Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Parduodu sodybą širvintų raj" skelbimai

Skelbimų 19
Skelbimas peržiūrėtas: 1
59 m² 127 a 2 kamb. Įrengtas Parduodama sodyba Kaukiškio kaime, Širvintų raj. 1,27 ha žemės sklypas. Žemės naudojimo paskirtis - žemės ūkio. Namas rąstinis 1900 metų statybos, restauruotas. Name yra vienas didelis kambarys 39 m², virtuvė sujungta su svetaine 20 m². Yra terasa. Į namą yra atvestos visos komunikacijos. Yra karštas ir šaltas vanduo, telefono linija. Yra židinys. Namas parduodamas su visais baldais. Sodybos teritorija yra tvarkinga ir prižiūrėta. Teritorijoje yra garažas, namelis medyje, taip pat yra tvenkinys su žuvimis. Visa sodybos teritorija aptverta. Sodyba yra labai vaizdingoje vietovėje, ant Musės kranto. Šalia miškas. Draugiški ir geri kaimynai. Geras privažiavimas iki pat sodybos. Puiki vieta tiek poilsiui, tiek nuolat gyventi ar net kaimo turizmui.

Atstumas iki Širvintų 16 km.

Atstumas iki Vilniaus centro 46 km.

Papildoma informacija telefonu : 8676 71578
88 500 €
(1 500 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 37
60 m² 114 a 3 kamb. Reikia remonto Parduodu sodybą Širvintų raj. Kantrimiškio kaime. 1,14 ha žemės sklypas, skirtas privačioms namų valdoms išdėstyti. Namas medinis 60 kv. m, yra sandėlis ir ūkinis pastatas. Kieme iškastas tvenkinys, kuriame galima veisti žuvis ir maudytis. Kaina 16000 Eur. Tel. 8600 95320.
16 000 €
(267 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 95
257 m² 3 kamb. Įrengtas Parduodama sodyba Širvintų raj. 15 km nuo Jauniūnų, nuo Vilniaus apie 40 km. Sodyba parduodama su ūkiniais pastatais ir 2,75 ha žemės sklypu. Sodyba yra gyvenvietėje. Namas rąstinis labai tvarkingas. Šildomas krosnimi. Name yra trys kambariai, du prieškambariai, virtuvė, kamara. Langai plastikiniai. Kieme šulinys. Sodyba ir ūkiniai pastatai yra gero stovio. Yra sena pirtis, sodas, kuriame daug vaismedžių ir vaiskrūmių. Privažiavimas nuo Vilniaus iki Jauniūnų 25 km asfaltuotas, nuo Jauniūnų iki sodybos kelias apie 13 km geras platus žvyrkelis. Sodyba labai tinka ne tik poilsiui, bet ir nuolat gyventi.

75 000 €
(292 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 237
900 m² 71.37 a Statomas Parduodamas 71.37a sklypas su nebaigta statyti kaimo turizmo sodyba Rusio Rago kaime, Sirvintu raj. Sklypas suformuotas vienkiemio principu, is visu pusiu tiesiogiai apsuptas brandaus pusyno, kaimyniniu pastatu aplink nera.
Vieta itin rami, uz poros simtu metru misko keliuku- Neris. Sklypas turi elektros ivada, iskastas vandens sulinys.
2007m isduotas statybos leidimas dviems statiniams (ukininko namui ir pirciai), kuriu bendras naudingas plotas 940 kv.m., Leidimas galioja iki 2017m. Siai dienai sklype yra nebaigta statyti pirtis 472kv.m. su pobuviu sale ir baseinu bei 8 miegamaisiais palepeje bei like sudegusio antro statinio - 472 kv.m. pamatai.
Patraukli ir perspektyvi vieta verslo kurimui ir pletojimui. Atstumas iki Vilniaus - 58km, Kauno - 75km.

