Visi miestai
Visi miestai
Ieško
└ Ieško └ Partnerystė └ Verslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

NUOTOLINIS PAPILDOMAS IR PELNINGAS UŽDARBIS INTERNETE NUO 40€ PER DIENĄ! 2020 M.

+15
Aprašymas
NEĮTIKĖTINAS PASIŪLYMAS ŽMONĖMS!

Žaibišku greičiu išpopuliarėjęs naujas internetinis Kauniečio uždarbio metodas. Siūlantis kiekvienam, turinčiam 18 metų ir norinčiam užsidirbti papildomai pinigų iš didžiausių ir populiariausių pasaulyje esančių loterijos žaidimų, kaip MegaMillions, PowerBall ir Euromillions, kurių priziniai fondai šiais laikais siekia dešimtis ir šimtus milijonų dolerių, neskiriant tam daug laiko ir pastangų, kur užtenka tiesiog turėti išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį. Apsilankydami mūsų svetainėje www.bit.ly/UzdarbioSvetaine kurioje rasite skaičių programą, kuri jums padės išsirinkti bilietų skaičių kombinacijas su kuo didesne tikimybe laimėti pinigų sumai, kuri gali siekti dešimtis, šimtus ar net tūkstančius eurų, tai priklausys jau nuo rezultatų ir sėkmingų bilietų kombinacijų. Pradėti naudotis programa nėra sudėtinga, nes tam esame paruošę instruktažinį video lietuvių kalba, kurį būtina peržiūrėti prieš norint pradėti naudotis, kuris jums parodys kaip ir ką daryti toliau nuo A iki Z. Kaip išsirinkti sėkmingas skaičių kombinacijas, kaip užsiregistruoti ir užpildyti reikiamus duomenis pas bilietų platintoją, kaip užpildyti bilietus ir kaip juos nusipirkti, taip pat parodysime kaip persivesti laimėtą pinigų sumą į bet kurią banko sąskaitą, pinigai dažniausiai ateina per 1-3 darbo dienas. O toliau skaitykite visą skelbimo aprašymą, kuriame sužinosite dar daugiau. Sėkmės pradedant uždirbinėti kartu su mumis, o jeigu kas neaišku ar turėsite klausimų, visada prašome kreiptis.

---------------------------------------------------------

TRUMPAI:

Stabilus pelnas nuo €40 ir daugiau per dieną garantuotas! Pinigų išmokėjimas per 1-3 darbo dienas tiesiai į jūsų banko sąskaitą. Kaip ir ką daryti jums padės sužinoti – Video instrukcijos, kurios yra lietuvių kalba. Jau išbandžiusiųjų žmonių atsiliepimai ir rezultatai visą tai rasti galite svetainėje. O šiuo metu naujiems žmonėms pirmam bandymui nesėkmės atveju suteikiama pinigų grąžinimo garantija.

Šio metodo pagalba jūs galite užsidirbti nuo 40€ ir daugiau per dieną. O per mėnesi laiko galite pasiekti ir daugiau negu 1,200€. Viskas jau priklausys nuo jūsų pačių ir noro užsidirbti. Minimali pirmą investicija, už kurią jūs turite įsigyti pirmuosius 3 bilietus yra nuo 10-14€

Tai labai paprasta ir nesudetinga. sužinokite jau dabar kaip tai padaryti ir prisidekite papildomų pajamų prie savo atlyginimo. Darbas, nereikalaujantis jokios didžiulės patirties. Taip uždirbinėti gali asmenys nuo 18 metų ir vyresni. Būtinai peržiūrėkite instrukcinį video, kur aiškiai parodyta ir paaiškinta ką tiksliai daryti ir nuo ko pradėti ir visą tai kaip jau minėjome yra lietuvių kalba.Ko jums reikės norint pradėti uždirbinėti?

- Noro užsidirbti, didinti savo pajamas kiekvieną savaitę ir mėnesį.
- Internetą, kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį (Rekomenduojama ir patogiausia ir greičiausia pirmą kartą viską daryti kompiuteriu)
- Turėti pradžiai bent jau 10-14€ pirmam depozitui loterijos bilietams įsigyti (Pirkti mažiausiai reikia 3 bilietus, ne mažiau!)
- Peržiūrėti video instrukciją lietuvių kalba: https://bit.ly/Nuo-ko-pradeti-uzdirbineti (Kur parodyta ir paaiškinama ką ir kaip daryti)
- Minimaliai suprasti anglų kalba, kad galėtumėte užregistruoti pas oficialų bilietų platintoją ir įsigyti bilietus (video instrukcijoje rodoma ką tiksliai daryti)
- Turėti 18 metų ir banko sąskaitą nesvarbu ar tai lietuviška sąskaitą ar ne. Svarbu turėti VISA arba MASTER CARD korteles.

