Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Dovanoja papugas" skelbimai

Skelbimų 247
Skelbimas peržiūrėtas: 240
1. Monitorius Sony Trinitron Multi scan CPD-200ES
2. Monitorius Samsung Sync Master 400b
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 309
Skubiai dovanojame 2 (nėra juoduko ) pasirinktinai kambarinius įvairiakailius bevardžius kačiukus , gimusius 2014m. rugpjūčio vid., mylintiems gyvūnus žmonėms. Kadangi nuomuojamės būstą, tai šeimininkė grasina juos išmesti lauk:( Kinų restoranų ėdrūnai, mylintys valgyti kačiukus, neskambinkit!!!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 135
Dovanojama pilka su rainumu katė. Katė labai meili, buvo paimta iš lauko, bet matosi, kad buvusi naminė, naudojasi dėžute, labai bendraujanti, gera žmogui, rami. Veterinaras minėjo, kad galėtų būti nuo 1 iki 2 metų amžiaus. Katė sterelizuota ir paskiepyta. Kreiptis telefonu 862074152 (Sandra) Vilnius.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 102
Dovanojama katytė Raselė. Skelbimas: http://www.rainiukas.lt/lt/animal/view/id/31722
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 50
Katia buvo rasta per didžiuosius šalčius. Ji prašėsi pagalbos trepsendama šąlančiomis kojelėmis ir gailiai miaukdama. Tomet ji buvo bailiukė. Namų globoje ji išdrąsėjo, pasitinka pareinančią šeimininkę krisdama ant žemės ir atkišdama pilvuką glostymui. Tai energinga katė, su kuria tikrai bus ką veikti. jei tik pajudinsi žaisliuką- jį jau didelėmis akimis sekios "grobį". Naktį jai kaip ir daugumai kačių reikia šilumos, tad naktį įsitaisys pašonėje.

Dovanojama su organizacijos sutartimi.

Daugiau info : http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/33587
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 35
Pipiriukas ieško namų, kuriuose galėtų užaugti į didelį Pipirą.

Šiuo metu Pipiras su sese gyvena pas globėją. Bet labai norėtų rasti savo namus, kur jį mylės, maitins ir leis dūkti. :) :) ;)

Pipiriukas yra mažas kačiukas, labai žavus, ilgom kojom, lieknas, su baltu smakriuku ir dideliais baltais ūsais. Kaip ir priklauso mažam kačiukui, Pipiriukas yra išdykes, judrus, žaismingas katinėlis, kuris per dienas dūksta su savo sese ir kitu katinu.
Jis dar atsargus, žmogum dar ne visai pasitiki, todėl jam mylavimai ir glostymai nelabai patinka. Žmogaus jis nebijo, miegoti ateina į lovą, bet ant rankų būti jam nepatinka, jam geriau dūkti. Taigi jei Jums reikalingas neįkyrus katinėlis, kuris nereikalaus iš Jūsų per daug dėmesio - Pipiriukas kaip tik Jums. O gal Jūs turite katiną ar katytę,tai Pipirui bus puiki draugija, jis turės su kuo siausti, lakstyti po namus.
Jau yra gaves vaistų nuo blusų ir kirminų, maistui neišrankus, puikiai valgo sausučius. Užaugs į labai gražų, juodą katiną su įdomia uodega. Norite susipažinti artimiau su Pipiriuku? Skambinkite jo globėjai 863446692 Asta. Dovanojamas bus tik tam žmogui, kuris supranta kastracijos būtinybę.

Pasiteirauti dėl Pipiro Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks nekelia ragelio, nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 16
Dailioji lūšytė (Knipsė) ieško namų.

