Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Mitsubishi
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Mitsubishi
Lancer

Parduoda Mitsubishi Lancer automobilio dalis skelbimai (229)

Rūšiuoti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER V [1991 - 1996]
Vilnius
26 €
1994 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER V [1991 - 1996] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT IV [1992 - 1996], COLT V [1995 - 2003], LANCER IV [1988 - 1992], LANCER V [1991 - 1996], LANCER VI [1995 - 2000]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MB809230

Papildoma informacija

Vairo mechanizmo tipas: išilginė valdymo svirtis
poriniai gaminio numeriai: N4955010
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: Z03005WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 71-05-515
ASHIKA 71-05-516
ASHIKA 7105515L
BLUE PRINT ADC48669
FEBI BILSTEIN 41212
FEBI BILSTEIN 41231
FEBI BILSTEIN 41232
FEBI BILSTEIN 41237
FEBI BILSTEIN 41238
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4945014
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4955014
JAPANPARTS CJ515
JAPANPARTS CJ515L
JAPANPARTS CJ515R
JAPANPARTS CJ516
JAPKO 71515L
KAVO PARTS SCA5531
MITSUBISHI MB809230
OCAP 0791965
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER IV [1988 - 1992]
Vilnius
26 €
1990 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER IV [1988 - 1992] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT IV [1992 - 1996], COLT V [1995 - 2003], LANCER IV [1988 - 1992], LANCER V [1991 - 1996], LANCER VI [1995 - 2000]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MB809231

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 48022
Medžiaga: plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: galinė ašis dešinė pusė
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 1,9
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,9


Ieškoti mūsų kataloge: Z03006WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211446
ASHIKA 71-05-515R
BLUE PRINT ADC48668
CTE CS-525R
CTR CQM-16R
FAG 821 0649 10
GSP S061087
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4955014
JAPANPARTS CJ-515R
JAPKO 71515R
KAVO PARTS SCA-5532
MAPCO 52253
MDR MCA-8515
MITSUBISHI MB809231
NIPPARTS N4955010
NTY ZWT-MS-006
PATRON PS5597R
PEMEBLA JAPCJ-515R
PROTON MB809231
RUVILLE 937321
STELLOX 57-02493A-SX
SWAG 80 94 8021
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER V [1991 - 1996]
Vilnius
26 €
1994 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER V [1991 - 1996] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT IV [1992 - 1996], COLT V [1995 - 2003], LANCER IV [1988 - 1992], LANCER V [1991 - 1996], LANCER VI [1995 - 2000]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MB809231

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 48022
Medžiaga: plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: galinė ašis dešinė pusė
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 1,9
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,9


Ieškoti mūsų kataloge: Z03006WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211446
ASHIKA 71-05-515R
BLUE PRINT ADC48668
CTE CS-525R
CTR CQM-16R
FAG 821 0649 10
GSP S061087
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4955014
JAPANPARTS CJ-515R
JAPKO 71515R
KAVO PARTS SCA-5532
MAPCO 52253
MDR MCA-8515
MITSUBISHI MB809231
NIPPARTS N4955010
NTY ZWT-MS-006
PATRON PS5597R
PEMEBLA JAPCJ-515R
PROTON MB809231
RUVILLE 937321
STELLOX 57-02493A-SX
SWAG 80 94 8021
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER VI [1995 - 2000]
Vilnius
26 €
1998 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VI [1995 - 2000] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT IV [1992 - 1996], COLT V [1995 - 2003], LANCER IV [1988 - 1992], LANCER V [1991 - 1996], LANCER VI [1995 - 2000]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MB809231

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 48022
Medžiaga: plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: galinė ašis dešinė pusė
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 1,9
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,9


Ieškoti mūsų kataloge: Z03006WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211446
ASHIKA 71-05-515R
BLUE PRINT ADC48668
CTE CS-525R
CTR CQM-16R
FAG 821 0649 10
GSP S061087
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4955014
JAPANPARTS CJ-515R
JAPKO 71515R
KAVO PARTS SCA-5532
MAPCO 52253
MDR MCA-8515
MITSUBISHI MB809231
NIPPARTS N4955010
NTY ZWT-MS-006
PATRON PS5597R
PEMEBLA JAPCJ-515R
PROTON MB809231
RUVILLE 937321
STELLOX 57-02493A-SX
SWAG 80 94 8021
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
22 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CALIBER [2006 - ], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], LANCER VII [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra: JEEP 05105271AB

Ieškoti mūsų kataloge: Z03028WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
48 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], C4 II [2009 - ], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 4113A011

Papildoma informacija

Kiekis: 1
Medžiaga: plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vietas: galas iš abiejų pusių
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 2,58
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z03054WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211985
ACKOJA A37-1145
ASHIKA 71-05-521
BLUE PRINT ADC486109
CAUTEX 750204
CTR CQM-31
DELPHI TC3779
DYS 26-23097
ETS 16.TC.483
FAI AutoParts SS9624
FORMPART 3909027
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4945022
JAPANPARTS CJ-521
JAPKO 71521
KAVO PARTS SCA-5659
KAWE 8500 42552
MAGNETI MARELLI 301181382000
MAPCO 54575
MDR MCA-8521
MITSUBISHI 4113A011
MOBILAND 142203280
MOOG MI-TC-13782
NTY ZWT-MS-054
PATRON PS5640
PEMEBLA JAPCJ-521
SIDEM 71577
SPIDAN CHASSIS PARTS 58896
STC T457259
STELLOX 77-00044-SX
SWAG 80 94 1215
SYD 1515016
TALOSA 46-09137
TEKNOROT MI-477
TRISCAN 8500 42552
VAICO V37-0158
WOLVER SP329200
ZEKKERT GM-5628
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
48 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], C4 II [2009 - ], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 4113A011

