Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Paslaugos └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Keleivių vežimas, krovinių gabenimas <br /> Krovinių pristatymas be rūpesčių: greitai, saugiai, tiksliai.MŪSŲ PASLAUGAS APIMA :- Perkraustymo paslaugos: baldai, buitinė technika, pianinai, dviračiai ir kiti daiktai.- Perkraustymas biurų, butų, sodybų, prekybos centrų.- Įvairių krovinių pervežimas: statybinės medžiagos, įrankiai, įvairūs įrenginiai, avalynė, drabužiai.- Senų baldų išvežimas ir atliekų tvarkymas.- Montavimo ir surinkimo paslaugos baldams.- Profesionalios pakavimo medžiagos ir paslaugos.- Prekių atvežimas iš žinomų prekybos centrų: IKEA, MOKI-VEŽI, DEPO, ERMITRAŽAS, SENUKAI.- Dirbame naktį, taip pat vykstame į Gariūnus ir atgal.- Pervežimai įrangos ir inventoriaus į parodas bei renginius.- Efektyvios distribucijos paslaugos.- Tarptautiniai krovinių vežimai: Vokietija, Lenkija, Belgija, Prancūzija, Latvija, Estija.Mūsų patyrusi komanda siūlo greitą, saugų ir kokybišką krovinių pervežimą ir perkraustymą. Jūsų poreikiai mums svarbiausi!Jei ieškote patikimos komandos, kuri suteiks jums pasitikėjimo jausmą, tai mes čia, kad padėtume. Mūsų ilgametė patirtis krovinių pervežimo ir perkraustymo srityje leidžia mums pasiūlyti lanksčias klientų poreikiams pritaikyta paslaugas.Mūsų vertybės yra:PROFESIONALUMAS: Turime išsamią patirtį krovinių pervežimo ir perkraustymo srityje. Mūsų komanda sudaro ekspertai, kurie dirba šioje srityje daug metų.LANKSTUMAS: Suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi. Todėl mūsų paslaugos yra visiškai pritaikytos jūsų individualiems reikalavimams.GREITIS: Mes siekiame užtikrinti greitą ir efektyvų krovinių pervežimą bei perkraustymą. Mūsų tikslas yra pristatyti jūsų krovinius laiku ir saugiai.SAUGUMAS: Saugumas yra mūsų aukščiausias prioritetas. Mes stengiamės užtikrinti, kad jūsų krovinių būklė išliktų nepakitusi per visą pervežimo procesą.Susisiekite su mumis šiandien ir pasitikrinkite, kaip galime padėti jums pasiekti jūsų krovinio pervežimo tikslus. Skambinkite tel. numeriu 867057645Užtikriname sklandų, saugų ir patikimą krovinio pervežimą bei perkraustymą!
+370 67057645
Pažymėti

Perkraustymo paslaugos, Vilnius

Aprašymas
Krovinių pristatymas be rūpesčių: greitai, saugiai, tiksliai.
MŪSŲ PASLAUGAS APIMA :

- Perkraustymo paslaugos: baldai, buitinė technika, pianinai, dviračiai ir kiti daiktai.
- Perkraustymas biurų, butų, sodybų, prekybos centrų.
- Įvairių krovinių pervežimas: statybinės medžiagos, įrankiai, įvairūs įrenginiai, avalynė, drabužiai.
- Senų baldų išvežimas ir atliekų tvarkymas.
- Montavimo ir surinkimo paslaugos baldams.
- Profesionalios pakavimo medžiagos ir paslaugos.
- Prekių atvežimas iš žinomų prekybos centrų: IKEA, MOKI-VEŽI, DEPO, ERMITRAŽAS, SENUKAI.
- Dirbame naktį, taip pat vykstame į Gariūnus ir atgal.
- Pervežimai įrangos ir inventoriaus į parodas bei renginius.
- Efektyvios distribucijos paslaugos.
- Tarptautiniai krovinių vežimai: Vokietija, Lenkija, Belgija, Prancūzija, Latvija, Estija.

Mūsų patyrusi komanda siūlo greitą, saugų ir kokybišką krovinių pervežimą ir perkraustymą. Jūsų poreikiai mums svarbiausi!
Jei ieškote patikimos komandos, kuri suteiks jums pasitikėjimo jausmą, tai mes čia, kad padėtume. Mūsų ilgametė patirtis krovinių pervežimo ir perkraustymo srityje leidžia mums pasiūlyti lanksčias klientų poreikiams pritaikyta paslaugas.

Mūsų vertybės yra:

PROFESIONALUMAS: Turime išsamią patirtį krovinių pervežimo ir perkraustymo srityje. Mūsų komanda sudaro ekspertai, kurie dirba šioje srityje daug metų.
LANKSTUMAS: Suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi. Todėl mūsų paslaugos yra visiškai pritaikytos jūsų individualiems reikalavimams.
GREITIS: Mes siekiame užtikrinti greitą ir efektyvų krovinių pervežimą bei perkraustymą. Mūsų tikslas yra pristatyti jūsų krovinius laiku ir saugiai.
SAUGUMAS: Saugumas yra mūsų aukščiausias prioritetas. Mes stengiamės užtikrinti, kad jūsų krovinių būklė išliktų nepakitusi per visą pervežimo procesą.

Susisiekite su mumis šiandien ir pasitikrinkite, kaip galime padėti jums pasiekti jūsų krovinio pervežimo tikslus. Skambinkite tel. numeriu 867057645

Užtikriname sklandų, saugų ir patikimą krovinio pervežimą bei perkraustymą!
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos tipas
Keleivių vežimas, krovinių gabenimas
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 9675 / 12 Skelbimo ID: 65671653
Užsiregistravo: 2023-04-07
Vartotojo reitingas: Bronzinis
0