Parduoda
└ Parduoda└ Lengvųjų└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Renault Trafic

Vilnius

Renault Trafic
1
/
3
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
275 / 0
Skelbimo ID: 54084169
Pagaminimo metai
naudoja pagr. atmintį m.
Darbinis tūris
0.0 l

Aprašymas

Parduodame ir Restauruojame purkstukus ir kuro siurblius, garantija nuo 6 menesiu iki 1 metu.(Bosch, Delphi, Siemens, Lucas)

Purkštukas 4431258
Purkštukas 93161695
Purkštukas 8200340068
Purkštukas 8200409398
Purkštukas 8200804536
Purkštukas 8200505056
Purkštukas 0445115007
Purkštukas 7701476567
Purkštukas 7701477158
Purkštukas 93161695

Daugiau info http://www.dieselservis.lt Renault Trafic
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
275 / 0
Skelbimo ID: 54084169
+370 69941902
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 69941902