Visi skelbimai
Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Paieška

Naudoti virtuves baldai

Skelbimų 60
800 €
Gaminame ir montuojame visus kietuosius nestandartinius ir standartinius baldus. Nemokamai Vilniaus ribose atvyksime pas Jus į vietą tiksliems pamatavimams, kad maksimaliai galėtume išnaudoti jūsų patalpų erdvę. Visiems baldams pagamintiems UAB "Dastera" suteikiama garantija! Aurelijus tel. +370 608 60440, +37064466176 el.paštas: aurelijus@dastera.lt UAB "Dastera" T. Ševčenkos 16, Vilnius LT-03111, Lietuva https://www.dastera.lt
Vilnius
1 €
Klasikinis kampinis virtuvės komplektasVirtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
1 €
Virtuvės baldų komplektas.Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.Kaina derinama, priklauso nuo poreikių.
Šiauliai
1 €
Modernus šviesus virtuvės baldų komplektasVirtuvės baldaiVirtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
280 €
NAUDOTI, PUIKIOS KOKYBĖS BALDAI IŠ VOKIETIJOS PALANKIOMIS KAINOMISSiūlome įvairius kokybiškus naudotus baldus:Spintos, Sekcijos, IndaujosValgomojo baldai, stalai ir kėdėsŽurnaliniai staliukaiSpintelės, TV spintelės, batų spintelėsMiegamojo ir svetainės baldaiKomodosŠviestuvaiMus rasite:Kniaudiškių g. 2a, Panevėžystel.: 8 603 11066Skype: slbaldaiPrekybos miestelyje ,,Urmas''Baltoji galerija, 8 salė, Kaunastel.: 8 60287171Skype: NaudotasbaldasEl.paštas: sl.baldai@gmail.com Svetainė: www.naudotasbaldas.ltFacebook: Slbaldai Slbaldai
Panevėžys
1 €
Gaminame ir montuojame visus kietuosius nestandartinius ir standartinius baldus, virtuvės komplektus, spintas su slankiojančiomis sistemomis, komodas, baldus iš faneros, širmas, ažūrus ir kitas interjero detales bei nestandartinius gaminius, atliekame CNC frezavimo paslaugas. Nemokamai Vilniaus ribose atvyksime pas Jus į vietą tiksliems pamatavimams, kad maksimaliai galėtume išnaudoti jūsų patalpų erdvę. Visiems baldams pagamintiems UAB "Dastera" suteikiama garantija! tel. , +37064488877, +370 608 60440el.paštas: aurelijus@dastera.lt UAB "Dastera" T. Ševčenkos 16, Vilnius LT-03111, Lietuva https://www.dastera.lt
Vilnius
1 €
Skelbiame mėnesio akciją! Visiems, kurie užsisakys virtuvės baldus iki 2016-02-29 padovanosime, vertingą įkurtuvių dovaną – nerūdijančio plieno Berlinger Haus 3 puodų rinkinį!!! UAB „Virtuvės baldai“ tai: - virtuvės baldai pagal individualius užsakymus;- buitinė technika;- virtuvės santechinė įranga;- akmens masės stalviršiai; - stiklo sienelės; - gausus virtuvės baldų priedų, furnitūros ir naudojamų medžiagų asortimentas…Jūsų patogumui atvykstame į namus! Pagamintus baldus pristatome, sumontuojame, o buitinę techniką ir santechninę įrangą pajungiame, taigi mums baigus darbus nebereikės ieškoti kitų meistrų – galėsite pilnai naudotis savo svajonių virtuve!Yra galimybė baldus įsigyti ir išsimokėtinai!!!Plačiau apie akciją skaitykite http://www.virtuvesbaldai.lt/virtuves-baldai/akcijos/Virtuvės baldai kiekvienam – ir taupiam, ir išrankiam!
Kaunas
390 €
Naudoti ,kokybiški stalas 140-80cm.,4 kėdės .Mediena -uosis.Kaštono spalva.stalas -190Ekėdės (1vnt)-50E.
Vilnius
1 €
Baltas virtuvės komplektasVirtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
1 €
Juodas Klasikinis virtuvės komplektas.Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.Aplankykite mus.
Šiauliai
1 €
Stilingas, klasikinis virtuvės komplektas.Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.Kaina derinama, bei priklauso nuo poreikių.
