Visi skelbimai
Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
"Vokieciu aviganiai" surasta šiose kategorijose
Paieška

Vokieciu aviganiai

Skelbimų 11
100 €
Šunys , Šunys , Sveiki,parduodami vokiečių aviganių šuniukai. Šuniukai gime 2015-11-25, patikrinti pas veterinarą, nukirminti. Nuotraukose yra motinos ir tėvo nuotrakos, jie gyvena kartu, todėl yra galimybė juos pamatyt. Kaina 100 eur už šiniuką. Yra 3 berniukai ir 2 mergaitės.
Kėdainių r. sav.
100 €
Šunys , ŠUNIUKAI , Laba diena parduodame vokiečių aviganiai dvi kalytės,gimusios rugsėjo 18 dieną.Nukirmintos ir paskiepitos,Tėvai matosi nuotraukose..Dominančius skambinkite.Nr 862598916
Mažeikių r. sav.
110 €
Šunys , Šunys , Parduodami grynaveisliai vokiečių aviganių šuniukai vadoje 5 šuniukai 3 kalytės gimę 2015.12.20
Anykščių r. sav.
80 €
Šunys , Aviganiai , parduodami vokiečių veislės aviganė,turi po pirmą skiepą ,ir suduoti vaistai nuo kirminų,trumpaplaukė.Jai 2mėnesiai ir 2savaitės gyvena lauke,trumpaplaukė tėvai gyvena kartu galima pamatyti.
Šiauliai
100 €
Šunys , suo , Vokieciu aviganiu veisles suniukai, gime 2015 11 24, tevai gyvena kartu, dresuoti apsaugai, su kilmes dokumentais, 5 berniukai ir viena mergyte iesko atsakingu ir mylinciu seimininku.
Akmenės r. sav.
100 €
Šunys , vokiečių aviganis , Parduodami grynaveisliai vokiečių aviganių šuniukai gimę 2015.09.04 jie nukirminti,paskiepyti ir išimti gyvūnų pasai.
Raseinių r. sav.
340 €
Šunys , vokieciu aviganis , Veisykla HEZORA FCL rejestruota Kinologijos Sajungoje Lenkijoje (Sopotas) siulo isigyto suniukus (2 trumpaplaukius ir 3 ilgaplaukius) kurie gime 2015.11.22Tevas: Maximus aus der Brunnenstraße - VA 1 PL 2015 Nugaletojas Vokieciu Aviganio Klubo.(suniukai nukirminuoti 3 kartus, vakcinuoti, chipuoti ir tures pap. dokumentu)Daugiau Informacijos : http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-szczeniaki-fci-i5915065464.html
Vilnius
65 €
Šunys , ŠUNIUKAI , Lapkričio 8d. Sulaukėm šeimos pagausėjimo, dabar turim penkis mažyčius šuniukus. Mūsų jauni Vokiečių aviganiai labai norėtų surasti naujus namus!
Anykščių r. sav.
120 €
Šunys , VOKIECIU AVIGANIU VADA , Sveiki, parduodami vokiečių aviganiu veislės šuniukai. Šuniukai gimė 2015-12-20, vadoje yra 4 patinėliai ir 6 kalytės. Abu tėveliai yra vokiečių aviganiai kuriuos galima bus pamatyti. Tėvai mokyti ir turi geras darbines savybes.
Vilnius
150 €
Šunys , AVIGANIUKAI , Parduodame Grynaveislius Vokiečių Aviganių veislės mažylius. Abu tėveliai yra Grynaveisliai Vokiečių Aviganiai. Labai protingi , labai geri sargai ir kuo puikiausiai sutariantys su vaikais. Mažyliai labai gražūs, stiprūs,sveiki, energingi, drąsūs, smalsūs. Jau pilnai savarankiški ir ieško savo atsakingų, bei mylinčių šeimininkų. Jau išmoko ėsti sausą maistelį, lakti vandenuką. Šuniukai bus parduodami tik į geras rankas. Mes norime,jog mūsų šuniukai būtų laimingi ! Tai tikrai nepaprasto grožio augintiniai, kurie gali būti tobuli jūsų draugai, bei šeimos nariai. Šeimininkams suteikiame visą reikalingą informaciją auginimo, dresavimo, maitinimo ir kitais rūpimais klausimais. Svajojantys, norintys auginti ir mylėti šios veislės šuniukus maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu 865483970. Arba Skype : vestuke111 Patekęs į geras rankas jis gali tapti tikru svajonių šunimi. Vokiečių aviganiu visuomet galima pasitikėti. Jis budrus ir nepaperkamas. Šis šuo be galo atsidavęs savo šeimininkui ir jo šeimai – esant reikalui, visuomet juos atkakliai gina. Kaina galutine : 150 Euru MARIJAMPOLĖ ALYTUS
Alytus
Šunys , Likimo valiai paliktas VA , Vokiečių aviganis, gal kiek maišytas. Nesenas, su antkakliu. Išmestas jau trečią dieną Širvintų r. Barskūnų km. (riba su Vilniaus r.) Kažkas vėlai vakare privažiavo ir atidarė dureles, išmetė, nuvažiavo. Laikinai kaimiečiai uždarė su savo aviganiais į aptvarą, nes pjovė vištas. Geras, draugiškas, tik jam nejauku su tais kitais patinais aviganiais, uodegą paspaudęs, bet gerietis. Su žmogum taip pat draugiškas. Tikimės, kad atsiras geraširdžiai žmonės, antrą kartą neišmesiantys šio padarėlio
Širvintų r. sav.