Visi skelbimai
Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
"Dovanoja sunis" surasta šiose kategorijose
Paieška

Dovanoja sunis

Skelbimų 3
30 729 € (2 050 €/a)
Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų pastatai) | 14.99 a
Parduodamas sklypas Barsūniškio g. 13a, Lapių mstl., 14.99 a plotoPrivalumai:- Dovanojami 2a. keliui nuo sklypo iki Barsūniškio g. susitvarkyti;- Sklypas Lapių miestelio centre;- Vandentiekio, dujų, kanalizacijos ir elektros linijos šalia sklypo;- Stačiakampio formos sklypas.Bendra informacija:- Barsūniškio g. 13a, Lapių mstl., Kauno r.;- Sklypo plotas – 14,99 arų;- Paskirtis - mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba.Infrastruktūra:- Autobusų stotelė - 0,5 km.- Artimiausia parduotuvė - 0,8 km.- Kauno r. Lapių darželis - 1,5 km.- Kauno rajono Lapių pagrindinė mokykla - 1,5 km.- Atstumas iki centro - 11 km.____________________________________________________________________________ Capital Kaunas brokerė Sigita Gaučienė Tel. 8-67609055 • Apžiūros galimos ir savaitgaliais. Lauksiu Jūsų skambučio! PARDUOK - pelningai, PIRK - prasmingai!
Šunys , šuo , Babcytė pas mus atkeliavo sverdama kiek daugiau, nei 5 kg. Išmesta, kaip nereikalingas daiktas, kažkur prie Mažeikių daugiabučių. Stebuklas, kaip ji ištvėrė tas kelias, visai nešiltas paras, juk akivaizdžiai kažkada buvo naminukė. Išliesėjusi, kankinama pilvo išvaržų ir tokio ilgio nagų, dėl kurių krypo į šalis letenų pirštai. Kaip gerai, kad viskas jau praeityje Смайлик smile Pamažu, žingsnis po žingsnio, Babcytė tapo tikra gražuole Смайлик smile Dabar ji sveria solidžius 7,5 kg, Babcytei apie 7 metai, ji yra sterilizuota, skiepyta, čipuota, sutvarkyti dantukai. Babcytė labai tvarkinga, visus reikalus atlieka tik lauke. O apie jos charakterį galima pasakoti ir pasakoti Смайлик smile Vos atvykusi ji buvo pavadinta Kruopa, bet tas vardas jai visiškai „nelipo“. Gavome ne tiek šunį, kiek katę. Todėl švelniai vadinome ją katašuniu, o po to supratom, kad ji tiesiog Babcytė. Tai nereiškia, kad Babcytė yra sena ar paliegusi. Atvirkščiai. Ji iš tų, kur turi visur sudalyvauti, visur įkišti savo nosį, pareguliuoti visiems gyvenimą (ypač, jeigu kažkas eina ne pagal planą, pavyzdžiui, pusryčius pirma gauna ne ji, o kitas globotinis – to jau ji tikrai neleis!). Nepaisant pasitaikančio „burbuliavimo“ juokingu balseliu, Babcytė yra visiška gerietė. Labiausiai mėgsta leisti vakarus prie TV ekrano, jaukiai susirangiusi ant kelių. Kaip tikras katašunis, mėgsta užsiropšti ir kur aukščiau – ant sofos atlošo ar dvigubai už ją didesnės pagalvės. Babcytė labai žaisminga, mėgsta vaikščioti lauke, bet didelio krūvio jai nereikia. Apskritai, Babcytė yra tiesiog tobula kompanionė, labai paklusni ir priverčia mus nusišypsoti kiekvieną dieną. Kaip ir visi mūsų globotiniai, kaip kiekviena išduota širdelė, ji svajoja apie savo Žmogų. Gal tai būsi Tu? Dėl Babcytės skambinti Indrei, 8604 83244 (Vilnius). Geriems namams atstumas nėra problema.
Vilnius
dovanoju 5-6 mėnesiu Vilkšuniuką, patelė vardu Viva. motina buvo grynaveislė , tėvas irgi maišytas. charakteris labai fainas, linksma judri drasi, nebijo pašaliniu žmoniu, moka pora komandu tokiu , kaip sedėti,į vieta, duot labas ir kai netyčia pasisioja ar pakakoja nuleidus galva sedi kai paklausi Ka padarei? :) Taigi, dovanoju geriems žmonėms, pirmumas tiems kas turi ir laikys sode arba nuosavam name, nes šuniukas augs ir jam reikės nemažai vietos. 860355100, skambinti bet kada.
Vilnius