Papildoma informacija

Kiekis: 1
Medžiaga: plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vietas: galas iš abiejų pusių
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 2,58
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z03054WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211985
ACKOJA A37-1145
ASHIKA 71-05-521
BLUE PRINT ADC486109
CAUTEX 750204
CTR CQM-31
DELPHI TC3779
DYS 26-23097
ETS 16.TC.483
FAI AutoParts SS9624
FORMPART 3909027
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4945022
JAPANPARTS CJ-521
JAPKO 71521
KAVO PARTS SCA-5659
KAWE 8500 42552
MAGNETI MARELLI 301181382000
MAPCO 54575
MDR MCA-8521
MITSUBISHI 4113A011
MOBILAND 142203280
MOOG MI-TC-13782
NTY ZWT-MS-054
PATRON PS5640
PEMEBLA JAPCJ-521
SIDEM 71577
SPIDAN CHASSIS PARTS 58896
STC T457259
STELLOX 77-00044-SX
SWAG 80 94 1215
SYD 1515016
TALOSA 46-09137
TEKNOROT MI-477
TRISCAN 8500 42552
VAICO V37-0158
WOLVER SP329200
ZEKKERT GM-5628
Pažymėti
VENTILIATORIAUS REZISTORIUS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
21 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] VENTILIATORIAUS REZISTORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], GRAND VITARA II [2005 - ]

Detalės OE kodai yra: KIA 7802A006 MITSUBISHI 5369907 MITSUBISHI 7802A006 SUZUKI 9562664J00

Papildoma informacija

Svoris [kg]: 0,18
Polių skaičius: 3
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E03000RD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ACR 160308
CASCO CRS85000AS
ELTA AUTOMOTIVE EH1038
ELTA AUTOMOTIVE XHR0039
KIA 7802A006
MITSUBISHI 5369907
MITSUBISHI 7802A006
SANDO SRS850000
SUZUKI 9562664J00
THERMOTEC DE5001TT
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
32 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], A3 8V [2012 - ], A4 B6 [2001 - 2005], A4 B7 [2004 - 2008], A4 B8 [2007 - 2016], A4 B9 [2015 - ], A4 Allroad B9 [2016 - ], A5 B8 [2007 - 2017], A5 B9 [2016 - ], A6 C6 [2004 - 2011], A6 C7 [2010 - 2018], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], Q3 [2018 - ], TT [2006 - 2015], TT [2014 - ], GALAXY [1995 - 2006], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], CORDOBA [2002 - 2010], EXEO [2008 - 2013], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], INCA [1995 - 2004], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], LEON [2012 - ], TARRACO [2018 - ], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], KAMIQ [2019 - ], KAROQ [2017 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], ROOMSTER [2006 - 2015], SCALA [2019 - ], SUPERB II [2008 - 2015], SUPERB III [2015 - ], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], BORA [1998 - 2005], CADDY II [1995 - 2004], CADDY III [2004 - 2015], CADDY IV [2015 - ], CC [2011 - 2017], CRAFTER [2016 - ], EOS [2006 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], MULTIVAN T6 [2015 - ], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2015 - ], POLO [2001 - 2010], POLO [2009 - 2017], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [1995 - 2010], SHARAN [2010 - ], T-CROSS [2018 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TIGUAN [2016 - ], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2015 - ], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015], TRANSPORTER T6 [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 038 105 243 E AUDI 03G 105 243 AUDI 03G 105 243 C AUDI 04L 105 243 AUDI 38 105 243 E AUDI 3G 105 243 AUDI 3G 105 243 C AUDI 4L 105 243 FORD 1 315 782 FORD USA 3M216B320AA MITSUBISHI MN980049 SEAT 038 105 243 E SEAT 03G 105 243 SEAT 03G 105 243 C SEAT 04L 105 243 SEAT 38 105 243 E SEAT 3G 105 243 SEAT 3G 105 243 C SEAT 4L 105 243 SKODA 038 105 243 E SKODA 03G 105 243 SKODA 03G 105 243 C SKODA 04L 105 243 SKODA 38 105 243 E SKODA 3G 105 243 SKODA 3G 105 243 C SKODA 4L 105 243 VW 038 105 243 E VW 03G 105 243 VW 03G 105 243 C VW 04L 105 243 VW 38 105 243 E VW 3G 105 243 VW 3G 105 243 C VW 4L 105 243

Ieškoti mūsų kataloge: R95014KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

