Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Dovanoja papugas" skelbimai

Skelbimų 267
Skelbimas peržiūrėtas: 186
1. Monitorius Sony Trinitron Multi scan CPD-200ES
2. Monitorius Samsung Sync Master 400b
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 64
Geriems žmonėms dovanojama nuostabi 2,5 metų katytė. Katytė sterilizuota, nukirminta, tvarkinga, puikiai naudojasi kraiko dėžute. Šiek tiek bailiukė, bet labai smalsi, mėgsta žaisti, stebėti ką veikia šeimininkai, vaikšto iš paskos. Ant rankų jai nelabai patinka būti, bet visada atsigula šalia, mėgsta glostymą, šilumą ir jaukumą. Katytė pagrinde valgo tik sausą maistelį, bet mėgsta būti palepinta ir konservais ar skaniu kasneliu nuo stalo.
Kartu su katyte galim padovanoti visas reikalingas priemones - indelius, dėžutę kraikui, kamuoliukus žaidimams, 12 litrų kraiko maišą.

Skambinti telefonais: 860128751, 867303175.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 260
Skubiai dovanojame 2 (nėra juoduko ) pasirinktinai kambarinius įvairiakailius bevardžius kačiukus , gimusius 2014m. rugpjūčio vid., mylintiems gyvūnus žmonėms. Kadangi nuomuojamės būstą, tai šeimininkė grasina juos išmesti lauk:( Kinų restoranų ėdrūnai, mylintys valgyti kačiukus, neskambinkit!!!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 193
Dovanojami naminės katės kačiukai. Pusantro mėnesio amžiaus. Patinėlis baltai rusvas, patelė - baltai juoda su dryželiais.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 123
Dovanojama pilka su rainumu katė. Katė labai meili, buvo paimta iš lauko, bet matosi, kad buvusi naminė, naudojasi dėžute, labai bendraujanti, gera žmogui, rami. Veterinaras minėjo, kad galėtų būti nuo 1 iki 2 metų amžiaus. Dovanosime sterelizuotą. Kreiptis telefonu 862074152 (Sandra) Vilnius.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 45
Dovanoju labai gražu 2,5 mėn. juodai- baltą kačiuką.Vilnius 861239891
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 79
Dovanojama katytė Raselė. Skelbimas: http://www.rainiukas.lt/lt/animal/view/id/31722
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 133
Dovanojame 1 metų kalytę. Draugiška miela. Nedidelio ūgio. Tinkanti prie namų apsaugai, labai sargi.

Skelbimas peržiūrėtas: 12
Dovanojame 5 metų kalyte. Draugiška miela sargi.

Skelbimas peržiūrėtas: 41
Katia buvo rasta per didžiuosius šalčius. Ji prašėsi pagalbos trepsendama šąlančiomis kojelėmis ir gailiai miaukdama. Tomet ji buvo bailiukė. Namų globoje ji išdrąsėjo, pasitinka pareinančią šeimininkę krisdama ant žemės ir atkišdama pilvuką glostymui. Tai energinga katė, su kuria tikrai bus ką veikti. jei tik pajudinsi žaisliuką- jį jau didelėmis akimis sekios "grobį". Naktį jai kaip ir daugumai kačių reikia šilumos, tad naktį įsitaisys pašonėje.

Dovanojama su organizacijos sutartimi.

Daugiau info : http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/33587
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 246
Dovanoju šuniuką, kurį radome piktadarių paliktą miške
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 29
Pipiriukas ieško namų, kuriuose galėtų užaugti į didelį Pipirą.

Šiuo metu Pipiras su sese gyvena pas globėją. Bet labai norėtų rasti savo namus, kur jį mylės, maitins ir leis dūkti. :) :) ;)

Pipiriukas yra mažas kačiukas, labai žavus, ilgom kojom, lieknas, su baltu smakriuku ir dideliais baltais ūsais. Kaip ir priklauso mažam kačiukui, Pipiriukas yra išdykes, judrus, žaismingas katinėlis, kuris per dienas dūksta su savo sese ir kitu katinu.
Jis dar atsargus, žmogum dar ne visai pasitiki, todėl jam mylavimai ir glostymai nelabai patinka. Žmogaus jis nebijo, miegoti ateina į lovą, bet ant rankų būti jam nepatinka, jam geriau dūkti. Taigi jei Jums reikalingas neįkyrus katinėlis, kuris nereikalaus iš Jūsų per daug dėmesio - Pipiriukas kaip tik Jums. O gal Jūs turite katiną ar katytę,tai Pipirui bus puiki draugija, jis turės su kuo siausti, lakstyti po namus.
Jau yra gaves vaistų nuo blusų ir kirminų, maistui neišrankus, puikiai valgo sausučius. Užaugs į labai gražų, juodą katiną su įdomia uodega. Norite susipažinti artimiau su Pipiriuku? Skambinkite jo globėjai 863446692 Asta. Dovanojamas bus tik tam žmogui, kuris supranta kastracijos būtinybę.

Pasiteirauti dėl Pipiro Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks nekelia ragelio, nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 12
Dailioji lūšytė (Knipsė) ieško namų.

Kodėl lūšytė? O todėl,kad pas ją ausyčių galiukai pradėjo riestis į išorinę pusę ir ant tų ausų galiukų, kaip pas tikrą lūšį auga šepetukai, plaukų kuokšteliai.
O pažiūrėkit kokie jos ūsai? O žvilgsnis?
Ji labai grakšti, kaip tikra lūšis ilgom kojom,daili katytė. Užaugus bus greičiausiai juodoji pantera , bet su lūšies ausimis. Dar jos padukai labai juokingi, tarsi ji būtų įlipus į kokį purvą. Balta letenėlė su juodom dėmelėm.
Ši katytė,kaip ir priklauso damai, yra dar atsargi, dar ne visai pasitiki žmogum, todėl mylavimai ir glostymai jai ne prie širdies. Žmogaus ji nebijo, bet ant rankų būti nemėgsta, jai labiau patinka dūkti su broliu ar kitu katinu. Taigi, jei jums reikalinga neįkyri katytė, kuri nereikalaus iš jūsų per daug dėmesio - ši lūšytė, kaip tik Jums.
Jau yra gavusi vaistų nuo blusų ir kirminų. Maistui neišranki, puikiai ėda sausučius. Miegoti ateina į lovą, prie žmogaus. Labai judri, žaisminga, žavi ir aišku išdykus.
Jeigu norėtumėte susipažinti su šia katyte skambinkite globėjai 863446692 Asta
Dovanojama bus tik tam žmogui, kuris supranta sterilizacijos svarbą.
Pasiteirauti Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks neatsiliepia nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 115
1 nuotrauka - Dydis 37. Juodos, NEnatūralios odos (dermantininės) basutės. Pirktos prieš keletą metų, tačiau taip ir neavėtos. Kelis kartus tik per kambarį perėjau. Tiktų manau siauresniai kojytei. DOVANOJU.

2 nuotrauka - Dydis 37/38. Baltos NEnatūralios odos (dermantininės) basutės. Naujos. Pirktos šią vasarą iš every5pounds. Man didelės. Neavėtos nė karto. Tik pasimatuotos. Manau tiktų platesnės 37 dydžio pėdos savininkei arba 38 dydžio pėdai. DOVANOJU.Avalynę dovanoju, kadangi man tik bereikalingai užima vietą namuose. Tereikia atvažiuoti pasiimti, niekur nevežioju ir nesiunčiu! Prašau - nerašykite sms, nes tikrai neatsakysiu. Jeigu domina - prašome skambinti.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 271
Dovanoju metala, issivezti patiems
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 197
Dovanojame suniukus (misrunus). 3 patineliai ir 2 kalytes, augs nedideli, trumpo kailio, nukirminuoti. Suniukai mieli, linksmi ir draugiski, dovanojame tik atsakingiems seimininkams.
861148717
Elektrėnų sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 38
Karališkos išvaizdos didingo stoto ir ypatingo charakterio katinas Princas ieško namų.

Ieškome mylinčių ir galinčių su juo užsiimti šeimininkų. Kurie turėtų noro ir kantrybės skirti jo auklėjimui, nes jo charakteris su įpatumais. Ne nėra jis visiškas siaubūnas, tiesiog reikia juo užsiimti.
Na ko gero dėl to jis ir buvo rastas gatvėj išmestas naminukas, verkiantis ir bėgantis paskui žmones, prašantis prieglobščio. Gali būt, kad nuo mažens buvo ne taip auklėjamas, o kartais ir paerzinamas. Ir visa tai išaugo į mėgstantį kaip reikalas pasikandžiot ir pasidraskyt žvėrį už ką turbūt gaudavo lupt, kol galiausiai tapo nebereikalingu ir išmestu į platųjį pasaulį-likimo valiai.
Princas kastruotas, nuparazitintas.
Bus dovanojamas, tik rimtai apsiprendusiems ir suprantantiems, kad ir jis turi charakterį. Taip pat, kad nebūtų mažų vaikų ir kitų gyvūnų. Nes jis tikras karalius.

Katinas meilus, socialus, šiek tiek liesokas, visgi badavo lauke, kailiukas irgi pablukęs, bet gerose rankose jis atgaus jėgas.

Dėmesio: dovanojamas tik tvirtai apsisprendusiems.
Jei susidomėjote, skambinkite +370 60647985
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 248
Dovanojame malkas - medinė skydinė tvora (iš osb ir medžio balkių). Kiekis nemažas. Dovanojame tiems kurie pirmi pasiims ir išsiveš visą tvorą. Vilniuje Bokšto g.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 208
dovanoju 3 mazos veisles suniukus 1,5 menesio.2patineliai 1 patele.Suniukai jau patys viska eda yra linksmi,judrus ir sveiki.4 foto mama
Klaipėdos r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 90
dovanojame vaikiskus drabuzelius
Vilniaus r. sav.