Visi miestai
Visi miestai
Kursai, mokymai
└ Siūlo └ Kursai ir mokymai └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
13 €   Siūlyti kainą
Korepetitoriai | Lietuvių, Anglų kalba| Užsiėmimas: 1 val.| Skirti: Individualiems asmenims
Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bakalauro 4-o kurso studentė, o taip pat ir aktyviai koncertinėje bei konkursinėje veikloje dalyvaujanti pianistė. Per ilgus metus kauptą patirtį, puikiai susipažinau su kokiais iššūkiais susiduria mokiniai besimokindami groti namuose, tai: pradingstantis dėmesys, motyvacijos stygius, neteisingai suprastos mokytojo užduotys ir kitos, sėkmingo muzikavimo kelią kertančios problemos. Padedu mokiniam susidėlioti mokymosi namuose planą, įveikti techininias kliūtis, įvykdyti muzikines užduotis ir tai padaryti smagiai ir efektingai. Su mano pagalba mokiniai beveik visad pasiekia geresnių rezutatų tiek pamokose, tiek egzaminuose. Tad jei norisi geresnių rezultatų, galiu padėti!Galiu atvykti pas mokinius Vilniaus miesto apskrities ribose.
Pažymėti
Aprašymas
Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bakalauro 4-o kurso studentė, o taip pat ir aktyviai koncertinėje bei konkursinėje veikloje dalyvaujanti pianistė. Per ilgus metus kauptą patirtį, puikiai susipažinau su kokiais iššūkiais susiduria mokiniai besimokindami groti namuose, tai: pradingstantis dėmesys, motyvacijos stygius, neteisingai suprastos mokytojo užduotys ir kitos, sėkmingo muzikavimo kelią kertančios problemos. Padedu mokiniam susidėlioti mokymosi namuose planą, įveikti techininias kliūtis, įvykdyti muzikines užduotis ir tai padaryti smagiai ir efektingai. Su mano pagalba mokiniai beveik visad pasiekia geresnių rezutatų tiek pamokose, tiek egzaminuose. Tad jei norisi geresnių rezultatų, galiu padėti!
Galiu atvykti pas mokinius Vilniaus miesto apskrities ribose.
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
13 €   Siūlyti kainą
Mokymo sritis
Korepetitoriai
Kursai skirti
Individualiems asmenims
Užsiėmimo trukmė
1 val.
Kursų kalba
Lietuvių, Anglų
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 115 / 2 Skelbimo ID: 64510543
Užsiregistravo: 2022-08-05
0