Širvintų raj. Grežėniškių kaime prie tvenkinio.
Vieno sklypo plotas 445arai. (25 arai jauno miško) kaina: 120000lt, kitas 143arai (pusiasalis 19 arų) kaina: 80000lt, abu žemės ūkio paskirties.
17 km. iki Širvintų miesto ir 55 km. iki Vilniaus.
Privažiavimas asfaltuotu keliu.
Sklypai parduodami kartu arba atskirai.
Abieju kaina 200000 lt.
Tel - 8 657 67107

2 100 LT
Tvarkingos, Statinio tipas: Mūrinis
PATAL:POS PARDUOTUVEI!
Dubysos g. išnuomojamos 126 kv. m bendro ploto patalpos prekybai ar kitai panašiai veiklai.
Patalpos yra pirmame administracinio pastato aukšte su vitrininiais langais ir išėjimu į gatvės pusę, susisdeda iš 2 atskirų patalpų: 90 kv. m.- prekybos salė ir 36 kv. m. ploto pagalbinės patalpos.
Patalpos gerai įrengtos, paruoštos darbui. Yra priešgaisrinė ir apsauginės signalizacijos. Prie nuomojamų patalpų pastato erdvus žalias plotas, todėl galima lauko prekyba ar prekių ekspozicija. Šalia nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
Su potencialiu nuomininku patalpų nuomos kaina gali būti derinama.

Profesionaliai filmuoju vestuves, jubiliejus arba kitas šventes. Filmuoti važiuoju į bet kur Lietuvos kraštą (iš Kauno). Dirbu penktadieniais, šeštadieniais arba bet kuriomis kitomis savaitės dienomis. Filmuoju HVR-V1E kamera. Esu lankstus ir sukalbamas.
Kainos skaidrios - be užslėptų mokėjimų!
+370 698 77523
filmavimas@minifilmai.lt
Individualios veiklos pažyma Nr 310978

Paskiri pavyzdžiai (ištraukos iš vestuvių filmų arba klipukai) youtube:
http://youtu.be/a3kLN0bfc64
http://youtu.be/sAuWJVL2d8c
http://youtu.be/6U9vCjfyAQI
http://youtu.be/YlVgcn4R88A
http://youtu.be/sO7Hvhho6jo
http://youtu.be/6R7noVOQWko
http://youtu.be/PJlt4Xn17bI
http://youtu.be/e2A7iopYJlA
http://youtu.be/-EdAcmVC9J8
http://youtu.be/6prdpd8LGj0
http://youtu.be/Qh_D6VrsykY
http://youtu.be/hu5fEcrcuHk
http://youtu.be/zjypF4usjbQ
http://youtu.be/EBiGw1weifE
http://youtu.be/XcExMMOEZn4
http://youtu.be/Opc6U383Gbo
http://youtu.be/yxDnQloyNa8
http://youtu.be/4YqYlsi4e6k

269 LT (78 EUR)
2.4 GHz ekrano įstrižainė: 7" (~18 cm) Naujas
Klaipėda

399 LT (116 EUR)
3,32 GHz ekrano įstrižainė: 9.7" (~25 cm) Naujas
Klaipėda

219 LT
Naujas, ekrano įstrižainė: 9.7" (~25 cm)
WWW.GOTAMO.LT Naujas planšetinis kompiuteris REAGEN X9 PRO dual core juodos spalvos. Stilingas ir plonas matinis korpusas.
Techniniai duomenys:
1. 9 colių skersmens lietimu valdomas telpinis ekranas (capacitive), 5 taškų jautrumas, ekrano technologija LCD, maksimali rezoliucija 800 x 480.
2. Allwinner A20,ARM Cortex-A7 1.2GHz Dual Core (dviejų branduolių) procesorius, kurio taktinis dažnis 2 x 1.2 GHz.
3. Oparetyvioji atmintis (RAM) 1GB.
4. Operacinė sistema Google Android 4.2.2 Jelly Beam.
5. Kietasis diskas 8GB, tačiau galima įdėti mikro sd kortelę iki 32GB.
6. Priekinė video kamera 0.3 megapikselio, galinė kamera 2 megapikseliai.
7. Groja muziką MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG formatais.
8. Groja video 1080P, AVI/MOV/MP4/RMVB/FLV/MKV formatais.
9. E-knygosfunkcija EXE / TXT / HTML / HLP formatais.
10. Jungtys: 1 x 3.5mm port (ausinių jungtis), 1 x Micro SD card jungtis; 1 x Micro USB jungtis; 1 x mini HDMI jungtis, jungtis 220V tinklo krovikliui.

