Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Volvo

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
2015 / 6
Skelbimo ID: 51589069
Markė
Volvo
Pagaminimo data
naudoja pagr. atmintį m.

Aprašymas

Profesionalus kuro sistemu REMONTAS - PARDAVIMAS su Garantija
Purkstukai , kuro siurbliai , plunzerai BOSCH DELPHI LUKAS kuro sistemos

Volvo 20430583
Volvo 1677154
Volvo 20847327
Volvo 21340616
Volvo 20972223
Volvo 20584346
Volvo 21207143
Volvo 3964829
Volvo 21371675
Volvo 21340614
Volvo 20972222
Volvo 21028880
Volvo 20972225
Volvo 20972223
Volvo 20584345
Volvo 21351717
Volvo 20584346
Volvo 20747797
Volvo 21371672
Volvo 1547287
Volvo 21340611
Volvo 8112818
Volvo 1677154
Volvo 20430583
Volvo 7420430583
Volvo 8113941
Volvo 5001866295
Volvo 3183295
Volvo 8113845
Volvo 20440415
Volvo 0414702006
Volvo 0986441010
Volvo 20430583
Volvo 8113941
Volvo 8113408
Volvo 3155044
Volvo 20440409
Volvo 20430583
Volvo 8113941
Volvo 20440388
Volvo 85000071
Volvo 3155040
Volvo 85003263
Volvo 85000500
Volvo 85000872
Volvo 85003266
Volvo 85000986
Volvo 85000987
Volvo 85003264
Volvo 20584346
Volvo 20972224
Volvo 20584347
Volvo 21371674
Volvo 21371673
Volvo 21340612
Volvo 85000988
Volvo 85003265
Volvo 85000873
Volvo 20584348

Volvo fh12 purkštukai delphi
Volvo fh12 purkštukai bosch
Volvo fh12 purkštukai Lukas
Volvo fh13 purkštukai bosch
Volvo fh13 purkštukai delphi
Volvo fh13 purkštukai lukas
Kuro siurbliai volvo fh12
Kuro siurbliai volvo fh13
Purkštukai fh12
Purkštukai fh13
Volvo fm kuro siurbliai
Volvo fm purkštukai
Volvo fl kuro siurbliai
Volvo fl purkštukai
Bosch fh12
Lukas fh12
Delphi fh12
Bosch fh13
Lukas fh13
Delphi fh13
Bosch volvo fl
Delhpi volvo fl
Lukas volvo fl
Bosch volvo fm
Delphi volvo fm
Lukas volvo fm
kuro siurbliai volvo fh

www.dieselservis.lt
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
2015 / 6
Skelbimo ID: 51589069
+370 65011930
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 65011930