Visi miestai
Visi miestai
Kursai, mokymai
└ Siūlo └ Kursai ir mokymai └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Mokslo darbai
SPSS programa atlieku šiuos darbus:- Rinkos dydžio apskaičiavimo darbai- Verslo tyrimų darbai- anketinių apklausų apdorojimai (duomenų suvedimas iš anketų į SPSS programą, skaičiavimai, grafikai, lentelės, koreliacijos, patikimumai, aprašymai)- tyrimai- įvairūs kiekybiniai tyrimai- ekonometrijos, rinkos tyrimų darbai- hipotezių tikrinimai.Darbus atlieku greitai, kokybiškai ir nebrangiai. Visur pateikiu aprašymus. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.Darbus atlieku greitai ir patikimai. Taip pat galiu parengti prezentacijas PowerPoint programa. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.
+370 60823678
Pažymėti

Rinkos dydžio, verslo tyrimų, apklausų, SPS darbai, Vilnius

Aprašymas
SPSS programa atlieku šiuos darbus:
- Rinkos dydžio apskaičiavimo darbai
- Verslo tyrimų darbai
- anketinių apklausų apdorojimai (duomenų suvedimas iš anketų į SPSS programą, skaičiavimai, grafikai, lentelės, koreliacijos, patikimumai, aprašymai)
- tyrimai
- įvairūs kiekybiniai tyrimai
- ekonometrijos, rinkos tyrimų darbai
- hipotezių tikrinimai.

Darbus atlieku greitai, kokybiškai ir nebrangiai. Visur pateikiu aprašymus.
Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.

Darbus atlieku greitai ir patikimai. Taip pat galiu parengti prezentacijas PowerPoint programa. Daugiau informacijos telefonu ir el. paštu.
Papildoma informacija
Mokymo sritis
Mokslo darbai
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 1600 / 216 Skelbimo ID: 54942049
Užsiregistravo: 2016-10-20
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 17 sek.
0