Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Honda
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Honda
Jazz

Parduoda Honda Jazz automobilio dalis skelbimai (116)

Rūšiuoti
STIKLO PAKĖLĖJAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
56 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] STIKLO PAKĖLĖJAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 72250-SAA-G03

Papildoma informacija




Ieškoti mūsų kataloge: E02018PS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 72250-SAA-G01
HONDA 72250-SAA-G02
HONDA 72250-SAA-G03
HONDA 72250-SAG-H01
HONDA 72250-SAG-H02
HONDA 72250-SAG-H03
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo honda jazz
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63391423 63391423
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
53 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: 344400

Ieškoti mūsų kataloge: H02010ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 722011
APEC braking LCA346
ATE 24330417137
ATI E4400
BLUE PRINT ADH24541
BLUE PRINT ADH245508
BOSCH 0 986 134 220
Brake ENGINEERING CA2561
BREMBO F28102
BUDWEG CALIPER 344400
DELCO REMY DC74400
DRI 4188710
ELSTOCK 86-1878
ERA Benelux BC55006
FERODO FCL695249
FTE RX309846A0
HELLA 8AC 355 380-471
HELLA PAGID 8AC 355 380-471
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3214056
HONDA 43019-SAA-J50
HONDA 43019-SAA-J51
KAWE 344400
MAGNETI MARELLI 600000075170
METZGER 6250255
METZGER 6260255
NK 2126153
OPTIMAL BC-1043L
PAGID 76855
REMSA 9025611
REMY DC74400
REMY RAB85511
sbs 13012126153
TEXTAR 38172600
TRISCAN 8170344400
ZIMMERMANN 280.3.50059
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
45 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009], CITY [04 - 08]

Detalės OE kodai yra: 77900-SEN-H01

Ieškoti mūsų kataloge: E02007AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
31 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCORD VII [2003 - 2013], ACCORD VIII [2007 - 2013], CIVIC VIII [2005 - 2011], CIVIC IX [2011 - 2016], CR-V III [2006 - 2012], FR-V [2004 - 2009], JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014], LEGEND IV [2004 - 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 37980RADL11 HONDA 37980RC0M01 HONDA 37980RNAA01

Ieškoti mūsų kataloge: E02003PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium H86515
ASHUKI by Palidium H86515O
BEHR HELLA SERVICE 8ET 009 149-491
DELPHI AF10145
DELPHI AF10145-11B1
ERA 558315
FISPA 38.872
HELLA 8ET 009 149-491
HITACHI 135010
HITACHI 2505010
HITACHI AFH70M41
HITACHI AFH70M41B
HITACHI AFH70M41C
HOFFER 7516278
HONDA 37980RADL11
HONDA 37980RC0M01
HONDA 37980RNAA01
LUCAS ELECTRICAL FDM558
MEAT & DORIA 86278
NIPPARTS N5404005
NIPPARTS N5404007
PIERBURG 7.22184.64
PIERBURG 7.22184.64.0
SIDAT 38.872
WE PARTS 330880052
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Honda JAZZ IV [2013 - ]
Vilnius
52 €
2019 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ IV [2013 - ] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ IV [2013 - ], HR-V [2014 - ]

Detalės OE kodai yra: 77900-T5A-J21

Ieškoti mūsų kataloge: E02010AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
Honda Jazz Automobilio dalis
Vilnius
2004 m
HONDA JAZZ ( ’02 - ’08 m 1 2 1 4 1 6 be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciame i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kita Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51509709 51509709 cid228626
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono honda jazz
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63449803 63449803
Pažymėti
Honda Jazz Automobilio dalis
Vilnius
2011 m
HONDA JAZZ (’09 - ’14 m be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciame i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kita Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51509700 51509700 cid228626
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 42200-TF0-N51 HONDA 42200-TF0-Z51