Del papildomos informacijos ar objekto apziuros teirautis tel +37067815899 arba el.p. projektavimas@gmail.com
41 992 €
(47 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 985
80 m² 225 a Reikia remonto Širvintų raj., Alionių sen., Ramaškonių kaime, 40 km. nuo PC ,,Big'' , parduodamas namas - sodyba. Namas rąstinis, iki 1940 m. statybos, 80 kv.m. ploto, su ūkiniu pastatu ir 2,2 ha. žemės sklypu (namų valdos 25 arai). Sodyba kaime, žvyrkelis (valomas), netoli Širvintų miestas, Motiejūnų tvenkinys. Sklype yra vaismedžių, dekoratyvinių augalų. Sodyba nėra labai apleista, namas restauruotinas, rąstai nesupuvę, namo vidų reikia tvarkyti. Vieta tikrai graži, šalia miško, sklypo pakraščiu teka Milčiupės upelis.
15 059 €
(188 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 471
64,20 m² 117 a Reikia remonto Parduodama sodyba su nauju vasaros tipo namuku ir žėmės sklypas Širvintų raj. nuo Vilniaus PC "BIG" autostrada apie 30 min kelio (45 km.). Aplinkui kuriasi nuo Vilniaus šurmulio norintys pailsėti žmonės.
Žemės sklypas tinka ūkininkauti, įveisti uogynus ar pan.,
Yra galimybė nebrangiai išsinuomoti arba nusipirkti aplinkinius sklypus.
Atlikti naujai kadastriniai matavimai. Namų valda 26 a ir žėmės ūkio paskirtis 91 a.
Kaimas senas, nepravažiuojamas, todėl ramu ir saugu, nevažinėja pašaliniai žmonės, gamta, grynas oras, aplinkui miškai
Netoliese teka upelis. už kilometro Motiejūnų tvenkinys, Šešuorelių dvaras 6,9 km.
Sodybos pastatai seni, namas, viralinė, tvartas.
14 499 €
(227 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 132
472 m² 71.37 a Statomas Parduodamas 71.37a sklypas su nebaigta statyti kaimo turizmo sodyba Rusio Rago kaime, Sirvintu raj. Sklypas suformuotas vienkiemio principu, is visu pusiu tiesiogiai apsuptas brandaus pusyno, kaimyniniu pastatu aplink nera.
Vieta itin rami, uz poros simtu metru misko keliuku- Neris. Sklypas turi elektros ivada, iskastas vandens sulinys.
2007m isduotas statybos leidimas dviems statiniams (ukininko namui ir pirciai), kuriu bendras naudingas plotas 940 kv.m., Leidimas galioja iki 2017m. Siai dienai sklype yra nebaigta statyti pirtis 472kv.m. su pobuviu sale ir baseinu bei 8 miegamaisiais palepeje bei like sudegusio antro statinio - 472 kv.m. pamatai.
Patraukli ir perspektyvi vieta verslo kurimui ir pletojimui. Atstumas iki Vilniaus - 58km, Kauno - 75km.

Del papildomos informacijos ar objekto apziuros teirautis tel +37067815899 arba el.p. projektavimas@gmail.com
43 440 €
(92 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 66
140.0 m² 227.0 a 3 kamb. SODYBA SU TIESIOGINE UPĖS PAKRANTE!

Parduodama 2006 metų sodyba su pirtimi, kiemo rūsiu, senoviniu kluonu ir NET 200 METRŲ UPĖS PAKRANTE Širvintų rajone.

PAGRINDINIAI SODYBOS PRIVALUMAI:
• IKI VILNIAUS CENTRO VOS 39 KM!
• SODYBA PILNAI APŽELDINTA IR SUTVARKYTA!
• PILNAI SUTVARKYTAS PRIVAŽIAVIMAS PRIE SODYBOS.
• SODYBA TURI TIESIOGINĮ PRIĖJIMĄ PRIE UPĖS. NET APIE 200 METRŲ UPĖS PAKRANTĖS!
• SAUGI KAIMYNYSTĖ - APLINK YRA GYVENAMŲ SODYBŲ.

SODYBOS STATINIAI:
• Sodyboje esantys statiniai: 140,32 kv. m. gyvenamasis namas su 30 kv.m. terasa, apie 30 kv. m. rąstinė pirtis, 16 kv. m. kiemo rūsys ir didžiulis senovinis kaimiškas kluonas.
• Sodybos teritorijoje taip pat išdėstyti lauko baldai, lauko židinys, lieptas į upę.
• Sodybos teritorija pilnai aptverta, užsodinta medžiais.

SKLYPO APRAŠYMAS:
• Sklypo plotas – apie 2,2615 ha. Taisyklinga sklypo forma.
• Yra galimybė sklypą skaidyti.