3RG 10309
4U Autoparts 51041VV
AKRON-MALÒ 658035
AKRON-MALÒ 658035BER
ASHIKA 122-05-510
AUDI 038 105 243 E
AUDI 03G 105 243
AUDI 03G 105 243 C
AUDI 04L 105 243
AUDI 38 105 243 E
AUDI 3G 105 243
AUDI 3G 105 243 C
AUDI 4L 105 243
AUTEX 658055
AUTEX 658410
AUTEX 658411
AUTLOG RT1836
AUTLOG RT1841
AUTOKIT 03.90071
AUTOMEGA 130041510
AUTOTEAM A06504
BBR Automotive 001-10-29845
BGA DP0543
BGA DP0543K
BREDA LORETT PSD1054/ND
BRÜCK GERMANY 03G105243
BTA E6A0016BTA
CALIBER 87449
CAUTEX 460950
CONTINENTAL CTAM VD1076
CORTECO 80000543
CORTECO 80004922
CORTECO 80004925
CPB 503434
DA SILVA PL8426
DAYCO DPV1123
DIAMAX A9001
DT Spare Parts 11.12091
DÜRER 88507
ESEN SKV 95SKV304
FAI AutoParts FVD1028
FARE SA 2962
FEBEST VWDS-TIG
FORD 1 315 782
FORD USA 3M216B320AA
GATES TVD1001
GATES-AU TVD1001
GOOM CP-0054
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095019
HUTCHINSON DP048
IJS GROUP 17-1071
INA 544 0083 10
INA 544 0083 20
IPD 15-7050
IPD 15-7405
IPD 15-7406
JAPANPARTS PU-510
JAPKO 122510
JP GROUP 1118302500
KAGER 27-1539
KM International FI16260
LUCAS LPD0063
MABYPARTS ODP212083
MABYPARTS PV97091O
MAN 65.02201.0008
MAPCO 43854
MAXGEAR 30-0073
MDR MBP-8510
Metalcaucho 04480
METZGER 6400051
MGA DP149
MITSUBISHI MN980049
NTY RKP-CH-008
NTY RKP-VW-001
NTY RKP-VW-014
OPTIMAL F8-6396
ORIGINAL IMPERIUM 10285
ORIGINAL IMPERIUM 10285K
ORIGINAL IMPERIUM 10285K1
OSSCA 06467
PATRON PP1039
PEMEBLA JAPPU-510
PREXAparts P125005
QH Talbros QCD29
QUINTON HAZELL QCD29
REPKIT RKT9071
RIDEX 3213B0018
RIDEX 542R0533
SASIC 2156021
SEAT 038 105 243 E
SEAT 03G 105 243
SEAT 03G 105 243 C
SEAT 04L 105 243
SEAT 38 105 243 E
SEAT 3G 105 243
SEAT 3G 105 243 C
SEAT 4L 105 243
SKF VKM 93104
SKODA 038 105 243 E
SKODA 03G 105 243
SKODA 03G 105 243 C
SKODA 04L 105 243
SKODA 38 105 243 E
SKODA 3G 105 243
SKODA 3G 105 243 C
SKODA 4L 105 243
SNR DPF357.12
SONOVA MPP00213
Stark SKBPC-0640018
Stark SKRBS-1200532
STC T404480
STELLOX 20-01044-SX
SWAG 30 92 6870
Technika DAMP82
TECHNOX TC20813
TOPRAN 110 722
TREVI AUTOMOTIVE PC1036
TRICLO 423355
TRISCAN 8643 29001
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.11.031
UNIGOM 421871D
VAICO V10-8261
VAICO V10-8261-1
VIKA 11050031101
VW 038 105 243 E
VW 03G 105 243
VW 03G 105 243 C
VW 04L 105 243
VW 38 105 243 E
VW 3G 105 243
VW 3G 105 243 C
VW 4L 105 243
WILMINK GROUP WG1054513
WILMINK GROUP WG1084303
WILMINK GROUP WG1152572
WILMINK GROUP WG1153490
WILMINK GROUP WG1153491
WILMINK GROUP WG1153492
WILMINK GROUP WG1153495
WILMINK GROUP WG1153498
WILMINK GROUP WG1153506
WILMINK GROUP WG1153510
WILMINK GROUP WG1153511
WILMINK GROUP WG1235331
WILMINK GROUP WG1254398
WILMINK GROUP WG1432809
WILMINK GROUP WG1701475
WILMINK GROUP WG1701476
WILMINK GROUP WG1760761
WILMINK GROUP WG1814387
WILMINK GROUP WG1978462
WILMINK GROUP WG2006552
WXQP 210745
WXQP 311875
Pažymėti
Galinis stiklas Mitsubishi Lancer duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
- Kitas - Galinis stiklas Mitsubishi Lancer duru kebulo dureliu fortke Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61468069 61468069
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
25 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SEBRING [2000 - 2007], SEBRING [2006 - 2011], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], JOURNEY [2008 - 2017], CHEROKEE [2013 - ], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], FLAVIA [2012 - 2015], ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: CHRYSLER 1300A082 CHRYSLER 5047138AA CHRYSLER 5047138AB CHRYSLER 68046026AA CHRYSLER K68046026AA CHRYSLER MN187244 DODGE 5047138AA DODGE 5047138AB DODGE MN187244 FIAT 68046026AA FIAT K68046026AA JEEP 5047138AA JEEP 5047138AB JEEP 68046026AA JEEP K68046026AA JEEP MN187244 LANCIA 68046026AA LANCIA K68046026AA MITSUBISHI 1300A082 MITSUBISHI MN187244

