Parduoda
└ Parduoda└ Lengvųjų└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Vilnius

1
/
3
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
125 / 0
Skelbimo ID: 54084165
Pagaminimo metai
naudoja pagr. atmintį m.
Darbinis tūris
0.0 l

Aprašymas

Parduodame ir Restauruojame purkstukus ir kuro siurblius, garantija nuo 6 menesiu iki 1 metu.(Bosch, Delphi, Siemens, Lucas)

Purkštukas 6510700287 Delphi
Purkštukas 6510700487 Delphi
Purkštukas 6510701287 Delphi
Purkštukas A6510700287 Delphi
Purkštukas A6510700487 Delphi
Purkštukas A6510701287 Delphi
Purkštukas R00001D
Purkštukas R00001H
Purkštukas EJBR00001D
Purkštukas EJBR00001H
Purkštukas 28254952
Purkštukas 28246359
Purkštukas 28254950
Mercedes sprinter purkstukas 0445115068
Mercedes sprinter purkstukas 0445115032
Mercedes sprinter purkstukas 0445115073
Mercedes sprinter purkstukas 0986435356

Daugiau info http://www.dieselservis.lt
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
125 / 0
Skelbimo ID: 54084165
+370 69941902
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 69941902