APLINKA:
• Aplinka pilnai sutvarkyta. Sodyba sukurta ramiam visos šeimos poilsiui.
• Musė̃ – upė Vilniaus ir Širvintų rajonų teritorijoje; dešinysis Neries intakas. Ilgis 61,5 km, baseino plotas 351 km². Išteka iš Vilniaus rajone esančio Širvio ežero ties Glitiškėmis, teka per Musios ežerą į pietvakarius ir vakarus Širvintų rajono teritorija pro Jauniūnus, Musninkus ir įteka į Nerį 75 km atstumu nuo žiočių prie Čiobiškio.
• Rami vietovė miškų ir upių apsutyje!
• Puiki kaimynystė! Šalia taip pat yra gyvenamų sodybų.

KOMUNIKACIJOS:
• Vanduo.
• Kanalizacija.
• Elektra.

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
• 4 km iki Jauniūnų miestelio centro.
• 10 km iki Musninkų miestelio centro.
• 12 km iki Kernavės miestelio centro.
• 14 km iki Maišiagalos miestelio centro.
• 18 km iki Širvintų miesto centro.
• 2,7 km iki automagistralės Vilnius - Panevėžys.
• 39 km. iki Vilniaus miesto centro.

Nepraleiskite progos įsigyti sodybą geroje vietoje!

KYLA KLAUSIMŲ? NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ!
____________________________________________________
NETINKA OBJEKTAS? Kreipkitės – rasime alternatyvų, panaudojant brokerių duomenų bazę – tai išskirtinė paieškos paslauga ieškantiems nekilnojamojo turto.

PARDUODATE? Skambinkite – nemokamai konsultuoju, nemokamai nustatau Jūsų turto rinkos kainą. TEIKIU TIK KOKYBIŠKAS NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGAS!

Tavo asmeninis NT brokeris DARIUS SAKEVIČIUS! 8657 51979 (http://www.capital.lt/darius-sakevicius arba www.tavobrokeris.lt)
____________________________________________________
Širvintų rajono savivaldybė, Plikiškių kaimas, sodyba, sodyba Plikiškių kaime, sodyba Širvintų raj., 2 hektarai žemės, sklypai Širvintų raj., sodyba prie ežero/upės, sodyba su tvenkiniu, geras privažiavimas, detalusis planas, sodyba ežerų/upių apsuptyje.

202 444 €
(1 446 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 207
58,5 m² 47 a 2 kamb. Įrengtas Širvintų raj., Kernavės sen., Vičiūnų kaime (šalia Kunigiškių 1 kaimo ir Čirkų), vienkiemyje, ant kalvelės, parduodama autentiška sodyba su 47 a. sklypu. Sklype yra senas didelis sodas, neblogos būklės kluonas. Sklype iškastas tvenkinys (sklype dar yra vienas nevalytas tvenkinys), pats sklypas išlygintas, nukastas sluoksnis žemės, užsėta veja, iškloti takai, sklypas ribojasi su Žvirgždupės upeliu. Namas 58,5 kv.m. ploto, iki 1940 m. statybos, rąstinis, stogas dengtas šiferiu. Namas gražus, pilnai renovuotas, palikta duonkepė krosnis, perplanuotas (svetainė kartu su virtuve ir erdvus miegamasis). Grindys naujai išbetonuotos, sudėtos naujos lentos, nauja elektros instaliacija, nauji langai ir k.t.. Graži vietovė, šalia miškai. Nuo sodybos iki Spėros ežero tik iki 1,5 km.. Iki asfaltuoto kelio 1,8 km. geru žvyrkeliu, iki Kernavės 4 km., iki Vilniaus centro tik 41 km. (pro Sudervę). Papildomai galima įsigyti žemės ūkio paskirties žemės sklypą aplink sodybą (7,21 ha.).
Naujai padarytas žvyruotas kelias iki pat namo (paskutinė foto)
19 900 €
(343 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 144
58,5 m² 721 a 2 kamb. Įrengtas Širvintų raj., Kernavės sen., Vičiūnų kaime (šalia Kunigiškių 1 kaimo ir Čirkų), vienkiemyje, ant kalvelės, parduodama autentiška sodyba su 47 a. namų valdos sklypu ir 7,21 ha. žemės ūkio paskirties žemės sklypu, kuriame galima pasistatyti dar kelias sodybas. Sklype yra senas didelis sodas, neblogos būklės kluonas. Sklypas išlygintas, nukastas sluoksnis žemės, užsėta veja, iškloti takai, sklypas ribojasi su Žvirgždupės upeliu, pakrantė išvalyta nuo menkaverčių krūmynų, iškasti tvenkiniai. Namas 58,5 kv.m. ploto, iki 1940m. statybos, rąstinis, stogas dengtas šiferiu. Namas gražus, pilnai renovuotas, palikta duonkepė krosnis, perplanuotas (svetainė kartu su virtuve ir erdvus miegamasis). Grindys naujai išbetonuotos, sudėtos naujos lentos, nauja elektros instaliacija, nauji langai ir k.t..
Graži vietovė, šalia miškai. Nuo sodybos iki Spėros ežero tik iki 1,5 km.. Iki asfaltuoto kelio 1,8 km. geru žvyrkeliu, iki Kernavės 4 km., iki Vilniaus centro tik 41 km. (pro Sudervę). Naujai padarytas žvyrkelis iki pat namo.
44 900 €
(774 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 78
68,7 m² 81 a 2 kamb. Įrengtas Širvintų raj. Čiobiškio sen. Strazdų k. parduodama autentiška sodyba.
Sodyba yra ant Musės upės kranto su beatsiveriančia įspūdinga apylinkių panorama.
0,81 ha. namų valdos sklype įsikūrusi autentiška XX a. sodyba su priklausiniais.
Čia stovi itin geros būklės rąstinis gyvenamas namas, daržinė, senovinė klėtis. Yra vaismedžių sodas.
Namas yra 68,70 kv.m. bendro ploto. Itin geros būklės. Čia du dideli kambariai, virtuvė, kamara.
Namas apšildomas krosnimi. Yra senovinis, veikiantis duonkepis pečius, palėpė.
Namas tinkamas gyventi ir žiemą.
Sklypas yra ant Musės upės kranto, besiribojantis 22 metrais. Nuo kalvos atsiveria įspūdinga panorama.
Iki pat sodybos geras privažiavimas. Iki Musninkų miestelio 5 km.
Iki Širvintų miesto 18 km. Vilnius už 52 km.