Šiauliai
1 €
Tamsus, stilingas virtuvės komplektas.Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
1 €
Solidi, juoda virtuvės spintelė.Baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
1 €
Modernus virtuvės komplektas.Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
Sveiki ieskome kas galietu padovanoti Jums nereikalingu virtuves baldu ar kitu vieta uzimanciu nereikalingu daikteliu, mielai suteiktume jiems antra gyvenima :) gyvename kaime bet is Vilniaus galietume pasiimti. Labai lauktume tokiu pasiulymu atsakome ir i sms is anksto dekoju:)
Vilnius
Būsime dėkingi padovanojusiems tinkamus naudoti miegamojo, svetainės, virtuvės baldus. Paimsime savo transportu. Už geros kokybės baldus galime sumokėti sutartą sumą.
Vilnius
Individualus dizainas asmeniškai Jums, pagal jūsų matmenis bei spalvas.Pasirenkamų medžiagų įvairovė:– laminuota plokštė– faneruota plokštė– natūrali mediena– dažytas MDF - medienos plaušo plokštė– plastikas– stiklas, metalas ir t.t.Itin plati spalvų gama, kuri padės susikurti ispūdingus baldus derančius prie bet kurio interjerio.Maksimaliai išnaudoti turimą erdvę.Nestandartiniai baldai nepamainomi mūsų kasdienybėje.Pamirškite baldus pirktus parduotuvėje, juk mes jums suprojektuosime ir pagaminsime baldus atitinkančius jūsų interjiera ir reikiamus matmenis bei spalvas.Jūsų patogumui ir komfortui siūlome specialius priedus:– krepšius avalynei ir drabužiams– įvairius laikiklius, kabyklas– tylaus uždarymo mechanizmus– amortizatorius ir pan.Jie nestandartiniuose balduose montuojami pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus!Vilniuje nemokamai atvyksime, pasimatuosime, suprojektuosime, atvešime ir sumontuosime.Projektuojame, gaminame įvairios paskirties nestandartinius, korpusinius baldus - (virtuvės baldai, vaikų kambario baldai, dviaukštės lovos, prieškambario baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, jaunuolio kambario baldai, biuro baldai, spintos, spintos į nišą, Slenkančios sistemos).Kontaktai: +37067323543Taip pat apsilankykite www.facebook.com/N.baldaiMебель на заказ по индивидуальным проектам...Произведенная нами мебель изготавливается исключительно на заказ с учётом пожеланий, предъявляемых клиентами к функциональности изделий, их габаритам, индивидуальным особенностям и стоимости. Вся мебель, заказанная у нас, отличается высоким качеством монтажа и использованием самых свежих дизайнерских идей.
Vilnius
1 €
Individualus dizainas asmeniškai Jums, pagal jūsų matmenis bei spalvas.Pasirenkamų medžiagų įvairovė:– laminuota plokštė– faneruota plokštė– natūrali mediena– dažytas MDF - medienos plaušo plokštė– plastikas– stiklas, metalas ir t.t.Itin plati spalvų gama, kuri padės susikurti ispūdingus baldus derančius prie bet kurio interjerio.Maksimaliai išnaudoti turimą erdvę.Nestandartiniai baldai nepamainomi mūsų kasdienybėje.Pamirškite baldus pirktus parduotuvėje, juk mes jums suprojektuosime ir pagaminsime baldus atitinkančius jūsų interjiera ir reikiamus matmenis bei spalvas.Jūsų patogumui ir komfortui siūlome specialius priedus:– krepšius avalynei ir drabužiams– įvairius laikiklius, kabyklas– tylaus uždarymo mechanizmus– amortizatorius ir pan.Jie nestandartiniuose balduose montuojami pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus!Vilniuje nemokamai atvyksime, pasimatuosime, suprojektuosime, atvešime ir sumontuosime.Projektuojame, gaminame įvairios paskirties nestandartinius, korpusinius baldus - (virtuvės baldai, vaikų kambario baldai, dviaukštės lovos, prieškambario baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, jaunuolio kambario baldai, biuro baldai, spintos, spintos į nišą, Slenkančios sistemos).Kontaktai: +37067323543Taip pat apsilankykite www.facebook.com/N.baldaiMебель на заказ по индивидуальным проектам...Произведенная нами мебель изготавливается исключительно на заказ с учётом пожеланий, предъявляемых клиентами к функциональности изделий, их габаритам, индивидуальным особенностям и стоимости. Вся мебель, заказанная у нас, отличается высоким качеством монтажа и использованием самых свежих дизайнерских идей.
