Visi miestai
Visi miestai
Parduoda, dovanoja augintinius
└ Parduoda, dovanoja augintinius └ Gyvūnai └ Fauna └ Viskas namams └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kaunas
Katės Be kilmės dokumentų
+370 63527168
Pažymėti

Jauna rainiukė ieško namų

Aprašymas
Padėkim bendrom jėgom, senyvo amžiaus moteriai, iki galo įgyvendinti jos gražų norą ir nuostabų poelgį – surasti katukei namus.
Prie savo namo ji maitina 9 uodegytes. Pati namuose augina du katulius, paimtus iš to kiemo. O kiek dar iš ten surankiojus ir anksčiau kačiukų, išdovanojus draugams, kaimynams, du padovanojau ir aš prieš beveik metus. Dabar vėl katė atsivedė 6 (p.s. katę kita savanorė pagavo po daug vargų ir buvo sterilizuota). Du pagauti ir radę namus, du pradingę ir neranda kur, vis ieško, klausinėja kaimynų. Viena pilkutė atsargesnė, niekaip nepagauna, bet nenuleidžia rankų ir gaudys, kol pagaus. O šią rainiukę pavyko į boksiuką įvilioti per kurį laiką, su žaisliukais.
Moteris nesinaudoja internetu, paprašė pagalbos dėl sklaidos namų radyboms.
Katukę nusinešė į vet, ji sveika, dabar nukirmino. Rainiukė saugi, soti ir viskuo aprūpinta pas moterį, bet ji nori surasti nuolatinius namučius. Ji vertina savo amžių bei galimybes, kas yra labai sąmoninga ir logiška. Kaip pasakojo, su giminaičiais buvo tema, kad jie pasirūpintų jos dviem katinais, kada jos nebeliks.
Rainiukė labai faina, draugiška, drąsi, smalsi, žaisminga. Man ji tokia minkšta, apvali spurgytė. Jai kokie 4-5 mėnesiukai. Ji bus tikras pozityvas namuose.
Padėkim jai padėti katukei surasti namus. Rainiukė Kaune (Ašigalio g.), moters kontaktas 861648858
Daugiau
Papildoma informacija
Gyvūnas
Katės
Gyvūno kilmės dokumentas
Be kilmės dokumentų
Gyvūno mikroschemos Nr.
Gyvūno gimimo data
2022-08-01
Šalis
Lietuva, Kaunas
Pardavėjas
Fizinis asmuo
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 775 / 54 Skelbimo ID: 64805373
DĖMESIO! Pastebėti sukčiavimo atvejai. Būtinai susipažinkite su šia informacija!
Užsiregistravo: 2015-10-21
0