ALIO.LT vartotojų narystė

ALIO.LT vartotojų narystė

Alio.lt narystė yra suteikiama pagal vartotojo išleidžiamų pinigų kiekį Alio.lt paslaugoms: perkant papildomas paslaugas ar pildant Alio.lt sąskaitą.

PAPRASTAS NARYS

Nesinaudojama mokamomis paslaugomis

iki 20 skelbimų*

BRONZINIS NARYS

iki 30 € per 60 d.

Sutaupykite net 5% kiekvieno pirkimo metu

iki 40 skelbimų*

-5% nuolaida
SIDABRINIS NARYS

nuo 30 iki 70 € per 60 d.

Sutaupykite net 15% kiekvieno pirkimo metu

iki 70 skelbimų*

-15% nuolaida
AUKSINIS NARYS

nuo 70 € per 60 d.

Sutaupykite net 30% kiekvieno pirkimo metu

Neriboti skelbimai*

-30% nuolaida
*galios tik nuo 2020 metų sausio 1 d.  

Paprastas narys

Vartotojai, kurie nesinaudoja mokamomis Alio.lt paslaugomis yra priskiriami paprastiems nariams. Šie vartotojai turi galimybę įdėti į Alio.lt portalą iki 20 skelbimų. Norėdamas įdėti daugiau skelbimų ir/ar pereiti į kitą narystės lygmenį, vartotojas turi įsigyti mokamų paslaugų ar papildyti Alio.lt sąskaitą. Pagal išleistų pinigų kiekį vartotojui bus suteiktas atitikamas narystės lygmuo, kuris galios 60 dienų.

Bronzinis narys

Vartotojai, kurie pirkdami Alio.lt paslaugas ar pildydami Alio.lt sąskaitą yra išleidę iki 30 eurų, tampa broziniais nariais. Šie nariai kiekvieno pirkimo metu, gauna papildomą 5 proc. nuolaidą ir gali įdėti į Alio.lt portalą iki 40 skelbimų. Norėdamas įdėti daugiau skelbimų ir/ar pereiti į kitą narystės lygmenį, vartotojas turi įsigyti mokamų paslaugų ar papildyti Alio.lt sąskaitą. Pagal išleistų pinigų kiekį vartotojui bus suteiktas atitikamas narystės lygmuo, kuris galios 60 dienų.

Sidabrinis narys

Vartotojai, kurie pirkdami Alio.lt paslaugas ar pildydami Alio.lt sąskaitą yra išleidę nuo 30 iki 70 eurų, tampa sidabriniais nariais. Šie nariai kiekvieno pirkimo metu, gauna papildomą 15 proc. nuolaidą ir gali įdėti į Alio.lt portalą iki 70 skelbimų. Norėdamas įkelti daugiau skelbimų ir/ar pereiti į kitą narystės lygmenį, vartotojas turi įsigyti mokamų paslaugų ar papildyti Alio.lt sąskaitą. Pagal išleistų pinigų kiekį vartotojui bus suteiktas atitikamas narystės lygmuo, kuris galios 60 dienų.

Auksinis narys

Vartotojai, kurie pirkdami Alio.lt paslaugas ar pildydami Alio.lt sąskaitą yra išleidę daugiau nei 70 eurų, tampa auksiniais nariais. Šie nariai kiekvieno pirkimo metu, gauna papildomą 30 proc. nuolaidą ir gali įdėti į Alio.lt portalą neribotą kiekį skelbimų.