Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Iveco Stralis

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
690 / 0
Skelbimo ID: 51589017
Markė
Iveco
Modelis
Stralis
Pagaminimo data
naudoja pagr. atmintį m.

Aprašymas

Profesionalus stabdziu suportu remontas ir pardavimas sunkvezimiams :

-Scania
-Renault
-Volvo
-Iveco
-Mercedes
-Man
-Daf

Stabdziu suportai priekaboms ant asiu :
-MERCEDES
-SAF
-BPW
-BPW ECO
-BPW ECO PLUS
-ROR DX
-ELZA DUO MERITOR
-SMB
-SCHMITZ


Remontuojame stabdziu suportus siu gamintoju :
-KNORR BREMSE tipu: SB, SN, SK
-LUCAS
-MERITOR
-WABCO


suteikiam 12 menesiu garantijos

Iveco stabdziu suportas 120531010
Iveco stabdziu suportas 120531020
Iveco stabdziu suportas 40175058
Iveco stabdziu suportas 40175059
Iveco stabdziu suportas 131790
Iveco stabdziu suportas 131791
Iveco stabdziu suportas K013174
Iveco stabdziu suportas K013173
Iveco stabdziu suportas K013174
Iveco stabdziu suportas K013173
Iveco stabdziu suportas 131776
Iveco stabdziu suportas 131777
Iveco stabdziu suportas K013161
Iveco stabdziu suportas K013160
Iveco stabdziu suportas K013161
Iveco stabdziu suportas K013160
Iveco stabdziu suportas K003799
Iveco stabdziu suportas K003800
Iveco stabdziu suportas K003781
Iveco stabdziu suportas K003782
Iveco stabdziu suportas K000412
Iveco stabdziu suportas K000413
Iveco stabdziu suportas K013173
Iveco stabdziu suportas K013174
Iveco stabdziu suportas Wabco PAN17
Iveco stabdziu suportas Wabco PAN17
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN6
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN6
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN6
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN6
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN7
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN6
Iveco stabdziu suportas Knorr SB/SN6
Iveco stabdziu suportas 40175072
Iveco stabdziu suportas 40175073
Iveco stabdziu suportas SN6580RC
Iveco stabdziu suportas SN6570RC
Iveco stabdziu suportas SN6580RC
Iveco stabdziu suportas SN6570RC
Iveco stabdziu suportas SN7299RC
Iveco stabdziu suportas SN7289RC
Iveco stabdziu suportas SN7299RC
Iveco stabdziu suportas SN7289RC
Iveco stabdziu suportas SN7201RC
Iveco stabdziu suportas SN7211RC
Iveco stabdziu suportas SN7185RC
Iveco stabdziu suportas SN7195RC
Iveco stabdziu suportas SB7411RC
Iveco stabdziu suportas SB7401RC
Iveco stabdziu suportas SN6570RC
Iveco stabdziu suportas SN6580RC
Iveco stabdziu suportas 500328232
Iveco stabdziu suportas 500328234
Iveco stabdziu suportas 98479613
Iveco stabdziu suportas 98479614
Iveco stabdziu suportas 500363442
Iveco stabdziu suportas 500363443
Iveco stabdziu suportas 500363442
Iveco stabdziu suportas 500363443
Iveco stabdziu suportas 98479590
Iveco stabdziu suportas 98479591
Iveco stabdziu suportas 41211269
Iveco stabdziu suportas 41211270
Iveco stabdziu suportas 41211269
Iveco stabdziu suportas 41211270
Iveco stabdziu suportas 41033393
Iveco stabdziu suportas 41033392
Iveco stabdziu suportas 41211289
Iveco stabdziu suportas 41211288
Iveco stabdziu suportas 98479590
Iveco stabdziu suportas 98479591
Iveco stabdziu suportas 500363443
Iveco stabdziu suportas 500363442
Iveco stabdziu suportas SN7052
Iveco stabdziu suportas K000850
Iveco stabdziu suportas 5004624
Iveco stabdziu suportas 6013160
Iveco stabdziu suportas Z0017262
Iveco stabdziu suportas SN7042
Iveco stabdziu suportas K019136
Iveco stabdziu suportas K000849
Iveco stabdziu suportas K004623
Iveco stabdziu suportas K013161
Iveco stabdziu suportas Z0017261
Iveco stabdziu suportas K016829
Iveco stabdziu suportas 41285185
Iveco stabdziu suportas 42532690
Iveco stabdziu suportas 42533002
Iveco stabdziu suportas 42532306
Iveco stabdziu suportas 42534121
Iveco stabdziu suportas 42534122
Iveco stabdziu suportas 42532307
Iveco stabdziu suportas 42532691
Iveco stabdziu suportas 42533004
Iveco stabdziu suportas 500352566
Iveco stabdziu suportas 4830627
Iveco stabdziu suportas 4860327
Iveco stabdziu suportas 42534120
Iveco stabdziu suportas 4472601332
Iveco stabdziu suportas 42532305
Iveco stabdziu suportas 42533001
Iveco stabdziu suportas 98493241
Iveco stabdziu suportas LRG507
Iveco stabdziu suportas LRG506
Iveco stabdziu suportas 4860626
Iveco stabdziu suportas 500352565
Iveco stabdziu suportas 42532304
Iveco stabdziu suportas 98493240
Iveco stabdziu suportas 42533000
Iveco stabdziu suportas 42534119
Iveco stabdziu suportas 4830626
Iveco stabdziu suportas 4473601432
Iveco Stralis
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
690 / 0
Skelbimo ID: 51589017
+370 69902066
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 69902066