Visi miestai
Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Olandija
Įmonė| MPM INTERNATIONAL <br /> Galimybė: Šiuo metu mes plečiame savo komandą ir ieškome motyvuotų žmonių, kurie nori prisijungti prie mūsų Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje. Jei jūs aistringai dirbate su pastoliais ar esate izoliuotojas, ar turite ankstesnės patirties, ar norite pradėti naują karjerą šioje srityje, mes norime išgirsti iš jūsų!Būdami mūsų komandos dalimi, jūsų pareigos bus susijusios su pastolių statyba ir išmontavimu įvairiose pramonės vietose. Nenusiminkite, jei neturite patirties – mes jums padėsime. Mes siūlome išsamų 10 dienų mokymo programą, kuri suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai dirbti šias pareigas. Geriausia dalis? Mokymosi išlaidas padengsime mes, kad užtikrintume, jog turite visus reikalingus įrankius norint sėkmingai dirbti.
+370 62050505
Pažymėti
Dalintis (1)
Pažymėti

Pastolių montuotojai / Izoliuotojai iki 3200e Olandija

Atlyginimas: 3200 €
Olandija
69 Peržiūrėjo
9 Kandidatavo
Darbo aprašymas
Galimybė: Šiuo metu mes plečiame savo komandą ir ieškome motyvuotų žmonių, kurie nori prisijungti prie mūsų Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje. Jei jūs aistringai dirbate su pastoliais ar esate izoliuotojas, ar turite ankstesnės patirties, ar norite pradėti naują karjerą šioje srityje, mes norime išgirsti iš jūsų!
Būdami mūsų komandos dalimi, jūsų pareigos bus susijusios su pastolių statyba ir išmontavimu įvairiose pramonės vietose. Nenusiminkite, jei neturite patirties – mes jums padėsime. Mes siūlome išsamų 10 dienų mokymo programą, kuri suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai dirbti šias pareigas. Geriausia dalis? Mokymosi išlaidas padengsime mes, kad užtikrintume, jog turite visus reikalingus įrankius norint sėkmingai dirbti.
Reikalavimai
Nors tai nėra privaloma, būtų privalumas turėti šiuos:
Patirtis pastolių įrengimo ir išmontavimo srityje
Anglų kalbos žinios
VCA sertifikatas
DNV diplomas
Vairuotojo pažymėjimas
Apie darbdavį
Įkurta 2018 m., mūsų įmonė per daugelį metų patyrė nuostabų augimą ir sėkmę. Turėdami daugiau nei 300 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mes tapome svarbiu žaidėju pastoliu ir izoliacijos sektoriuose. Mūsų nepalenkiamas atsidavimas aukščiausios kokybės paslaugoms teikimui pelnė mums didžiausių pramonės klientų pasitikėjimą.
Įmonė siūlo
Įmonės automobilis: turėsite prieigą prie automobilio, kad galėtumėte važinėti į darbą ir iš jo, užtikrinant jūsų patogumą ir mobilumą.
Nemokamas apgyvendinimas: mes teikiame patogią ir nemokamą apgyvendinimą per visą darbo laikotarpį.
Nemokamas kelionės
Privatūs kambariai: turėsite savo privatu kambarį mūsų teikiamame apgyvendinime.
Socialinės garantijos: mes siūlome išsamų socialinio draudimo paketą, kad jus apsaugotume.
Aprūpiname įrankiais: mes tiekiame visus reikalingus įrankius ir įrangą jūsų darbui.
Atlyginimas ir kiti privalumai:
Kategorija I: 16-18 Eur/val. (po mokesčių)
Kategorija II: 13-15 Eur/val. (po mokesčių)
Kategorija III: 11-13 Eur/val. (po mokesčių)

Papildomi privalumai:
Kelionių ir apgyvendinimo išlaidos padengtos
Vienos asmens kambario apgyvendinimas
Motyvacijos sistema (galimybė padidinti atlygį kas 3 mėnesius)
Rotacija: 6 darbo savaitės po 2 atostogų savaites
Daugiau
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 8126 / 69 Skelbimo ID: 66113173
Užsiregistravo: 2022-10-24
0