Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Sklypai, miškai └ Nekilnojamasis turtas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilniaus r. sav.| Dūkštos
98 000 €   Siūlyti kainą
385 a| Žemės ūkio| Be pastatų
+370 60360889
Pažymėti

Dūkštos upelės slėnyje su STATYBOS leidimu 4 ha sklypas

Siūlyti kainą98 000 €
254.55 €/a
+15
Aprašymas
Su STATYBOS LEIDIMU (keturiems pastatams) - Neries regioniniame parke, Dūkštos upelės slėnyje, šalia Bradeliškių vandens malūno, priešais Bradeliškių piliakalnį, su įspūdinga Dūkštų atodanga parduodami 2 unikalūs žemės sklypai (besiribojantys), kurių bendras plotas 3,85 ha.

! Statybos leidimas - ūkininko sodybai, pritaikytai kaimo turizmui (iki 20 vietų), svečių namui, 2 ūkio pastatams.

Abu sklypai talpina natūralius Gamtinius ir Kultūrinius LOBIUS:
- įspūdinga Dūkštų atodanga - Dūkštos vandens srautui vingyje ties buvusia užtvanka išgraužus šlaito apačią, dalis šlaitą dengusių nuogulų nuslinko į upę – atsidengė šlaitą sudarančių nuogulų sluoksniai ir susiformavo atodanga.
- priešais - Bradeliškių piliakalnis žavi savo didybe ir mena senovės istoriją. Prieš daugiau nei du tūkstančius metų čia apsigyveno viena iš Baltų genčių, ir gyvenimas čia virė apie 1500 metų.
- vos už 100 m nuo sklypo - Bradeliškių vandens malūnas (liekanos), kuris pastatytas XX amžiaus pradžioje, po I Pasaulinio karo. Kadaise tai buvo gražus dviaukštis pastatas su rūsiu.
- siautulingos tėkmės ir vienintelė Lietuvos kalnų upelė Dūkšta - blyškiai žalsva ten, kur virš jos pasvirę medžiai, bet tokia skaidri, jog gali skaičiuoti dugno akmenėlius..(video)

Parduodamo sklypo (2.9 ha) reljefas švelniai banguotas.
Žemės ūkio naudmenų našumo balas – 34.
Už sklypo šiaurrytinės ir šiaurvakarinės ribos praeina vietinės reikšmės keliukai. Pietvakarinė sklypo dalis ribojasi su kaimyniniais sklypais, o už pietrytinės sklypo ribos – teka upelė Dūkšta.
Sklypas tvarkingas, prižiūrėtas, auga pavieniai ąžuolai ir beržai. Privažiavimas į sklypą – iš šiaurinės pusės esamo vietinio keliuko.
Puiki sklypo energetika.

- ! Yra galiojantis statybos leidimas - ūkininko sodybai, pritaikytai kaimo turizmui (iki 20 vietų), svečių namui, 2 ūkio pastatams. Žemės sklypo teritorija dėl parke esančių kultūros ir gamtos paveldo objektų, raiškaus Dūkštų kraštovaizdžio draustinio reljefo yra gausiai lankoma. Todėl nepriklausomai nuo to, kad didesnė sklypo dalis yra už parko ribų, statomų pastatų dydžiai ir formos turi išlaikyti šiam regionui būdingus architektūros bruožus ir nežaloti kraštovaizdžio. Rekomenduojama projektuoti kaimo sodybos statinius su autentiška kaimo sodybos aplinka ir tradicine pastatų išorės architektūros funkcine paskirtimi. Svečių namas ir ūkiniai pastatai išoriškai turėtų panašėti į svirną, klėtį, kluoną ir pan.

SKLYPAS 1:
Daikto pagrindinė naudojimo paskirtis: Žemės ūkio
Žemės sklypo plotas: 2.9000 ha
Žemės ūkio naudmenų našumo balas: 34.0

SKLYPAS 2:
Daikto pagrindinė naudojimo paskirtis: Žemės ūkio
Žemės sklypo plotas: 0.9500 ha
Žemės ūkio naudmenų našumo balas: 34.0

Unikali vieta, geras privažiavimas. Geras susisiekimas su Vilniumi, tik 28 km, iki Kernaves 8 km, iki Dūkštų 1 km., iki Vilniaus miesto 28 km.

Šalia – Arklių slėnis, Dūkštų ažuolynas, Karmazinų, Buivydų piliakalniai ir Kernavės valstybinis kultūrinis rezervatas.
Užsukite, apžiūrėkite.. Važiuokite Kernavės keliu ir ties nuoroda - Dūkštos pažintis takas - pasukite ir dar važiuokite 800 m keliuku.

Laukiame Jūsų iniciatyvos kurti grožį!

Sėkmingų Sprendimų ir Saulėtos nuotaikos!
Daugiau
Papildoma informacija
1 aro kaina
254.55 €
Adresas
Vilniaus r. sav., Dūkštos
Paskirtis
Žemės ūkio
Sklypo plotas
385 a
Pastatai
Be pastatų
Interneto svetainė
Vieta žemėlapyje
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 85909 / 278 Skelbimo ID: 61706981
Jolanta
Užsiregistravo: 2019-02-21
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 12 val.
Vartotojo reitingas: Auksinis
0