Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams
Paveiksliukai
  • Žemėlapis
    Palydovas

Nauji, kokybiški  butai geromis kainomis naujame name  Pašilaičiuose, Gabijos gatvėje.

Tai 2-3 kambarių butai, kurių plotas 40-70 kv.m., su erdviais balkonais ir lodžijomis. Butai yra patogiai ir originaliai suplanuoti.

Projekto rengėjai kartu su TRYS A.M. architektų grupe pasirūpino, kad visi butai būtų racionaliai išplanuoti, auštuose įrengiant tik po  8  butus. Viso name yra 24 butai.

Ypatingas dėmesys skiriamas namo energetiniam efektyvumui, kokybei, šiuolaikinėms technologijoms, saugumui ir aplinkosaugai, naudotos naujausios, tik sertifikuotos medžiagos. Pastatas gerai apšiltintas, butuose įrengta individuali šildymo apskaitos sistema.

Fasadas tinkuotas vokišku „Caparol“ nano technologijų tinku. Tai pirmas toks daugiabutis Lietuvoje. Tinko paviršius atsparus purvui, valosi pats savaime ir padeda išlaikyti pastato fasado švarumą.

Ypač kokybiški ir šilti "Megrame" langai užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją. Butų languose įrengtos "Aereco" orlaidės, biuruose - modernios drėkinimo, vėsinimo bei vėdinimo sistemos. Tarp butų yra padidintos garso izoliacijos sienos, kurios užtikrina mažesnį garso pralaidumą. Išorinius garsus slopina aukštos akustinės klasės durys į butus. Pastate įrengta betriukšmė „Geberit“ kanalizacija, panaudoti „Uponor“ vandentiekio vamzdžiai.

Iš gatvės pusės yra atskiras gerai apšviestas įėjimas gyventojams, kiekviename aukšte – erdvūs vestibiuliai. Bendro naudojimo patalpos apšviestos LED energiją taupančiais šviestuvais. Visuose aukštuose įrengta gaisro gesinimo sistema.

Pastate įrengtas didesnis negu standartinis liftas, jungiantis gyvenamąsias patalpas su požemine mašinų stovėjimo aikštele.

Po namu suprojektuota erdvi, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Visos automobilių stovėjimo vietos yra požeminės. Gyventojai patenka į pastatą per atskirą laiptinę ar erdviu liftu iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės vietų.

Pastato  generalinis rangovas UAB „Eikos statyba“.

Šalia pastato yra rekreacinės zonos su sporto aikštynu ir vaikų žaidimo aikštele, kitoje gatvės pusėje-mokyklos stadionas, Pašilaičių parkas.

Artimiausios įstaigos

Artimiausi darželiai
~ 460 m Vilniaus lopšelis-darželis „Gabijėlė“
~ 560 m Vilniaus lopšelis-darželis „Vėjelis“
~ 630 m Vilniaus lopšelis-darželis „Aitvaras“
Artimiausios mokymo įstaigos
~ 400 m Vilniaus Gabijos gimnazija
~ 550 m Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis
~ 570 m Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla
Artimiausios parduotuvės
~ 200 m „Norfa”, Ukmergės g. 298, Vilnius
~ 350 m „Rimi”, Bieliūnų g. 1, Vilnius
~ 390 m „Maxima”, Gabijos g. 30, Vilnius
Artimiausios viešo transporto stotelės

 

~ 100 m Deivių st. 5
~ 350 m Salomėjos Nėries st. 40
~ 380 m Perkūno st. 52 87