Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams
Paveiksliukai
  • Žemėlapis
    Palydovas

Geoterminis šildymas ir saulės energija
Namo šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama geoterminė žemės gelmių bei saulės energija. Šie ekologiški sprendimai leidžia ženkliai sumažti karšto vandens kainą ir šildymo sąnaudas.

Šildymas ir vėsinimas

Butuose bus įrengtas jaukus ir ekonomiškas grindinis šildymas. Taip pat šiltuoju metų laiku grindų šildymo sistema galės veikti atvirkštiniu režimu – t. y. maloniai vėsins patalpas.

Saulės kontrolė
Vasarą butuose tenka spręsti perkaitimo, akinimo, blukinimo bei panašias karščio ir saulės šviesos sukeliamas problemas. Užuolaidos ir žaliuzės sulaiko vidutiniškai apie 15 procentų saulės kaitros, o išoriniai fasado roletai – net iki 90 procentų. Namo langų, orientuotų į pietus ir vakarus, rėmų viršutinė dalis bus paaukštinta, kad būtų galimybė sumontuoti išorinius roletus.

Vėdinimas
„Bistryčios namų“ butuose įrengsime A+ energetinės klasės rekuperacines ventiliacijos sistemas. Analogiškos sistemos yra naudojamos ir vadinamuose „pasyviuose namuose“ –- pastatuose, kurių šildymo sąnaudos yra artimos nuliui. Šis šiuolaikiškas ventiliacijos būdas užtikrins švarų ir gaivų orą Jūsų namuose.

Akustinis komfortas
Projektuodami ir statydami „Bistryčios namus“ ypatingą dėmesį skiriame garso izoliavimo sprendimams. Visuose butuose suprojektuoti tambūrai arba antrosios durys. Toks sprendimas sukurs papildomą garso barjerą nuo laiptinės. 3 stiklų mediniai langai be kiaurymių (orlaidžių) saugos butą nuo išorės triukšmo, o oro apytaką užtikrins itin tyli rekuperacinė vėdinimo sistema. Inžineriniai kanalai ir atitvarai tarp butų projektuojami taip, kad garso sklidimas būtų labai apribotas.

Automobilių parkavimas ir sandėliukai
Bistryčios namams“ suprojektuota erdvi požeminė parkavimo aikštelė. Numatyta galimybė įkrauti elektromobilį parkavimo vietose. Įvažiavimui į požeminį parkingą numatyti nuotoliniu pulteliu valdomi vartai. Naujakurių patogumui asmeniniams daiktams laikyti įrengiami rakinami sandėliukai ir dviračių saugykla.

Uždara namo teritorija

Namo teritorija bus aptverta, o visa sklypo erdvė skiriama gyventojų laisvalaikiui ir vaikų žaidimo aikštelei. Taip pat numatomas apželdinamas, privažiavimo kelio ir vidinio kiemo apšvietimas. Pėstieji į teritoriją pateks pro rakinamus vartelius.

Liftas ir laiptinė
Namo vidų papuoš jauki laiptinė, kurios akcentas ir centrinė ašis – iš plieno konstrukcijų ir saugaus grūdinto laminuoto stiklo suprojektuotas modernus liftas. Liftu pakilsite iš požeminio parkingo tiesiai į savo gyvenamą aukštą.

Artimiausios įstaigos

Artimiausi darželiai
~ 140 m Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“
~ 380 m Vilniaus lopšelis-darželis „Spindulėlis“
Artimiausios mokymo įstaigos
~ 320 m Vilniaus Šilo specialioji mokykla
~ 430 m Vilniaus Volungės pradinė mokykla
Artimiausios parduotuvės
~ 370 m „Maxima”, V. Grybo g. 21, Vilnius
~ 440 m „Rimi”, Antakalnio g. 55 / 1, Vilnius
~ 660 m „Maxima”, Antakalnio g. 61, Vilnius
Artimiausios viešo transporto stotelės
~ 420 m Vieversių st. 15 114 115
~ 560 m Klinikų st. 4G 50 2 4 14 19 21 101N
~ 560 m Šilo tiltas 4G 50 2 4 14 19 21 101N

Visi pardavėjo projektai