Ieškoti mūsų kataloge: C73011PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX AW6038
AIRTEX WP-1982
BLUE PRINT ADA109115C
BUGATTI PA-10149
CECAUTO 251837
CECAUTO 2518370
CHRYSLER 1300A082
CHRYSLER 5047138AA
CHRYSLER 5047138AB
CHRYSLER 5047138AC
CHRYSLER 68046026AA
CHRYSLER K68046026AA
CHRYSLER MN187244
DODGE 5047138AA
DODGE 5047138AB
DODGE 5047138AC
DODGE MN187244
DOLZ N-207
FIAT 68046026AA
FIAT K68046026AA
FIRST LINE FWP 2200
GK 986901
HEPU P901
JEEP 5047138AA
JEEP 5047138AB
JEEP 5047138AC
JEEP 68046026AA
JEEP K68046026AA
JEEP MN187244
LANCIA 68046026AA
LANCIA K68046026AA
METELLI PA-1082
MITSUBISHI 1300A082
MITSUBISHI MN187244
QUINTON HAZELL QCP-3734
RUVILLE 67319
SALERI PA-1514
SKF VKPC 95891
VALEO 526006
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
45 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: OUTLANDER I [2001 - 2007], PAJERO III [1999 - 2007], LANCER VII [2000 - 2007], L 200 [2001 - 2005]

Detalės OE kodai yra: 8619A015

Ieškoti mūsų kataloge: E03000AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
23 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COLT V [1995 - 2003], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD361710 MITSUBISHI MD362903

Ieškoti mūsų kataloge: E03005CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BorgWarner (BERU) 0040102178
BorgWarner (BERU) ZSE178
DELPHI GN10450-12B1
DENSO 099700-0480
MAGNETI MARELLI 060717107012
MAGNETI MARELLI 600000174850
MAGNETI MARELLI BAEQ107
MITSUBISHI MD361710
MITSUBISHI MD362903
NGK 48375
NGK U4027
VALEO 245259
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
23 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LANCER VI [1995 - 2000], LANCER VII [2000 - 2007], OUTLANDER I [2001 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD 363552 MITSUBISHI MD 623072

Ieškoti mūsų kataloge: E03012CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADC 41478 C
BorgWarner (BERU) ZSE193
BREMI 20467
EFI AUTOMOTIVE 155 204
ERA 880 311
JANMOR JM5122
METZGER 0 880 174
MITSUBISHI MD 363552
MITSUBISHI MD 623072
SIDAT 85.30416
TESLA CL 582
Pažymėti
PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
30 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 10 28A022

Papildoma informacija

Polių skaičius: 2
Darbinis režimas: elektr.-hidraul.
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Jungties korpuso forma: ovalas
Porinis gaminio numeris: V37-0137
Svoris [kg]: 0,188
Pakuotės plotis [cm]: 6,5
Pakuotės aukštis [cm]: 6
Pakavimo vienetas: 1
Pakuotės aukštis [cm]: 6
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E03000FR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 2T1121
BGA OCV6100
GATES VVS208
METZGER 2411025
MITSUBISHI 10 28A022
Pažymėti
PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
33 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 10 28A021

Papildoma informacija

Polių skaičius: 2
Jungties korpuso forma: ovalas
Darbinis režimas: elektr.-hidraul.
Porinis gaminio numeris: V37-0136
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Svoris [kg]: 0,19
Pakuotės plotis [cm]: 6,5
Pakuotės aukštis [cm]: 6
Pakavimo vienetas: 1
Pakuotės aukštis [cm]: 6
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E03001FR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 2T1122
BGA OCV6101
GATES VVS209
METZGER 2411026
MITSUBISHI 10 28A021
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
30 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CT [2010 - ], ES [2012 - 2018], GS [2011 - ], LFA [2010 - 2013], NX [2014 - ], RX [2008 - 2016], RX [2015 - ], ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], TREZIA [2010 - ], GRAND VITARA II [2005 - ], KIZASHI [2010 - ], SX4 [2006 - 2013], SX4 [2013 - ], AURIS E15 [2006 - 2012], AURIS E18 [2012 - 2019], AVENSIS T27 [2008 - 2019], CAMRY V5 [2011 - ], COROLLA E14 E15 [2006 - 2013], IQ [2008 - 2016], LAND CRUISER 150 [2009 - ], PRIUS [2008 - 2016], PRIUS PLUS [2011 - ], RAV 4 III [2005 - 2013], RAV 4 IV [2012 - 2018], URBAN CRUISER [2007 - 2016], VERSO [2009 - 2018], VERSO S [2010 - 2017], YARIS [2005 - 2011], YARIS [2010 - 2014], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39320-52000 LEXUS 22204-0P020 LEXUS 22204-0T020 LEXUS 22204-0T030 LEXUS 22204-0T040 LEXUS 22204-0V010 LEXUS 22204-0V020 LEXUS 22204-28010 LEXUS 22204-37010 MITSUBISHI 1525A021 MITSUBISHI 1525A033 SUZUKI 13800-54L00 SUZUKI 13800-55L00 SUZUKI 13800-68K00 SUZUKI 13800-80JA0 TOYOTA 22204-0P020 TOYOTA 22204-0T020 TOYOTA 22204-0T030 TOYOTA 22204-0T040 TOYOTA 22204-0V010 TOYOTA 22204-0V020 TOYOTA 22204-28010 TOYOTA 22204-37010 VOLVO 31380619