Vilnius
1 €
Tamsaus atspalvio išvaizdi spintelė. Puikiai derinasi virtuvėje ar prie kitų baldų.Virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Prabangius virtuvės baldų komplektus gaminame iš ąžuolo ir beržo masyvų, faneruotės arba jų derinio. Pigesni variantai – iš dažytų medžio dulkių (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Naudojant beicus medžiui suteikiame įvairius atspalvius.Baldų dizainas projektuojamas taip, kad virtuvėje viskas lengvai pasiekiama ir funkcionalu, baldai ypatingai atsparūs drėgmei, braižymui bei temperatūrai, todėl įvairioms patalpoms skirtus gaminius gaminame iš impregnuotų medžio drožlių plokščių ir aukšto slėgio laminato (HPL). Dėl patikimesnės apsaugos nuo vandens, garų bei aukštos temperatūros naudojame ekologiškas ABS briaunų juostas. Mažiau apkrautiems paviršiams galima naudoti klijuotos medienos stalviršius.
Šiauliai
340 000 €
(1 763 €/m²)
192.9 m² | 3 kamb. | Mūrinis
PARDUODAMAS MODERNUS KOTEDŽAS„Vilnius Grand Homes“ projektas.Vilniaus r., Ežeraičių k. Gardenijų g.BENDRA INFORMACIJA:• Bendras plotas – 192,90 m²;• Kambarių skaičius – 3;• Miegamųjų kambarių skaičius – 2;• Aukštu skaičius – 2;• Statybos metai – 2013;• Namo tipas – mūrinis;• Kotedže įrengtas autonominis dujinis šildymas.• Kondicionavimo ir rekuperacijos sistemos;• Signalizacija; • Saugoma bei prižiūrima teritorija.„Vilnius Grand Homes“ projekte yra platus parduodamų kotedžų pasirinkimas.Galima įsigyti 3-ių (192,90 m²), 4-ių (252,50 m²) arba 5-ių (291 m²) kambarių kotedžus.Į kotedžų plotą įskaičiuota parkavimo vietos, sandėliavimo patalpos, terasos ir balkonai.Galima pasirinkti kotedžo variantą su dalinė apdaila arba pilnai įrengta, su visais reikalingais, kokybiškais baldais ir prabangią buitinė technika.Kotedžų kainos prasideda nuo 340.000 €.VIETA:Vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro plėtojamas projektas - „Vilnius Grand Homes“ – su jaukių apartamentų, elegantiškų kotedžų ir prabangių vilų kompleksu. Projekto autoriai – „Darling Associates London“, o interjero kūrimu užsiėmė žymi Londono dizaino studija „Anouska Hempel Design Studio London“ . Dėl šių priežasčių 160 h teritorijoje esantis Nekilnojamasis turtas atitinka aukščiausius pasaulio standartus.„Vilnius Grand Homes“ esantis Nekilnojamasis turtas skirtas išskirtiniam, rafinuotą skonį turinčiam bei ieškančiam harmonijos su gamta gyventojui. Čia nereikės rūpintis vejos pjovimu ar šiukšlių išvežimu. Savo laisvą laiką geriau galėsite praleisti su šeima ar draugais. Šiame moderniame kurorte, ežerų ir beržynų bei vingiuojančių kalvų apsuptyje įsikūręs 18 duobučių „The V Golf Club“ aikštynas, kur profesionalūs treneriai pasiūlys individualias treniruotes, esant poreikiui – išnuomos golfo inventorių. Netoliese – „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu, kur galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasimėgauti SPA malonumais. Teritorija yra saugoma 24 val. per para, 7 dienas per savaite.Gyvendami „Vilnius Grand Homes“ rajone galėsite pilnai išnaudoti šiuolaikinių technologijų teikiamus patogumus. Čia sumontuota „SMART house“ (Išmanusis namas) sistemą, kurios pagalba nuotoliniu būdu galėsite kontroliuoti savo namų šildymo sistemą, apšvietimą ir kt. Čia įrengtas grindinis šildymas, kondicionavimo bei rekuperacijos sistemos. Vidus apstatytas aukščiausios kokybės baldais, įskaitant ir pilnai įrengtas virtuves bei vonios kambarius. Žodžiu, čia rasite viską – nuo gėlių puokštės svetainėje iki moderniausios įrangos.ATSTUMAI:Iki Vilniaus – 9 km.Iki prekybos centro „BIG“ – 10 km.Iki Vilniaus centro – 18 km.Iki oro uosto – 23 km.Sudomino objektas? Skambinkit, atsakysiu į visus dominančius klausimus.VIAČESLAV MIKLAŠEVSKIJ8 6 1 4 7 3 2 8 0_____________________________________________________________________________ Jeigu ieškote panašaus objekto, arba norite parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, skambinkite – mielai padėsime surasti Jūsų poreikius tenkinantį variantą. • Pirkėjams padėsime šį turtą įsigyti ypatingai palankiomis kreditavimo sąlygomis. • Pardavėjams nemokamai nustatome turto rinkos vertę, bei konsultuojame dėl pardavimo.
