Visi miestai
Visi miestai
Kursai, mokymai
└ Siūlo └ Kursai ir mokymai └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kaunas
5 €   Siūlyti kainą
Anglų kalba | Anglų kalba| Skirti: Individualiems asmenims
Šią pasikalbėjimų knygelę sudaro pokalbiai kelionių, sporto, prekybos, šeimos ir kt.temomis.Knygelės gale yra anglų-lietuvių, lietuvių-anglų kalbų žodynėlis.Knygelės medžiaga skirstoma į stambesnes temas (pvz., ,,bendri posakiai“, ,,kelionių agentūra“ , ,,sveikata“, ir t.t.) ir potemius (pvz., ,,pasisveikinimai ir kreipiniai“, ,,kelionės“, ,,vaistinėje“ ir t.t.)Kiekvienas knygelės puslapis skirstomas į tris skiltis. Pirmoje skiltyje pateikiamas lietuviškas žodis, antroje – jo angliškas atitikmuo, o tečioje skiltyje duodamas angliškojo teksto tarimas (transkripcija), kuri yra supaprastinai parašyta, kad lengviau būtų suprasti.Knygelė skirta įvairaus amžiaus ir įvairių interesų skaitytojui, turinčiam ryšių su angliakalbėmis pasaulio valstybėmis. Ši knyga ypač pravers keliaujančiam į šias šalis.Tarimo nemokamai galima klausytis www.vaiga.lt
+370 68950076
Pažymėti

"Lietuviški-angliški pasikalbėjimai ir žodynėlis", Kaunas

Siūlyti kainą5 €
Aprašymas
Šią pasikalbėjimų knygelę sudaro pokalbiai kelionių, sporto, prekybos, šeimos ir kt.temomis.
Knygelės gale yra anglų-lietuvių, lietuvių-anglų kalbų žodynėlis.
Knygelės medžiaga skirstoma į stambesnes temas (pvz., ,,bendri posakiai“, ,,kelionių agentūra“ , ,,sveikata“, ir t.t.) ir potemius (pvz., ,,pasisveikinimai ir kreipiniai“, ,,kelionės“, ,,vaistinėje“ ir t.t.)
Kiekvienas knygelės puslapis skirstomas į tris skiltis. Pirmoje skiltyje pateikiamas lietuviškas žodis, antroje – jo angliškas atitikmuo, o tečioje skiltyje duodamas angliškojo teksto tarimas (transkripcija), kuri yra supaprastinai parašyta, kad lengviau būtų suprasti.
Knygelė skirta įvairaus amžiaus ir įvairių interesų skaitytojui, turinčiam ryšių su angliakalbėmis pasaulio valstybėmis. Ši knyga ypač pravers keliaujančiam į šias šalis.
Tarimo nemokamai galima klausytis www.vaiga.lt
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
5 €   Siūlyti kainą
Mokymo sritis
Anglų kalba
Kursai skirti
Individualiems asmenims
Kursų kalba
Anglų
Interneto svetainė
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 276 / 11 Skelbimo ID: 60808473
Virgilijus
Užsiregistravo: 2019-07-13
0