Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Lietuva
Įmonė| MB Autodnr group
Ieškome darbuotojų, kėbulo remonto įmonėje. Reikalingi dažytojai, surinkėjai, geometrijos atstatymo specialistai. Siūlome puikias darbo sąlygas, darbas su aukštos kokybės darbo įrankiais. Automobiliai ruošiami vakaru rinkai, todėl svarbu kokybė ne kiekybė. Siūlome darbo užmokestį nuo 1000-2500e į rankas.
+370 65995283
Pažymėti
Dalintis
Pažymėti

Siūlome darbą kėbulo

Atlyginimas: 1500 €
Vilnius
61 Peržiūrėjo
Darbo aprašymas
Ieškome darbuotojų, kėbulo remonto įmonėje. Reikalingi dažytojai, surinkėjai, geometrijos atstatymo specialistai. Siūlome puikias darbo sąlygas, darbas su aukštos kokybės darbo įrankiais. Automobiliai ruošiami vakaru rinkai, todėl svarbu kokybė ne kiekybė.
Siūlome darbo užmokestį nuo 1000-2500e į rankas.
Reikalavimai
Darbo patirtis kėbulo remonto srityje. Atsakingumas, kruopštumas.
Daugiau
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 15636 / 61 Skelbimo ID: 64612015
Užsiregistravo: 2020-04-09
Vartotojo reitingas: Bronzinis
0