Skambinkite, sutarsime dėl apžiūros Jums patogiu metu.
15 900 €
(234 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 43
72 m² 30 a 3 kamb. Įrengtas Parduodama kaimo sodyba Šešuolėliu II gyvenvietėje Širvintų raj.. Namas rastinis, apkaltas medžio daililentėmis, tvarkingas. Viduje 3 erdvūs kambariai ir didelė virtuvė su krosnimi. 30a. žemės. Kiemas aptvertas tvora. Šulinys, lauko rūsys, garažas, tvartas, daržinė, medžio dirbtuvės. Už 100 m. teka Širvintos upelis. Sklypas sauletas. Asfaltuotas kelias iki pat sodybos. Namas stovi šalia įspudingo grožio bažnyčios. Už 4km. Naidų ežeras, netoliese miškai, už 200 m. Širvintos upelis.
18 000 €
(250 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 17
94 m² 36 a 2 kamb. Reikia remonto Parduodamas namas ir 36 a žemės sklypas Alyvų g., Kielių k., Širvintų raj. Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus. Žemės naudojimo paskirtis- namų valda. Namas 1960 metų statybos, vieno aukšto, rąstinis. Bendras namo plotas 94,11 m². Namae yra du dideli kambariai 33,46 m² ir 12,85 m², virtuvė 19 m². Taip pat yra veranda 5,25 m², bei du talpūs sandėliai 11,23 m² ir 10,23 m². Namas šildomas krosnimi. Vanduo iš šulinio. Teritorijoje taip pat yra garažas 24 m², ūkinis pastatas 41 m², viralinė 25 m² bei daržinė. Kadangi namas yra senas, jį reikėtų remontuoti. Sodyba yra labai ramioje, vaizdingoje vietovėje. Už 70 metrų yra prūdas, iki miško taip pat apie 65 metrus, 100 metrų iki upelio. Puiki vieta tiek gyvenimui, tiek poilsiui.

Atstumas iki Širvintų 6 km.

Atstumas iki Vilniaus centro 42 km.

Papildoma informacija telefonu 8676 71578
20 700 €
(220 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 42
84.0 m² 200.0 a 3 kamb. Parduodamas tvarkinga 84.04 kv.m sodyba su 2 ha sklypu Širvintų raj. sav., Gelvonų sen., Liukoniu kaime.