400 000 €
(1 584 €/m²)
252.5 m² | 4 kamb. | Mūrinis
PARDUODAMAS MODERNUS KOTEDŽAS„Vilnius Grand Homes“ projektas.Vilniaus r., Ežeraičių k. Gardenijų g.BENDRA INFORMACIJA:• Bendras plotas – 252,50 m²;• Kambarių skaičius – 4;• Miegamųjų kambarių skaičius – 3;• Aukštu skaičius – 2;• Statybos metai – 2013;• Namo tipas – mūrinis;• Kotedže įrengtas autonominis dujinis šildymas.• Kondicionavimo ir rekuperacijos sistemos;• Signalizacija; • Saugoma bei prižiūrima teritorija.„Vilnius Grand Homes“ projekte yra platus parduodamų kotedžų pasirinkimas.Galima įsigyti 3-ių (192,90 m²), 4-ių (252,50 m²) arba 5-ių (291 m²) kambarių kotedžus.Į kotedžų plotą įskaičiuota parkavimo vietos, sandėliavimo patalpos, terasos ir balkonai.Galima pasirinkti kotedžo variantą su dalinė apdaila arba pilnai įrengta, su visais reikalingais, kokybiškais baldais ir prabangią buitinė technika.Kotedžų kainos prasideda nuo 340.000 €.VIETA:Vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro plėtojamas projektas - „Vilnius Grand Homes“ – su jaukių apartamentų, elegantiškų kotedžų ir prabangių vilų kompleksu. Projekto autoriai – „Darling Associates London“, o interjero kūrimu užsiėmė žymi Londono dizaino studija „Anouska Hempel Design Studio London“ . Dėl šių priežasčių 160 h teritorijoje esantis Nekilnojamasis turtas atitinka aukščiausius pasaulio standartus.„Vilnius Grand Homes“ esantis Nekilnojamasis turtas skirtas išskirtiniam, rafinuotą skonį turinčiam bei ieškančiam harmonijos su gamta gyventojui. Čia nereikės rūpintis vejos pjovimu ar šiukšlių išvežimu. Savo laisvą laiką geriau galėsite praleisti su šeima ar draugais. Šiame moderniame kurorte, ežerų ir beržynų bei vingiuojančių kalvų apsuptyje įsikūręs 18 duobučių „The V Golf Club“ aikštynas, kur profesionalūs treneriai pasiūlys individualias treniruotes, esant poreikiui – išnuomos golfo inventorių. Netoliese – „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu, kur galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasimėgauti SPA malonumais. Teritorija yra saugoma 24 val. per para, 7 dienas per savaite.Gyvendami „Vilnius Grand Homes“ rajone galėsite pilnai išnaudoti šiuolaikinių technologijų teikiamus patogumus. Čia sumontuota „SMART house“ (Išmanusis namas) sistemą, kurios pagalba nuotoliniu būdu galėsite kontroliuoti savo namų šildymo sistemą, apšvietimą ir kt. Čia įrengtas grindinis šildymas, kondicionavimo bei rekuperacijos sistemos. Vidus apstatytas aukščiausios kokybės baldais, įskaitant ir pilnai įrengtas virtuves bei vonios kambarius. Žodžiu, čia rasite viską – nuo gėlių puokštės svetainėje iki moderniausios įrangos.ATSTUMAI:Iki Vilniaus – 9 km.Iki prekybos centro „BIG“ – 10 km.Iki Vilniaus centro – 18 km.Iki oro uosto – 23 km.Sudomino objektas? Skambinkit, atsakysiu į visus dominančius klausimus.VIAČESLAV MIKLAŠEVSKIJ8 6 1 4 7 3 2 8 0_____________________________________________________________________________ Jeigu ieškote panašaus objekto, arba norite parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, skambinkite – mielai padėsime surasti Jūsų poreikius tenkinantį variantą. • Pirkėjams padėsime šį turtą įsigyti ypatingai palankiomis kreditavimo sąlygomis. • Pardavėjams nemokamai nustatome turto rinkos vertę, bei konsultuojame dėl pardavimo.
