Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Gyvūnai └ Fauna └ Viskas namams └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
1 €   Siūlyti kainą
Katės| kaciukai
+370 69978090
Pažymėti

PERLAS IR MORENGAS, Vilnius

Siūlyti kainą1 €
+7
Aprašymas
Dovanojami Perlas ir Morengas

Pristatome du katinėlius iš Kalėdinių dovanų dešimtuko po egle – keturių mėnesių dvynukiausius dvynukus Perlą ir Morengą. Mazgiai juokais pravardžiuojami Kopis ir Pastis (copy&paste) – kol išmokome juos atskirti! Apie tuos, kuriuos lydi sėkmė, sakoma, kad gimė su marškinėliais. O dvynukai su kepurėlėmis. Žinia, kepurė – ne marškiniai, bet kraitelio pradžia jau yra!

Perlo kepurėlė didesnė, be to, ant šono turi nedidelę juodą dėmę. Gal todėl jaučiasi „kietesnis“ už broliukąJ Perlas labiau išdykęs, greitesnis, ne visada nuolaidus, ima ir nutaiso šelmišką žvilgsnį: norėsiu, leisiu paglostomas, norėsiu, ne. Bet broliuku labai rūpinasi, prausia, saugo.

Morengas – švelnumo įsikūnijimas rausvutėle nosyte. Kuklus, ramus, tylus, meilus, kantrus ir dar visoks kitoks –usJ Darant nemalonias procedūras, nė karto neįdrėskė, nepurškė, nesikandžiojo (ko apie Perlą pasakyti negalimeJ

Pas mus patekę, katinukai iš pradžių tik dairėsi išpūtę akis – kur mes? Lyg ir šilta, ir minkšta, gardaus maistelio yra, bet viskas svetima ir tie žmonės: vis lenda, duria, tepa, girdo kažkokia bjaurastimi. Tad tik gūžėsi suskliaudę ausis iš baimės, traukėsi nuo žmogaus rankų į tolimiausią kampą. Gerai, kad broliukas šalia, dviem drąsiau. Laimei kačiukai sveiksta, atsigauna, jau siaučia ir dūksta taip, kad dreba narvo sienos.

Narve dvynukams pasidarė ankšta, jau nebeišsitenka, tuolab, kad turi „butu “ dalytis su dar dviem „chebrantais“. Išleisti negalime, kol mažyliai iki galo nepasveiko, kol neįgijo pakankamai imuniteto, kad būtų galima paskiepyti. Todėl labai ieškome Perlui su Morengu laikinos globos ar jei nusišypsos laimė – katinukai gi su kepurėlėmis, namų namučių. Pasidalykite, prašom, skelbimu su draugais ir bičiuliais.
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
1 €   Siūlyti kainą
Tipas
Katės
Gyvūnas
kaciukai
Veislė
misrunas
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 12801 / 204 Skelbimo ID: 56760426
Užsiregistravo: 2017-03-03
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 2 d.
0