Visi miestai
Visi miestai
Kursai, mokymai
└ Siūlo └ Kursai ir mokymai └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kaunas
Anglų kalba | Lietuvių, Anglų kalba| Skirti: Individualiems asmenims <br /> Esu anglų klb.mokytoja - metodininkė, turinti daug patirties ,dirbant su moksleiviais ir suaugusiais. Puikiai išmanau dalyką ir metodiką, gerai valdau kalbą. Dirbau gimnazijoje , ruošiau VBE ir IELTS, vedžiau kursus įmonėse. Dabar dirbu individualiai su suaugusiais ir moksleiviais , padedu pagerinti anglų klb. žinias, išmokti kalbą, tik svarbu jūsų motyvacija. Padedu studentams atlikti namų darbus ,paruošti projektus , pasiruošti testui, atsiskaitymui. Kaina sutartinė.
+370 67004873
Pažymėti
Aprašymas
Esu anglų klb.mokytoja - metodininkė, turinti daug patirties ,dirbant su moksleiviais ir suaugusiais. Puikiai išmanau dalyką ir metodiką, gerai valdau kalbą. Dirbau gimnazijoje , ruošiau VBE ir IELTS, vedžiau kursus įmonėse. Dabar dirbu individualiai su suaugusiais ir moksleiviais , padedu pagerinti anglų klb. žinias, išmokti kalbą, tik svarbu jūsų motyvacija. Padedu studentams atlikti namų darbus ,paruošti projektus , pasiruošti testui, atsiskaitymui. Kaina sutartinė.
Daugiau
Papildoma informacija
Mokymo sritis
Anglų kalba
Kursai skirti
Individualiems asmenims
Kursų kalba
Lietuvių, Anglų
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 980 / 3 Skelbimo ID: 64895421
Užsiregistravo: 2018-11-12
0