Ieškoti mūsų kataloge: E88006PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DENSO 197400-5080
DENSO 197400-5100
DENSO 197400-5120
DENSO 197400-5200
DENSO 197400-5210
DENSO 197400-5310
DENSO 197400-5320
DENSO 197400-5400
DENSO 197400-6160
DENSO 197408-0080
DENSO DMA0111
HELLA 8ET009142-961
HYUNDAI 39320-52000
LEXUS 22204-0P020
LEXUS 22204-0T020
LEXUS 22204-0T030
LEXUS 22204-0T040
LEXUS 22204-0V010
LEXUS 22204-0V020
LEXUS 22204-28010
LEXUS 22204-37010
MITSUBISHI 1525A021
MITSUBISHI 1525A033
NGK 97692
NGK EPBMFT5-V002D
PIERBURG 7.28342.17.0
SUZUKI 13800-54L00
SUZUKI 13800-55L00
SUZUKI 13800-68K00
SUZUKI 13800-80JA0
TOYOTA 22204-0P020
TOYOTA 22204-0T020
TOYOTA 22204-0T030
TOYOTA 22204-0T040
TOYOTA 22204-0V010
TOYOTA 22204-0V020
TOYOTA 22204-28010
TOYOTA 22204-37010
VOLVO 31380619
Pažymėti
SALONO VENTILIATORIUS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
50 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] SALONO VENTILIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ], ASX [2010- ], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1607025680 CITROËN 6441CC CITROËN 6441Z3 CITROËN 6441Z4 CITROËN 7802A017 CITROËN 7802A217 CITROËN CSA431D214 CITROËN CSA431D227 MITSUBISHI 1607025680 MITSUBISHI 6441CC MITSUBISHI 6441Z3 MITSUBISHI 6441Z4 MITSUBISHI 7802A017 MITSUBISHI 7802A217 MITSUBISHI CSA431D214 MITSUBISHI CSA431D227 PEUGEOT 1607025680 PEUGEOT 6441CC PEUGEOT 6441Z3 PEUGEOT 6441Z4 PEUGEOT 7802A017 PEUGEOT 7802A217 PEUGEOT CSA431D214 PEUGEOT CSA431D227

Papildoma informacija: Korpuso tipas: sintetinės medžiagos korpusas

Vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
Nustatyta galia [W]: 150
Darbinė įtampa [V]: 12
Polių skaičius: 2
Skersmuo [mm]: 140
Reguliatorius: be greičio reguliatoriaus
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E03000WN @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AVA QUALITY COOLING PE8428
CITROËN 1607025680
CITROËN 6441CC
CITROËN 6441Z3
CITROËN 6441Z4
CITROËN 7802A017
CITROËN 7802A217
CITROËN CSA431D214
CITROËN CSA431D227
FRIGAIR 05991207
LUZAR LFH1104
MITSUBISHI 1607025680
MITSUBISHI 6441CC
MITSUBISHI 6441Z3
MITSUBISHI 6441Z4
MITSUBISHI 7802A017
MITSUBISHI 7802A217
MITSUBISHI CSA431D214
MITSUBISHI CSA431D227
NRF 34222
PEUGEOT 1607025680
PEUGEOT 6441CC
PEUGEOT 6441Z3
PEUGEOT 6441Z4
PEUGEOT 7802A017
PEUGEOT 7802A217
PEUGEOT CSA431D214
PEUGEOT CSA431D227
THERMOTEC DD5001TT
TYC 700239
VAN WEZEL 3201773
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
33 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], ASX [2010- ], ECLIPSE CROSS [2017 - ], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1618.ER MITSUBISHI 1588A141 MITSUBISHI 1588A144 MITSUBISHI 1588A183 PEUGEOT 1618.ER

Ieškoti mūsų kataloge: E19005SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADC47035
CITROËN 1618ER
CITROËN 1918ER
CITROËN/PEUGEOT 1618ER
CITROËN/PEUGEOT 1918ER
DELPHI ES2041412B1
DENSO DOX-0574
DENSO DOX-0636
FISPA 90338
HOFFER 7481738
MEAT & DORIA 81738
METZGER 893630
MITSUBISHI 1588A141
MITSUBISHI 1588A144
MITSUBISHI 1588A171
MITSUBISHI 1588A183
MITSUBISHI 1588A233
MITSUBISHI 1588A270
MITSUBISHI 1588A310
MITSUBISHI 1588A337
MITSUBISHI 1588A339
NTK (NGK-GROUP) OZA668EE29
NTK (NGK-GROUP) OZA668EE30
PEUGEOT 1618ER
PEUGEOT 1918ER
SIDAT 90338
WALKER PRODUCTS 250 241056
WALKER PRODUCTS 25024751
WE PARTS 290960318
Pažymėti
ORO SKLENDĖ Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
134 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] ORO SKLENDĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], LUPO [1998 - 2004], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [2001 - 2010], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 038 128 063 F AUDI 038 128 063 G AUDI 038 128 063 L AUDI 038 128 063 M AUDI 038 128 063 Q SEAT 038 128 063 F SEAT 038 128 063 G SEAT 038 128 063 L SEAT 038 128 063 M SEAT 038 128 063 Q SKODA 038 128 063 F SKODA 038 128 063 G SKODA 038 128 063 L SKODA 038 128 063 M SKODA 038 128 063 P SKODA 038 128 063 Q VW 038 128 063 F VW 038 128 063 G VW 038 128 063 L VW 038 128 063 M VW 038 128 063 Q