Ieškoti mūsų kataloge: K02070LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201324
BLUE PRINT ADH28354
FAG 713 6179 40
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4714061
HONDA 42200-TF0-N51
HONDA 42200-TF0-Z51
KAVO PARTS WBK-2013
NIPPARTS N4714056
OPTIMAL 912126
OPTIMAL 912128
RUVILLE 7461
SNR R174.91
SNR R174.92
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda jazz
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63349069 63349069
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris honda jazz
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63265805 63265805
Pažymėti
Honda Jazz Automobilio dalis Hečbekas
Vilnius
2004 m   |   Benzinas   |   1 5 l   |   Automatinė
Parduodamas automobilis dalimis Detalių kaina sutartinė Daugiau info skambinant nurodytu telefonu arba svetainėje http://avizauto lt/ Hečbekas Naudota Amortizatoriai Spyruoklės Šakės Pusašiai Granatos Torsionai Variklio balkis Galinis balkis Pavarų dėžė Kardaninis velenas Paskirstymo dėžė Diferencialas Reduktorius Sankaba Radiatorius Ventiliatorius Termostatas Vandens pompa Išsiplėtimo bakelis Generatorius Starteris Skirstytuvas Variklio kompiuteris Akumuliatorius Priekiniai stabdžių diskai Galiniai stabdžių diskai Priekiniai suportai Galiniai suportai Rankinio stabdžio trosas ABS davikliai Oro pagalvės Prietaisų skydelis Priekinė panelė Priekinės sėdynės Galinė sėdynė Durų apmušalai Stogo apmušalai Saugos diržai Variklio blokas Variklio galvutė Alkūninis velenas Stūmuokliai Vožtuvai Turbina Kompresorius Tarpinis oro aušintuvas Variklio pagalvės Pavarų dėžė Purkštukai Kuro siurblys Oro srauto matuoklė Įsiurbimo kolektorius Išmetimo kolektorius Duslintuvas „Lambda“ zondas Katalizatorius Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID53478405 53478405 cid228626
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
17 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 57475-TF0-003

Ieškoti mūsų kataloge: H02016CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 30827
ASHIKA 151-04-453
BENDIX 058418B
BREMI 50070
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5924029
HONDA 57475-TF0-003
JAPANPARTS ABS-453
JAPKO 151453
KAVO PARTS BAS-2081
KAWE 8180 40277
MAGNETI MARELLI 600000183040
MDR MAB-9453
NPS H568A14
OPTIMAL 06-S421
OSSCA 31368
PEMEBLA JAPABS-453
QUATTRO FRENI QF00T00148
QUATTRO FRENI QF61F00068
STARMANN BS-A0420
TRISCAN 8180 40277
TRISCAN 8180 40723
VEMO V26-72-0209
WILMINK GROUP WG1781952
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
27 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36531-PWE-E01 HONDA 36531-PWE-G01

