Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Statybos ir gamybos įranga └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kitos šalys
1 €   Siūlyti kainą
Pramoniniai įrengimai| ZAO-RIF| Nauja| Rusija
+373 78521651
Pažymėti

Stiklo pluošto tinklelio gamybos įranga, Kitos šalys

Siūlyti kainą1 €
Aprašymas
1. Mes vieninteliai gaminame 2–6 metrų pločio kompozitinių tinklų linijas. Iš esmės mes nedarome metrų ilgio.

2. Mes vieninteliai gaminame linijas tinklams, kurių storis yra nuo 3 iki 16 mm.

3. Mes vieninteliai gaminame tinklo linijas, kurioms visiškai nereikia jokių siūlų.

4. Klientui darome eilutes pagal techninę užduotį - pirmiausia nuspręskite, ko jums reikia. Tiesą sakant, kyla daugybė klausimų: kokio tinklo norite savo išvaizda, kokiems tikslams norite jį naudoti, kokioje srityje turite įdėti įrangą - kukliam reikalingas minimalus darbo plotas. 9x40 metrų ir bus ankšta.
Ar turite pinigų atiduoti gaminius atidėtais mokėjimo terminais, turėdami galimybę pamesti gabalą, bet nemokėdami, kai užimate rinkos dalį, jei turite bent vieną specializuotą mechaniką, kuris laikosi linijos.

5. Mes visada siūlome geriausią. Kai tik pastebime, kad klientas neturi pinigų, pradedame pjauti įrangą ir galiausiai klientas gauna tai, už ką sumokėjo. Variantas, kad mes ką nors padarysime jums nemokamai .... yra tik konsultacija.

6. Mūsų greitųjų traukinių ciklas yra mažiausiai 4 sekundės, t. 50x50 langelio susidarymas per 4 sekundes, tie, kurie siūlo greičiau, tiesiog guli, ima skaičiuotuvą ir skaičių. Padėkite statmeną, pasukite aplink įkištą siūlą ar strypą, pakelkite ir nuleiskite kūgį, gerai, ištempkite. Todėl takelis, kurio talpa yra 60 m. Tai gerai su 50x50 ląstele. Taip, produktyvumą galima padvigubinti, tačiau tai taikoma tik 1 metro tinklui, pjaunamąjį dedame išilgai tinklelio, o iš 2 metrų tinklelio du kartus greičiau gausite 2 vieno metro gabalus. Kito kelio nėra.

6. Mes turime linijas su skirtingais audimo tipais, skirtingomis konfigūracijomis, skirtingu automatizavimo laipsniu, nėra visiškai automatinių mašinų, mums netgi reikia tokios, kad dervą piltų į maišytuvą.

7. Gaminame rimtą įrangą rimtiems žmonėms, jei ieškote kažko pigesnio, tai ne mums. Jei neturite pinigų rimtai - brangiai įrangai, tada su 90% tikimybe nėra kur jos tiekti, o su 95% tikimybe neturite pinigų kokybiškoms žaliavoms ir su 99% tikimybe nežinote kaip tai plėtoti. tokia produkcija ir su 100% tikimybe jums nepavyks ...

8. Mes turime unikalių charakteristikų linijas, tačiau jos yra nestandartinės - jos turi kvadratines juostas .... Turime linijų, kurios 1 metrą padaro per 6 sekundes, tačiau jos yra brangios.

9. Kompozicinėse medžiagose mes galime ne tik viską pagaminti, bet ir už tai mokėti. Taigi, jei norite rimtos įrangos, mokėkite. Iki šiol niekas pasaulyje nepralenkė mūsų pasiūlymų. Vadinamieji konkurentai net nesupranta, apie ką mes kalbame, kai jiems sakome, kad tai įmanoma. Mes nuolat tobuliname savo įrangą. Kiekvienas kitas yra geresnis už ankstesnį, bet jis taip pat brangsta ...

Dirbame ne tik su įranga, bet ir su technologijomis, tobuliname, supaprastiname, ieškome naujų sprendimų.
Pradėkite savo verslą dabar.
Mūsų svetainė - zao-rif.ru
Dėl bendravimo ir papildomos informacijos bei darbo pavyzdžių - olegisaenko16@gmail.com
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
1 €   Siūlyti kainą
Tipas
Pramoniniai įrengimai
Prekės būklė
Nauja
Kilmės šalis
Rusija
Gamintojas
ZAO-RIF
Papildoma informacija
siūlome pastoviai, konsultuojame, garantija, su dokumentais, su įpakavimu, kokybės sertifikatai, sumontuojame
Interneto svetainė
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 90 / 1 Skelbimo ID: 63065095