Visi miestai
Visi miestai
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Palanga
Akmenės r. sav. Alytaus r. sav. Anykščių r. sav. Birštono sav. Biržų r. sav. Druskininkų sav. Elektrėnų sav. Ignalinos r. sav. Jonavos r. sav. Joniškio r. sav. Jurbarko r. sav. Kaišiadorių r. sav. Kalvarijos sav. Kauno r. sav. Kazlų Rūdos sav. Kelmės r. sav. Klaipėdos r. sav. Kretingos r. sav. Kupiškio r. sav. Kėdainių r. sav. Lazdijų r. sav. Marijampolės sav. Mažeikių r. sav. Molėtų r. sav. Neringos sav. Pagėgių sav. Pakruojo r. sav. Panevėžio r. sav. Pasvalio r. sav. Plungės r. sav. Prienų r. sav. Radviliškio r. sav. Raseinių r. sav. Rietavo sav. Rokiškio r. sav. Skuodo r. sav. Tauragės r. sav. Telšių r. sav. Trakų r. sav. Ukmergės r. sav. Utenos r. sav. Varėnos r. sav. Vilkaviškio r. sav. Vilniaus r. sav. Visagino sav. Zarasų r. sav. Šakių r. sav. Šalčininkų r. sav. Šiaulių r. sav. Šilalės r. sav. Šilutės r. sav. Širvintų r. sav. Švenčionių r. sav.
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda└ Sunkvežimių dalys└ Dalys, aksesuarai└ Transportas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

MAN TGA

Vilnius

Skelbimas
Pasidalinti:
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
945 / 10
Skelbimo ID: 51589059
Markė
MAN
Modelis
tga
Pagaminimo data
2006 m.
PARDUODU PO KAPITALINIO REMONTO :
visu tipu :
- TURBINOS (12men garantijos)
- KOMPRESORIAI (12men garantijos)
MAN DAF RENAULT IVECO VOLVO MB SCANIA

Kompresorius MAN TGA

Sunkvezimiu servisas (pneumatikos ir elektronikos) smulkesne informacija ir paslaugos rasite puslapyje zemiau

www.pdh.lt

Man Kompresorius lp3997
Man Kompresorius lp3980
Man Kompresorius lk3980
Man Kompresorius lk1506
MAN Kompresorius lk3802
MAN Kompresorius lk3812
MAN Kompresorius lk3832
MAN Kompresorius lk3927
MAN Kompresorius lk4928
MAN Kompresorius lk4931
MAN Kompresorius lp3927
MAN Kompresorius lp3940
MAN Kompresorius lp3980
MAN Kompresorius lp3977
MAN Kompresorius 51541007078
MAN Kompresorius 51541007095
MAN Kompresorius 51541007121
MAN Kompresorius 51541007087
MAN Kompresorius 4111470620
MAN Kompresorius 51540007057
MAN Kompresorius 51540007058
MAN Kompresorius 51540007059
MAN Kompresorius 51540007063
MAN Kompresorius 51540007073
MAN Kompresorius 51540007074
MAN Kompresorius 51540007082
MAN Kompresorius 51540007108
MAN Kompresorius 51540007110
MAN Kompresorius 51540007127
MAN Kompresorius 51540007129
MAN Kompresorius 51540007132
MAN Kompresorius 51541006001
MAN Kompresorius 51541006003
MAN Kompresorius 51541006007
MAN Kompresorius 51541006009
MAN Kompresorius 51541006015
MAN Kompresorius 51541007003
MAN Kompresorius 51541007010
MAN Kompresorius 51541007028
MAN Kompresorius 51541007033
MAN Kompresorius 51541007066
MAN Kompresorius 51541017249
MAN Kompresorius 8840110310
MAN Kompresorius 9121160000
MAN Kompresorius 9121170000







www.pdh.lt



Man Tga kompresoriai 12 menesiu garantijos
2cc kompresorius 4120908032
2cc kompresorius 51541146081
2cc kompresorius 51541146072
2cc kompresorius 51541146080
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
945 / 10
Skelbimo ID: 51589059
+370 650 11 930
Pasidalinti:
Kontaktai
Vilnius
+370 650 11 930