Visi miestai
Visi miestai
Siūlo
└ Siūlo └ Paskolos, kreditai └ Verslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Pažymėti

Aukojimo natūra pasiūlymas, Klaipėda

Aprašymas
Sveiki, mano vardas ERYKA POSY, prancūzų teisininkė, atstovauju savo klientei poniai INA Kavaliova. Ji kilusi iš Lietuvos, tačiau dėl sveikatos gyvena Prancūzijoje.

Ji turi 2 000 000 Eur FNC FINANSAVIMAS ir dėl labai sunkios sveikatos būklės nusprendžia paaukoti natūra (turto perleidimas) po 300 000 Eur 6 skirtingiems asmenims.

Šiuo atveju atsitiktine tvarka prašome 30 metų ir vyresnių žmonių, kuriems gali pasisekti būti tarp tų, kurie gauna auką. Negalime garantuoti, kad būsite atrinkti iš šių 6 žmonių, kurių kiekvienas gaus po 300 000 Eur. .

Viskas priklauso nuo to, ko ketinate pasiekti su šia dovana. Mano klientas nori, kad kiekvienas iš šių šešių žmonių po 15% sumos paaukotų dviems vaikų namams, o likusius 85% jūs galėtumėte įgyvendinti projektą, kuris jums prie širdies, jei tik jis sąžiningas ir jį panaudosite iš naudingų ir teisėtų lėšų. būdu. Tikslai.

Susidomėjusius prašome atsiųsti el. laišką, kuriame nurodoma, ar sutinkate gerbti paskutinius mano klientės INA Kavaliova žodžius, jei ji pasirinks Jus aukos gavėju. Taip pat atsiųskite trumpą santrauką, kam 85% tikrai bus panaudoti, ačiū.


Gavę el. laišką, galite nedelsdami susigrąžinti lėšas, nes gali praeiti iki savaitės, kol su jumis susisieksime, nes jį perskaitys nedaug žmonių. Išsaugokite tai savo maldose.

erykaposy@gmail.com
Daugiau
Papildoma informacija
Kam skirta
Visos paskolos
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 205 / 7 Skelbimo ID: 64940653
Vincas
Užsiregistravo: 2022-04-28
0