Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
212 €   Siūlyti kainą
2010 m.| Dyzelinas
Naujas FORD S-MAX 2.0TDCI 2006 - DPF FAP KIETŲJŲ DALELIŲ SUODŽIŲ FILTRASPlatus DPF filtrų pasirinkimas!PIGIAI SIUNČIAME BET KUR LIETUVOJE IR Į UŽSIENĮWORLDWIDE DELIVERYWE SPEAK ENGLISHГОВОРИМ ПО-РУССКИwww.autoplius.lt/RMautomotivewww.rm-autodalys.ltwww.facebook.com/autosparepartsandaccesories/OE kodai:FORD 1306079FORD 1310191FORD 1361317FORD 1420068FORD 1422975FORD 1436992FORD 1453045FORD 1460442FORD 1463993FORD 1513167FORD 1529579FORD 1556099FORD 1607729FORD 1683846FORD 1689258FORD 1948720FORD 1948721FORD 3M515H221ABFORD 3M515H221ACFORD 3M515H221ADFORD 6G915H250BCFORD 6G915H250BDFORD 6G915H250BEFORD 6G915H250BFFORD 6G915H250EAFORD 6G915H250ECFORD 6G915H250FAFORD 6M515H221AAFORD 6M515H221ABFORD 7G915H250ADFORD RE6G915H250BFFORD RE6G915H250HAFORD RE7M5J5H221AAFORD RM6G915H250AAVOLVO 31219616VOLVO 31219646VOLVO 31269067VOLVO 31293324VOLVO 36000074VOLVO 36001001VOLVO 36002223VOLVO 36002473VOLVO 36002495VOLVO 36002589VOLVO 36050309VOLVO 36050342
+370 68620868
Pažymėti

FORD S-MAX 2.0TDCI DPF FILTRAS, Vilnius

Siūlyti kainą212 €
Aprašymas
Naujas FORD S-MAX 2.0TDCI 2006 - DPF FAP KIETŲJŲ DALELIŲ SUODŽIŲ FILTRAS

Platus DPF filtrų pasirinkimas!

PIGIAI SIUNČIAME BET KUR LIETUVOJE IR Į UŽSIENĮ
WORLDWIDE DELIVERY
WE SPEAK ENGLISH
ГОВОРИМ ПО-РУССКИ

www.autoplius.lt/RMautomotive
www.rm-autodalys.lt
www.facebook.com/autosparepartsandaccesories/

OE kodai:
FORD 1306079
FORD 1310191
FORD 1361317
FORD 1420068
FORD 1422975
FORD 1436992
FORD 1453045
FORD 1460442
FORD 1463993
FORD 1513167
FORD 1529579
FORD 1556099
FORD 1607729
FORD 1683846
FORD 1689258
FORD 1948720
FORD 1948721
FORD 3M515H221AB
FORD 3M515H221AC
FORD 3M515H221AD
FORD 6G915H250BC
FORD 6G915H250BD
FORD 6G915H250BE
FORD 6G915H250BF
FORD 6G915H250EA
FORD 6G915H250EC
FORD 6G915H250FA
FORD 6M515H221AA
FORD 6M515H221AB
FORD 7G915H250AD
FORD RE6G915H250BF
FORD RE6G915H250HA
FORD RE7M5J5H221AA
FORD RM6G915H250AA
VOLVO 31219616
VOLVO 31219646
VOLVO 31269067
VOLVO 31293324
VOLVO 36000074
VOLVO 36001001
VOLVO 36002223
VOLVO 36002473
VOLVO 36002495
VOLVO 36002589
VOLVO 36050309
VOLVO 36050342
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
212 €   Siūlyti kainą
Markė
Ford
Modelis
S-MAX
Pagaminimo metai
2010 m.
Kuro tipas
Dyzelinas
Kėbulo tipas
Vienatūris
Nauja/Naudota
Nauja
Interneto svetainė
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 58 / 3 Skelbimo ID: 61197251
RM, RMautomotive
Užsiregistravo: 2019-09-17
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 3 mėn.
0