Palaiko WiFi (greitis 802.11b/g). 3G neįdiegtas, tačiau palaiko išorinį 3G modemą Huawei E1750. Į modemą galima dėti bet kurio operatoriaus SIM kortelę. Palaiko video pokalbius. Yra išoriniai garsiakalbiai, išoriniais mygtukais valdomas garsas, integruotas mikrofonas balso įrašymui, 4 krypčių gravitacijos sensorius, 3D grafikos akseleratorius leidžiantis žaisti 3D žaidimus. Nustatymų galimybės: reguliuojamas ekrano kontrastas ir apšvietimo lygis, reguliuojamas teksto ir ikonėlių aprašų šriftas, galima sukurti atskirus vartotojus ir kiekvienam uždėti slaptažodžius. Palaiko net 59 tarp kurių ir Lietuvių, Rusų, Lenkų, galimybė nustatyti automatinį klaidų taisymą tekste. Yra duomenų atstatymo funkcija (Recovery mode), lektuvui skirtas režimas (airplane mode) ir daugybė kitų nustatymų.
Perkant planšetinį kompiuterį bus instaliuota programėlė Kingsoft Office, leisianti dirbti su Excel, Word dokumentais, atidarinėti PDF dokumentus. Iš Android market galima parsiųsti WinZip, PhotoShop, Facebook, Youtube, Bittorent client,Panda firewall. Taipogi galima dirbti su el. paštu, naršykle, Google Search, Task Manager, Browser, Gallery, Clock, Calculator, Calendar, iReader, Gmail. Palaiko išorinę klaviatūrą ir pelę, tad šiuos pajungus iškart galima naudoti. Baterija Li-ion 4000mah, darbo laikas iki 4 valandų.
Planšetės išmatavimai: 239 x 147 x 11mm, svoris su pakuote 980g. Į komplektą įeina planšetinis kompiuteris, baterijos tinklo 220V kroviklis, instrukcija anglų kalba, dėžė, OTG kabelis. Planšetiniam kompiuteriui taikoma 12 mėnesių garantija.

Taipogi papildomai galima įsigyti šiuos planšetei tinkamus priedus:
a) Minkštas dėklas +20lt
b) Kietas dėklas su galimybe pastatyti ant lygaus paviršiaus +45lt
c) USB skirstytuvas 4 lizdų (juodas arba baltas) +19lt
d) USB skirstytuvas 7 lizdų +35lt
e) Bevielė pelė (balta, juoda, raudona arba žalia) +29lt
f) Pelė su laidu +20lt
g) Dėklas klaviatūra +69lt
h) Auto kroviklis +15lt
i) Auto laikiklis planšetei +47lt
Priedų aprašymus galima pažiūrėti kituose Gotamo skelbimuose (nuoroda skelbimo gale).

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 10lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 22 Lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt

48000 LT (13901 EUR)
Paskirtis: Žemės ūkio veiklai, Pastatai: Be pastatų
Parduodamas žemės ūkio paskirties sklypas Elektrėnų r. Toleikių k., šalia Elektrėnų marių, ir Sostinių golfo klubo.
Plotas 0.51 ha. Sklypas ribojasi su pagrindiniu keliu, elektra šalia, aplinkui statosi naujos statybos namai.
Kalvota, vaizdinga vieta.
Nuo Elektrėnų 5 km., iki Vievio 7 km. iki Vilniaus miesto 35 km. iki Kauno miesto 50 km.
Elektrėnų marios yra pamėgta burlentininkų vieta, nes aplink jas nedaug miškų, vandens lygis yra aukštesnis negu natūraliuose ežeruose, o tai sąlygoja stipresnį ir lygesnį vėją virš marių vandens, nei kituose ežeruose. Be to, dėl elektrinės veiklos Elektrėnų mariose ledas nutirpsta anksčiau nei kituose didesniuose vandens telkiniuose, o vėliau vandens temperatūra būna keletu laipsnių aukštesnė nei ežeruose. Galima plaukioti burlaiviais, vandens motociklais.
Puiki vieta gyvenamajam namui statyti, sodybai ar kitoms veikloms. Yra galimybė įsigyti didesnį žemės sklypo plotą.
Galimas keitimas į kitą nekilnojamąjį turtą.

12 LT

WWW.GOTAMO.LT Naujos ausines SHINY.
Standartinė 3,5mm ausinių jungtis, 1,1 metro ilgio laidas, subtilus dizainas. Ausinės juodos, aqua arba rausvos spalvų. Guminiai ausinių antgaliai patogūs įdėti į ausį.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 16 Lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt

20 LT
Naujas
Veikla Tunelis už Triušių ir Jūros Kiaulyčių

Naujas

Ilgis:0.88 cm

Plotis:0.20 cm

Kaina 20.00 Lt

Tel + 370 608 93514

voldit08@gmail.com

http://keiciusofa.lt/mevas4-970

http://www.manodrabuziai.lt/narys/117550-timeall706

1 LT
Naujas
Siūlome naujus, kokybiškus, angliškų firmų (Mothercare, M&S, TU, F&F, Carters, Disney store, Miniclub, Honey Boo Boo) rūbelius vaikams.Visas asortimentas Facebooke. Kviečiame į svečius pas Vabaliuką Šponkį. Dirbame pagal individualią veiklą.

159 LT (46 EUR)
WWW.GOTAMO.LT Naujas R-TYPE žaidimų kompiuteris/mp4 grotuvas juodos spalvos. 12cm skersmens (4,3 colio) ekranas, 4GB atminties. Į komplektą įeina kompiuteris, usb laidas duoenų perkėlimui iš kompiuterio, ausinės, video konvertavimo programėlė, 220V tinklo kroviklis. Dėžutės nėra.
Funkcijos:
1. Žaidimai. Kompiuteris palaiko 3D GBA, GBA, SMC, SFC formato žaidimus, kuriuos nesunkiai galima parsisiusti iš interneto nemokamai. Perkant bus iškart įrašyta 500 GBA žaidimų, tarp kurių GUNSTAR FEATURE HEROES, KILL SWITCH, MAX PAYNE, NEED FOR SPEED PORSCHE UNLEASHED, TOMB RAIDER THE PROPHECY, TEKKEN ADVANCED, CRASH BANDICOT 2, ASTRO BOY OMEGA FACTOR, DRAGON BALL ADVANCED ADVENTURES ir daugelis kitų. Šiam kompiuteriui naudojamas dvigubai greitesnis procesorius nei kitiems GBA žaidimų kompiuteriams, todėl žaidimus leidžia be strigimų.
Kaip atrodo žaidimai, galima pažiūrėti čia:
a. http://www.youtube.com/watch?v=oeMxHuUy9GM&feature=related
b. http://www.youtube.com/watch?v=xMut5qd7wuM&feature=related
c. http://www.youtube.com/watch?v=eDL_OAyKAbs
d. http://www.youtube.com/watch?v=eDL_OAyKAbs
e. http://www.youtube.com/watch?v=m5dToV311yM&feature=related
f. http://www.youtube.com/watch?v=iSvvejIotnU&feature=related
g. http://www.youtube.com/watch?v=OhF1TvKZ_Uc&feature=related
h. http://www.youtube.com/watch?v=YkOZQUkkVp4
2. Groja muziką. Nuskaito populiarius muzikų formatus tokius kaip MP3/WMA/FLAC/APE/AAC/WAV.
3. Video grotuvas. Platus 12 cm skersmens lietimu valdomas ekranas leidžia žiūrėti (ir įžiūrėti) ir video klipus ir filmus ar multiplikaciją. Groja įvairius video formatus, prieš tai juos suformatavus komplekte esančia programine įranga į AVI formatą. Privalumas - konvertuojant stipriai sumažėja failų apimtis.
4. Paveikslėlių peržiūra. Galima peržiūrėti ir nuotraukas JPG , BMP, GIF formatais.
5. Balso įrašymas - diktofonas.
6. Teksto skaitymas. Galima skaityti tekstinius failus.
7. Foto aparatas. Galima fotografuoti ir perkelti nuotraukas į kompiuterį.
8. Video kamera. Galima filmuoti ir nufilmuotą video perkelti į kompiuterį.
9. Radija. Galima klausytis radijo stočių. Taipogi yra radijos įrašymo funkcija,
10. Audio video išėjimas – galima pajungti vaizdą ir garsą per televizoriaus NTSC/PAL jungtis.
11. Kalbos: Anglų, Kinų, Prancūzų, Ispanų, Portugalų, Rusų, Vokiečių, Italų, Japonų, Korėjiečių.
Papildomi privalumai: groja garsiai, yra išorinis garsiakalbis, tad galima klausytis ne tik per ausines. Yra jungtis skirta mikro SD kortelei, tad galima konsolės atmintį padidinti 16GB. Baterija – integruota ličio, palaikanti iki 5 valandų žaidimų. Taipogi yra išoriniai garso reguliavimo mygtukai, tad galima norimu metu pagarsinti ar patylinti grotuvą. Galima kompiuterį pajungti prie tv ir žaidimus žaisti per tv.
Grotuvas sunkus, malonu laikyti. Grotuvo išmatavimai: 17cm x 7,5cm x 1,5cm.