PASTATO APRAŠYMAS:
- Statybos metai – 1935, renovuotas – 2014 m;
- Bendras plotas – 84.04 kv. m;
- Aukštų skaičius – 1, įrengta mansarda;
- Kambarių skaičius – 3;
- Namo sienos – rąstai;
- Stogas – asbestcementis;
- Langai – plastikiniai;
- Grindys – medinės;
- Vidaus apdaila – medinės dailylentės, plytelės;
- Išorės apdaila – medinės dailylentės.

PATALPŲ DETALIZACIJA:
- Svetainė - 26.69 kv.m;
- Kambarys - 18.47 kv.m;
- Kambarys - 14.29 kv.m;
- Virtuvė - 10.49 kv.m;
- Koridorius - 9.96 kv.m;

ŽEMĖS SKLYPAS:
-Bendras plotas – 200 a;
-Paskirtis – gyvenamoji;
-Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus;

KOMUNIKACIJOS:
- Elektra – trifazė;
- Vandentiekis – vietinis;
- Kanalizacija – vietinė;
- Šildymas – vietinis centrinis, kietu kuru, naujas „Vienybės“ katilas.

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
- 300 m iki artimiausių kaimynų;
- 900 m iki asfaltuoto kelio;
- 2 km iki upės Širvinta;
- 2.3 km iki Labūnavos ežero;
- 15 km iki Musninkų miestelio;
- 27 km iki Širvintų miesto;
- 32 km iki Ukmergės miesto;
- 57 km iki Vilniaus prekybos centro „BIG“

YPATYBĖS:
Parduodama tvarkinga 84.04 kv.m ploto sodyba su 200 arų sklypu Liukonių k., Gelvonų sen., Širvintų raj. sav. Sodyba renovuota 2014 m., visuose kambariuose įrengti radiatoriai, pastatytas naujas „Vienybės“ katilas, įdėti nauji vokiški plastikiniai langai. Įrengta kanalizacija ir vandentiekis. Sodybos vidaus sienos apkaltos naujomis medinėmis dailylentėmis, grindys – medinės lakuotos, san. mazge – plytelės. Elektra trifazė. Galima gyventi nuolat, rami, vaizdinga vieta. Kaimynai gyvena atokiau. Sklype yra graži senovinė svirna, sandėlis, malkinė, daržinė, tvartas, pirtis ir šulinys. Netoliese yra didelis miškas. Iki asfaltuoto kelio 900 m. 2 km iki upės Širvinta, 2.3 km iki Labūnavos ežero, 15 km iki Musninkų miestelio, 27 km iki Širvintų miesto, 32 km iki Ukmergės miesto, 57 km iki Vilniaus prekybos centro „BIG“.

_____________________________________________________________________________________________

DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS AR APŽIŪROS KREIPTIS Į Vlastą Maslinskienę.
+37061140701 arba vlasta.maslinskiene@capital.lt
Netinka objektas? Kreipkitės – rasime alternatyvų.
PARDUODATE? Skambinkite – nemokamai konsultuojame, nemokamai nustatome Jūsų objekto rinkos kainą.
NT agentams – kviečiame bendradarbiauti!
44 500 €
(530 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 581
80.0 m² 12.0 a 4 kamb. PARDUODAMA JAUKI SODYBA SU 12a. ŽEMĖS SKLYPU ZIBALŲ K., ŠIRVINTŲ RAJ. SAV. Funkcionalus 1 aukštO ,4 kambarių namas, su pirtimi.


Objekto privalumai:
- Rami graži vieta nedidelėje gyvenvietėje.
- Šalia nuolat gyvenantys kaimynai.


BENDRA INFORMACIJA:
- Pardavimo kaina: 48 000 Lt.
- Adresas: Širvintų raj. sav., Zibalų k.
- Bendras plotas: 80 kv.m.
- Aukštų : 1
- Kambarių skaičius: 4
- Įrengta pirtis
- Namo tipas: rąstinis
- Statybos metai: 1968 m.


OBJEKTO PATALPŲ ĮRANGA IR APDAILA:
- Būklė: tvarkingas
- Sienos: rąstai
- Grindys: lentos
- Langai: mediniai
- Durys: medinės
- Stogo danga: asbestcementis


KOMUNIKACIJOS:
- Elektra
- Vanduo
- Sklype iškastas šulinys
- Šildymas krosninis, kietu kuru.

