Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Dovanoja papugas" skelbimai

Skelbimų 374
Skelbimas peržiūrėtas: 131
Dovanoju du fotelius ir isskleidziama sofa. Komplektas stipriai padevetas, purvinas.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 62
Dovanojami kačiukai ir katė. Šviesiai pilkas ir rainiukas - berniukai, tamsiai pilka ir juodukė- mergytės. Katinukai dar visai mažučiai, mėnesio ir kelių dienų. Žaismingi, jau bėgioja, stebi aplinką, pradėjo savarankiškai naudotis dėžute, po truputį pradeda valgyti savarankiškai. Kadangi dar visai mažučiai, būtų dovanojami dar po kokio mėnesio, bet galima rezervuotis. Šviesiai pilkas katinukas jau rezervuotas, bet dar naujų namučių laukia dvi sesutės ir broliukas. Taip pat dovanojama katė. Katė labai meili, buvo paimta iš lauko, kačiukus atsivedė namie. Matosi, kad naminė, naudojasi dėžute, labai bendraujanti, gera žmogui, su kitais gyvūnais kol kas bendraujant išlaiko atstumą, nes saugo mažiukus. Kreiptis telefonais 862074152, 860263641. Vilnius.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 29
Dvi mažos ir labai žavios katytės dairosi sau namų. Katytės juodos, su baltais "batukais". Joms maždaug 1,5 mėn. Moka naudotis kraiko dėžute.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 54
Dovanojame mažučius jaunučius, gimusius rugpjūčio vid., apie 2 mėn. 3 kambarinius įvairiakailius bevardžius kačiukus mylintiems gyvūnus žmonėms.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 99
Dovanojame kačiukus 2 mėn. amžiaus. Liko 1 katytė (pilkai raina į rudumą) ir 1 katinėlis ( juodas).
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 259
Šuniukai ieško gerų šeimininkų. Mama Parsono Raselo mišrūnas.
Labai draugiški ir linksmučiai:) Auga kartu su kačiukais.
Gimė rugpjūčio 18 d.
Paskubėkite įsigyti nuostabų draugą.
Liko 4 šuniukai.
Dovanojame :)
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 24
Dovanoju juodą, 1,5 mėnesių katytę. Labai miela.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 67
Dovanojamas 5 mėn. kačiukas. Kastruotas, skiepytas, moka naudotis kraiko dėžute. Kačiukas yra draugiškas, labai mėgsta glostymus. Vos paglosčius iš karto ima murkti.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 42
Ieškome geros širdies šeimininkų labai draugiškam kačiukui. Mustafa labai mielas ir žaismingas, švelnaus plauko panteriukas, murkiantis nuo kiekvieno prisilietimo. Tvarkingai eina į dėžutę ir yra nukirmintas. Mustafa yra draugiškas kitiems gyvūnams ir visiškai neišrankus maistui. Dabar jam kažkur 4 mėnesiai. Rimtai susidomėjusiems galim privežti Vilniaus - Šalčininkų ribose. Jokių ten sutarčių pasirašinėt nereikės.

Linkime jums surasti vienas kitą!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 175
Dovanojame mazus grazius suniukus kurie laukia savo nauju seimininku , dabar jiems jau 2 men , mamyte yra maza pinceriuku veisles .
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 20
Dovanojame labai gražų juodą su baltomis letenėlėmis ir balta pakakle mažą kačiuką. Kačiukas atklydo iš kažkur. Gal kas išmetė. Labai guvus, meilus, energingas, 1-1,5 mėn. Labai prašome priglausti, kadangi gyvename prie miško ir jau turime priglaudę ir atklydusį šuniuką, ir katytę.
Kauno r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 620
Dovanoju šuniukus/šuniuką. Šuniukų veislė- mišrūnas. Auginame patiną ir patelę, šuniukai mažo ūgio, trumpakailiai ir labai sargūs. Auginame juos paleistus, niekur iš namų teritorijos neina, bet apie ateinantį svečią visada praneša šeiminikams :). Šiuo metu patelė atsivedė keturias kalytes. Norime jas padovanoti, nes mums pakanka dviejų augintinių. Labai draugiški, nereiklūs ir energingi. Tikrai ištikimi savo šeimininkui! Jei sudomino, paskambinkite ir papsakosiu daugiau: Genutė 8 652 82681. (gyvename Klaipėdos raj., Rietavo sav.)
Rietavo sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 188
Merlin, taip pavadinome šią gražuolę, nes vos tik ją pamačius, iš karto akyse iškilo Marilyn Monroe atvaizdas. Nosytės raštas - kaip apgamas, o kur dar balta spalva! O ir balsas šios katytės neįprastas - švelniai prikimęs ir sodrus.