Už bilietus apmokėsite visiškai saugiai ir legaliai, bilietus perkate vienoje didžiausioje pasaulyje loterijos bilietų platintojo bendrovėje. Todėl galite būti visiškai ramus.

DĖMESIO! Šiuo metu nauiems žmonėms, kurie bilietus perkasi pirmą kartą ir jeigu nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais - grąžinsime Jums pinigus už Pirmus trys įsigytus loterijos bilietus. Todėl Jūs nieko neprarasite pabandydami sužaisti pirmą kartą loterijos žaidime!

Tarkim: jeigu jūs nusprendėte įsigyti pirmuosius 3 bilietus į loterijos žaidimą, viską darote tiksliai kaip nurodyta video instrukcijoje, nusiperkate 3 bilietus už kuriuos sumokate 14€ ir kai žaidimas baigiasi ir būna nesėkmingi visi 3 bilietai ir nieko nelaimite - galite kreiptis nurodytais kontaktais. Atsiųsdami visus reikiamus įrodymus, galite susigrąžinti savo pirmąją išleistą sumą, jeigu viskas atitiks grąžinimo sąlygas. Tai galioja tik naujiems ir pirmą kartą perkantiems žmonėms ir tik už pirmą nesėkmingą žaidimą.

Daugiau dėl grąžinimo ir visų sąlygų sužinoti galite: https://bit.ly/GrazinimoSalygos

Jeigu iškiltų problemų rašykite el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių: arnadomaitis@inbox.lt

---------------------------------------------------------------

Dažniausiai užduodamas klausimas - KUR GARANTIJA, KAD TIKRAI GRĄŽINSITE BILIETUS, JEIGU PIRMĄ KARTĄ JIE BUS NESĖKMINGI IR NIEKO NELAIMĖSIU. TAIP PAT KODĖL JUMS VERTA DALINTIS TOKIA INFORMACIJA SU ŽMONĖMIS IR KOKIA MUMS IŠ TO NAUDA. TAI PAMĖGINSIU KUO TRUMPIAU IR AIŠKIAU PAAIŠKINTI, KAD NEKILTŲ TOKIE KLAUSIMAI:

Pagal mūsų vedamą statistiką, 15-20 žmonėms iš 100-to(šimto) žaidusiųjų nepavyksta laimėti perkant pirmą kartą bilietus, tad grąžinti pinigus keletai žmonių mūsų finansai leidžia tai padaryti. Taip pat nenorime neigiamos reputacijos savo projektui. Kuo daugiau žmonių perka bilietus ir kuo daugiau laimi, tuo labiau tobulėja mūsų analizatorius. Taip pat už kiekvieną jūsų laimėjimą, mes gauname po nedidelį procentą iš loterijos, todėl kiekvienas jūsų laimėjimas mums yra taip pat labai svarbus.

* Principas: Uždirbate Jūs - uždirbame ir Mes. Todėl abiem pusėms yra nauda iš to.


Dėl grąžinimo ir visų sąlygų daugiau sužinoti galite:
https://bit.ly/GrazinimoSalygos

Jeigu iškiltų kokių klausimų arba kažkas nesigautų kreipkitės nurodytais kontaktais:
https://bit.ly/Susisiekimas-kontaktai
https://facebook.com/UzdirbinekSuLaimingiBilietai

Jau išbandžiusiųjų žmonių pasidalinti atsiliepimai ir rezultatai:
https://bit.ly/Atsiliepimai-IsbandziusiujuRezultatai

Dar daugiau video atsiliepimų atsiųstų jau išbandžiusiųjų žmonių:
https://facebook.com/pg/UzdirbinekSuLaimingiBilietai/videos

Nuo ko pradėti ir ką daryti (Video instrukcija lietuvių kalba):
https://bit.ly/Nuo-ko-pradeti-uzdirbineti


** Primename svetaine šiuo metu visi dar gali naudotis nemokamai. Ateityje planuojama svetainę apmokestinti ir ja naudotis galės tik už tam tikrą mokestį (dar neaišku koks bus mokestis ir kada bus jis nustatytas. O kol kas naudokitės dar nemokamai)

Pradėkite uždirbinėti užsukę į svetainę: https://bit.ly/UzdarbioSvetaine
Daugiau
Papildoma informacija
Įmonės pavadinimas
Laimingi Bilietai
Veiklos šaka
Kita šaka
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 1493 / 892 Skelbimo ID: 61989197
Arnas Adomaitis (Laimingi Bilietai)
Užsiregistravo: 2020-06-18
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 8 val.
0