Papildoma informacija

Darbinis režimas: elektr.
Skersmuo [mm]: 48
Įtampa [V]: 12
Techninis informacijos numeris: SI 0095
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E95009TB @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 038 128 063 F
AUDI 038 128 063 G
AUDI 038 128 063 L
AUDI 038 128 063 M
AUDI 038 128 063 Q
AUTEX 961033
AUTOMEGA 210785010
DIPASPORT FLAI010AN
DIPASPORT FLAI010N
DIPASPORT FLAI010R
ELTA AUTOMOTIVE EE7502
ELTA AUTOMOTIVE XTB9727
ERA 556127
ESEN SKV 12SKV055
FEBI BILSTEIN 44945
HOFFER 7519031
IPD 46-0028
JP GROUP 1115401400
LUCAS ELECTRICAL LTH444
MAXGEAR 58-0073
MEAT & DORIA 89031
METZGER 892056
METZGER 892469
MITSUBISHI MN980166
MITSUBISHI MN980378
OSSCA 16316
PIERBURG 7.14393.20.0
QUINTON HAZELL XPOT470
S.I.D.A.T 88031
SEAT 038 128 063 F
SEAT 038 128 063 G
SEAT 038 128 063 L
SEAT 038 128 063 M
SEAT 038 128 063 Q
SKODA 038 128 063 F
SKODA 038 128 063 G
SKODA 038 128 063 L
SKODA 038 128 063 M
SKODA 038 128 063 P
SKODA 038 128 063 Q
SWAG 30 94 4945
TOPRAN 117 310
TRISCAN 8820 29029
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.191
VEMO V10-81-0011
VIKA 11281275301
VW 038 128 063 F
VW 038 128 063 G
VW 038 128 063 L
VW 038 128 063 M
VW 038 128 063 Q
WE PARTS 240640033
WILMINK GROUP WG1013506
WILMINK GROUP WG1026510
WILMINK GROUP WG1429255
WILMINK GROUP WG1494974
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
27 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SPACE STAR [1998 - 2005], 3000GT [1989 - 2000], CARISMA [1995 - 2006], GTO [1989 - 2001], LANCER VII [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD165083 MITSUBISHI MD186990 MITSUBISHI MD197852 MITSUBISHI MN176475

Ieškoti mūsų kataloge: E03002SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
ASHUKI by Palidium B404-01
AUTLOG AS2212
BOSCH 0 258 003 556
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH 0 258 986 621
CALORSTAT by Vernet LS140369
CSV electronic parts CSL2281
DENSO DOX-0109
DENSO DOX-0114
DENSO DOX-1438
DT Spare Parts 6.81020
ESEN SKV 09SKV044
ESEN SKV 09SKV904
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV913
EUROREPAR E144007
FAE 77388
FISPA 90054
FISPA 90054A2
FISPA 90054HQ
FISPA 90082
FISPA 90082A2
FISPA 90082HQ
FISPA 90281
FISPA 90287
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1475014
HOFFER 7481022
HOFFER 7481022E
HOFFER 7481679
HOFFER 7481680
HOFFER 7481700
HOFFER 7481700E
HOFFER 7481700OQ
INTERMOTOR 64224
KAVO PARTS EOS-5548
KAVO PARTS EOS-5551
KAWE 8845 42006
KLAXCAR FRANCE 49501z
LEMARK LLB170
LUCAS LEB757
MAGNETI MARELLI 460000437010
MAGNETI MARELLI 460002144210
MEAT & DORIA 81022
MEAT & DORIA 81022E
MEAT & DORIA 81679
MEAT & DORIA 81680
MEAT & DORIA 81700
MEAT & DORIA 81700E
MEAT & DORIA 81700OQ
MITSUBISHI MD165083
MITSUBISHI MD186990
MITSUBISHI MD197852
MITSUBISHI MN176475
MOBILETRON OS-M405P
MOTAQUIP LVOS1218
MTE-THOMSON 7849.40.035
MTE-THOMSON 7849.40.040
MTE-THOMSON 7849.40.040P1
MTE-THOMSON 7849.43.030P2
NGK 0437
NGK 1952
NGK 90275
NPS T566A24
NTY ESL-MS-002
Omnicraft 2376215
OSSCA 47428
PEMEBLA JAPDOX-0109
PEMEBLA JAPDOX-0114
QUINTON HAZELL XLOS1169
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90054
SIDAT 90054A2
SIDAT 90054HQ
SIDAT 90082
SIDAT 90082A2
SIDAT 90082HQ
SIDAT 90281
SIDAT 90287
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140232
STELLOX 20-00022-SX
TRISCAN 8845 42006
VEMO V37-76-0005
WALKER PRODUCTS 250-24231
WALKER PRODUCTS 250-24981
WE PARTS 290960262
WE PARTS 290960263
WE PARTS 290970007
WE PARTS 290970019
WE PARTS 290970026
WE PARTS 290970036
WE PARTS 290970038
WILMINK GROUP WG1013854
WILMINK GROUP WG1013975
WILMINK GROUP WG1013976
WILMINK GROUP WG1013987
WILMINK GROUP WG1028922
WILMINK GROUP WG1029019
WILMINK GROUP WG1461216
WILMINK GROUP WG1964845
WILMINK GROUP WG1964882
WXQP 11150
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 130113
WXQP 130117
WXQP 211061
WXQP 230117
WXQP 230119
WXQP 330133
WXQP 330135
WXQP 330155
WXQP 330255
WXQP 330257
WXQP 520069
WXQP 520071
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi LANCER VI [1995 - 2000]
Vilnius
29 €
1998 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VI [1995 - 2000] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COLT V [1995 - 2003], LANCER VI [1995 - 2000], LANCER VII [2000 - 2007], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 1588A081 MITSUBISHI MD327611 MITSUBISHI MN137944 MITSUBISHI MR514342

