Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams
Paveiksliukai
  • Žemėlapis
    Palydovas

"Fausta“ – naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas Palangoje. Daugiabučiai gyvenamieji namai įsikūrę ramioje vietoje, apsupti žalumos ir jaukios kaiminystės. Iki jūros tik 5 minutės dviračiu arba 20 minučių pėsčiomis: Bangų-Vytauto-Žvejų gatvėmis kelias veda tiesiai prie Palangos gelbėjimo stoties. Bangų gatvė kuria lengvai pasieksite Faustos namus neseniai naujai išasfaltuota, susisiekimas patogus tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu, tiek pėsčiomis. Aplink kvartalą "Fausta" daug medžių ir žalumos. Visai šalia už 300 metrų geriausias Palangoje medicinos centras. Netoliese darželis, mokykla, parduotuvės, vaikų žaidimo aikštelės. Daugiabučius gyvenamuosius namus sudaro du penkių aukštų namai adresais Medvalakio g. 12 ir Medvalakio g. 12A, Palanga. Kiekviename name yra po 75 butus. Jau parduota daugiau nei 50 % butų!
Projekte yra didelis pasirinkimas 1 kambario, 2 kambarių ir 3 kambarių butų (kai kurie pirmų aukštų butai turės lauko terasas ir išėjimus į jas tiesiai iš butų. Kitų aukštų butai turi lodžijas/balkonus. "Faustos" teritorija apželdinta ir pilnai sutvarkyta. Daugiabučių namų teritorijoje pastatyta vaikų žaidimo aikštelė, o po "Faustos" namais yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios namuose įrengtais liftais galima pakilti į bet kuriuos namų aukštus. Vidiniame kieme taip pat yra įrengta didelė antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Šio projekto namų teritorija yra aptverta ir turi automatinius vartus įvažiavimui į "Faustos" teritoriją. Žemės sklypas - privati nuosavybė, priklausanti daugiabučių namų bendrasavininkams.

PROJEKTO PRIVALUMAI:
APLINKA

Apšviesta ir trinkelėmis išklota kiemo teritorija. Pilnai sutvarkyta aplinka, apželdinta veja. Vaikams įrengta saugi žaidimų aikštelė uždarame kieme.
INFRASTRUKTŪRA
Iki miesto centro ir jūros tik 15-20 min kelio. Maisto parduotuvės, mokyklos, vaikų darželiai, bankai ir medicinos įstaigos – 50 m atstumu.
ŠILDYMAS
Centrinis kolektorinis šildymas su galimybe reguliuoti šilumos temperatūrą kiekviename kambaryje. Kiekvienas butas turi savo atskirą skaitliuką. Yra galimybė pasirinkti kada pradėti ir baigti šildymo sezoną.
PARKINGAS
Po „Faustos“ namai yr įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios namuose įrengtais liftais galima pakilti į bet kuriuos namų aukštus. Aptvertoje namų teritorijoje – įrengta antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Artimiausios įstaigos

Artimiausi darželiai
~ 510 m Palangos lopšelis - darželis „Žilvinas“
~ 820 m Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“
~ 1,6 km Palangos lopšelis-darželis „Nykštukas“
Artimiausios mokymo įstaigos
~ 450 m Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla
~ 730 m Palangos mokykla-darželis „Pasaka“
~ 1,1 km Palangos pradinė mokykla
Artimiausios parduotuvės
~ 730 m „Iki”, Taikos g. 68a
~ 750 m „Aibė”, Sodų g. 14B, Palanga
~ 840 m „Rimi”, Malūno g. 10, Palanga