Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos└ Paslaugos└ Prekės vaikams└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Kalėdų senelis Jūsų šventei, Vilniuje

Skelbimas
Pramogos Universalus Pasikvieskite Kalėdų senelį į savo šventę darželyje, mokykloje ar įstaigoje! Pasikvieskite Kalėdas! Siūlome skirtingas šventines programas, kurias paruošime atsižvelgdami į Jūsų vaikučių amžių, skaičių, šventės vietą, Jūsų norus bei galimybes! Kad Jūsų šventė būtų smagiausia! Populiarioji programa Kalėdų senelis atkeliauja pas vaikus į darželį! Kalėdų senelis, paruošęs linksmų užduočių ir žaidimų ne tik vaikams, bet ir tėveliams, mielai atvyks pas vaikus į darželį prie Kalėdų eglutės. Žaidimai parenkami atsižvelgiant į vaikų amžių. Programa ir dovanų įteikimas trunka apie 45 min., bet gali būti derinama atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Kaina nuo 50 eurų. Nusiteikusiems švęsti rimčiau! Stebuklingas Kalėdų senelis!Fizikos bei chemijos žinių per vasarą pasisėmę Kalėdų senelis su savo pagalbininkėmis parengė vaikams įspūdingą mokslinę programą, kurioje laukia ne tik smagūs žaidimai, bet ir įspūdingas mokslinis šou. Kalėdų senelis nustebins visus užvirdamas vandenį ledu, pagamins sniego debesį ir parodys kaip į vieną maišą sutelpa dovanos viso pasaulio vaikams.Tikrai pajusite stebuklų ir arktinio šalčio jėgą!Programa su Kalėdinių dovanų įteikimu trunka iki 1 val.Ši programa puikiai tinka įmonių organizuojamai Kalėdinei šventei. Kaina nuo 149 eurų. Kalėdų senelis į namus!Kaip ir kiekvienais metais siūlome savo vaikučiams ir artimiesiems sukurti tikrą Kalėdinę staigmeną: Kalėdų senelis sutartu laiku atvyks pas Jus į namus išklausyti vaikučių eilėraštukų ir dainelių, palinkėti gražių švenčių bei, žinoma, įteikti dovanėlių! Trukmė iki 30 min. Kalėdų senelis kalba lietuviškai (gimtoji), rusiškai (laisvai), angliškai (B1 lygis) ir vokiškai (B1 lygis).Paslaugos kaina nuo 30 eurų. Gruodžio 25, 26 ir 31 d. nuo 50 eurų.Paslaugų kainos nurodytos Vilniaus mieste. Už Vilniaus miesto ribų taikomas papildomas mokestis priklausomai nuo atstumo.Išsamesnė informacija tel. +370 617 53149; +37060141920 http://www.tortadienis.lt/kal278dos.html el.p. tortadienislt@gmail.com
Susisiekti
Pažymėti

Kalėdų senelis Jūsų šventei, Vilniuje

Paslaugos tipas
Pramogos
Kam skirta
Universalus
Pasikvieskite Kalėdų senelį į savo šventę darželyje, mokykloje ar įstaigoje! Pasikvieskite Kalėdas!

Siūlome skirtingas šventines programas, kurias paruošime atsižvelgdami į Jūsų vaikučių amžių, skaičių, šventės vietą, Jūsų norus bei galimybes!
Kad Jūsų šventė būtų smagiausia!

Populiarioji programa
Kalėdų senelis atkeliauja pas vaikus į darželį!
Kalėdų senelis, paruošęs linksmų užduočių ir žaidimų ne tik vaikams, bet ir tėveliams, mielai atvyks pas vaikus į darželį prie Kalėdų eglutės. Žaidimai parenkami atsižvelgiant į vaikų amžių. Programa ir dovanų įteikimas trunka apie 45 min., bet gali būti derinama atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Kaina nuo 50 eurų.


Nusiteikusiems švęsti rimčiau!
Stebuklingas Kalėdų senelis!
Fizikos bei chemijos žinių per vasarą pasisėmę Kalėdų senelis su savo pagalbininkėmis parengė vaikams įspūdingą mokslinę programą, kurioje laukia ne tik smagūs žaidimai, bet ir įspūdingas mokslinis šou. Kalėdų senelis nustebins visus užvirdamas vandenį ledu, pagamins sniego debesį ir parodys kaip į vieną maišą sutelpa dovanos viso pasaulio vaikams.
Tikrai pajusite stebuklų ir arktinio šalčio jėgą!
Programa su Kalėdinių dovanų įteikimu trunka iki 1 val.
Ši programa puikiai tinka įmonių organizuojamai Kalėdinei šventei. Kaina nuo 149 eurų.

Kalėdų senelis į namus!
Kaip ir kiekvienais metais siūlome savo vaikučiams ir artimiesiems sukurti tikrą Kalėdinę staigmeną: Kalėdų senelis sutartu laiku atvyks pas Jus į namus išklausyti vaikučių eilėraštukų ir dainelių, palinkėti gražių švenčių bei, žinoma, įteikti dovanėlių! Trukmė iki 30 min. Kalėdų senelis kalba lietuviškai (gimtoji), rusiškai (laisvai), angliškai (B1 lygis) ir vokiškai (B1 lygis).
Paslaugos kaina nuo 30 eurų. Gruodžio 25, 26 ir 31 d. nuo 50 eurų.

Paslaugų kainos nurodytos Vilniaus mieste. Už Vilniaus miesto ribų taikomas papildomas mokestis priklausomai nuo atstumo.

Išsamesnė informacija tel. +370 617 53149; +37060141920
http://www.tortadienis.lt/kal278dos.html
el.p. tortadienislt@gmail.com
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
3096 / 257
Skelbimo ID: 56139406
Komentarai