Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Šiauliai
57.63 €
2014 m. Nebrangus, patikimas vaizdo registratorius DVR-S109PALTUS VAIZDO REGISTRATORIŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE.Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite progos padaryti savo artimajam praktišką dovaną įsigyjant automobilinę vaizdo kamerą DVR-S109, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!DVR-S109 kaina TIK 199 LT. Platesnė informacija www.pirkciau.ltŠis vaizdo registratorius yra aukštos specifikacijos, modernaus, gražaus dizaino. Lengvas su kelių rūšių laikikliais, su 120 laipsnių apžvalgos kampu. Naktinis pašvietimas ir didelis ekranas suteikia šiam registratoriui patogumo, komforto. Šis registratorius tai puikios kainos ir kokybės santykis. HD rašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.VIDEO RAIŠKA: FULL HD 720P P30; 720P P60:1280x720 P60ATMINTIS: 2GB -32 GB Mikro SD kortelė (rekomentuojama 6 klasės ir aukšesnės klasės)Prietaisas turi svarbių failų išsaugojimo galimybę neužrašant jų ant viršaus ciklo rašymo metu.GPS SENSORIUS(pagreičio matuoklis)- automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant pagreitį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.Kamera pradeda automatiškai įrašinėti įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos , rašoma iš pradžių jau ant įrašytų vaizdų.Tinka bet kuriai transporto priemonei.Prietaisas naujas, ištestuotas paruoštas naudojimui. Suteikiama 12 mėn. Garantija.Modelis: DVR-S109 kaina TIK 199 LT . Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.Mob: +37063977277, info@pirkciau.ltDaugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.ltVisas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
+370 63977277
Pažymėti
+4

- Kitas - Visi modeliai, - Kitas - Visi modeliai Automobilio dalis, Šiauliai

2014 m.
Nebrangus, patikimas vaizdo registratorius DVR-S109PALTUS VAIZDO REGISTRATORIŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE.Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite progos padaryti savo artimajam praktišką dovaną įsigyjant automobilinę vaizdo kamerą DVR-S109, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!DVR-S109 kaina TIK 199 LT. Platesnė informacija www.pirkciau.ltŠis vaizdo registratorius yra aukštos specifikacijos, modernaus, gražaus dizaino. Lengvas su kelių rūšių laikikliais, su 120 laipsnių apžvalgos kampu. Naktinis pašvietimas ir didelis ekranas suteikia šiam registratoriui patogumo, komforto. Šis registratorius tai puikios kainos ir kokybės santykis. HD rašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.VIDEO RAIŠKA: FULL HD 720P P30; 720P P60:1280x720 P60ATMINTIS: 2GB -32 GB Mikro SD kortelė (rekomentuojama 6 klasės ir aukšesnės klasės)Prietaisas turi svarbių failų išsaugojimo galimybę neužrašant jų ant viršaus ciklo rašymo metu.GPS SENSORIUS(pagreičio matuoklis)- automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant pagreitį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.Kamera pradeda automatiškai įrašinėti įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos , rašoma iš pradžių jau ant įrašytų vaizdų.Tinka bet kuriai transporto priemonei.Prietaisas naujas, ištestuotas paruoštas naudojimui. Suteikiama 12 mėn. Garantija.Modelis: DVR-S109 kaina TIK 199 LT . Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.Mob: +37063977277, info@pirkciau.ltDaugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.ltVisas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
57.63 €
Nebrangus, patikimas vaizdo registratorius DVR-S109
PALTUS VAIZDO REGISTRATORIŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE.
Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite progos padaryti savo artimajam praktišką dovaną įsigyjant automobilinę vaizdo kamerą DVR-S109, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!
DVR-S109 kaina TIK 199 LT. Platesnė informacija www.pirkciau.lt
Šis vaizdo registratorius yra aukštos specifikacijos, modernaus, gražaus dizaino. Lengvas su kelių rūšių laikikliais, su 120 laipsnių apžvalgos kampu. Naktinis pašvietimas ir didelis ekranas suteikia šiam registratoriui patogumo, komforto.
Šis registratorius tai puikios kainos ir kokybės santykis.
HD rašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.
VIDEO RAIŠKA: FULL HD 720P P30; 720P P60:1280x720 P60
ATMINTIS: 2GB -32 GB Mikro SD kortelė (rekomentuojama 6 klasės ir aukšesnės klasės)
Prietaisas turi svarbių failų išsaugojimo galimybę neužrašant jų ant viršaus ciklo rašymo metu.
GPS SENSORIUS(pagreičio matuoklis)- automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant pagreitį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
Kamera pradeda automatiškai įrašinėti įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos , rašoma iš pradžių jau ant įrašytų vaizdų.
Tinka bet kuriai transporto priemonei.
Prietaisas naujas, ištestuotas paruoštas naudojimui. Suteikiama 12 mėn. Garantija.
Modelis: DVR-S109 kaina TIK 199 LT . Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: +37063977277, info@pirkciau.lt
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
Papildoma informacija
Kaina
57.63 €
Markė
- Kitas -
Modelis
Visi modeliai
Pagaminimo metai
2014 m.
Nauja/Naudota
Nauja
Www.rego-gps.lt
Užsiregistravo: 2010-03-15
Prisijungė prieš 9 met.
Vartotojo reitingas: 4
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
350 / 45
Skelbimo ID: 50395772