Visi skelbimai
Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
"Vokieciu aviganiai" surasta šiose kategorijose
Paieška

Vokieciu aviganiai

Skelbimų 5
150 €
Šunys , Aviganis , Parduodame Grynaveislius Vokiečių Aviganių veislės šuniukus. Abu tėveliai yra Grynaveisliai Vokiečių Aviganiai. Labai protingi, labai geri sargai ir kuo puikiausiai sutariantys su vaikais. Mažyliai labai gražūs, stiprūs,sveiki, energingi, drąsūs, smalsūs. Jau pilnai savarankiški ir ieško savo atsakingų, bei mylinčių šeimininkų. Jau išmoko ėsti sausą maistelį, lakti vandenuką. Šuniukai bus parduodami tik į geras rankas. Mes norime,jog mūsų šuniukai būtų laimingi ! Tai tikrai nepaprasto grožio augintiniai, kurie gali būti tobuli jūsų draugai, bei šeimos nariai. Šeimininkams suteikiame visą reikalingą informaciją auginimo, dresavimo, maitinimo ir kitais rūpimais klausimais. Svajojantys, norintys auginti ir mylėti šios veislės šuniukus maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu 865483970. Jei neatsiliepiu, o jūs turite klausimų rašykite sms, nes dirbu ir nevisada galiu kalbėti. Patekęs į geras rankas jis gali tapti tikru svajonių šunimi. Vokiečių aviganiu visuomet galima pasitikėti. Jis budrus ir nepaperkamas. Šis šuo be galo atsidavęs savo šeimininkui ir jo šeimai – esant reikalui, visuomet juos atkakliai gina. Kaina galutine : 150 Euru LAZDIJAIJONAVA
Alytaus r. sav.
100 €
Šunys , Vokiečių aviganis , Parduodami įspūdingo grožio vokiečių aviganių šuniukai, gimę balandžio 20d. Šuniukai bus nukirminti, paskiepinti pagal amžių. Esant būtinybei turės EU pasą. Motina graži, protinga, sargi, paklusni. Tėvas trumpaplaukis kilmingas vokiečių aviganis.
Jurbarko r. sav.
100 €
Šunys , šuo , Žaismingi, aktyvūs, ėda viską, ypač žalią mėsą, kaulus. Tėvus galima pamatyti.
Alytaus r. sav.
120 €
Šunys , ŠUNIUKAI , Parduodame ilgaplaukius Vokiečių aviganių šuniukus.Abu tėveliai yra Grynaveisliai Vokiečių Aviganiai (yra pridėta jų foto). Vadoje 6 mergaitės ir 2 berniukai. Atsivedė gegužės 5d. Mažyliai labai gražūs, stiprūs,sveiki, energingi. Jau pilnai savarankiški ir ieško savo atsakingų šeimininkų.
Rokiškio r. sav.
500 €
Šunys , ŠUNIUKAI , 2016 m. gegužės 3 d. veislyne "Angelo Slėnis" gimė Šveicarų Baltųjų aviganių vada. Šuniukai turės kilmės dokumentus (FCI, LKD), euro pasus, mikročipą, bus paskiepyti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Tėvas: LT JCH CEZAR Boski Bialy Dom (HD-A, ED-0, Mdr1+/-)Mama: LT JCH DONNA Pamario Vilke (HD-A, ED-03, Mdr1+/+)Šveicarų Baltasis aviganis - šuo tinkantis šeimoms su mažais vaikais, nes jie yra švelnūs, jautrūs ir pastovūs šunys. Tai šuo kompanionas, kuris turi jausmą saugoti savo šeimą. Jie visada norės įtikti šeimininkui, yra itin imlūs dresūrai bei noriai žaidžia, yra stiprūs ir ištvermingi. Labai mėgsta važiuoti automobiliu, maudytis vandens telkiniuose. Gražiai sutaria su kitais naminiai gyvūnais. Jie gali būtį tikrais aviganiai ir dirbti pagal jų veisimo paskirtį - suvaryti gyvulių bandas, paukščius. Baltojo aviganio protėvis yra vokiečių aviganis. Tėvai parodų nugalėtojai ir čempionai, įvertinti puikiai ir iškovoję titulus: LT JCH, CAC, BOB, BOS, N. Tėvai sveiki, atlikti displazijos tyrimai ir MDR1. Mus galite aplankyti ir daugiau sužinoti apie veislę, pamatyti fotogaleriją adresu: http://whiteswissshepherd.weebly.com/ Facebooke: http://www.facebook.com/aviganiai Taip pat atvykę į svečius šalia Vilniaus. Susidomėjus prašau kreiptis telefonu arba el. paštu. 868231928 860435970 baltasis.aviganis@gmail.com Veislynas "Angelo Slėnis"
Vilnius