Visi skelbimai
Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
"Vokieciu aviganiai" surasta šiose kategorijose
Paieška

Vokieciu aviganiai

Skelbimų 8
150 €
Šunys , Aviganis , Parduodame Grynaveislius Vokiečių Aviganių veislės šuniukus. Abu tėveliai yra Grynaveisliai Vokiečių Aviganiai. Labai protingi, labai geri sargai ir kuo puikiausiai sutariantys su vaikais. Mažyliai labai gražūs, stiprūs,sveiki, energingi, drąsūs, smalsūs. Jau pilnai savarankiški ir ieško savo atsakingų, bei mylinčių šeimininkų. Jau išmoko ėsti sausą maistelį, lakti vandenuką. Šuniukai bus parduodami tik į geras rankas. Mes norime,jog mūsų šuniukai būtų laimingi ! Tai tikrai nepaprasto grožio augintiniai, kurie gali būti tobuli jūsų draugai, bei šeimos nariai. Šeimininkams suteikiame visą reikalingą informaciją auginimo, dresavimo, maitinimo ir kitais rūpimais klausimais. Svajojantys, norintys auginti ir mylėti šios veislės šuniukus maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu 865483970. Jei neatsiliepiu, o jūs turite klausimų rašykite sms, nes dirbu ir nevisada galiu kalbėti. Patekęs į geras rankas jis gali tapti tikru svajonių šunimi. Vokiečių aviganiu visuomet galima pasitikėti. Jis budrus ir nepaperkamas. Šis šuo be galo atsidavęs savo šeimininkui ir jo šeimai – esant reikalui, visuomet juos atkakliai gina. Kaina galutine : 150 Euru VILKAVISKISIGNALINA
Vilkaviškio r. sav.
100 €
Šunys , Vokiečių aviganis , Parduodami įspūdingo grožio vokiečių aviganių šuniukai, gimę balandžio 20d. Šuniukai bus nukirminti, paskiepinti pagal amžių. Esant būtinybei turės EU pasą. Motina graži, protinga, sargi, paklusni. Tėvas trumpaplaukis kilmingas vokiečių aviganis.
Jurbarko r. sav.
120 €
Šunys , šunys , Parduodami grynaveisliai vokiečių aviganių šuniukai, 2 mėnesių.
Šiauliai
500 €
Šunys , šuo , Veislynas siūlo vokiečių aviganių šuniukus. Mama: Eva Oazė BH, KKL1. Tėtis: Omar von der Berghofer-Heide BH, KKL1, LT JCH, LT CH. Abu tėvai išlaikę dresūros egzaminus, praėję veislinę apžiūrą.Šuniukai gimę 2016.01.18. vadoje 9šuniukai 5patinėliai ir 4kalytės mažyliai į naujus namus galės keliauti nuo 2016.03.18. Šuniukai pardavimo metu turės kilmę patvirtinančius dokumentus, ES skiepų pasus, bus čipuoti, vakcinuoti bei dehelminizuoti pagal amžių.Būsimiems šeimininkams suteiksime visą reikiamą informaciją apie šuniuko auginimą, dresavimą bei maitinimą.ŠUNIUKUS GALIMA REZERVUOTI !
Kaunas
150 €
Šunys , kalytės , Parduodami grynaveisliai,sveiki vokiečių aviganių šuniukai gime balandzio 23 dieną.šuniukų tevai grynaveisliai,puikių darbinių savybių vokiečių aviganiai,gyvena kartu.Liko 3 grazuolės kalytės.
Kaišiadorių r. sav.
130 €
Šunys , Šuniukas , Parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai. Labai guvūs, kruopščiai prižiūrimi. Nauja vada, vadoje 8 šuniukai, 2 patelės, 6 patinėliai. Mama ir tėvas - vokiečių aviganiai (be kilmės dokumentų). Ir mama (paskutine nuotrauka) ir tėvas labai sargūs šunys, draugiški su šeimos nariais, labai protingi.Šuniukai bus paskiepyti su pasais. kaina 130 Eur.Šuniukai yra Lentvaryje
Vilnius
130 €
Šunys , Šuo , Sveiki, parduodamas vokiečių aviganiu veislės šuniukas. Šuniukas gimė 2016-01-17. Abu tėveliai yra vokiečių aviganiai kuriuos jūsų noru bus galima pamatyti. Tėvai mokyti ir turi geras darbines savybes.
Šilutės r. sav.
550 €
Šunys , ŠUNIUKAI , 2016 m. gegužės 3 d. veislyne "Angelo Slėnis" gimė Šveicarų Baltųjų aviganių vada. Šuniukai turės kilmės dokumentus (FCI, LKD), euro pasus, mikročipą, bus paskiepyti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Tėvas: LT JCH CEZAR Boski Bialy Dom (HD-A, ED-0, Mdr1+/-)Mama: LT JCH DONNA Pamario Vilke (HD-A, ED-03, Mdr1+/+)Šveicarų Baltasis aviganis - šuo tinkantis šeimoms su mažais vaikais, nes jie yra švelnūs, jautrūs ir pastovūs šunys. Tai šuo kompanionas, kuris turi jausmą saugoti savo šeimą. Jie visada norės įtikti šeimininkui, yra itin imlūs dresūrai bei noriai žaidžia, yra stiprūs ir ištvermingi. Labai mėgsta važiuoti automobiliu, maudytis vandens telkiniuose. Gražiai sutaria su kitais naminiai gyvūnais. Jie gali būtį tikrais aviganiai ir dirbti pagal jų veisimo paskirtį - suvaryti gyvulių bandas, paukščius. Baltojo aviganio protėvis yra vokiečių aviganis. Tėvai parodų nugalėtojai ir čempionai, įvertinti puikiai ir iškovoję titulus: LT JCH, CAC, BOB, BOS, N. Tėvai sveiki, atlikti displazijos tyrimai ir MDR1. Mus galite aplankyti ir daugiau sužinoti apie veislę, pamatyti fotogaleriją adresu: http://whiteswissshepherd.weebly.com/ Facebooke: http://www.facebook.com/aviganiai Taip pat atvykę į svečius šalia Vilniaus. Susidomėjus prašau kreiptis telefonu arba el. paštu. 868231928 860435970 baltasis.aviganis@gmail.com Veislynas "Angelo Slėnis"
Vilnius