Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Sklypai, miškai └ Nekilnojamasis turtas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius| Pilaitė| Luknojų g.
13.71 a| Namų valda, Rekreacinė| Be pastatų
+370 61211555
Pažymėti

Parduodami, suformuotame penkių individualių namų kvartale, sklypai Pilaitės sen.,Kriaučiūnų km.v.,

60 400 €
4 406 €/a
+12
Parduodami, suformuotame penkių individualių namų kvartale, sklypai Pilaitės sen.,Kriaučiūnų km.v., Luknojų g., Vilniuje, su STATYBOS LEIDIMU BEI PASTATO ENERGETINE NAUDINGUMO KLASE B.
VIETA:
Gyvenamosios teritorijos sklypai yra vakariniame Vilniaus pakraštyje, Pilaitės seniūnijoje, Kriaučiūnų km.v.,Luknojų g. Šioje vietovėje formuojasi naujų gynamųjų namų kvartalas, kuris susilieja su esama Kriaučiūnų gyvenviete. Sklypai patenka į Vilniaus verbų etnokultūros kraštovaizdžio draustinio teritoriją bei ribojasi su Griovių geomorfologinis draustiniu – valstybinės reikšmės saugoma gamtos teritorija. Tai unikalus gamtovaizdis. Šioje teritorijoje yra apribotos sklypų vystymo galimybės, tačiau pagal detalųjį planą bei atsižvelgiant į specialųjį planą ir zoną į kurią patenka sklypas (pagal specialųjį planą sklypas patenka į U7 zoną) yra galimybė urbanizuoti ir įsikurti miesto terijorijoje, miško apsuptyje su nuostabiu gamtovaizdžiu. Privažiavimas asfaltuotu keliu Kriaučiūnų gatve. .
Pagal specialųjį planą nebus intencyviai apgyvendinama, užstatymo tankis 10%

KAINOS: sklypo aro kaina nuo 4500 - 4900 Eur.

Luknojų g. 60, sklypas - 13,71 a. Namų valda. Paskirtis: Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos (G/G1)
Luknojų g. 62, sklypas - 14,85 a. Namų valda. Paskirtis: Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos (G/G1)
Luknojų g. 64, sklypas - 15,09 a. Namų valda. Paskirtis: Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos (G/G1)
Luknojų g. 66, sklypas - 14,64 a. Namų valda. PARDUOTA Paskirtis: Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos (G/G1)
Luknojų g. 68, sklypas - 16,07 a. Namų valda. Paskirtis: Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos (G/G1)
Sklypai parduodami su:
 Statybos leidimas
 Techninis darbo projektas, sklypo dalis ir architektūrinos dalis. Pastato energetinė naudingumo klasė B
 Vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninis projektas
 Paruoštas sklypo reljefas statyboms
 Suformuotas vietinis keliukas, užpiltas skalda
 Sklypuose išsaugotos pušys
BENDRA INFORMACIJA:
Pagal specialųjį ir detalųjį planą teritorija nebus intencyviai apgyvendinama.
- Numatytas statinių aukštingumas - 8 m
- Užstatymo tankis - 10 %
- Užstatymo intensyvumas - 0,2
- Reljefas paaukštintas, aplink miškas, puikus ir gražus natūralus reljefo vaizdas
- Asfaltuotas privažiavimas Kriaučiūnų gatve, iki sklypo, Luknojų gatve 450 m. žvirkelio keliukas
- Puikus variantas tiems, kas nori ilsėtis ir gyventi gamtos apsuptyje !

PRIVALUMAI:
- Atlikti kadastriniai matavimai
-Architektūriškai suderinti ir suprojektuoti 5 sklypų kvartaliukas, pastatytas vienas namas iš šio projekto (galima vietoje įvertinti namo architektūrą)
- Puiki vieta gyvenamam namui
- Netoli miško
-Netoli Gelūžės ir Salotės ežerai
- Asfaltą Kriaučiūnų g.
- Sutvarkytas privažiavimas
- Skypai išsidėstę netoli Luknojų gatvės akligatvio, kur pravažiuojamų mašinų srautas labai mažas, tik keli esantys kaimynai

APIE VIENBUTĮ NAMĄ. Individualūs, TARPUSAVYJE derintys, namo projektai, todėl apgalvotos visos projaktuotos erdvės ir jų net menkiausios detalės. Šiltas, šviesus ir ekonomiškas. Suprojektuota B klasė, bet pastačius namą nesunkiai pasieksite A ir aukštesnę klasę.