Kodėl lūšytė? O todėl,kad pas ją ausyčių galiukai pradėjo riestis į išorinę pusę ir ant tų ausų galiukų, kaip pas tikrą lūšį auga šepetukai, plaukų kuokšteliai.
O pažiūrėkit kokie jos ūsai? O žvilgsnis?
Ji labai grakšti, kaip tikra lūšis ilgom kojom,daili katytė. Užaugus bus greičiausiai juodoji pantera , bet su lūšies ausimis. Dar jos padukai labai juokingi, tarsi ji būtų įlipus į kokį purvą. Balta letenėlė su juodom dėmelėm.
Ši katytė,kaip ir priklauso damai, yra dar atsargi, dar ne visai pasitiki žmogum, todėl mylavimai ir glostymai jai ne prie širdies. Žmogaus ji nebijo, bet ant rankų būti nemėgsta, jai labiau patinka dūkti su broliu ar kitu katinu. Taigi, jei jums reikalinga neįkyri katytė, kuri nereikalaus iš jūsų per daug dėmesio - ši lūšytė, kaip tik Jums.
Jau yra gavusi vaistų nuo blusų ir kirminų. Maistui neišranki, puikiai ėda sausučius. Miegoti ateina į lovą, prie žmogaus. Labai judri, žaisminga, žavi ir aišku išdykus.
Jeigu norėtumėte susipažinti su šia katyte skambinkite globėjai 863446692 Asta
Dovanojama bus tik tam žmogui, kuris supranta sterilizacijos svarbą.
Pasiteirauti Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks neatsiliepia nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 49
Karališkos išvaizdos didingo stoto ir ypatingo charakterio katinas Princas ieško namų.

Ieškome mylinčių ir galinčių su juo užsiimti šeimininkų. Kurie turėtų noro ir kantrybės skirti jo auklėjimui, nes jo charakteris su įpatumais. Ne nėra jis visiškas siaubūnas, tiesiog reikia juo užsiimti.
Na ko gero dėl to jis ir buvo rastas gatvėj išmestas naminukas, verkiantis ir bėgantis paskui žmones, prašantis prieglobščio. Gali būt, kad nuo mažens buvo ne taip auklėjamas, o kartais ir paerzinamas. Ir visa tai išaugo į mėgstantį kaip reikalas pasikandžiot ir pasidraskyt žvėrį už ką turbūt gaudavo lupt, kol galiausiai tapo nebereikalingu ir išmestu į platųjį pasaulį-likimo valiai.
Princas kastruotas, nuparazitintas.
Bus dovanojamas, tik rimtai apsiprendusiems ir suprantantiems, kad ir jis turi charakterį. Taip pat, kad nebūtų mažų vaikų ir kitų gyvūnų. Nes jis tikras karalius.

Katinas meilus, socialus, šiek tiek liesokas, visgi badavo lauke, kailiukas irgi pablukęs, bet gerose rankose jis atgaus jėgas.

Dėmesio: dovanojamas tik tvirtai apsisprendusiems.
Jei susidomėjote, skambinkite +370 60647985
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 64
Dovanoju Zemes grunta (molis su akmenimis) apie 50m3 Pasikrauti ir issivezti patiems Gruntas yra Vilniaus raj. Suderveje
Vilniaus r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 167
Dovanojamas baltas, mažas kačiukas Pūkutis. Tvarkingas, neišrankus maistui.Kačiukui apie 3 mėnesius.
Jei susidomėjote, skambinkite 852619843
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 59
Nuparazitintas, skiepytas, kastruotas. Gali gyventi su draugišku šunimi, šiuo metu gyvena su haskiu. Labai jaukus, meilus. 6 mėn amžiaus.
Skambinti: 864945231

