Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Paslaugos └ Prekės vaikams └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Mokymo kursai | Ikimokyklinio amžiaus
+370 64876057
Pažymėti

Pedagogė į namus, Vilnius

Aprašymas
Esu kvalifikuota ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė. Kad galėčiau dirbti su priešmokyklinukais, papildomai baigiau dvejus kursus, priešmokyklinio ugdymo pedagogams. Galiu atvykti Vilniuje į namus ugdyti vaikus pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą. Viso ugdymo veikla su meninė veikla užtrunka apie 3-4 valandas.
Daug dėmesio skiriu praktikai ir asmeninei saviugdai, nuolat turtinu savo žinių bagažą, dalyvauju užsienio ir Lietuvos specialistų seminaruose, mokymuose, domiuosi vaiko psichologija, naujovėmis lavinimo procese, todėl moku labai kūrybingai, kaskart naujai ir išradingai organizuoti vaikų veiklą, kryptingai, nuosekliai siekiu tikslo. Ugdymo procese visada remiuosi individualizavimo principu, stengiuosi pastebėti kiekvieno vaiko būdo ypatybes, polinkius, gabumus, juos puoselėti. Aš visada domiuosi ir mokausi suprasti, perprasti kiekvieną vaiką, jo elgseną, jo pasaulį, kad galėčiau jam padėti tobulėti, augti. Mano idėjų kraitis neišsenkamas, o kaskart įgyvendinus idėją, aš pasipildau nauja. Didžiausią dėmesį skiriu ugdymuisi per patirtį, nes daugeliu atveju vien žodžių neužtenka, mums reikia patirti, sužinoti, pamatyti, išgirsti, tad labai dažnai pasitelkiu eksperimentus.
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos tipas
Mokymo kursai
Kam skirta
Ikimokyklinio amžiaus
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 15 / 2 Skelbimo ID: 62481245