Ieškoti mūsų kataloge: E03010SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
ASHUKI by Palidium 9200-48466
ASHUKI by Palidium B404-01
BOSCH 0 258 005 110
BOSCH 0 258 005 730
BOSCH 0 258 986 507
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH F 00H L00 192
CALORSTAT by Vernet LS140377
CALORSTAT by Vernet LS140630
Continental/VDO A2C59513874Z
DENSO DOX-0109
DENSO DOX-0113
DENSO DOX-0344
DIPASPORT INJLS058BSCN
DIPASPORT INJLS162N
ENGITECH ENT600010
EPS 1.997.656
EPS 1.997.658
ERA 570190
ERA 570190A
ESEN SKV 09SKV739
ESEN SKV 09SKV743
ESEN SKV 09SKV904
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV913
EUROREPAR E144003
EUROREPAR E144007
FACET 10.7656
FACET 10.7658
FAE 77292
FISPA 90076
FISPA 90082
FISPA 90082A2
FISPA 90082HQ
FISPA 90291
FISPA 90293
HC-Cargo 181702
HC-Cargo 181812
HELLA 6PA 358 103-171
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465005
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465014
HOFFER 7481684
HOFFER 7481686
HOFFER 7481700
HOFFER 7481700E
HOFFER 7481700OQ
HOFFER 7481701
INTERMOTOR 64446
INTERMOTOR 64451
KAVO PARTS EOS-5505
KAVO PARTS EOS-5506
KAVO PARTS EOS-5510
KAWE 8845 42012
KLAXCAR FRANCE 49501z
KLAXCAR FRANCE 49502z
KW 497 656
KW 497 658
LEMARK LLB131
LEMARK LLB375
LEMARK LLB380
LUCAS LEB885
LUCAS LEB890
MAXGEAR 59-0013
MDR EPS-1997 656
MDR EPS-1997 658
MEAT & DORIA 81684
MEAT & DORIA 81686
MEAT & DORIA 81700
MEAT & DORIA 81700E
MEAT & DORIA 81700OQ
MEAT & DORIA 81701
MITSUBISHI 1588A081
MITSUBISHI MD327611
MITSUBISHI MN137944
MITSUBISHI MR514342
MOBILETRON OS-K408P
MOBILETRON OS-M410P
MOBILETRON OS-M412P
MOTAQUIP LVOS1388
MOTAQUIP LVOS1470
MTE-THOMSON 7817.45.035
MTE-THOMSON 7817.45.057
MTE-THOMSON 7817.49.057
NGK 1952
NGK 90387
NPS DOX-0109
NPS DOX-0114
NTY ESL-MS-010
NTY ESL-UV-001
Omnicraft 2376215
Omnicraft 2376221
OSSCA 27295
PEMEBLA JAPDOX-0109
PEMEBLA JAPDOX-0113
PEMEBLA JAPDOX-0344
PIERBURG 7.05271.63.0
PROFIT 4005-0004
QUINTON HAZELL XLOS1361
QUINTON HAZELL XLOS1366
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0225
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90076
SIDAT 90082
SIDAT 90082A2
SIDAT 90082HQ
SIDAT 90291
SIDAT 90293
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140082
Stark SKLS-0140232
StartVOLT VS-OS 0011
StartVOLT VS-OS 1116
STELLOX 20-00007-SX
STELLOX 20-00022-SX
STELLOX 20-00026-SX
STELLOX 20-00096-SX
TRISCAN 8845 42012
VEMO V37-76-0004
VEMO V37-76-0006
WALKER PRODUCTS 250-24233
WALKER PRODUCTS 450-34173
WE PARTS 290960267
WE PARTS 290960269
WE PARTS 290970019
WE PARTS 290970020
WE PARTS 290970026
WE PARTS 290970036
WILMINK GROUP WG1013979
WILMINK GROUP WG1013980
WILMINK GROUP WG1013987
WILMINK GROUP WG1013988
WILMINK GROUP WG1028922
WILMINK GROUP WG1028923
WILMINK GROUP WG1461315
WILMINK GROUP WG1496150
WILMINK GROUP WG1501114
WILMINK GROUP WG1804910
WILMINK GROUP WG1964882
WILMINK GROUP WG2015951
WXQP 11150
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 130113
WXQP 130117
WXQP 211061
WXQP 230117
WXQP 230119
WXQP 330135
WXQP 330255
WXQP 520069
WXQP 520071
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
29 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COLT V [1995 - 2003], LANCER VI [1995 - 2000], LANCER VII [2000 - 2007], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 1588A081 MITSUBISHI MD327611 MITSUBISHI MN137944 MITSUBISHI MR514342