Ieškoti mūsų kataloge: E02026SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BERU by DRiV OPH031
BOSCH 0 258 006 539
BOSCH 0 258 006 540
CALORSTAT by Vernet LS140103
Continental/VDO A2C59513886Z
CSV electronic parts CSL2242
DELPHI ES20645
DENSO DOX-0150
DENSO DOX-2053
DIPASPORT INJLS174N
DIPASPORT INJLSU001DNSN
ELTA AUTOMOTIVE EX0050
ELTA AUTOMOTIVE XLS1063
EPS 1.998.319
ERA 570196
ERA 570196A
ESEN SKV 09SKV648
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV993
FACET 10.8319
FAE 77450
FEBI BILSTEIN 31419
FISPA 90074
FISPA 90074A2
FISPA 90074HQ
FISPA 90242
HC-Cargo 182476
HELLA 6PA 358 103-021
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474013
HOFFER 7481516
HOFFER 7481516E
HOFFER 7481630
HONDA 36531-PWE-E01
HONDA 36531-PWE-G01
INTERMOTOR 64770
KAVO PARTS EOS-2023
KAWE 8845 40513
KW 498 319
LEMARK LLB737
LUCAS LEB455
MAGNETI MARELLI 460002077010
MDR EPS-1998 319
MEAT & DORIA 81516
MEAT & DORIA 81516E
MEAT & DORIA 81630
METZGER 0893168
MOBILETRON OS-H429P
MOTAQUIP LVOS1543
MTE-THOMSON 8843.40.070
NGK 1591
NGK 1952
NGK 95801
NPS DOX-2053
NTY ESL-HD-026
OSSCA 44664
PEMEBLA JAPDOX-0150
PEMEBLA JAPDOX-2053
PIERBURG 7.05271.44.0
QUINTON HAZELL XLOS1650
SIDAT 90074
SIDAT 90074A2
SIDAT 90074HQ
SIDAT 90242
SWAG 85 93 1419
TRISCAN 8845 40513
VDO-BR D33070
WALKER PRODUCTS 250-24760
WE PARTS 290960207
WE PARTS 290970016
WE PARTS 290970033
WILMINK GROUP WG1013881
WILMINK GROUP WG1013952
WILMINK GROUP WG1029127
WILMINK GROUP WG1461223
WILMINK GROUP WG1492254
WILMINK GROUP WG1501126
WILMINK GROUP WG1900441
WILMINK GROUP WG2101605
WXQP 11156
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
HONDA JAZZ 2003M RADIJO GROTUVAS CD, Panelis kondicionierius
Kaunas
2003 m   |   Benzinas   |   1 3 l
Honda JAZZ Honda Jazz 2001 12 - 2005 04 Radijo grotuvas CD Panelis kondicionierius Honda Jazz radijų remontas keitimas Tel +370 603 05908 HONDA JAZZ 2003M RADIJO GROTUVAS CD Panelis kondicionierius Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60500787 60500787
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
49 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 80110-SAA-003 HONDA 80110SAA305 HONDA 80110SAAJ01

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 370 x 386 x 17 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C02015CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43121
AKS DASIS 102006N
ARD 946041
AURADIA HD5197
AUTO AIR GLOUCESTER 168897
AUTOGAMMA 103816
AVA QUALITY COOLING HD5197
AVA QUALITY COOLING HD5197D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351302221
DELPHI TSP0225557
FRIGAIR 08193008
GERI 905642
HONDA 80110-SAA-003
HONDA 80110SAA305
HONDA 80110SAAJ01
JDEUS 713M25
KAGER 946041
KALE OTO RADYATÖR 391900
KOYO CD080260A
MAHLE AC387000S
NRF 35562
QUINTON HAZELL QCN429
SCHLIECKMANN 60255197
VALEO 812719
VALEO 814241
VAN WEZEL 25005197
VERTAT 103816
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
76 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 80110-TF0G01 HONDA 80110-TF0G02

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 744 x 327 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C02018CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTO AIR GLOUCESTER 168694
AUTOGAMMA 105825
AVA QUALITY COOLING HD5248
AVA QUALITY COOLING HD5248D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351318571
DELPHI CF20281
DENSO DCN40026
FRIGAIR 08193023
HONDA 80110-TF0G01
HONDA 80110-TF0G02
JDEUS 713M36
KALE OTO RADYATÖR 345725
KLOKKERHOLM 2901305248
KLOKKERHOLM 3081305044
KOYO CD080614M
MAHLE AC702000S
NRF 35943
SPECTRA PREMIUM 7-3783
VALEO 814413
VAN WEZEL 25005248
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
42 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], CIVIC VIII [2005 - 2011], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 13810-PWA-003 HONDA 13810-PWA-013

Ieškoti mūsų kataloge: R02011KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 13810-PWA-003
HONDA 13810-PWA-013
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
30 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VIII [2005 - 2011], JAZZ III [2007- 2014], CITY [09 - ]

Detalės OE kodai yra: HONDA 13810-RB0-003

Ieškoti mūsų kataloge: R02013KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 13810-RB0-003
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa honda jazz
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63214969 63214969
Pažymėti
Duslintuvas Honda Jazz išmetimo bakelis galinis vidurinis
Vilnius
Benzinas Duslintuvas Honda Jazz išmetimo bakelis galinis vidurinis Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61436559 61436559
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
29 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 51360-SAA-E01 HONDA 51360-SAA-E11 HONDA 51360-SAA-G01 HONDA 51360-SAA-G02 HONDA 51360-SAA-J01 HONDA 51360-SAE-T01 HONDA 51360-SAG-C01 HONDA 51360-SEL-T01

