Visi miestai
Visi miestai
Siūlo
└ Siūlo └ Investicijos └ Verslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
+370 60724221
Pažymėti

DARBAS REMOTE | DARBAS KOMPIUTERIU| UŽDARBIAI IKI 10000EUR!!!!

Aprašymas
Siūlau kelis lengvus ir veikiančius uždarbius internetu. Uždarbių esmė yra „Invite a friend“ – „Pakviesk draugą ir gauk dovanų“ principas, N-18.
Siūlau tik patikimus, išbandytus ir pačius populiariausius „Invite a friend“ uždarbius. Norint gauti dovaną-bonusą už registraciją, vienur nereikia visiškai jokių investicijų, o kitiems uždarbiams reikia ir šiek tiek įsinešti pinigų, kuriuos vėliau galėsite iškart nusiimti su savo gautu bonusu.
Kiekvienam bonusui aprašyti atskirai sukūriau nuorodą, kadangi norėjau kuo išsamiau pateikti jums informaciją, kad registruojantis nekiltų jokių nesklandumų.
Jei kas neaišku, turite klausimų, nesiseka, visuomet rašykite man. Padėsiu visais iškilusiais klausimais, kas liečia siūlomus uždarbius.

NAUJI IR PATIKMI UŽDARBIAI.

//////////////////////////////

UŽDARBIAI NEREIKALAUJANTIS JOKIŲ INVESTICIJŲ:

MONESE – 15 EUR dovana. Siūlau užsidirbti su MONESE (Revolut alternatyva) pakankamai nemažai pinigų. Esmė yra Referal programa, per kurią už kiekvieną pakviestą draugą (ar nepažįstamą iš bet kurios Europos šalies), gausi tiek tu, tiek tavo draugas – 15 EUR dovanų.
Apskritai, kas yra Monese? Monese – yra populiarus online bankas Didžioje Britanijoje ir visoje Europos sąjungoje. Šis online bankas suteikia nemokama kortelę, su kuria gali atsiskaityti visame pasaulyje, susimokėti už prekes parduotuvėse ar išsigryninti pinigus bankomatuose. (P.S. su nemokama kortele, t.y. planu SIMPLE galima išsigryninti iki 200 EUR nemokamai per mėnesį visuose bankomatuose). Dar vienas iš privalūmų, kad šios kortelės nemato VMI.
Su mano kodu ANDRI573 gausi 15 EUR dovanų už registraciją. Kaip palyginimui, Revolut už tą patį duodavo 5-10 EUR dovanų (dabar už pakviestą draugą duoda nemokamą kortelę tik).

Taigi paprasti keli žingsniai kurie trunka vos 5-10 min:

1. Parsisiųsk Monese appsą iš APP STORE ar GOOGLE PLAY
2. Būtinai įrašyk pakvietėjo kodą https://monese.app.link/VohHt4B3eV?invite=ANDRI573 - kodas tai svetainė.
3. Užsiregistruok ir patvirtink ID. Viską daryk pagal aplikacijos nurodymus. Viską darykite gerai matomoje šviesoje.
4. Kai užsiregistruosi, užsisakyk NEMOKAMĄ bekontaktę MONESE Kortelę! Ją atsiųs per 3-7 dienas. Kortelės planas vadinasi - SIMPLE, ne CLASSIC.
5. Kai gausi kortelę, aktyvuok ją! Tuomet atlik bet kokio dydžio mokėjimą (nors ir 10 cnt) parduotuvėje arba internetu ir per ~ 5 val. gausi dar 15 EUR dovanų! Visus pinigus nemokamai galėsi išsigryninti bet kuriame bankomate arba tiesiog atsiskaityti bet kurioje parduotuvėje.

*Viskas labai paprasta. Nori užsidirbti daugiau - siūlyk visiems savo draugams naudotis link kaip aš tą darau. Daugiau info į PM.

P.S. Jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi, kortelė nėra susieta su Jūsų turima banko sąskaita, ir panašių dalykų, dėl kurių dažniausiai yra baiminamasi. Nepatiks - išmesit ir viskas :)

///////////////////////////////////////UŽDARBIAI REIKALAUJANTIS ŠIEK TIEK INVESTICIJŲ:

TRANSFERGO – 17,5 EUR dovana.
Puiki galimybė gauti £15 (17.5 €) premiją naujiems TransferGo klientams už pigiausius tarptautinius pervedimus iš užsienio arba į užsienį bet kam bet kokia valiuta (draugams, giminėms, pažįstamiems ar kt.) tiesiai į banko sąskaitą pačiu palankiausiu valiutos kursu.

Paprasti žingsneliai norint užsidirbti 17.5 EUR su TransferGO:

