Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Inžinerinės sistemos └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Nuotekų valymo įrenginiai BIOMAX su montavimo darbais nuo 2150 € AKCIJA, Vilnius

+13
Aprašymas
GERIAUSIAS LAIKAS UŽSISAKYTI! Nuotekų valymo įrenginiai vis dar už priimtiną kainą! Be tarpininkų, tiesiai iš BIOMAXAS.LT specialistų.

Naujos kartos, PREMIUM PLIUS kategorijos, šešių valymo pakopų biologiniai nuotekų valymo įrenginiai su montavimo darbais vis dar už YPATINGAI GERĄ kainą. Informuojame, kad dėl pasaulyje sparčiai kylančių žaliavų kainų, visi įrenginiai artimiausiu metu vėl brangs, todėl pasiūlymo laikas ribotas. Paskubėkite užsisakyti!

DARBUS SAUGIAI ATLIEKAME IR KARANTINO METU VISOJE LIETUVOJE!

Perkamiausias BIOMAX modelis M6 optimaliausias pasirinkimas vienbučiam namui. Tinkamas nuo 2 iki 6 asm., šeimai, kurio našumas net 0.9 m/3d. Galite įsigyti su estetišku ir mažu, siaurio diametro dangčiu. Mūsų siūlomi nuotekų valymo įrenginiai visa galva aukščiau, todėl apie nuotekas pamiršite visam gyvenimui! Galime pasiūlyti įvairaus našumo sistemų atitinkančių Jūsų poreikius: sodams, vasarnamiams, pirtims, sodyboms, dvibučiams, namų kvartalams ar verslui – mūsų galimybės neribotos.

BIOMAXAS pirmieji vandenvalos rinkoje savo Klientams sukūrė aiškią ir suprantamą kainodarą naudojant VISKAS ĮSKAIČIUOTA principą - kitiems belieka kopijuoti. Šį mėnesį kainos tik nuo 2150 € su MONTAVIMO DARBAIS (esant savitakos galimybei, modelis M5) su VISKAS ĮSKAIČIUOTA visoje Lietuvoje.

Populiariausi BIOMAXAS VISKAS ĮSKAIČIUOTA šio mėnesio kainų paketai:
-BIOMAXAS SODUI-MINI su montavimu (savitaka į griovį, upelį, nuokalnę) – nuo 2150 €
-BIOMAXAS NAMUI-MAX6 su montavimu (savitaka į griovį, upelį, nuokalnę) – nuo 2350 €
-BIOMAXAS NAMUI-MAX6 su montavimu (su infiltraciniu šuliniu arba tuneliu) - nuo 3050 €
-BIOMAXAS NAMUI-MAX6 su montavimu (su techninio vandens siurbline) - nuo 3050 €
-BIOMAXAS NAMUI-MAX6 su montavimu (su buitinių nuotekų siurbline) - nuo 3200 €
-PASTABA: buitinių nuotekų vamzdyno įrengimas skaičiuojamas individualiai ir apmokestinamas papildomai pagal faktą.
-Didesnio našumo nuotekų sistemų teirautis telefonu 8-621-99077 arba 8-621-99088

Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu! Paslaugas už mažesnę kainą rezervuokite dabar, o darbus atliksime Jums patogiu metu.

Šešios inovatyvios išvalymo pakopos garantuoja didžiausią efektyvumą. PREMIUM PLIUS kategorijos BIOMAX valymo įrenginys pasižymi aukštesniais išvalymo parametrais, įskaitant azoto bei fosforo šalinimo rodiklius, nei reikalauja Europos Sąjungos direktyvos ar naujai Lietuvoje įsigaliojęs Nuotekų Tvarkymo Reglamentas, todėl ateityje Jums nereikės nieko papildomai modifikuoti ar integruoti.

BIOMAX – verslo klasės nuotekų valymo įrenginys, kuris vertas aukso medalio. Moderni vertikalaus srauto technologija. Pamirškite pigius ir neefektyvius senosios kartos įrenginius – tai praeitis.

BIOMAXAS produkcija ir paslaugas išsimokėtinai. Kartu su Mokilizingas pateiksime išskirtinį pasiūlymą, geriausiai tinkantį būtent Jums. Dėl protingų finansavimo sąlygų susisiekite su BIOMAXAS konsultantais. Primename, kad dėl pasaulyje sparčiai kylančių žaliavų kainų, visi įrenginiai artimiausiu metu brangs!

Papildomos paslaugos iš vienų ir patikimų rankų:
- Lietaus kanalizacijos, paviršinių nuotekų ir drenažo sistemos
- Vandens tvenkinių aeravimo sprendimai
- Nuotekų valymo įrenginių aptarnavimas, priežiūra, paleidimas - derinimas
- Užsakant papildomus darbus taikome nuolaidas!

Daugiau informacijos: www.biomaxas.lt

Skambinkite mums telefonu: 8-621-99077 arba 8-621-99088

Darbus saugiai atliekame ir karantino metu. Tik dėl Jūsų dirbame ir savaitgaliais.

-

© BIOMAXAS Visos teisės saugomos.
Reklaminis tekstas ar jo dalis, taip pat vaizdinė (foto ir video) medžiaga yra intelektinė nuosavybė. Be raštiško autorinių teisių savininko sutikimo kopijuoti griežtai draudžiama.
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos
Santechnika, Vandentiekis
Papildoma informacija
suteikiame garantiją, konsultuojame, taikome nuolaidas
Interneto svetainė
Vilnius Kiti miestai
+370 62199088
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 132969 / 839 Skelbimo ID: 61155039
BIOMAXAS
Užsiregistravo: 2020-01-06
0