Ieškoti mūsų kataloge: E03010SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
ASHUKI by Palidium 9200-48466
ASHUKI by Palidium B404-01
BOSCH 0 258 005 110
BOSCH 0 258 005 730
BOSCH 0 258 986 507
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH F 00H L00 192
CALORSTAT by Vernet LS140377
CALORSTAT by Vernet LS140630
Continental/VDO A2C59513874Z
DENSO DOX-0109
DENSO DOX-0113
DENSO DOX-0344
DIPASPORT INJLS058BSCN
DIPASPORT INJLS162N
ENGITECH ENT600010
EPS 1.997.656
EPS 1.997.658
ERA 570190
ERA 570190A
ESEN SKV 09SKV739
ESEN SKV 09SKV743
ESEN SKV 09SKV904
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV913
EUROREPAR E144003
EUROREPAR E144007
FACET 10.7656
FACET 10.7658
FAE 77292
FISPA 90076
FISPA 90082
FISPA 90082A2
FISPA 90082HQ
FISPA 90291
FISPA 90293
HC-Cargo 181702
HC-Cargo 181812
HELLA 6PA 358 103-171
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465005
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465014
HOFFER 7481684
HOFFER 7481686
HOFFER 7481700
HOFFER 7481700E
HOFFER 7481700OQ
HOFFER 7481701
INTERMOTOR 64446
INTERMOTOR 64451
KAVO PARTS EOS-5505
KAVO PARTS EOS-5506
KAVO PARTS EOS-5510
KAWE 8845 42012
KLAXCAR FRANCE 49501z
KLAXCAR FRANCE 49502z
KW 497 656
KW 497 658
LEMARK LLB131
LEMARK LLB375
LEMARK LLB380
LUCAS LEB885
LUCAS LEB890
MAXGEAR 59-0013
MDR EPS-1997 656
MDR EPS-1997 658
MEAT & DORIA 81684
MEAT & DORIA 81686
MEAT & DORIA 81700
MEAT & DORIA 81700E
MEAT & DORIA 81700OQ
MEAT & DORIA 81701
MITSUBISHI 1588A081
MITSUBISHI MD327611
MITSUBISHI MN137944
MITSUBISHI MR514342
MOBILETRON OS-K408P
MOBILETRON OS-M410P
MOBILETRON OS-M412P
MOTAQUIP LVOS1388
MOTAQUIP LVOS1470
MTE-THOMSON 7817.45.035
MTE-THOMSON 7817.45.057
MTE-THOMSON 7817.49.057
NGK 1952
NGK 90387
NPS DOX-0109
NPS DOX-0114
NTY ESL-MS-010
NTY ESL-UV-001
Omnicraft 2376215
Omnicraft 2376221
OSSCA 27295
PEMEBLA JAPDOX-0109
PEMEBLA JAPDOX-0113
PEMEBLA JAPDOX-0344
PIERBURG 7.05271.63.0
PROFIT 4005-0004
QUINTON HAZELL XLOS1361
QUINTON HAZELL XLOS1366
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0225
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90076
SIDAT 90082
SIDAT 90082A2
SIDAT 90082HQ
SIDAT 90291
SIDAT 90293
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140082
Stark SKLS-0140232
StartVOLT VS-OS 0011
StartVOLT VS-OS 1116
STELLOX 20-00007-SX
STELLOX 20-00022-SX
STELLOX 20-00026-SX
STELLOX 20-00096-SX
TRISCAN 8845 42012
VEMO V37-76-0004
VEMO V37-76-0006
WALKER PRODUCTS 250-24233
WALKER PRODUCTS 450-34173
WE PARTS 290960267
WE PARTS 290960269
WE PARTS 290970019
WE PARTS 290970020
WE PARTS 290970026
WE PARTS 290970036
WILMINK GROUP WG1013979
WILMINK GROUP WG1013980
WILMINK GROUP WG1013987
WILMINK GROUP WG1013988
WILMINK GROUP WG1028922
WILMINK GROUP WG1028923
WILMINK GROUP WG1461315
WILMINK GROUP WG1496150
WILMINK GROUP WG1501114
WILMINK GROUP WG1804910
WILMINK GROUP WG1964882
WILMINK GROUP WG2015951
WXQP 11150
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 130113
WXQP 130117
WXQP 211061
WXQP 230117
WXQP 230119
WXQP 330135
WXQP 330255
WXQP 520069
WXQP 520071
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VII [2000 - 2007] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LANCER VII [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR581875

Papildoma informacija

Montavimo vieta: vidus
Riebokšlio skersmuo [mm]: 41
Montavimo vieta: priekis, dešinėje pusėje ( keleivio pusėje )
Montavimo vieta: transmisijos galas
Vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie prij. veleno: 30
Išorinis dantr. dif. pusėje: 27


Ieškoti mūsų kataloge: N03021PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ]
Vilnius
32 €
2013 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi LANCER VIII [2007 - ] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 4007 [2007 - 2013], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], LANCER VIII [2007 - ], C-CROSSER [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN/PEUGEOT 3274.C9 CITROËN/PEUGEOT 3274.D0 MITSUBISHI 3715A007 MITSUBISHI 3715A008 MITSUBISHI 3715A031 MITSUBISHI 3715A032 MITSUBISHI 3715A203 MITSUBISHI 3715A204 MITSUBISHI 3717A016

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: galinė ašis
Svoris [kg]: 1,59
Išorinis dantr. rato pusėje: 23
Išorinis dantr. dif. pusėje: 23
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 26
Riebokšlio skersmuo [mm]: 35
išorinis skersmuo [mm]: 64,2
Kiekis: 7
išorinis skersmuo [mm]: 64,2
Pakuotės ilgis [cm]: 18,5
Pakuotės plotis [cm]: 8,5
Pakuotės aukštis [cm]: 8,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N03044PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN/PEUGEOT 3274.C9
CITROËN/PEUGEOT 3274.D0
MITSUBISHI 3715A007
MITSUBISHI 3715A008
MITSUBISHI 3715A031
MITSUBISHI 3715A032
MITSUBISHI 3715A203
MITSUBISHI 3715A204
MITSUBISHI 3717A016
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Mitsubishi Lancer automobilio dalis skelbimai
4
...
4 / 10