189 000 €
87.0 m² | 3 kamb. | 1940 m. | 4 / 4 a. | 2172.41 €/m²
PARDUODAMAS BUTAS IŠSKIRTINIAME NAME TEATRO g. 10 Butas turi didelį privalumą jis yra su dviem atskirais įėjimais, pirmasis įėjimas- pro paradinę laiptinę kurios dizainas sukurtas remiantis, neįprasto ir užhipnotizuojančio grožio renesanso epochos architektūra, antrasis įėjimas- tai laiptinė vedanti į vidinį kiemą. Namo paradinės durys autentiškos XX. a. pr. Bute yra du įėjimai, vieną iš jų galime užmūryti.Turime keletą pasiūlymų kaip galima būtų panaudoti, bute esančius du įėjimus. Pirmasis jų būtų, jei šeimoje esantis paauglys, norėtų pasijusti savarankiškesniu , turėdamas savo atskirą kambarį ir šalia esantį atskira WC , galėtų niekam netrukdomas, kada panorėjęs išeiti ir įeiti į butą. Antrasis pasiūlymas, tai pastačius automobilį vidiniame kieme, be reikalo neiti aplink visą namą, o papraščiausiai į butą pakilti pasinaudojus antruoju įėjimu iš vidinės pusės.Ši vieta yra išskirtina tuo,jog Teatro gatvė yra greta miesto centrinės dalies ir pagrindinių miesto traukos objektų. Tai viena iš prestižiškiausių Vilniaus miesto dalių. Visai greta - Vilniaus miesto senamiestis, Vilniaus centras, o norintiems atsipūsti ir pabėgti nuo pilkos miesto rutinos, čia pat ir Vingio parkas. Netoliese dramos teatras, šalia ir P. Cvirkos skveras. Kadangi butas yra visiškai laisvas, įsikelti galėsite, iškart po sandorio.BUTAS:• 87 kv.m. butas;• 3 kambariai;• 4 aukštas iš 4;• Šildymas - dujinis;• Butas parduodamas su virtuvės baldais, bei integruota buitine technika;• Butui priklauso laiptinėje esantis sandėliukas, kuris nėra įskaičiuotas į buto kvadratūrą. ĮRENGIMAS:• Sienos – dažytos; • Grindys – parketas;• Lauko durys – šarvuotos, vidaus –medinės; • Aukštos lubos; . DABARTINIS IŠPLANAVIMAS:• Koridorius-4,30 kv.m.• Vonia kartu su WC -6,42 kv.m.• WC -2 kv.m. • Virtuvė-18,60 kv.m.• Sveitainė -37.55 kv.m.• Miegamasis-19,05 kv.m. SIŪLOMAS IŠPLANAVIMAS:• Koridorius-4,30 kv.m.• Vonia kartu su WC -6,42 kv.m.• WC-2 kv.m. • Miegamasis-18,60 kv.m.• Sveitainė sujungta su virtuve-37.55 kv.m.• Miegamasis-19,05 kv.m. NAMAS:• 1940 m. statybos pabaiga;• Kodinė laiptinė;• Vidinis kiemas su automatine užtvara;PARKAVIMAS:•Parkavimas namo vidiniame kieme;VIETA:• Iki miesto centro – 0.89 km;• Iki artimiausios transporto stotelės „Reformatų“ -0,22 km• Iki parduotuvės „IKI EXPRESS“ -0,44 km;• Iki CENTRO POLIKLINIKOS-0,11 km• Iki lopšelio darželio „Bildukas“ -0,25 km;• Iki Vilniaus Karaliaus Mindaugo vidurinės mokyklos -0,31 km;
189 000 €
87.0 m² | 4 kamb. | 1940 m. | 4 / 4 a. | 2172.41 €/m²
