Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Darbo, studijų ir mokslo pasiūlymai skelbimai (4)

Rūšiuoti
Mechaniko darbas
Įmonė | UAB Bokštelis.lt
Bokštelis.lt - didžiausia statybinių keltuvų nuomos kompanija Baltijos regione. Plečiant savo veiklą, į komandą kviečiame prisijungti mechanikus (darbui Kaune ir Vilniuje).
Mechanikas (-ė)
Lietuva
1600 €
Pažymėti
Pardavimų projektų vadovas
Įmonė | UAB Įrankis.lt
Įmonė siūlo- Plačias savirealizacijos ir savarankiškų sprendimų priėmimo galimybes.- Darbą su rinkoje gerai žinomais prekės ženklais.- Galimybę pačiam laisvai planuoti savo darbo laiką.- Stabilų atlyginimą ir kintančią dalį priklausančią nuo darbo rezultatų.- Tarnybinį automobilį.Būsimos atsakomybės- Būsite atsakingas (-a) už įrankių nuomos aktyvius pardavimus.- Aktyviai komunikuosite tiek su naujais, tiek su esamais klientais ir reprezentuosite kompanijos paslaugas.- Vesite derybas, organizuosite susitikimus, rengsite komercinius pasiūlymus bei sutartis.- Aktyviai ieškosite naujų klientų ir projektų.- Galėsite siūlyti ir realizuoti savo idėjas darbo efektyvumui gerinti.CV siųsti el. paštu andrius.virbickas@irankis.lt
Vadovas (-ė)
Lietuva
1200 €
Pažymėti
Senior programuotojas
Įmonė | UAB RG Consulting
Bokštelis.lt - didžiausia statybinių keltuvų nuomos kompanija Baltijos regione. Įmonė priklauso vienai didžiausių įmonių grupei rytų Europoje (pagrindinė veikla kėlimo įrangos nuoma). Sparčiai augant stipriname IT komandą ir kviečiame prisijungti senior programuotoją (darbui Kaune / nuotoliniu).
IT specialistas (-ė)
Lietuva
2000 €
Pažymėti
Projektų vadovas
Įmonė | UAB Bokštelis.lt
Įmonė Bokštelis.lt, sėkmingai teikia aukštuminės įrangos nuomos paslaugas ir dirba su didžiausiais statybų projektais Lietuvoje. Aukščiausios kokybės įranga yra teikiama ne tik Baltijos šalims, tačiau ir Lenkijoje bei Čekijos Respublikoje esantiems klientams. Šiuo metu įmonė prie savo komandos kviečia prisijungti projektų vadovui (-ei) darbui Klaipėdoje.
Vadovas (-ė)
Lietuva
2500 €
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Darbo, studijų ir mokslo pasiūlymai skelbimai