Papildoma informacija

Svirties tipas: skersinė svirtis
Kūgio dydis [mm]: 16
Kūgio nuolydis: 1/8
Sriegio matas 1: M12x1,25
Rekomenduojamų specialių įrankių dalies: J9420000
poriniai gaminio numeriai: J4914030
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z02053WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

555 SB-6302
A.B.S. 210759
ASHIKA 72-04-426
ASHIKA 72-04-426L
ASHUKI by Palidium H577-15
ASHUKI by Palidium H584-34
ASHUKI by Palidium H584-35
ASVA 0301-140
ASVA 0301-141
ASVA 0324042
AYD 9704644
BENDIX 047764B
BGA TRC2509
BIRTH BR1967
BLUE PRINT ADH286139
BLUE PRINT ADH28692
BLUE PRINT ADH28694
BLUE PRINT ADH28696
BORG & BECK BCA6532
COMLINE CCA1202
CTE CS-155L
DELPHI TC1462
DITAS A1-2973
DJ PARTS DA1321
ETS 07.TC.412
FAI AutoParts SS5754
FEBEST 0324-GDLH
FEBI BILSTEIN 32419
FEBI BILSTEIN 42140
FEBI BILSTEIN 42194
FIRST LINE FCA6532
FLENNOR FL9983-G
FORMPART 3609021
FRAP 3294
FRAP F3294
GSP S060784
GSP S061589
HONDA 51360-SAA-E01
HONDA 51360-SAA-E11
HONDA 51360-SAA-G01
HONDA 51360-SAA-G02
HONDA 51360-SAA-J01
HONDA 51360-SAE-T01
HONDA 51360-SAG-C01
HONDA 51360-SEL-T01
ITN 06-0274-G6
JAPANPARTS BS-426L
JAPANPARTS BS426
JAPKO 72426L
JP GROUP 3440100679
KAGER 87-1040
KAGER 87-1042
KAVO PARTS SCA-2086
KAVO PARTS SCA-2126
KAWE FL9983-G
KEY PARTS KCA6532
LEMFÖRDER 3830601
LYNXauto C5131L
LYNXauto C8305
MAGNETI MARELLI 600000153400
MAPCO 51502
MAXGEAR 72-1830
MDR MSA8426
METZGER 57027818
METZGER 58044801
MEYLE 31-16 050 0091
MGA SB8184
MONROE L40546
MOOG HO-SB-10558
MOOG HO-WP-2576
NAKATA NBJ7005E
NIPPARTS N4904026
NK 5012643
NPS H421A87
OPEN PARTS SSW1177.10
OPTIMAL G6-1440
PATRON PS5113L
QH Benelux QSA2226S
QUINTON HAZELL 3440100679
QUINTON HAZELL QSA2226S
RIW HN1008
RIW HN6034
RTS 017-06621
RTS 017-06622
RUVILLE 937444
sbs 19025012643
SIDEM 47076
SIDEM 47286
SIDEM 847631
SIDEM 847632
SOLID AUTO (UK) H130076
SOMORA 120082
SPIDAN 57501
STELLOX 57-04644A-SX
STELLOX 5704644SX
SWAG 85 93 1216
SWAG 85 93 2415
SWAG 85 93 2416
SWAG 85 93 2419
SWAG 85 94 2140
SWAG 85 94 2194
TALOSA 4000041
TRISCAN 8500 40546
TRW JTC7588
VAICO V26-0111
VAICO V26-9526
VAICO V260188
VEMA 25039
YAMATO J34053YMT
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
29 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 51360-SAA-E01 HONDA 51360-SAA-E11 HONDA 51360-SAA-G01 HONDA 51360-SAA-G02 HONDA 51360-SAA-J01 HONDA 51360-SAE-T01 HONDA 51360-SAG-C01 HONDA 51360-SEL-T01

