Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Aksesuarai └ Aksesuarai, papuošalai └ Drabužiai └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kaunas
150 €
Vyrams| Laikrodžiai| Naudotas <br /> Idealaus stovio, kaip naujas, kvarcinis, plotis 37 mm. Nugarėlė su apsauginiu lipduku, Su originalia dėžute ir dokumentaisApie DAVOSA gamintoją1917 m. Paulas Hasleris įkūrė įmonę„Terminages d`Horlogerie Paul Hasler“siekdamas surinkti aukštos kokybės laikrodžius kai kuriems gerai žinomiems prekės ženklams.Įmonėje dirbo 20 darbuotojų. 1930–1936 m. laikotarpis buvo reikšmingas ekonomikos krizei ir daugelis laikrodžių įmonių turėjo pasitraukti iš verslo, tačiau Paulo Haslerio įmonė tęsė savo plėtrą. 1946 m. ​​Paulius kartu su broliu Davidu (1897-1951) įkūrė Hasler Frères įmonę. Būdami aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamintojai, Davidas ir Paulas pradėjo gaminti savo laikrodžių mechanizmus, daugiausia skirtus naudoti JAV.1961 m. Davido ir Paulo sūnūs Wilfredas ir Ericas tapo partneriais ir pervadino įmonę Hasler & Co. Bendrovė rado naujas rinkas savo gaminiams realizuoti Europoje. Aukšta kokybė ir sėkmingas valdymas paskatino sparčią įmonės plėtrą. 1974 m. įmonė buvo pervadinta į Hasler & Co. SA. 1975 metais įmonė pradėjo gaminti kvadratinius ir mechaninius laikrodžius.80-ųjų pabaigoje rankiniai laikrodžiai vėl tapo populiarūs ir jų paklausa išaugo.Bendrovė tapo tvariu chronografų su Valijoux 7751, 7750 judesiais ir kitomis komplikacijomis, pavyzdžiui, reguliatoriaus laikrodžių ir padidinto galios rezervo laikrodžių, tiekėja. Prekės ženklas gamina nepriekaištingus laikrodžius sidabro, plieno ir aukso korpusuose. 2002 m. Davosa kompanija sukūrė laikrodžių seriją, pavadintą „Davos Panamericana“. Tai buvo pirmoji Davosa kompanijos riboto leidimo laikrodžių serija. Šiais laikais serijos kūrinių galima rasti privačiose kolekcijose. Davosa rankiniai laikrodžiai pasižymi aukšta kokybe ir yra tvarūs, jie užėmė garbingą vietą Šveicarijos laikrodžių pramonėje.
+370 68472800
Pažymėti

Šveicariškas Davosa laikrodis, Kaunas

150 €
Aprašymas
Idealaus stovio, kaip naujas, kvarcinis, plotis 37 mm. Nugarėlė su apsauginiu lipduku, Su originalia dėžute ir dokumentais
Apie DAVOSA gamintoją
1917 m. Paulas Hasleris įkūrė įmonę„Terminages d`Horlogerie Paul Hasler“siekdamas surinkti aukštos kokybės laikrodžius kai kuriems gerai žinomiems prekės ženklams.
Įmonėje dirbo 20 darbuotojų. 1930–1936 m. laikotarpis buvo reikšmingas ekonomikos krizei ir daugelis laikrodžių įmonių turėjo pasitraukti iš verslo, tačiau Paulo Haslerio įmonė tęsė savo plėtrą. 1946 m. ​​Paulius kartu su broliu Davidu (1897-1951) įkūrė Hasler Frères įmonę. Būdami aukštos kvalifikacijos laikrodžių gamintojai, Davidas ir Paulas pradėjo gaminti savo laikrodžių mechanizmus, daugiausia skirtus naudoti JAV.
1961 m. Davido ir Paulo sūnūs Wilfredas ir Ericas tapo partneriais ir pervadino įmonę Hasler & Co. Bendrovė rado naujas rinkas savo gaminiams realizuoti Europoje. Aukšta kokybė ir sėkmingas valdymas paskatino sparčią įmonės plėtrą. 1974 m. įmonė buvo pervadinta į Hasler & Co. SA. 1975 metais įmonė pradėjo gaminti kvadratinius ir mechaninius laikrodžius.
80-ųjų pabaigoje rankiniai laikrodžiai vėl tapo populiarūs ir jų paklausa išaugo.
Bendrovė tapo tvariu chronografų su Valijoux 7751, 7750 judesiais ir kitomis komplikacijomis, pavyzdžiui, reguliatoriaus laikrodžių ir padidinto galios rezervo laikrodžių, tiekėja. Prekės ženklas gamina nepriekaištingus laikrodžius sidabro, plieno ir aukso korpusuose. 2002 m. Davosa kompanija sukūrė laikrodžių seriją, pavadintą „Davos Panamericana“. Tai buvo pirmoji Davosa kompanijos riboto leidimo laikrodžių serija. Šiais laikais serijos kūrinių galima rasti privačiose kolekcijose. Davosa rankiniai laikrodžiai pasižymi aukšta kokybe ir yra tvarūs, jie užėmė garbingą vietą Šveicarijos laikrodžių pramonėje.
Rodyti daugiau
Papildoma informacija
Kaina
150 €
Kaina
150 €
Prekės tipas
Laikrodžiai
Skirta
Vyrams
Būklė
Naudotas
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 2845 / 15 Skelbimo ID: 64928635
DĖMESIO! Pastebėti sukčiavimo atvejai. Būtinai susipažinkite su šia informacija!
Užsiregistravo: 2015-05-21
0