Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Paslaugos └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Kitos paslaugos <br /> *****MES JAU ČIA, +37063510000*****Sunkvežimis su manipuliatoriumi yra daugiafunkcinis įrenginys, kuris gali atlikti įvairias paslaugas ir užduotis. Štai keletas pagrindinių pavyzdžių:1. Krovinių kėlimas ir pervežimas: Manipuliatoriai gali kelti ir pervežti sunkius krovinius, tokius kaip medieną, statybines medžiagas, konteinerius ir kt. Tai labai naudinga statybvietėse, sandėliuose ir kitose vietose, kur reikia manipuliuoti sunkiais kroviniais.2. Statybinių medžiagų pristatymas: Sunkvežimiai su manipuliatoriumi gali tiekti statybines medžiagas tiesiai į statybvietes, leisdami efektyviai ir saugiai iškrauti medžiagas.3. Krovinių pakrovimas ir iškrovimas: Manipuliatoriai gali padėti pakrauti ir iškrauti krovinius iš sunkvežimių, traukinių ar laivų, taip pat galima lengvai perkelti krovinius tarp transporto priemonių.4. Medienos ir metalo tvarkymas: Ypatingai efektyvūs sunkvežimiai su manipuliatoriumi, kai reikia, pvz., krauti ir iškrauti medieną,metalą ar betoną, perkelti iš vienos vietos į kitą, sumontuoti balkius ir pan.5. Specializuotų darbų atlikimas: Kai kurie manipuliatoriai gali būti pritaikyti atlikti specializuotus darbus, tokius kaip gręžimas, didelių stiklinių langų montavimas. Šie priedai leidžia manipuliatoriams būti labai lanksčiais ir naudingais įvairiose pramonės srityse.6. Avarinių situacijų valdymas: Dėl savo lankstumo ir našumo, sunkvežimiai su manipuliatoriumi gali būti naudingi avarinių situacijų, tokių kaip skubus daikto perkėlimas ar evakuacija, atveju.
+370 63510000
Pažymėti

Fiskaras, manipuliatorius nuoma, Vilnius

+3
Aprašymas
*****MES JAU ČIA, +37063510000
*****Sunkvežimis su manipuliatoriumi yra daugiafunkcinis įrenginys, kuris gali atlikti įvairias paslaugas ir užduotis. Štai keletas pagrindinių pavyzdžių:

1. Krovinių kėlimas ir pervežimas: Manipuliatoriai gali kelti ir pervežti sunkius krovinius, tokius kaip medieną, statybines medžiagas, konteinerius ir kt. Tai labai naudinga statybvietėse, sandėliuose ir kitose vietose, kur reikia manipuliuoti sunkiais kroviniais.

2. Statybinių medžiagų pristatymas: Sunkvežimiai su manipuliatoriumi gali tiekti statybines medžiagas tiesiai į statybvietes, leisdami efektyviai ir saugiai iškrauti medžiagas.

3. Krovinių pakrovimas ir iškrovimas: Manipuliatoriai gali padėti pakrauti ir iškrauti krovinius iš sunkvežimių, traukinių ar laivų, taip pat galima lengvai perkelti krovinius tarp transporto priemonių.

4. Medienos ir metalo tvarkymas: Ypatingai efektyvūs sunkvežimiai su manipuliatoriumi, kai reikia, pvz., krauti ir iškrauti medieną,metalą ar betoną, perkelti iš vienos vietos į kitą, sumontuoti balkius ir pan.

5. Specializuotų darbų atlikimas: Kai kurie manipuliatoriai gali būti pritaikyti atlikti specializuotus darbus, tokius kaip gręžimas, didelių stiklinių langų montavimas. Šie priedai leidžia manipuliatoriams būti labai lanksčiais ir naudingais įvairiose pramonės srityse.

6. Avarinių situacijų valdymas: Dėl savo lankstumo ir našumo, sunkvežimiai su manipuliatoriumi gali būti naudingi avarinių situacijų, tokių kaip skubus daikto perkėlimas ar evakuacija, atveju.
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos tipas
Kitos paslaugos
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 17135 / 34 Skelbimo ID: 65317439
Valdas, UAB Smart Guys
Užsiregistravo: 2021-03-24
Vartotojo reitingas: Bronzinis
0