Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

MAN TGA

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
940 / 3
Skelbimo ID: 51589026
Markė
MAN
Modelis
tga
Pagaminimo data
naudoja pagr. atmintį m.

Aprašymas

MAN TGA kompresorius 12 menesiu garantijos
MAN TGA turbina 12 menesiu garantijos

Parduodu po kapitalinio remonto :
visu tipu :
- TURBINOS (12men garantijos)
- KOMPRESORIAI (12men garantijos)
MAN DAF RENAULT IVECO VOLVO MB SCANIA

Man tga kompresorius 51541017240
Man tga kompresorius 4111510040
Man tga kompresorius 51541146081
Man tga kompresorius 1519446
Man tga kompresorius 4120908032
Man tga kompresorius 51541007005
Man tga kompresorius 4123520030
Man tga kompresorius lk3812
Man tga kompresorius 51541017186
Man tga kompresorius 51541017189
Man tga kompresorius 51541017171
Man tga kompresorius 51541017204
Man tga kompresorius lk3927
Man tga kompresorius 51541019247
Man tga kompresorius 51541017192
Man tga kompresorius 51541017205
Man tga kompresorius lk3980
Man tga kompresorius 51541019247
Man tga kompresorius 51541017247
Man tga kompresorius lp3997
Man tga kompresorius 51541007078
Man tga kompresorius 51541007095
Man tga kompresorius 51541007121
Man tga kompresorius 51541007087


MAN TGA
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
940 / 3
Skelbimo ID: 51589026
+370 65011930
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 65011930