Papildoma informacija

Svirties tipas: skersinė svirtis
Kūgio dydis [mm]: 16
Kūgio nuolydis: 1/8
Sriegio matas 1: M12x1,25
Rekomenduojamų specialių įrankių dalies: J9420000
poriniai gaminio numeriai: J4914030
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z02053WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

555 SB-6302
A.B.S. 210759
ASHIKA 72-04-426
ASHIKA 72-04-426L
ASHUKI by Palidium H577-15
ASHUKI by Palidium H584-34
ASHUKI by Palidium H584-35
ASVA 0301-140
ASVA 0301-141
ASVA 0324042
AYD 9704644
BENDIX 047764B
BGA TRC2509
BIRTH BR1967
BLUE PRINT ADH286139
BLUE PRINT ADH28692
BLUE PRINT ADH28694
BLUE PRINT ADH28696
BORG & BECK BCA6532
COMLINE CCA1202
CTE CS-155L
DELPHI TC1462
DITAS A1-2973
DJ PARTS DA1321
ETS 07.TC.412
FAI AutoParts SS5754
FEBEST 0324-GDLH
FEBI BILSTEIN 32419
FEBI BILSTEIN 42140
FEBI BILSTEIN 42194
FIRST LINE FCA6532
FLENNOR FL9983-G
FORMPART 3609021
FRAP 3294
FRAP F3294
GSP S060784
GSP S061589
HONDA 51360-SAA-E01
HONDA 51360-SAA-E11
HONDA 51360-SAA-G01
HONDA 51360-SAA-G02
HONDA 51360-SAA-J01
HONDA 51360-SAE-T01
HONDA 51360-SAG-C01
HONDA 51360-SEL-T01
ITN 06-0274-G6
JAPANPARTS BS-426L
JAPANPARTS BS426
JAPKO 72426L
JP GROUP 3440100679
KAGER 87-1040
KAGER 87-1042
KAVO PARTS SCA-2086
KAVO PARTS SCA-2126
KAWE FL9983-G
KEY PARTS KCA6532
LEMFÖRDER 3830601
LYNXauto C5131L
LYNXauto C8305
MAGNETI MARELLI 600000153400
MAPCO 51502
MAXGEAR 72-1830
MDR MSA8426
METZGER 57027818
METZGER 58044801
MEYLE 31-16 050 0091
MGA SB8184
MONROE L40546
MOOG HO-SB-10558
MOOG HO-WP-2576
NAKATA NBJ7005E
NIPPARTS N4904026
NK 5012643
NPS H421A87
OPEN PARTS SSW1177.10
OPTIMAL G6-1440
PATRON PS5113L
QH Benelux QSA2226S
QUINTON HAZELL 3440100679
QUINTON HAZELL QSA2226S
RIW HN1008
RIW HN6034
RTS 017-06621
RTS 017-06622
RUVILLE 937444
sbs 19025012643
SIDEM 47076
SIDEM 47286
SIDEM 847631
SIDEM 847632
SOLID AUTO (UK) H130076
SOMORA 120082
SPIDAN 57501
STELLOX 57-04644A-SX
STELLOX 5704644SX
SWAG 85 93 1216
SWAG 85 93 2415
SWAG 85 93 2416
SWAG 85 93 2419
SWAG 85 94 2140
SWAG 85 94 2194
TALOSA 4000041
TRISCAN 8500 40546
TRW JTC7588
VAICO V26-0111
VAICO V26-9526
VAICO V260188
VEMA 25039
YAMATO J34053YMT
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
52 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 51350-TG0-T02 HONDA (GAC) 51350-TG0-T02 HONDA (GAC) 51350-TG5-C01

Papildoma informacija

Svirties tipas: skersinė svirtis
poriniai gaminio numeriai: JTC7704
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: Z02062WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 51350-TG0-T02
HONDA (GAC) 51350-TG0-T02
HONDA (GAC) 51350-TG5-C01
LEMFÖRDER 39638 01
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Honda Jazz automobilio dalis skelbimai
3
3 / 5