NAMO IŠPLANAVIMAS.
1 aukštas: erdvi svetainė su valgomuoju ir židiniu, erdvi virtuvės zona su virtuvės atskiru sandėliuku, holas/tambūras, WC, katilinė su skalbykla, garažas. Bendras pirmo aukšto plotas 90,4 kv.m.
2 aukštas: holas, keturi pagrindiniai miegamajieji kambariai, su drabužinėmis, atskiri tėvų ir vaikų vonios kambariai. Bendras antro aukšto plotas 91,47 kv.m. Bendras namo plotas 181,87 kv.m.

APIE VIENBUTĮ NAMĄ, PAGAL POREIKĮ GALINTIS BŪTI DVIBUČIU NAMU. TAI PUIKUS DVIBUČIO NAMO IŠPLANAVIMAS, apgalvotos visos projaktuotos erdvės ir jų net menkiausios detalės
Individualūs, TARPUSAVYJE derintys, namo projektai. Šiltas, šviesus ir ekonomiškas. Suprojektuota B klasė, bet pastačius namą nesunkiai pasieksite A ir aukštesnę klasę.

NAMO IŠPLANAVIMAS.
1 aukštas: pakankamai erdvi svetainė su valgomuoju, su virtuvės zona, esant poreikiui galima įsiregti židinį, holas/tambūras, WC, katilinė su skalbykla. Pirmojo buto, pirmo aukšto plotas 38,55 kv.m. / 39,51 kv.m. Bendras namo, pirmo aukšto plotas 78,06 kv.m.

2 aukštas: holas, trys pagrindiniai miegamajieji kambariai, su drabužinėmis, vonios kambarys. Pirmojo buto, antro aukšto plotas 48,41 kv.m. / 46,68 kv.m. Bendras namo, antrojo aukšto plotas 95,09 kv.m

Bendras pirmojo buto plotas 86,96 kv.m.
Bendras antrojo buto plotas 86,19 kv.m.
Esant poreikiui patalpos puikiai persiplanuoja į vienbutį namą, kurio bendras plotas 173,15 kv.m.

PASAULIO PUSĖS. Namas orientuotas į pietus, todėl visais metų laikais mėgausitės saule ir šviesa namuose bei kieme. Garažas suprojektuotas šiaurinėje sklypo dalyje. Svetainės, valgomojo ir virtuvės langai suprojaktuoti taip, kad galėtumėte mėgautis saulės spinduliais išstisą dieną, nuo saulės patekėjimo iki saulėlydžio bei mėgautis miško apsuptyje.
APLINKA. Luknojų gatvės, gyvenvietės užstatymo tankis tik 10%, tad išlaikomas aplinkos kraštovaizdis, gyventojų privatumas, atsiveria puikus gyvenvietės vaizdas, nes sklypai išsidėstę ant kalvos, aplink apsupti gražaus jauno miško. Suformuotas 5 individualių namų kvartaliukas su atskiru įvažiavimu, Sklypai išlyginti, paruošti statybai.

SUSISIEKIMAS. Puikus susisiekimas su centru, vos keli kilometrai iki vakarinio aplinkkelio ar Pilaitės prospekto. Neseniai išasfaltuota Kriaučiūnų gatvė, suformuotas žvirkelis Luknojų gatvėje (apie 400 m), kvartalo privažiavimas iki pat sklypų paruoštas žvirkelis ir užpiltas skalda.
INFRASTRUKTŪRA / KOMUNIKACIJOS. Yra giluminis 95 metrų gylio vandens gręžinys su siurbliu. Galimybė jungtis prie gręžinio. Yra elektros dėžutės, paruoštas pirmas dujotiekio plėtros projektas ir įgyvendintas, todėl esant poreikiui yra galimybė prisijungti dujas. Vienas iš šio kvartalo namų naudojasi dujomis.

ATSTUMAI:
IKI EŽERO - 1,4 km.
IKI PILAITĖS - 2,4 km.
IKI PREKYBOS CENTRO PANORAMA - 9 km.

KVIEČIAME APŽIŪRĖTI IR RINKTIS PIRMAM :) !
Papildoma informacija
1 aro kaina
4405.54 €
Adresas
Vilnius, Pilaitė, Luknojų g.
Paskirtis
Namų valda, Rekreacinė
Sklypo plotas
13.71 a
Pastatai
Be pastatų
Vieta žemėlapyje
Artimiausi objektai
Bendrojo ugdymo mokykla
Pardavėjas: Privatus asmuo
Vilnius
+370 61211555
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
5141 / 202
Skelbimo ID: 59754853
Užsiregistravo: 2019-04-15
Prisijungė prieš 19 d.