Dejuojame, skundžiamės, pasaulis pykstasi, pinigai keičiasi, iki pavasario amžinybė, o per TV tik kriminalai ir kitos pasaulio katastrofos... Ar jaučiatės prislėgti? Nelaimingi? Trūksta geros nuotaikos ir pagaliau kažką nusprendėte keisti gyvenime? Jei išbandėte jogas, pilatesus, dietas, perskaitėte tuzinus knygų „Kaip tapti laimingu ir turtingu“ , o vis tiek niekas nepadeda, nenusiminkite, turime Jums gerų naujienų!
Namų ieško du super kačiukai broliukai – Jonukas ir Širdukas. Jei gerai įsižiūrėsite į nuotraukas, Jums ūmiai pasidarys geriau! Ar įžvelgiate tą žiežirbą jų akyse, kurios mes, dirbantys, suaugę, rūpesčiais išberti žmonės, jau seniai nebeturime? Tai nerūpestingas, nuoširdus, nesuvaidintas „no problem“ žvilgsnis arba dar vadinamo visiško „ramiako“ išraiška.
Kur gi bus blogai, jei sveiki, lepinami, sotūs, turi kalnus žaislų, draugų kačių, šunį ir svarbiausia - vienas kitą? Broliukai neišskiriami. Rasti per Jonines prie klinikos tvarkingoje dėžutėje būdami vos 3 savaičių amžiaus (su tekstu tarp eilučių – „gal kam prireiks...“). Štai kodėl vienas Jonukas. O kitam Širduko vardas uotas dėl širdelės formos juodo „klecko“ ant nugaros. Visur kartu, kaip kokie bendrai, kai reikia rimtą reikalą sutvarkyti, arba kaip du pirmūnai, išvalytais batais, kai tik prispiria būtinybė „prisiblatinti“.
Ir panašūs, ir skirtingi. Abu beprotiškai draugiški, dievina žmogaus bendravimą, sutaria su kitais gyvūnais, tvarkingi, labai garsiai murkia, daug žaidžia ir išdykauja. Jonukas labiau reiklus, visus savo norus dėsto įsakmiu „miau“ (na, kad nepamirštumėt laiku konservų paduoti), nekantrus (nesulaukia, lipa, tiesia letenėles - kada pagaliau bus skanėstų dienos dozė). Širdukas kiek ramesnis, pasižymi ypatinga draugyste su kambarioku šuneliu – mielai jam atlieka masažą, miega įsikniaubęs į pažastį.
Abu žmogų sekioja iš paskos, laukia grįžtančio iš darbo, glaudžiasi, prašo dėmesio, švelnūs, meilūs, dovanoja ištikimybę ir draugystę. Juos stebėti – tai lyg žiūrėti kokį animacinį filmuką su spec. efektais: skraido, duodasi, tada staiga, lyg kokio žaibo nutrenkti, griūna, susikabina ir „sminga“ sapnuoti dešrų, dešrelių.
Jei tikrai norite padaryti gerą darbą, išsivaduoti iš savigailos ir dejonių kupinos kasdienybės, padovanokite namus šiems broliukams. Bus dėl ko skubėti grįžti namo (juk tie du jau budės prie šaldytuvo), turėsite ką pagirti (už tai, kad šiandien visi daiktai savo vietose), o ir patys neliksite nepastebėti – katinėliai taps geros nuotaikos užtaisu Jūsų gyvenime.
Abu broliukai skiepyti, kastruoti, 6 mėn. amžiaus.
Dovanojami ir atskirai, bet ir jie, ir mes labiau norėtumėm rasti mažyliams vienus saugius namus. Kačiukai VšĮ „Rainiukas“ globoje. Padovanoti galės užleisti vietą kitiems dviems beglobiukams. Orai šąla, pagalbos laukia tūkstančiai nuskriaustų, išduotų beglobių. Nelikite abejingi.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 137
Dovanoju 2men tris mielus kaciukus. Juoda katyte, ryzi kaciukai. Labai ieskome nauju seimininku.

Jau nebeturime.
Kauno r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 26
Spalio pirmosiomis dienomis mūsų buvo prašoma pagalbos - priglausti viešbučio prie stoties teritorijoje apsigyvenusią šeimyną. Buvo sutarta vieta stacionare, numatyta globa. Deja, vos tik prasidėjo bandymai kačiukus ir katę mamą gaudyti, šeima staiga dingo. Dingo kokiai savaitei, tik apie tai mes nežinojome. Likome su nerimu širdyse, kad kažkas bloga jiems nutiko. Buvo pakeistas naujienos statusas - "Likimas nežinomas".
Pasirodo, šeima netrukus po dingimo atsirado, deja, apie tai nebuvome informuoti, nors tartasi, kad jei atsiras, mums bus pranešta. (Toks prašymas pateikiamas todėl, kad 1,5 mėn. kačiukams globą rasti lengviau ir jie tikrai tampa "rankiniai", juolab, reikia skubėti, kad atsiradusi vieta netaptų užimta).
Staiga sulaukiame skambučio, kad "kačiukai pagauti". Kokie kačiukai? Kas per kačiukai? Suprantama, kad globėjai nelaukia, stacionaruose "pamaina" keitėsi šimtą kartų... Buvo pasakyta tik tiek, kad kačiukai pagaliau pagauti ir daugiau informacijos turi gaudytojas, kuris šeimą ir maitino visą tą laiką.

