Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Dovanoja papugas" skelbimai

Skelbimų 257
Skelbimas peržiūrėtas: 88
Dovanoju miela,sterilizuota 3 metu katyte.Ji buvo palikta nuomininku ir liko bute viena.Katytei labai liūdna vienai,ji labai norėtu glaustytis prie rūpestingumą šeimininku ,murkti jiems ant keliu .Kate moka naudotis kraiko dėžute , vazonu ir geliu ne krapšto .labai laukia ,kas ją priglaustų ir mylėtų.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 507
Skubiai dovanojame 2 (nėra juoduko ) pasirinktinai kambarinius įvairiakailius bevardžius kačiukus , gimusius 2014m. rugpjūčio vid., mylintiems gyvūnus žmonėms. Kadangi nuomuojamės būstą, tai šeimininkė grasina juos išmesti lauk:( Kinų restoranų ėdrūnai, mylintys valgyti kačiukus, neskambinkit!!!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 180
Dovanojama katytė Raselė. Skelbimas: http://www.rainiukas.lt/lt/animal/view/id/31722
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 75
Pipiriukas ieško namų, kuriuose galėtų užaugti į didelį Pipirą.

Šiuo metu Pipiras su sese gyvena pas globėją. Bet labai norėtų rasti savo namus, kur jį mylės, maitins ir leis dūkti. :) :) ;)

Pipiriukas yra mažas kačiukas, labai žavus, ilgom kojom, lieknas, su baltu smakriuku ir dideliais baltais ūsais. Kaip ir priklauso mažam kačiukui, Pipiriukas yra išdykes, judrus, žaismingas katinėlis, kuris per dienas dūksta su savo sese ir kitu katinu.
Jis dar atsargus, žmogum dar ne visai pasitiki, todėl jam mylavimai ir glostymai nelabai patinka. Žmogaus jis nebijo, miegoti ateina į lovą, bet ant rankų būti jam nepatinka, jam geriau dūkti. Taigi jei Jums reikalingas neįkyrus katinėlis, kuris nereikalaus iš Jūsų per daug dėmesio - Pipiriukas kaip tik Jums. O gal Jūs turite katiną ar katytę,tai Pipirui bus puiki draugija, jis turės su kuo siausti, lakstyti po namus.
Jau yra gaves vaistų nuo blusų ir kirminų, maistui neišrankus, puikiai valgo sausučius. Užaugs į labai gražų, juodą katiną su įdomia uodega. Norite susipažinti artimiau su Pipiriuku? Skambinkite jo globėjai 863446692 Asta. Dovanojamas bus tik tam žmogui, kuris supranta kastracijos būtinybę.

Pasiteirauti dėl Pipiro Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks nekelia ragelio, nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 42
Dailioji lūšytė (Knipsė) ieško namų.

Kodėl lūšytė? O todėl,kad pas ją ausyčių galiukai pradėjo riestis į išorinę pusę ir ant tų ausų galiukų, kaip pas tikrą lūšį auga šepetukai, plaukų kuokšteliai.
O pažiūrėkit kokie jos ūsai? O žvilgsnis?
Ji labai grakšti, kaip tikra lūšis ilgom kojom,daili katytė. Užaugus bus greičiausiai juodoji pantera , bet su lūšies ausimis. Dar jos padukai labai juokingi, tarsi ji būtų įlipus į kokį purvą. Balta letenėlė su juodom dėmelėm.
Ši katytė,kaip ir priklauso damai, yra dar atsargi, dar ne visai pasitiki žmogum, todėl mylavimai ir glostymai jai ne prie širdies. Žmogaus ji nebijo, bet ant rankų būti nemėgsta, jai labiau patinka dūkti su broliu ar kitu katinu. Taigi, jei jums reikalinga neįkyri katytė, kuri nereikalaus iš jūsų per daug dėmesio - ši lūšytė, kaip tik Jums.
Jau yra gavusi vaistų nuo blusų ir kirminų. Maistui neišranki, puikiai ėda sausučius. Miegoti ateina į lovą, prie žmogaus. Labai judri, žaisminga, žavi ir aišku išdykus.
Jeigu norėtumėte susipažinti su šia katyte skambinkite globėjai 863446692 Asta
Dovanojama bus tik tam žmogui, kuris supranta sterilizacijos svarbą.
Pasiteirauti Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks neatsiliepia nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 91
Karališkos išvaizdos didingo stoto ir ypatingo charakterio katinas Princas ieško namų.

