Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Šildymas, vėdinimas └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
23.17 €   Siūlyti kainą
Kita įranga ir medžiagos| Lietuva| Nauja
+370 61454354
Pažymėti

Kaminų įdėklai, pristatomi kaminai, Vilnius

Siūlyti kainą23.17 €
Aprašymas
1 metro kaina nuo 80LT su PVM
Dėl kainų teirautis 861454354
Kaminų įdėklai pagaminti iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno, 0,6 mm storio, skirti esamų mūrinių kaminų apsaugai nuo agresyvaus kondensato poveikio.
Kiekvienas kamino elementas viename gale turi praplatėjimą, o kitame gale susiaurėjimą Tam tikru atstumu nuo elemento galų atitinkamai yra išvalcuotas iškilimas ir įdubimas. Kaminų elementai jungiami, įstatant siauresnę kamino elemento dalį į platesnę kamino dalį iki išvalcuoto iškilimo.
Naudojimo sąlygos:
1. Dūmų temperatūra kaminuose negali būti aukštesnė kaip 500°C ir žemesnė už rasos taško temperatūrą.
2. Pagal normų ir nutarimų reikalavimus trauka kamine turi būti ne mažesnė kaip 1 Pa ir ne didesnė kaip 15 Pa.
3. Kamino skersmuo turi būti parenkamas priklausomai nuo katilo galios ir kitų sąlygų (aukščio, dūmų, išorės oro temperatūros ir pan).
4. Dūmų kanalų sąlyginis skersmuo priklauso nuo įrenginiui reikalingos šiluminės galios ir degiklio tipo.
5. Montuojant kaminų indėklus, būtina atsižvelgti į tai, kad plieno kontaktas su kitais metalais ir kitomis plieno rūšimis gali sukelti elektrokontaktinę koroziją.
6. Negalima kaminų montuoti skalbyklose, plaukų fenavimo patalpose ir kt., kadangi kaminai yra neatsparūs chloro ir fluoro junginiams, pavyzdžiui freonui.
7. Yra dviejų rūšių gofruotos alkūnės, 45° ir 90° kampo. Sulenkimo kampas gali būti šiek tiek keičiamas. Gali būti montuojamos specialios reguliuojamos alkūnės, susidedančios iš 5 segmentų. Alkūnės sulenkimo kampas keičiamas, sukant vieną segmentą į kitą.
8. Kaminų sandarinimas silikonu yra nebūtinas, nes jie dirba esant išretėjimui 1¸15 Pa.
9. Kaminas turi būti įžemintas, pagal galiojančias normas ir reikalavimus.
Dujomis ir skystu kuru kūrenamiems katilams skirtus kaminus prižiūrėti gana sudėtinga. Puiki išeitis pailginti eksploatacijos laiką – sumontuoti plieninį įdėklą. Priklausomai nuo kamino matmenų ir kuro rūšies rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno gaminami standūs, lankstūs spiraliniai įdėklai. Jeigu nėra dūmtraukio arba jo skersmuo nepakankamas pasirinktam katilui, montuojami pristatomieji dūmtraukiai.
www.estatybos.lt
1 metro kaina nuo 80LT su PVM
Dėl kainų teirautis 861454354
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
23.17 €   Siūlyti kainą
Tipas
Kita įranga ir medžiagos
Prekė
Kaminų įdėklai, pristatomi kaminai
Kilmės šalis
Lietuva
Prekių būklė
Nauja
Interneto svetainė
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 701 / 52 Skelbimo ID: 38728732
Tomas
Užsiregistravo: 2016-10-20
0