Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Scania

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
720 / 2
Skelbimo ID: 51589071
Markė
Scania
Pagaminimo data
naudoja pagr. atmintį m.

Aprašymas

Parduodu po kapitalinio remonto :
visu tipu :
- TURBINOS (12men garantijos)
- KOMPRESORIAI (12men garantijos)
MAN DAF RENAULT IVECO VOLVO MB SCANIA

Scania kompresorius
Scania knorr
Scania wabco
Scania kompresorius 4127040090
Scania kompresorius 7420713886
Scania kompresorius 20713889
Scania kompresorius galva 4127049322
Scania kompresorius galva 7420701803
Scania kompresorius 9121120010
Scania kompresorius 20451727
Scania kompresorius 9125140090
Scania kompresorius 9125140030
Scania kompresorius 9125140040
Scania kompresorius 7420774360
Scania kompresorius 20774360
Scania kompresorius 20733968
Scania kompresorius kz1228-1
Scania kompresorius 571181
Scania kompresorius kz996-2
Scania kompresorius 301525
Scania kompresorius 571044
Scania kompresorius lk4941
Scania kompresorius 1770607
Scania kompresorius 1796663
Scania kompresorius 1470304
Scania kompresorius 1512834
Scania kompresorius 1784109
Scania kompresorius 1770607
Scania kompresorius lp4814
Scania kompresorius 571183
Scania kompresorius 1303226
Scania kompresorius 303226
Scania kompresorius lp4815
Scania kompresorius 571184
Scania kompresorius 303227
Scania kompresorius 1303227
Scania kompresorius lp4844
Scania kompresorius 1381951
Scania kompresorius lp4957
Scania kompresorius 1531073
Scania kompresorius 1513115
Scania kompresorius 1349094
Scania kompresorius 571188
Scania kompresorius lp4964
Scania kompresorius 1514063
Scania kompresorius 1470303
Scania kompresorius 1380455
Scania kompresorius 571286
Scania kompresorius lp4965
Scania kompresorius 1380457
Scania kompresorius 571287
Scania kompresorius 1470304
Scania kompresorius KZ642
Scania kompresorius KZ996
Scania kompresorius LK4930
Scania kompresorius LK4941
Scania kompresorius LK4948
Scania kompresorius LK4951
Scania kompresorius LP4814
Scania kompresorius LP4815
Scania kompresorius LP4844
Scania kompresorius LP4957
Scania kompresorius LP4963
Scania kompresorius LP4964
Scania kompresorius LP4965
Scania kompresorius LP4966
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
720 / 2
Skelbimo ID: 51589071
+370 65011930
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 65011930