PARDUODAMAS BUTAS IŠSKIRTINIAME NAME TEATRO g. 10 Butas turi didelį privalumą jis yra su dviem atskirais įėjimais, pirmasis įėjimas- pro paradinę laiptinę kurios dizainas sukurtas remiantis, neįprasto ir užhipnotizuojančio grožio renesanso epochos architektūra, antrasis įėjimas- tai laiptinė vedanti į vidinį kiemą. Namo paradinės durys autentiškos XX. a. pr. Bute yra du įėjimai, vieną iš jų galime užmūryti.Turime keletą pasiūlymų kaip galima būtų panaudoti, bute esančius du įėjimus. Pirmasis jų būtų, jei šeimoje esantis paauglys, norėtų pasijusti savarankiškesniu , turėdamas savo atskirą kambarį ir šalia esantį atskira WC , galėtų niekam netrukdomas, kada panorėjęs išeiti ir įeiti į butą. Antrasis pasiūlymas, tai pastačius automobilį vidiniame kieme, be reikalo neiti aplink visą namą, o papraščiausiai į butą pakilti pasinaudojus antruoju įėjimu iš vidinės pusės.Ši vieta yra išskirtina tuo,jog Teatro gatvė yra greta miesto centrinės dalies ir pagrindinių miesto traukos objektų. Tai viena iš prestižiškiausių Vilniaus miesto dalių. Visai greta - Vilniaus miesto senamiestis, Vilniaus centras, o norintiems atsipūsti ir pabėgti nuo pilkos miesto rutinos, čia pat ir Vingio parkas. Netoliese dramos teatras, šalia ir P. Cvirkos skveras. Kadangi butas yra visiškai laisvas, įsikelti galėsite, iškart po sandorio.BUTAS:• 87 kv.m. butas;• 4 kambariai;• 4 aukštas iš 4;• Šildymas - dujinis;• Butas parduodamas su virtuvės baldais, bei integruota buitine technika;• Butui priklauso laiptinėje esantis sandėliukas, kuris nėra įskaičiuotas į buto kvadratūrą. ĮRENGIMAS:• Sienos – dažytos; • Grindys – parketas;• Lauko durys – šarvuotos, vidaus –medinės; • Aukštos lubos; . DABARTINIS IŠPLANAVIMAS:• Koridorius-4,30 kv.m.• Vonia kartu su WC -6,42 kv.m.• WC -2 kv.m. • Virtuvė-18,60 kv.m.• Sveitainė -37.55 kv.m.• Miegamasis-19,05 kv.m. SIŪLOMAS IŠPLANAVIMAS:• Koridorius-4,30 kv.m.• Vonia kartu su WC -5.0 kv.m.• Miegamasis-18,60 kv.m.• Sveitainė sujungta su virtuve-22 .50 kv.m.• Miegamasis-19,05 kv.m. Miegamasis-17.55 NAMAS:• 1940 m. statybos pabaiga;• Kodinė laiptinė;• Vidinis kiemas su automatine užtvara;PARKAVIMAS:•Parkavimas namo vidiniame kieme;VIETA:• Iki miesto centro – 0.89 km;• Iki artimiausios transporto stotelės „Reformatų“ -0,22 km• Iki parduotuvės „IKI EXPRESS“ -0,44 km;• Iki CENTRO POLIKLINIKOS-0,11 km• Iki lopšelio darželio „Bildukas“ -0,25 km;• Iki Vilniaus Karaliaus Mindaugo vidurinės mokyklos -0,31 km;
189 000 €
87.0 m² | 3 kamb. | 1940 m. | 4 / 4 a. | 2172.41 €/m²
PARDUODAMAS BUTAS IŠSKIRTINIAME NAME MINDAUGO - TEATRO g. 10 Butas turi didelį privalumą jis yra su dviem atskirais įėjimais, pirmasis įėjimas- pro paradinę laiptinę kurios dizainas sukurtas remiantis, neįprasto ir užhipnotizuojančio grožio renesanso epochos architektūra, antrasis įėjimas- tai laiptinė vedanti į vidinį kiemą. Namo paradinės durys autentiškos XX. a. pr. Bute yra du įėjimai, vieną iš jų galime užmūryti.Turime keletą pasiūlymų kaip galima būtų panaudoti, bute esančius du įėjimus. Pirmasis jų būtų, jei šeimoje esantis paauglys, norėtų pasijusti savarankiškesniu , turėdamas savo atskirą kambarį ir šalia esantį atskira WC , galėtų niekam netrukdomas, kada panorėjęs išeiti ir įeiti į butą. Antrasis pasiūlymas, tai pastačius automobilį vidiniame kieme, be reikalo neiti aplink visą namą, o papraščiausiai į butą pakilti pasinaudojus antruoju įėjimu iš vidinės pusės.