Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Aplinkos tvarkymas └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Apželdinimas
+370 64719062
Pažymėti

Slaitu tvirtinimas, Vilnius

Aprašymas
Kaip išsirinkti Meistrus darbams.
Save gerbiantis profai yra mandagūs. Išmanantys darbus.O kaip tokius atsirinkti.?Elementaru.Pagal patirtį.Patirti atspindi daryti darbai.Bent jau jo numeris turi dirbti 5metus minimum.Tai yra.
Ivedi į Googla Nr .ir matai kiek žmogus laiko reklamuojasi.Jai dirba daug metų.Bus išlindę galų.Jai nieko blogo nerandi reiškia meistras įdealus.Beto gali paprašyti adresiukų kur atvažiuoti .užmesti akį į senus kelių metų darbelius..Gali rasti rekomendaciju ar nusiskundimu internete.
Bet Atminkite.Gero meistro Darbo įkainis 30%brangesnis.O jai samdai Gerą darbdavį.Kuris ne su čiukčiais dirba.O moka geras algas žmonėm.Jo įkainis bus 50%...didesnis.Medžiagų neskaičiuojam.Bet esi ramus kad jokiu chaltūrų nebus.Gali garantyja prašyt.Ir geras meistras duoda savo vardu.O jai žmogus uždirba.reiškia turi NT...kuo ir laiduoja...O šudarankiai , ne tik ūbagai,jie ir Antstoliam paskendę...Va tokie tau nieko negarantuos,arba nieko iš tokio nepaimsi.
Taigi Reziume
Patikrinate numerio įstorija,patirti,atsiliepimus Googleje.Rekvizituose..
Pateikiate klausimus.Ar meistras turi sprendimo alternatyvų.Kuo didesnė patirtis tuo rimtesnis specas
Paprašote dali avanso pervesti i jo vardu adresuota sąskaita.
Paprašote darbams garantijos.Jai jis pats tuos darbus atliko.Viska atliko..Ne dali darbų
Ir vadovaukitės nuojauta.Ji neklysta.Bet esminis dalykas Įstorija...Ir nesimetimas užduodant klausymus.Turi turėtį atsakymus..
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos
Apželdinimas
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 332 / 277 Skelbimo ID: 61130619