PRIVAŽIAVIMAS:
Geras lygus asfaltuotas privažiavimas.


SKLYPO YPATUMAI:
- Sklypas yra lygus, stačiakampio formos
- Detalus planas: žemės sklypas suformuotas atliekant preliminarius matavimus.


SUSISIEKIMAS:
- Iki Vilniaus atstumas 55,6 Km.
- Iki Širvintų atstumas 6,7 km.
13 901 €
(174 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 40
170.00 m² 3.78 a 5 kamb. 50 km nuo Vilniaus m., Širvintų raj., Paluknės k. prie Zdoniškių ež. parduodama veikianti rekonstruota kaimo turizmo sodyba. 3,78 ha ploto sklype, kuris ribojasi su ežeru yra pastatyti 3 naudojami pastatai:
2 aukštų, 5-ių kambarių (180 m²) gyvenamasis namas, kuris talpina apie 30 žmonių.
2 aukštų, pilnai įrengta, (80 m²) pirtis iš kurios veda lieptas į įžuvintą prūdą, pavėsinė, futbolo ir krepšinio aikštelės ir ežeras už 150m nuo pirties.
2 aukštų, neįrengtas svečių namelis (liukso apartamentai).

Sodyba statyta laikantis ekologiškų standartų atkuriant Lietuvos kaimo sodybą:
Sienos - rąstai
Stogas - šlaitinis iš medžio skiedrų
Komunikacijos - visos reikalingos
Kanalizacija - valymo įrenginys
Vandentiekis - gręžinys

Pardavėjas juridinis asmuo (bendrovė), esant poreikiui galima įsigyti ir ją.-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH261889

Jau turime virš 1000 Pirkėjų, ieškančių įsigyti Būstą! Užtikriname tik tikslinį Pirkėjų srautą. Jokių ekskursijų po Jūsų Turtą! Profesionali ir Nemokama konsultacija dėl Turto kainos!
228 798 €
(1 346 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 1837
51 m² 68 a 3 kamb. Reikia remonto Vilniaus rajone (šalia Širvintų raj. riba), Aliejūnų kaime, Kernavės kel. g., parduodama namas-sodyba. Namas gražioje, vaizdingoje vietoje, šalia Aliejūnų ežeras (tik 150 m.), netoliese miškai. Namas vieno aukšto, 51 kv.m. ploto, rąstinis, reikalingas kapitalinis remontas, šildymas krosnimis. Name: 3 kambariai, 2 sandėliukai, yra didelis lauko rūsys. Namas įrengtas, galima gyventi žiemą. Namui priklauso 68 arų žemės sklypas, paskirtis: 29 arai žemės ūkio, 39 arai namų valda. Sklypas taisyklingos formos, su nuolydžiu, strategiškai geroje vietoje, ribojasi su asfaltuotu keliu, kraštinis, suformuotas atliekant preliminarus matavimus. Žemės sklype yra galimybė iškasti tvenkinį. Sklype yra dar keli ūkiniai pastatai, lauko virtuvė, lauko rūsys, šulinys, didelis sodas, elektra trifazė. Namas tik už 34 km. nuo Vilniaus m. centro ir tik 5 km. nuo Kernavės m.. Geras pasirinkimas vertinantiems ramybę, graži ir rami vieta jūsų poilsiui visus metus nuo miesto triukšmo už patrauklią kainą.
24 616 €
(483 EUR/m²)
Privatus asmuo

Skelbimas peržiūrėtas: 72
140.0 m² 227.0 a 3 kamb. SODYBA SU TIESIOGINE UPĖS PAKRANTE!

Parduodama 2006 metų sodyba su pirtimi, kiemo rūsiu, senoviniu kluonu ir NET 200 METRŲ UPĖS PAKRANTE Širvintų rajone.

PAGRINDINIAI SODYBOS PRIVALUMAI:
• IKI VILNIAUS CENTRO VOS 39 KM!
• SODYBA PILNAI APŽELDINTA IR SUTVARKYTA!
• PILNAI SUTVARKYTAS PRIVAŽIAVIMAS PRIE SODYBOS.
• SODYBA TURI TIESIOGINĮ PRIĖJIMĄ PRIE UPĖS. NET APIE 200 METRŲ UPĖS PAKRANTĖS!
• SAUGI KAIMYNYSTĖ - APLINK YRA GYVENAMŲ SODYBŲ.