Ieškome mylinčių ir galinčių su juo užsiimti šeimininkų. Kurie turėtų noro ir kantrybės skirti jo auklėjimui, nes jo charakteris su įpatumais. Ne nėra jis visiškas siaubūnas, tiesiog reikia juo užsiimti.
Na ko gero dėl to jis ir buvo rastas gatvėj išmestas naminukas, verkiantis ir bėgantis paskui žmones, prašantis prieglobščio. Gali būt, kad nuo mažens buvo ne taip auklėjamas, o kartais ir paerzinamas. Ir visa tai išaugo į mėgstantį kaip reikalas pasikandžiot ir pasidraskyt žvėrį už ką turbūt gaudavo lupt, kol galiausiai tapo nebereikalingu ir išmestu į platųjį pasaulį-likimo valiai.
Princas kastruotas, nuparazitintas.
Bus dovanojamas, tik rimtai apsiprendusiems ir suprantantiems, kad ir jis turi charakterį. Taip pat, kad nebūtų mažų vaikų ir kitų gyvūnų. Nes jis tikras karalius.

Katinas meilus, socialus, šiek tiek liesokas, visgi badavo lauke, kailiukas irgi pablukęs, bet gerose rankose jis atgaus jėgas.

Dėmesio: dovanojamas tik tvirtai apsisprendusiems.
Jei susidomėjote, skambinkite +370 60647985
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 451
Dovanojamas baltas, mažas kačiukas Pūkutis. Tvarkingas, neišrankus maistui.Kačiukui apie 3 mėnesius.
Jei susidomėjote, skambinkite 852619843
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 65
Spalio pirmosiomis dienomis mūsų buvo prašoma pagalbos - priglausti viešbučio prie stoties teritorijoje apsigyvenusią šeimyną. Buvo sutarta vieta stacionare, numatyta globa. Deja, vos tik prasidėjo bandymai kačiukus ir katę mamą gaudyti, šeima staiga dingo. Dingo kokiai savaitei, tik apie tai mes nežinojome. Likome su nerimu širdyse, kad kažkas bloga jiems nutiko. Buvo pakeistas naujienos statusas - "Likimas nežinomas".
Pasirodo, šeima netrukus po dingimo atsirado, deja, apie tai nebuvome informuoti, nors tartasi, kad jei atsiras, mums bus pranešta. (Toks prašymas pateikiamas todėl, kad 1,5 mėn. kačiukams globą rasti lengviau ir jie tikrai tampa "rankiniai", juolab, reikia skubėti, kad atsiradusi vieta netaptų užimta).
Staiga sulaukiame skambučio, kad "kačiukai pagauti". Kokie kačiukai? Kas per kačiukai? Suprantama, kad globėjai nelaukia, stacionaruose "pamaina" keitėsi šimtą kartų... Buvo pasakyta tik tiek, kad kačiukai pagaliau pagauti ir daugiau informacijos turi gaudytojas, kuris šeimą ir maitino visą tą laiką.

Pasirodo, vyras bandė paglostyti kačiuka, o šis jį apdraskė, įkando (tai natūralu). Todėl dėl saugumo katinėlis buvo sugautas, tiesa, pakliuvo ir jo broliukas, ir uždarytas "karantinui" 10 dienų. Jei per 10 dienų globa neatsiras, 3 mėn. mažyliai keliaus atgal į gatvę.
Vienas, trečiasis, liko su kate mama valkatauti gatvėje.

Ar yra žmonių, galinčių pagloboti du 3mėn. kačiukus, padėti jiems socializuotis, priprasti prie žmogaus ir laikyti juos iki padovanojimo? Jei tokio žmogaus nerasime iki 12-06, kačiukai keliaus atgal į gatvę. Blogai, nes jau priprato prie šilumos ir saugumo. (Šiuo metu laikomi maitintojo garažo tualete, vyras prie kačiukų nesiliečia ir jų su jais nebendrauja.)

Tai, kad laukinukai pradžioje šnypščia, draskosi ir kandžiojasi, t.y. ginasi - visiškai natūralus dalykas. Todėl ir yra specialiai gaudymui, perlaikymui skirta įranga. Paprastai visi mažyliai tampa draugiškais, jei tik jiems skiriamas dėmesys, jie pratinami prie bendravimo su žmogumi.

Užgrūdę stacionarus ligoniukais, turėdami "spirgančias" globas, kurios jau baigėsi arba baigsis netrukus, negalime imti daugiau nė vieno gyvūno. Dėl didžiulio pertekliaus vėl stringa sklandi veikla - sustoja dovanojimai dėl laiko stokos reilamuoti jau išgelbėtus gyvūnėlius. Šių kačiukų į stacionarą netalpinsime, nes 18 jau sėdinčių mokamuose narvuose neturi jokių globos variantų. Jau nekalbu apie tai, kokiu greičiu tripsta gyvūnų išlaikymui parama.