Ši vieta yra išskirtina tuo,jog Teatro gatvė yra greta miesto centrinės dalies ir pagrindinių miesto traukos objektų. Tai viena iš prestižiškiausių Vilniaus miesto dalių. Visai greta - Vilniaus miesto senamiestis, Vilniaus centras, o norintiems atsipūsti ir pabėgti nuo pilkos miesto rutinos, čia pat ir Vingio parkas. Netoliese dramos teatras, šalia ir P. Cvirkos skveras. Kadangi butas yra visiškai laisvas, įsikelti galėsite, iškart po sandorio.BUTAS:• 87 kv.m. butas;• 3 kambariai;• 4 aukštas iš 4;• Šildymas - dujinis;• Butas parduodamas su virtuvės baldais, bei integruota buitine technika;• Butui priklauso laiptinėje esantis sandėliukas, kuris nėra įskaičiuotas į buto kvadratūrą. ĮRENGIMAS:• Sienos – dažytos; • Grindys – parketas;• Lauko durys – šarvuotos, vidaus –medinės; • Aukštos lubos; . DABARTINIS IŠPLANAVIMAS:• Koridorius-4,30 kv.m.• Vonia kartu su WC -6,42 kv.m.• WC -2 kv.m. • Virtuvė-18,60 kv.m.• Sveitainė -37.55 kv.m.• Miegamasis-19,05 kv.m. SIŪLOMAS IŠPLANAVIMAS:• Koridorius-4,30 kv.m.• Vonia kartu su WC -6,42 kv.m.• WC-2 kv.m. • Miegamasis-18,60 kv.m.• Sveitainė sujungta su virtuve-37.55 kv.m.• Miegamasis-19,05 kv.m. NAMAS:• 1940 m. statybos pabaiga;• Kodinė laiptinė;• Vidinis kiemas su automatine užtvara;PARKAVIMAS:•Parkavimas namo vidiniame kieme;VIETA:• Iki miesto centro – 0.89 km;• Iki artimiausios transporto stotelės „Reformatų“ -0,22 km• Iki parduotuvės „IKI EXPRESS“ -0,44 km;• Iki CENTRO POLIKLINIKOS-0,11 km• Iki lopšelio darželio „Bildukas“ -0,25 km;• Iki Vilniaus Karaliaus Mindaugo vidurinės mokyklos -0,31 km;
329 900 €
(889 €/m²)
370.93 m² | 2 a. | 8 kamb. | Įrengtas | Mūrinis
Aprašymas
Parduodamas išskirtinis 370,93 kv. m. namas su 16,70 a. sklypu prie Žalesėlio ež., Vilniaus raj.

NAMAS:
Bendras plotas – 370,93 kv. m.
Įrengimo lygis – puikiai įrengtas.
Aukštų skaičius – 2 + rūsys.
Statybos metai – 2007 m.

SKLYPAS – 16,70 arų, iš kurių:
• 6,20 arų užima namas ir pagalbiniai statiniai (~40 kv.m. dvivietis garažas, šuns voljeras),
• 4,27 užima trinkelėmis grįstas kiemas ir sodelis bei
• 6,23 arų plotą sudaro priėjimas prie ežero).

NAMO PLANAS pavaizduotas erdviniame plane prie nuotraukų.

Rūsyje:
Pirtis – 3,84 kv.m.
Prausykla su dviem dušais ir praustuve – 3,98 kv.m.
WC – 0,88 kv.m.
Priešpirtis poilsiui ir pašnekesiams – 14,86 kv.m.
Priešpirtis poilsiui ir pašnekesiams – 12,42 kv.m.

Pirmame aukšte:
Įstiklintas prieangis – 7,41 kv.m.