SODYBOS STATINIAI:
• Sodyboje esantys statiniai: 140,32 kv. m. gyvenamasis namas su 30 kv.m. terasa, apie 30 kv. m. rąstinė pirtis, 16 kv. m. kiemo rūsys ir didžiulis senovinis kaimiškas kluonas.
• Sodybos teritorijoje taip pat išdėstyti lauko baldai, lauko židinys, lieptas į upę.
• Sodybos teritorija pilnai aptverta, užsodinta medžiais.

SKLYPO APRAŠYMAS:
• Sklypo plotas – apie 2,2615 ha. Taisyklinga sklypo forma.
• Yra galimybė sklypą skaidyti.

APLINKA:
• Aplinka pilnai sutvarkyta. Sodyba sukurta ramiam visos šeimos poilsiui.
• Musė̃ – upė Vilniaus ir Širvintų rajonų teritorijoje; dešinysis Neries intakas. Ilgis 61,5 km, baseino plotas 351 km². Išteka iš Vilniaus rajone esančio Širvio ežero ties Glitiškėmis, teka per Musios ežerą į pietvakarius ir vakarus Širvintų rajono teritorija pro Jauniūnus, Musninkus ir įteka į Nerį 75 km atstumu nuo žiočių prie Čiobiškio.
• Rami vietovė miškų ir upių apsutyje!
• Puiki kaimynystė! Šalia taip pat yra gyvenamų sodybų.

KOMUNIKACIJOS:
• Vanduo.
• Kanalizacija.
• Elektra.

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
• 4 km iki Jauniūnų miestelio centro.
• 10 km iki Musninkų miestelio centro.
• 12 km iki Kernavės miestelio centro.
• 14 km iki Maišiagalos miestelio centro.
• 18 km iki Širvintų miesto centro.
• 2,7 km iki automagistralės Vilnius - Panevėžys.
• 39 km. iki Vilniaus miesto centro.

Nepraleiskite progos įsigyti sodybą geroje vietoje!

KYLA KLAUSIMŲ? NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ!
____________________________________________________
NETINKA OBJEKTAS? Kreipkitės – rasime alternatyvų, panaudojant brokerių duomenų bazę – tai išskirtinė paieškos paslauga ieškantiems nekilnojamojo turto.

PARDUODATE? Skambinkite – nemokamai konsultuoju, nemokamai nustatau Jūsų turto rinkos kainą. TEIKIU TIK KOKYBIŠKAS NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGAS!

Tavo asmeninis NT brokeris DARIUS SAKEVIČIUS! 8657 51979 (http://www.capital.lt/darius-sakevicius arba www.tavobrokeris.lt)
____________________________________________________
Širvintų rajono savivaldybė, Plikiškių kaimas, sodyba, sodyba Plikiškių kaime, sodyba Širvintų raj., 2 hektarai žemės, sklypai Širvintų raj., sodyba prie ežero/upės, sodyba su tvenkiniu, geras privažiavimas, detalusis planas, sodyba ežerų/upių apsuptyje.

202 444 €
(1 446 EUR/m²)

Skelbimas peržiūrėtas: 90
60.0 m² 415.0 a 3 kamb. Parduodamas sklypas su sena rąstine sodyba Alionių k Ukmergės raj.
Rami graži vieta ribojasi su mišku!
Puiki vieta poilsiui ar gyvenimui gamtos apsuptyje ir atokiau nuo kaimynų
BENDRA INFORMACIJA
Kaina: 9000 EUR;
Vieta: Alionių k. Ukmergės raj. Pivonijos sen.
Bendras sklypo plotas 4,15 ha;
0,3266 a namų valdos (žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus);
1,9 ha žemės ūkio;
1,36 ha žemės ūkio;
0,56 ha žemės ūkio;
Žemės našumo balas 38,8
Įregistruoti pastatai:gyvenamasis namas, plotas: 53,76, ūkinis pastatas 127 kv.m;
Šulinys.
Artimiausia kaimynai už 300 m.
SUSIEKIMO INFRASTRUKTŪRA:
61,8 km iki BIG prekybos centro;
11, 6 km iki Ukmergės;
23 km iki Širvintų;
4 km nuo autostrados iki sklypo;
2 km iki artimiausios parduotuvės;
REKREACINĖS ZONOS
2 km iki ežero;
Šalia miškas;
9 000 €
(150 EUR/m²)