Ar bus galinčių ir norinčių padėti šiems broliukams Stotinukams?
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 257
Dovanojamas meilus, švelnus, 2 mėnesių katinėlis Zujukas. Katinėlis labai meilus, tvarkingas, linksmas katinėlis. Tvarkingas, neišrankus maistui.Katinėlis yra juoda-balto kailiuko.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu: 8 613 06991


Bruožai: žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Zujukas
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: neatlikta
Amžius: 1-3 mėnesiai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Kailio spalva: juoda, balta

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 363
Dovanojama Siamo katytė Samukė. Labai draugiška, meili, sterilizuota.Neišranki maistui.
Jei susidomėjote, skambinkite: 867803813
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 44
Dovanojamas labai meilus, švelnus, 1,5 metų katinas Baltapūkis-Juodaausis. Neišrankus maistui, draugiškas.Katinėlis yra kastruotas.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu: 867803813


Bruožai: tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Baltapūkis-Juodaausis
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Kailio spalva: balta, juoda

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 40
Dovanojama katė Sirena.Katei apie 1,5 metų. Draugiška, švelni.Labai ieškome namų.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu 867803813Bruožai: tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Sirena
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patelė
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Kailio spalva: raina

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 87
Dovanojami 3 katinėliai, du juodi, vienas rainas, jiems apie 5 mėnesius. Katinėlių mama-Siamo veislės katė, tėtis-nežinomas. Katinėliai neišrankūs maistui, labai gražūs, ieškome jiems namų. Katinėliai yra Mažeikiuose.
Jei susidomėjote, skambinkite 8 682 49792
Mažeikių r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 50
Dovanojamas katinas Burbulas. Burbulas buvo rastas sunkiai sužalotas gatvėje, vargšas patyrė daug negandų, bet dabar yra sveikas ir gali keliauti į namus. Ieškomi kantrūs, mylintys šeimininkai, nes Burbulas yra baikštus, tačiau laikui bėgant, katinėlis keičiasi, jam tik reikia duoti laiko.
Neišrankus maistui, tvarkingas.

Gyvūno vardas: Burbulas
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 4-8 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Kailio spalva: juoda, balta

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
Šaltinio nuoroda: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/38892

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 67
Dovanojamas gražuolis katinukas Lukus!

Jaunuolis katinėlis Lukus yra vienas iš nedaugelio už kurį galime drąsiai laiduoti sakydami jog jis pats draugiškiausias, meiliausias, drąsiausias ir visų teigiamiausių reikšmių savininkas!

Jam maždaug 6 mėnesiai, į „Naminukų“ globą jis pateko dar vasarą, būdamas vos kelių savaičių amžiaus, iš pradžių drauge su sesutėmis buvo augintas veterinarių rankomis, vėliau kai išmoko savarankiškai valgyti atkeliavo pas mus. Jo sesutėms pasisekė greičiau, jos jau seniausiai mėgaujasi tikrų namų jaukumu, na o Lukus vis dar laukia savo žmonių.

Jis toks, kurį pažinus, tiesiog neįmanoma neįsimylėti: be galo socialus, bendraujantis, mylintis žmogų, greit susidraugaujantis su kitais gyvūnais, aktyvus, žaismingas, sušildantis širdį, išgydantis bet kokią depresiją. Lukus skiepytas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Viskas apie ką jis svajoja – šeimininkai ir tikri namai, nes dabar, narvelyje, kuriame jis gyvena, neturi su kuo pasidalinti savo džiaugsminga natūra ir meile gyvenimui.

Jei svajojate apie tikrą draugą, Lukus yra tas, kurio ieškote. Dėl Lukus laukiame skambučio Nr. 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius) (jei negalime atsiliepti, pamėginkite skambinti vėliau arba parašykite žinutę).

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“
www.naminukai.org
„Nes... Be namų negerai!“
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 1284
Sveiki biciuliai, dovanoju naudota lg televizoriu, istrizaine 105. keletas neveikianciu tasku, bet ziureti lb netrukdo. Pridesiu visus laidus. Dovanosiu tam kas imins misle :) "Zalias ezys, per ziemos sventes asloj apredytas" kas? :)
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 693
Dovanoju veikiantį kineskopinį televizorių SAMSUNG HT-X250
Alytus

Skelbimas peržiūrėtas: 331
Dovanoju suniukus. 3 berniukai 4 mergaites yra. Labai draugiski, zaismingi, patys jau valgo, suniukams 1 men., daugiau info 860414734 vilnius. norit daugiau foto skype jurkova996.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 114
uz rafaelo saldainiu dezute dovanoju rubu s-m dydzio.tai pat kosmetikos.,zurnalu zmones ji. edita.keleta rubeliu kudikiui ir keleta zaislu smulkiu
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 514
Dovanojami šuniukai. Amžius - apie 1,5 mėn.
Vilnius