Visi miestai
Visi miestai
Kursai, mokymai
└ Siūlo └ Kursai ir mokymai └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
279 €   Siūlyti kainą
Vadybos kursai | Lietuvių kalba| Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Kursai vedami Vilniuje ir tiesioginė vaizdo transliacija visoje Lietuvoje. 2021 m. Balandžio 6., 8., 13., 15., 21., 22 d. po 4 ak. val. per dieną. po 4 ak. val. per dieną.Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 19.45 val.Tęstiniai mokymai-konsultacijos skirti nedidelių organizacijų vadovams ir personalo specialistams, personalo vadovams, taip pat didelių įmonių padalinių vadovams, kurie yra atsakingi už samdomų žmonių darbo rezultatus, sėkmę organizacijoje ir siekia užtikrinti veiksmingą žmogaus „gyvenimo organizacijoje“ ciklą: nuo atrankos ir įdarbinimo, adaptacijos, vertinimo iki atsisveikinimo su organizacija, įvykdžius keltus tikslus.Praktiškai, t. y. pateikdami atvejų analizę, konkrečią dalomąją medžiagą ir aktyvias užduotis, ugdome šias personalo valdymo kompetencijas:Temos:1. Personalo paieška ir atranka.2. Viskas apie „galvų medžioklę“: 11 žingsnių, jei nusprendėte tai padaryti patys.3. Naujo darbuotojo įvedimas ir palaikymas.4. Motyvuojantis tikslų siekimui ir ugdantis pokalbis: kaip išvengti klaidų? 5. Darbuotojų atleidimo proceso valdymas ir atsisveikinimas: psichologiniai atleidimo pokalbio ir darbo su likusiais darbuotojais aspektai.6. Personalo valdymas – talentų pritraukimui ir sulaikymui. Kaip „sulaikyti“ gerą darbuotoją? Pokalbis: psichologinis kontraktas ir tikslų nustatymo praktika. Pagrindinės temos:I. Veiksminga vadovo / personalo specialisto reakcija į norą išeiti iš darbo. Pokalbio valdymas.II. Darbuotojo „sulaikymo“ pokalbio struktūra.III. Ruošiantis išėjimo iš darbo pokalbiams: kiek yra įmanoma netikėtumų prevencija?IV. Komunikacija apie pasikeitimus kitiems darbuotojams. Kursuose galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, prisijungiant prie tiesioginių vaizdo kursų: klausytojams niekur nereikia vykti, užtenka turėti kompiuterį, internetinę vaizdo kamerą ir internetą. Tam tikrą valandą visi užregistruoti vartotojai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiuoju laiku matyti ir girdėti lektorių. Išsamiau: Personalo valdymo kursai: nuo strategijos iki sėkmės (tiesioginiai vaizdo kursai).Kiekvienas dalyvis gauna:• išsamią mokomąją medžiagą;• 40 Eur vertės kuponą, suteikiantį galimybę apsilankyti bet kuriame UAB „Mokesčių srautas“ seminare (pasiūlymas galioja 12 mėnesių nuo kursų baigimo);• kursų baigimo pažymėjimą.Kviečiame registruotis: https://www.countline.lt/renginys/personalo-valdymo-kursai-nuo-strategijos-iki-sekmes/
+370 52639922
Pažymėti

Personalo valdymo kursai (Vilniuje ir visoje Lietuvoje), Vilnius

Siūlyti kainą279 €
Aprašymas
Kursai vedami Vilniuje ir tiesioginė vaizdo transliacija visoje Lietuvoje.

2021 m. Balandžio 6., 8., 13., 15., 21., 22 d. po 4 ak. val. per dieną. po 4 ak. val. per dieną.
Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 19.45 val.

Tęstiniai mokymai-konsultacijos skirti nedidelių organizacijų vadovams ir personalo specialistams, personalo vadovams, taip pat didelių įmonių padalinių vadovams, kurie yra atsakingi už samdomų žmonių darbo rezultatus, sėkmę organizacijoje ir siekia užtikrinti veiksmingą žmogaus „gyvenimo organizacijoje“ ciklą: nuo atrankos ir įdarbinimo, adaptacijos, vertinimo iki atsisveikinimo su organizacija, įvykdžius keltus tikslus.
Praktiškai, t. y. pateikdami atvejų analizę, konkrečią dalomąją medžiagą ir aktyvias užduotis, ugdome šias personalo valdymo kompetencijas:

Temos:
1. Personalo paieška ir atranka.
2. Viskas apie „galvų medžioklę“: 11 žingsnių, jei nusprendėte tai padaryti patys.
3. Naujo darbuotojo įvedimas ir palaikymas.
4. Motyvuojantis tikslų siekimui ir ugdantis pokalbis: kaip išvengti klaidų?
5. Darbuotojų atleidimo proceso valdymas ir atsisveikinimas: psichologiniai atleidimo pokalbio ir darbo su likusiais darbuotojais aspektai.
6. Personalo valdymas – talentų pritraukimui ir sulaikymui. Kaip „sulaikyti“ gerą darbuotoją? Pokalbis: psichologinis kontraktas ir tikslų nustatymo praktika.

Pagrindinės temos:
I. Veiksminga vadovo / personalo specialisto reakcija į norą išeiti iš darbo. Pokalbio valdymas.
II. Darbuotojo „sulaikymo“ pokalbio struktūra.
III. Ruošiantis išėjimo iš darbo pokalbiams: kiek yra įmanoma netikėtumų prevencija?
IV. Komunikacija apie pasikeitimus kitiems darbuotojams.Kursuose galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, prisijungiant prie tiesioginių vaizdo kursų: klausytojams niekur nereikia vykti, užtenka turėti kompiuterį, internetinę vaizdo kamerą ir internetą. Tam tikrą valandą visi užregistruoti vartotojai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiuoju laiku matyti ir girdėti lektorių. Išsamiau: Personalo valdymo kursai: nuo strategijos iki sėkmės (tiesioginiai vaizdo kursai).


Kiekvienas dalyvis gauna:

• išsamią mokomąją medžiagą;
• 40 Eur vertės kuponą, suteikiantį galimybę apsilankyti bet kuriame UAB „Mokesčių srautas“ seminare (pasiūlymas galioja 12 mėnesių nuo kursų baigimo);
• kursų baigimo pažymėjimą.

Kviečiame registruotis: https://www.countline.lt/renginys/personalo-valdymo-kursai-nuo-strategijos-iki-sekmes/
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
279 €   Siūlyti kainą
Mokymo sritis
Vadybos kursai
Kursai skirti
Grupėms, Individualiems asmenims
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 225 / 16 Skelbimo ID: 52884867
Paulius, UAB „Mokesčių srautas“
Užsiregistravo: 2015-02-10
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 13 d.
0