Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

DAF 105

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
1060 / 0
Skelbimo ID: 51589062
Markė
DAF
Modelis
105
Pagaminimo data
naudoja pagr. atmintį m.

Aprašymas

Parduodu po kapitalinio remonto :
visu tipu :
- TURBINOS (12men garantijos)
- KOMPRESORIAI (12men garantijos)
MAN DAF RENAULT IVECO VOLVO MB SCANIA
kompresorius DAF 105
kompresorius DAF 95


DAF wabco kompresorius 1506773
DAF wabco kompresorius 4111510000
DAF wabco kompresorius 4111540040
DAF wabco kompresorius 1517938
DAF wabco kompresorius 4111540030
DAF wabco kompresorius 4111540000
DAF wabco galva 4120908032
DAF wabco galva 1519446
DAF wabco kompresorius 4124420000
DAF wabco kompresorius 1522159
DAF wabco kompresorius 4127040240
DAF wabco kompresorius 4127040060
DAF wabco kompresorius 4127040100
DAF wabco kompresorius 4127040140
DAF wabco kompresorius 1523988
DAF wabco kompresorius 9115040520
DAF wabco kompresorius 1373081
DAF wabco kompresorius 528737
DAF wabco kompresorius 0762788
DAF wabco kompresorius 1373080
DAF wabco kompresorius 9115040600
DAF wabco kompresorius 1373426
DAF wabco kompresorius 1373425
DAF wabco kompresorius 1298052
DAF wabco kompresorius 9115045060
DAF wabco kompresorius 9115045010
DAF wabco kompresorius 9115045030
DAF wabco kompresorius 9115045040
DAF wabco kompresorius 9115045050
DAF wabco kompresorius 1310523
DAF wabco kompresorius 1786678
DAF wabco kompresorius 1628444
DAF wabco kompresorius1604420
DAF wabco kompresorius 1451651
DAF wabco kompresorius 1736785
DAF wabco kompresorius 9115051500
DAF wabco kompresorius 1504923
DAF wabco kompresorius 1506365
DAF wabco kompresorius 9125180040
DAF wabco kompresorius 9125180030
DAF wabco kompresorius 1696197
DAF wabco kompresorius 9125182060
DAF wabco kompresorius 9125182000
DAF wabco kompresorius 9125182040
DAF wabco kompresorius 1689065
DAF wabco kompresorius 1813541
DAF wabco kompresorius 1795776
DAF wabco kompresorius 1736790
DAF knorr kompresorius KZ1114-1
DAF knorr kompresorius CBU1206
DAF knorr kompresorius LK3859
DAF knorr kompresorius 4899461
DAF knorr kompresorius 1404355
DAF knorr kompresorius 3964689
DAF knorr kompresorius LK3833
DAF knorr kompresorius CBU2642
DAF knorr kompresorius LK1539
DAF knorr kompresorius 0537989
DAF knorr kompresorius LK3875
DAF knorr kompresorius LK3839
DAF knorr kompresorius 1403939
DAF knorr kompresorius LP4823
DAF knorr kompresorius 1396290
DAF knorr kompresorius 1321470
DAF knorr kompresorius 1241874 DAF 105
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
1060 / 0
Skelbimo ID: 51589062
+370 65011930
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 65011930