Merlin - ne katiniška katė, nes be galo myli žmogaus dėmesį. Ji murkia net tada, kai tik žiūri į šalia sėdintį žmogų.
Katytė sterilizuota, moka naudotis kraiko dėžute.
Šiauliai

Skelbimas peržiūrėtas: 121
Dovanojama ypatinga katė, vardu Prinčipesa.

Prieš kelis mėnesius priglaudėme kątik gimusių kačiukų šeimyną su mama. Mamą pavadinome Prinčipesa. Ji išties puiki mama, nes kačiukus aršiai saugojo nuo bet kokios grėsmės. Kačiukai pamažu keliauja į savo naujuosius namus, atėjo laikas savąją karalystę susirasti ir Prinčipesai.

Kodėl Prinčipesa? Nes ji karališko grožio ir manierų katė. Akys didelės, kailiukas ryškiai margas, blizgantis ir švelnus. Prinčipesos pasitikėjimas žmogumi su kiekviena diena auga, tačiau ji dar kiek išdidi ir atsargi. Matosi, kad ji meilinasi, nori būti paglostyta, bet glostant reikia sekti, ar ji vis dar jaučiasi saugiai. Naktį vis nejučia atsigula vis arčiau ir arčiau :)

Norėtume Prinčipesą padovanoti žmogui, kuris turės kantrybės luktelti, kol ji įsitikins, kad jai niekas negresia ir gali atsipalaiduoti. Tai neturėtų trukti ilgai. Iš jos elgesio su kitomis katėmis bei šuniu akivaizdu - kad tai šilkinė katė, tiesiog iš gyvenimo gatvėje dar likę savisaugos instinktai ne iki galo pasitikėti žmogumi.

Prinčipesai yra ne daugiau kaip 1,5 metų, ji jau sterilizuota, suduoti vaistai nuo kirminų. Draugiškai sugyvena tiek su kitomis katėmis, tiek su šunimis. Tai labai tvarkinga katė - nagus galandasi į draskyklę, visada damų reikaliukus daro tik į dėžutę.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie Prinčipesą arba susipažinti su ja, skambinkite laikinai globėjai telefonu 8678 04968.

Skelbimas peržiūrėtas: 197
dovanoju raudona moli, didelis kiekis, galiu primoketi.

Skelbimas peržiūrėtas: 178
Nors mes dar mazi ir akli ir mums tik 4 dienos, bet po 2 ar 3 menesio mes jau busim stiprus ir mieli kurie noresime tureti savus, naujus namucius.Dovanojam

Skelbimas peržiūrėtas: 1048
Dovanojamos dvi viengules lovos. Issivezti patiems. Seskines raj. Vienos lovos plotis 82cm, ilgis 196cm, lovos aukstis nuo zemes 47cm

Skelbimas peržiūrėtas: 46
Dovanoju 2mėn kačiukus:

Nuotraukoje pavaizduotas trispalvis kačiukas daro į kraiką, pats viską valgo, švelnaus kailiuko.
Ramus, mėgsta žaisti, glostomas murkia.

Kiti 3 kačiukai juodai balti.

Skelbimas peržiūrėtas: 52
Dovanoju labai mielus ir draugiškus kačiukus. ryža mergaitė, juodas su baltu berniukas. Gimę 2014-05-25

Skelbimas peržiūrėtas: 70
Dovanojamas fantastiškas katinas, atrodantis kaip lordas - dailus, ilgos grakščios plonos kojos, labai rimtas, be proto gražus ryškus rainumas. O meilumas neišpasakytas - atrodo, kad jame telpa viso pasaulio meilė, labai trokšta dėmesio, bendravimo, murkia, gero charakterio, ramus, kuklus, jaunas, apie 9 - 12 mėn. Maitinamas geresnės kokybes sausu maisteliu ir konservukais. Tvarkingai naudojasi kraiko dežute, geranoriškai sutinka kirpti nagučius, nukirmintas, nuparazitintas, kastruotas. Pavadinom Boris - Kotofej Borisovič. Katinėlis rastas Karoliniškių-Pilaitės raj. miške.