1.Atsidarome Monese programėleje UK sąskaitą – tai yra visiškai nemokama (kortelės užsisakyti naujos tikrai nereikia). Taip daryti reikia, nes pavedimas turi būti iš EUR į GB valiutą arba į kitą, tiesiog negali būti pavedimas iš EUR į EUR sąskaitą. Su Revolut irgi galite atsidaryti UK sąskaitą.
2. Einame į nuorodą - http://trgo.co/lt/r/VEVWyK . Jei prašo pakvietėjo kodo – VEVWyK
3. Tuomet užsiregistruokite. Galima prisijungti tiesiog per Facebook ar Google
4. Pasitvirtinkite tapatybę. Spaudžiame Meniu, ant savo vardo, ir „Patvirtinimas“. Reiks nufotografuoti tapatybės kortelę arba pasą, ir nufotografuoti save. Tapatybę patvirtina per 5 min.
5. Beliko atlikti 50 svarų pavedimą (~60 EUR) iš savo EUR sąskaitos į Monese UK sąskaitą. Aš asmeniškai vedžiausi 50 svarų (~60 EUR) iš savo SEB bankinės sąskaitos į Moneses UK sąskaitą
6. BŪTINA atlikti 50 svarų vertės pavedimą ar daugiau, norit gauti premiją!
7. Taigi pasirinkite siųsti 60 EUR iš Lietuvos į Jungtines Karalystes. Apačioje pažymėkite kad turite kuponą ir suveskite GOODID koduką. Šiuo koduku pirmas pavedimas bus nemokamas. Pasirinkite greičiausią galima siuntimo būdą (iki 21:45 valandos galimas gavimo būdas per 30 min). Spaudžiame „toliau“.
8. Pasirinkame gavėją – Save. Pasirinkite SORT sąskaitą, suveskite savo UK sąskaitos duomenis. Spaudžiame toliau.
9. Atlikite atsiskaitymą savo kortelę.
10.Viskas. Pinigus gausite per 30-45 min., bonusas įkris dar anskčiau. Bonusą atsiimti galite į bet kurią sąskaitą.
11. Pakviesk draugą ir uždirbk dar 17,5 EUR.

TAD NEPAMIRŠKITE PASINAUDOTI MANO UNIKALIU KODU: VEVWyK


/////////////////////////////////////

XOOM - 25EUR dovana. XOOM yra PAYPAL projektas, siekiantis užtikrinti greitus ir kokybiškus pinigų pervedimus.

Naujiems nariams, užsiregistravusiems per mano nuorodą ir atlikusiems bent 50€ tarptautinį pervedimą siūloma 25€ premija. Ji atsiranda jūsų PayPal sąskaitoje ir gali būti išgryninama į jūsų banko sąskaitą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, norint gauti 25€:

1. Jei neturite PayPal, susikurkite jį ir užsiregistruokite Xoom per šią nuorodą - https://refer.xoom.com/s/ttortiliann
Besiregistruojant Xoom, paspauskite “Use PayPal to Log In ir prisijunkite su savo PayPal accountu.

2. Atlikite pirmąjį tarptautinį 50€ (arba daugiau) pervedimą. Aš vedžiausi iš Swedbank kortelės į savo Monese GBP sąskaitą. Pervedimas jums kainuos 1.99€ (kas beabejo atsiperka, kai gaunate 25€ premiją).
Jei dar neturite MONESE, galite užsiregistruoti su kodu ANDRI573 ir gausite 15 EUR nemokamai po pirmo atsiskaitymo kortele. PILNAS LINKAS: https://monese.app.link/VohHt4B3eV?invite=ANDRI573

3. Jūsų 25€ premija bus pervesta į jūsų PayPal accountą. Pinigus iš PayPal galite iš karto nemokamai persivesti į bet kurią banko sąskaitą.


////////////////////////////////////////////////////////////

MONESE

Siūlau užsidirbti su MONESE (Revolut alternatyva) pakankamai nemažai pinigų. Esmė yra Referal programa, per kurią už kiekvieną pakviestą draugą (ar nepažįstamą iš bet kurios Europos šalies), gausi tiek tu, tiek tavo draugas – 15 EUR dovanų.
Apskritai, kas yra Monese? Monese – yra populiarus online bankas Didžioje Britanijoje ir visoje Europos sąjungoje. Šis online bankas suteikia nemokama kortelę, su kuria gali atsiskaityti visame pasaulyje, susimokėti už prekes parduotuvėse ar išsigryninti pinigus bankomatuose. (P.S. su nemokama kortele, t.y. planu SIMPLE galima išsigryninti iki 200 EUR nemokamai per mėnesį visuose bankomatuose). Dar vienas iš privalūmų, kad šios kortelės nemato VMI ir anstoliai!
Su mano kodu ANDRI573 gausi 15 EUR dovanų už registraciją. Kaip palyginimui, Revolut už tą patį duodavo 5-10 EUR dovanų (dabar už pakviestą draugą duoda nemokamą kortelę tik).

//////////////////////////////////////////

TRANSFERGO

Puiki galimybė gauti £15 (17.5 €) premiją naujiems TransferGo klientams už pigiausius tarptautinius pervedimus iš užsienio arba į užsienį bet kam bet kokia valiuta (draugams, giminėms, pažįstamiems ar kt.) tiesiai į banko sąskaitą pačiu palankiausiu valiutos kursu.

Paprasti žingsneliai norint užsidirbti 17.5 EUR su TransferGO//////////////////////////////////////////

XOOM

XOOM yra PAYPAL projektas, siekiantis užtikrinti greitus ir kokybiškus pinigų pervedimus.

Naujiems nariams, užsiregistravusiems per mano nuorodą ir atlikusiems bent 50€ tarptautinį pervedimą siūloma 25€ premija. Ji atsiranda jūsų PayPal sąskaitoje ir gali būti išgryninama į jūsų banko sąskaitą.
Daugiau
Papildoma informacija
Įmonės pavadinimas
MONESE /XOOM / TRANSFERGO
Šalis
Lietuva
Investuojama suma
1 €
Kaunas Kiti miestai
+370 60724221
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 746 / 50 Skelbimo ID: 61347279
Užsiregistravo: 2019-09-08
0