Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Iveco Stralis

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
1665 / 3
Skelbimo ID: 51589016
Markė
Iveco
Modelis
Stralis
Pagaminimo data
naudoja pagr. atmintį m.

Aprašymas

PARDUODU PO KAPITALINIO REMONTO :
visu tipu :
- TURBINOS (12men garantijos)
- KOMPRESORIAI (12men garantijos)
MAN DAF RENAULT IVECO VOLVO MB SCANIA

Iveco STRALIS TURBINA
Iveco STRALIS KOMPRESORIUS
Cursor 9 TURBINA
Cursor 10 TURBINA
Cursor 11 TURBINA
Cursor 12 TURBINA
Cursor 13 TURBINA
Cursor 9 KOMPRESORIUS
Cursor 10 KOMPRESORIUS
Cursor 11 KOMPRESORIUS
Cursor 12 KOMPRESORIUS
Cursor 13 KOMPRESORIUS


Turbina CURSOR 10 HY55V 3594725 504003367
Turbina CURSOR 10 HY55V 3594875 504003367
Turbina CURSOR 10 HY55V 3597276
Turbina CURSOR 10 HY55V 3597277 504044516
Turbina CURSOR 10 HY55V 3598516
Turbina CURSOR 10 HY55V 4036283 504044516
Turbina CURSOR 10 HY55V 4038393 504044516
Turbina CURSOR 10 HY55V 4042550 504044516
Turbina CURSOR 10 HY55V 4043378 504044516
Turbina CURSOR 10 HY55V 4043380 504044516
Turbina CURSOR 10 HY55V 4046943 504255233
Turbina CURSOR 10 HY55V 4046944 504255233
Turbina CURSOR 10 HY55V 4046976 504269296
Turbina CURSOR 10 HY55V 4046977 504269296
Turbina CURSOR 10 HY55V 4047702
Turbina CURSOR 10 HY55V 4047703
Turbina CURSOR 13 HY55V 3594712
Turbina CURSOR 13 HY55V 3594931 504004854
Turbina CURSOR 13 HY55V 3594932 504000453
Turbina CURSOR 13 HY55V 3595671 504004854
Turbina CURSOR 13 HY55V 3598515 504004854
Turbina CURSOR 13 HY55V 4036282 504004854
Turbina CURSOR 13 HY55V 4038389 504004854
Turbina CURSOR 13 HY55V 4042547 504000453
Turbina CURSOR 13 HY55V 4043267
Turbina CURSOR 13 HY55V 4043324 504004584
Turbina CURSOR 13 HY55V 4043325 504000453
Turbina CURSOR 13 HY55V 4046945 504252142
Turbina CURSOR 13 HY55V 4046946 504252142
Turbina CURSOR 13 HY55V 4046978 504268887
Turbina CURSOR 13 HY55V 4046979 504268887
Turbina CURSOR 8 HY40V 3594774 504017225
Turbina CURSOR 8 HY40V 3594910 504032322
Turbina CURSOR 8 HY40V 3594948 504017225
Turbina CURSOR 8 HY40V 3595021 500393559
Turbina CURSOR 8 HY40V 3595022 500039355
Turbina CURSOR 8 HY40V 3595923 500341336
Turbina CURSOR 8 HY40V 3596071 504014308
Turbina CURSOR 8 HY40V 3596794 504025637
Turbina CURSOR 8 HY40V 3596821 500341336
Turbina CURSOR 8 HY40V 3598517 504032322
Turbina CURSOR 8 HY40V 3598518 500341336
Turbina CURSOR 8 HY40V 3598519 500393559
Turbina CURSOR 8 HY40V 4036479 504032322
Turbina CURSOR 8 HY40V 4037609 504025637
Turbina CURSOR 8 HY40V 4038396 404032322
Turbina CURSOR 8 HY40V 4038401 504025637
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039378 504108311
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039379 504108308
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039380 504108309
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039381 504108310
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039382 504108311
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039383 504108312
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039899 504108309
Turbina CURSOR 8 HY40V 4039900 504108312
Turbina CURSOR 8 HY40V 4041640 504032322
Turbina CURSOR 8 HY40V 4041642 500393559
Turbina CURSOR 8 HY40V 4041643 504108308
Turbina CURSOR 8 HY40V 4041644 504108312
Turbina CURSOR 8 HY40V 4042532 504014308
Turbina CURSOR 8 HY40V 4042537 504025637
Turbina CURSOR 8 HY40V 4042540 504108309
Turbina CURSOR 8 HY40V 4042543 504108310
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043387 504017225
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043388 504108310
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043389 504108309
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043390 504025637
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043509 500341336
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043510 504032322
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043511 500393559
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043512 504025637
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043513 504017225
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043514 504014308
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043515 504108308
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043516 504108309
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043517 504108310
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043518 504108311
Turbina CURSOR 8 HY40V 4043519 504108312
Turbina CURSOR 8 - HY40V 4046928 504252148
Turbina CURSOR 8 - HY40V 4046929 504252146
Turbina CURSOR 8 - HY40V 4046930 504252148
Turbina CURSOR 8 HY40V 4046931 504252234
Turbina CURSOR 8 -H Y40V 4046932 504252235
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046933 504252241
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046934 504252241
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046935 504252242
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046936 504252243
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046937 504252238
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046938 504252238
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046940 504252149
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046941 504252149
Turbina CURSOR 8 -HY40V 4046942 504252233


Iveco wabco kompresorius 4123520200
Iveco wabco kompresorius 504308489
Iveco knorr kompresorius K007254
Iveco knorr kompresorius 500310903
Iveco knorr kompresorius K007381
Iveco knorr kompresorius 500310900
Iveco knorr kompresorius K007388
Iveco knorr kompresorius 98465001
Iveco knorr kompresorius 500310901
Iveco knorr kompresorius K007389
Iveco knorr kompresorius 500310902
Iveco knorr kompresorius 99476154
Iveco knorr kompresorius LK1500
Iveco knorr kompresorius 8009674
Iveco knorr kompresorius 01173863
Iveco knorr kompresorius 1261100
Iveco knorr kompresorius 01173877
Iveco knorr kompresorius 01261659
Iveco knorr kompresorius 42522661
Iveco knorr kompresorius LK3840
Iveco knorr kompresorius 504016815
Iveco knorr kompresorius 504080656
Iveco knorr kompresorius 4897300
Iveco knorr kompresorius LK3908
Iveco knorr kompresorius 1174519
Iveco knorr kompresorius 1177290
Iveco knorr kompresorius 001173793
Iveco knorr kompresorius LK3994
Iveco knorr kompresorius 504016818
Iveco knorr kompresorius LK4918
Iveco knorr kompresorius 01173423
Iveco knorr kompresorius 8113633
Iveco knorr kompresorius 70305889
Iveco knorr kompresorius LK4969
Iveco knorr kompresorius 5801216167
Iveco knorr kompresorius LP4812
Iveco knorr kompresorius 1599999
Iveco knorr kompresorius 8005487
Iveco knorr kompresorius 5003217
Iveco knorr kompresorius LP4857
Iveco knorr kompresorius 41211121
Iveco knorr kompresorius 99471919
Iveco knorr kompresorius 041211121
Iveco knorr kompresorius 504308843
Iveco knorr kompresorius 99471918
Iveco knorr kompresorius 41211339 Iveco Stralis
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
1665 / 3
Skelbimo ID: 51589016
+370 65011930
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 65011930