Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Projektavimas, matavimai └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
+370 65487218
Pažymėti

Namo projektas 90m2 + konstruktyvas, Vilnius

Aprašymas
PARDUODAMAS 90m2 NAMO PROJEKTAS SU KONSTRUKTYVU

Pastatas projektuotas A++ energetinės klasės. Namo konstrukcijai naudoti ekonomiškai naudingi ir paprastai įgyvendinami sprendiniai. Projektą sudaro - architektūrinė dalis ir konstruktyvinė dalis.

PASTATO ARCHITEKTŪRINIAI SPRENDINIAI

Pastato tūrinė koncepsija sudaryta iš dvejų simetriškų tūrių. Tūriai tarpusavyje prasistūmę siekiant suteikti namui daugiau dinamikos, vizualiai sumažinti pastato dydį. Pastatas vieno aukšto, ties langų ir durų viršumi fasade formuojama dekoratyvinė siūlė. Siūlė pabrėžia pastato langų ir stogo liniją. Pastato išorinės sienos dengtos frakciniu tinku. Namas projektuojamas su dengta terasa. Patekimas į terasą numatomas per svetainę. Stogas dvišlaitis, dengtas čerpėmis. Stogo lūžio vietoje formuojamas parapetas. Parapetas pabrėžia dviejų tūrių koncepsiją. Vizualiai dalija pastą į dvi dalis. Pagrindinis įėjimas formuojamas įgilintas. Taip išryškinamas įėjimas ir suformuojama pastogė.


PASTATO PLANINĖ STRUKTŪRA

Pastato planinė struktūra suprojektuota sujungiant architektūrą, funkcionalumą ir interjero sprendinius į vieną darnią visumą.
Namo struktūra dalijama į tris funkcines dalis - techninė, laisvalaikio ir poilsio.
Techninėje dalyje projektuojami - tambūras, tualetas, tech. patalpa. Tambūras sujungtas į vieną bloką su spinta, tualetu ir tech. patalpa. Durys numatytos bloko šonuose, siekiant sumažinti vizualinę taršą interjere. Tambūro lubos nuleistos atskiriant įėjimo zoną nuo svetainės.
Laisvalaikio dalyje projektuojami - svetainė, virtuvė, valgomasis. Svetainėje formuojamos aukštos lubos. Dideli langai šonuose peršviečia patalpą kiaurai, sujungę vidaus erdvę su išore. Kontrastas tarp aukštų ir žemų lubų ir kiaurai peršviečiamų langų vizualiai padidiną svetainės erdvę. Svetainė suprojektuota pastato centre. Ji apjungia visas pastato funkcines zonas. Virtuvė formuojama erdvi, su numatyta niša dideliam šaldytuvui. Virtuvės zona nuo svetainės atskiriama baru. Yra numatyta galimybė virtuvės zoną atskirti stumdoma pertvara arba suformuoti atskirą kambarį. Patekimas į tech. patalpą projektuojamas iš virtuvės, taip tech. patalpa naudojama ir kaip virtuvės sandėliukas. Valgomasis stalas numatytas šalia vitrinos sukuriant patogų susisiekimą su virtuve. Patekimas į terasą projektuojamas iš svetainės. Tarp terasos ir virtuvės formuojamas patogus ryšys, kad malonūs vakaro pasisėdėjimai terasoje neapsunktų nešantis produktus iš virtuvės.
Poilsio dalyje projektuojami - koridorius, miegamieji kambariai, darbo kambarys ir vonia. Koridorius sujungia visas poilsio zonos patalpas. Lubos nuleistos iki tambūro lubų lygio, siekiant estetinio vientisumo su tambūru. Koridoriuje numatyta didelė spinta. Yra galimybė darbo kambarį perdaryti į spintą ir sujungti su miegamuoju.

Architektas
Martynas Lukas
+37065487218
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos
Pastatų projektavimas
Papildoma informacija
konsultuojame
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 600 / 44 Skelbimo ID: 63754703
Užsiregistravo: 2021-11-30
0