Holas – 14,17 kv.m.
Darbo kambarys – 10,04 kv.m.
Pobūvių salė / Žiemos sodas – 36,92 kv.m.
Miegamasis su krosnele ir akvariumu – 24,08 kv.m.
Erdvi svetainė su židiniu – 40,60 kv.m.
Biliardinė – 43,41 kv.m.
1 aukšto vonios kambarys – 11 kv.m.
Katilinė – 7,97 kv.m.
Daug vietos sandėliavimui, išnaudotos visos paslėptos erdvės.

Antrame aukšte:
Virtuvė – 27,95 kv.m.
Įspūdinga istiklintu stogu svetainė su valgomuoju – 47,94 kv.m.
Šeimininkų miegamasis – 38,55 kv.m.
Miegamasis – 10,26 kv.m.
Vonios kambarys – 4,61 kv.m.

ĮRENGIMAS:
Stogas – permatomas stiklinis su apsaugomis nuo saulės, name sumontuoti 4 veikiantys kondicionieriai.
Langai – plastikiniai, orientuoti į visas pasaulio puses.
Grindys – plytelės pirmame aukšte bei kokybiškas laminatas antrame. (San.mazguose bei pirmo aukšto patalpose įrengtas grindinis šildymas)
Viduje sienos – dažytos.
Virtuvės baldai ir buitinė technika – integruoti.
Svetainėje yra židinys bei miegamajame yra krosnele.
Koridoriuje bei beveik visuose kambariuose įrengtos sieninės spintos.
Erdvus žiemos sodas su vaizdu į ežerą, trinkelėmis išklota teritorija aplink namą, įvažiavimas į kiemą bei garažą.
Automatiniai kiemo bei garažo vartai.
Įrengta apsaugos sistema.
Yra kabelinės televizijos bei interneto įvadai.

KOMUNIKACIJOS:
Šildymas – naujas granulinis Biokaitros katilas.
Vandentiekis – vietinis.
Kanalizacija – vietiniai „Traidenio“ valymo įrenginiai.

Skoningai ir kokybiškai įrengtas 8 kambarių namas nuostanioje vietoje, individualių namų kvartale prie ežero. Unikalus pusiau stiklinis fasadas. Sklypas ribojasi su ežeru, tad tai puiki vieta vertinantiems gamtos kaimynystę ir jos teikiamus privalumus. Namo statybai bei įrengimui naudotos tik kokybiškos ir ilgaamžės medžiagos bei įranga. Patalpos jaukios, funkcionaliai suplanuotos patogiam šeimos gyvenimui. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, kuris džiugina šiluma ir jaukumu šaltuoju metų laiku. Iš holo patenkama į erdvų, vietomis net iki 4 m. aukščio įspūdingą žiemos sodą – įstiklintą terąsą, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į ežerą. Šią patalpą galima naudoti ir kaip šventinę salę su scena. Vitrininiai langai leidžia grožėtis žaluma ir iš namų. Virtuvė su baru yra pereinančioje erdvėje su svetaine ir valgomuoju, virtuvės baldai bei technika – integruoti. Visame name patalpos erdvios ir šviesios, pro langus atsiveria vaizdai į išpuoselėtą kiemą, kaimynystę bei ežerą. Gražiai sutvarkyta aplinka: teritorijose prie įvažiavimo ir aplink namą sudėtos trinkelės, kitoje kiemo dalyje žaliuoja veja, gausu aplinką puošiančių dekoratyvinių augalų. Name stove gatvės užsisukime, mažas pravažiuojamumas, sklypo teritorija aptverta, o į kiemą patenkama pro automatinius vartus atidaromus pulteliu. Tai puikūs namai šeimai svajojančiai gyventi atokiau nuo miesto šurmulio, bendruomeniškoje ir saugioje aplinkoje, bet per daug nenutolus nuo sostinės ritmo.

Norėtumėte paklausti, apžiūrėti ? – skambinkite Jums patogiu metu tel. 8 6 55 317 43
_ _ _ _ _ _ _ _//_ _ _ _ _ _ _ _

Profesionali pagalba PARDUODANT ar NUOMOJANT nekilnojamąjį turtą.
Skambinkite ir kvieskite NEMOKAMAI KONSULTACIJAI: +370 655 317 43.
1