Kompiuteriui taikoma 3 mėnesių garantija.

GOTAMO ELEKTRONIKA – tai prekyba elektronika vykdoma individualios veiklos pagrindu. Esant poreikiui išrašome sąskaitas. Visoms prekėms taikoma garantija, bei nemokamos konsultacijos.
GOTAMO ELEKTRONIKA – NE PVM mokėtojas.
Klaipėdoje prekes galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, adresu Priestočio g. 30 (PC Liepa). Į kitus miestus norimą prekę atsiųsime. Galimi šie siuntimo būdai:
a) siųsti prekę registruotu paštu. Siuntimo kaina 6lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas;
b) siųsti prekę autobusų siuntomis. Siuntimo kaina 12lt, bei reikalingas išankstinis apmokėjimas į banko sąskaitą. Po išsiuntimo prekė atkeliauja į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių tą pačia dieną arba kitos dienos ryte;
c) siųsti prekę per kurjerį. Siuntimo kaina 15lt, reikalingas išankstinis apmokėjimas. Užsakius prekę ir ją apmokėjus iki 14 val., prekė nurodytu adresu pristatoma kitą darbo dieną;
d) siųsti prekę išperkamuoju paštu. Siuntimo kaina 16 Lt, pinigus mokate pašte atsiimdami prekes. Po išsiuntimo prekė atkeliauja per 3 darbo dienas.
Pastaba - užsakant prekes išperkamuoju paštu per elektroninę parduotuvę, pasirinkite siuntimo būdą paštu ir pastabose norodykite kad mokėsite pašte. Prieš prekes išsiunčiant su jumis bus susisiekta mobiliuoju telefonu, siekiant įsitikinti užsakymo realumu.
Mokant į banko sąskaitą, prekė išsiunčiama tik po to kai pavedimas matomas sąskaitoje. Vedant iš SWEDBANK, pavedimas atkeliauja per 5 minutes, vedant iš kitų bankų pavedimai gaunami sekančią dieną apie pietus.

Visi Gotamo pasiūlymai čia: gotamo.alio.lt
www.gotamo.lt
Klaipėda