Pasirodo, vyras bandė paglostyti kačiuka, o šis jį apdraskė, įkando (tai natūralu). Todėl dėl saugumo katinėlis buvo sugautas, tiesa, pakliuvo ir jo broliukas, ir uždarytas "karantinui" 10 dienų. Jei per 10 dienų globa neatsiras, 3 mėn. mažyliai keliaus atgal į gatvę.
Vienas, trečiasis, liko su kate mama valkatauti gatvėje.

Ar yra žmonių, galinčių pagloboti du 3mėn. kačiukus, padėti jiems socializuotis, priprasti prie žmogaus ir laikyti juos iki padovanojimo? Jei tokio žmogaus nerasime iki 12-06, kačiukai keliaus atgal į gatvę. Blogai, nes jau priprato prie šilumos ir saugumo. (Šiuo metu laikomi maitintojo garažo tualete, vyras prie kačiukų nesiliečia ir jų su jais nebendrauja.)

Tai, kad laukinukai pradžioje šnypščia, draskosi ir kandžiojasi, t.y. ginasi - visiškai natūralus dalykas. Todėl ir yra specialiai gaudymui, perlaikymui skirta įranga. Paprastai visi mažyliai tampa draugiškais, jei tik jiems skiriamas dėmesys, jie pratinami prie bendravimo su žmogumi.

Užgrūdę stacionarus ligoniukais, turėdami "spirgančias" globas, kurios jau baigėsi arba baigsis netrukus, negalime imti daugiau nė vieno gyvūno. Dėl didžiulio pertekliaus vėl stringa sklandi veikla - sustoja dovanojimai dėl laiko stokos reilamuoti jau išgelbėtus gyvūnėlius. Šių kačiukų į stacionarą netalpinsime, nes 18 jau sėdinčių mokamuose narvuose neturi jokių globos variantų. Jau nekalbu apie tai, kokiu greičiu tripsta gyvūnų išlaikymui parama.

Ar bus galinčių ir norinčių padėti šiems broliukams Stotinukams?
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 509
Dovanoju gera, bet ne nauja kriaukle, kelis naudotus sviestuvus, drabuziu dziovykle ir statybiniu siuksliu. Tarp ju-akmens trinkeles, klijuojamos ant sienos.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 97
Dovanojamas meilus, švelnus, 2 mėnesių katinėlis Zujukas. Katinėlis labai meilus, tvarkingas, linksmas katinėlis. Tvarkingas, neišrankus maistui.Katinėlis yra juoda-balto kailiuko.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu: 8 613 06991


Bruožai: žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Zujukas
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: neatlikta
Amžius: 1-3 mėnesiai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Kailio spalva: juoda, balta

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 345
Dovanoju 3men.suniukus (patinelis ir kalyte),misrunai,bus nedideli. Labai judrus,zaismingi ir nori jaukiu namu ir mylinciu seimininku! Atsaku i sms numeriu 865831949
Širvintų r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 28
dovanoju 2 men kalyte vokieciu juodoji avigane jai domina tel 867859951
Šiauliai

Skelbimas peržiūrėtas: 27
Dovanoju 8men vokieciu avigani juodos spalvos
Jurbarko r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 165
Dovanojama Siamo katytė Samukė. Labai draugiška, meili, sterilizuota.Neišranki maistui.
Jei susidomėjote, skambinkite: 867803813
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 17
Dovanojamas labai meilus, švelnus, 1,5 metų katinas Baltapūkis-Juodaausis. Neišrankus maistui, draugiškas.Katinėlis yra kastruotas.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu: 867803813


Bruožai: tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Baltapūkis-Juodaausis
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Kailio spalva: balta, juoda

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius